Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) bruxelles válasza davidi (#4000) üzenetére


bruxelles
tag

szia!
ebreszto ora ikon van felul, bluetooth nincs. szerintem mas ikon nem tunt el. billentyuzet folott nem jelent meg nekem semmilyen plusz sav

[ Szerkesztve ]

(#4002) Szabcsizz válasza bruxelles (#4001) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Plusz sáv nekem sincs hála az égnek. Ez így pont jó. Bluetooth ikon viszont tényleg eltűnt.

(#4003) -secret- válasza davidi (#4000) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

-Ébresztő ikon van.
-Bt ikon nincs.
-Üzenetekben van csak ott a sáv, de eddig is ott volt és eddig sem volt eltüntethető.

[ Szerkesztve ]

(#4004) tboldi válasza -secret- (#4003) üzenetére


tboldi
nagyúr

3. De eltűntethető a kamera melletti szürke app store ikont nyomogatva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4005) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Sziasztok! Arra jött rá vagy vette észre valaki, hogy ami képeket Üzenetekben készítettél és onnan küldted is tovább nem mentette el a Fotókba. Most viszont igen. Ki lehet ezt szedni?

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#4006) #76385920 válasza -secret- (#4003) üzenetére


#76385920
törölt tag

Viszont a gps ikon folyamatosan van, eddig is be volt kapcsolva, de csak akkor jelent meg ha vmi használta.

(#4007) ntomi0730 válasza #76385920 (#4006) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nekem csak akkor van kint, ha valami használja. Amúgy nincs. i8

[ Szerkesztve ]

(#4008) #76385920 válasza ntomi0730 (#4007) üzenetére


#76385920
törölt tag

Akkor valszeg a beállításoknál basztattam el vmit...
Egy élet lesz mire megfejtem mi volt az... :O :D

(#4009) Mr.Silkó válasza #76385920 (#4008) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam is kint van folyamatosan, az iPaden és az iPhone-on is.

(#4010) #76385920 válasza Mr.Silkó (#4009) üzenetére


#76385920
törölt tag

Úgy tűnik a helyzetalapú jelzések miatt van. Ha kilövöm eltűnik.

(#4011) Mr.Silkó válasza #76385920 (#4010) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Logikus, valószínűleg amiatt lehet, igen. :K

(#4012) hemaka válasza #76385920 (#4008) üzenetére


hemaka
nagyúr

A location sercices - system services reszt nezd meg elso korben.
jah, kozben latom mar meg lett. De akkor legalabb jot tippeltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4013) JociMilan válasza #76385920 (#4010) üzenetére


JociMilan
tag

Nekem is folyamatosan kint van, de nem állítottam el semmit. Hol van, ahol ezt ki lehet lőni? Köszönöm!

(#4014) #76385920 válasza JociMilan (#4013) üzenetére


#76385920
törölt tag

Beállítások/adatvédelem/helymeghatározás/rendszerszolg

Eddig is be volt nekem kapcsolva, de csak akkor jelzett ha vmi használta valszeg a 12-vel jött ez...

(#4015) JociMilan válasza #76385920 (#4014) üzenetére


JociMilan
tag

Köszönöm!

(#4016) JamesLavelle


JamesLavelle
tag

Sziasztok, kb. egy hónapja vagyok iPhone tulajdonos. Sosem gondoltam volna, hogy ez bekövetkezik, de nekem is lett egy, és így kb. egy hónap távlatából azt mondom, hogy nagyon nem bántam meg. Előtte amúgy Lumia 950-em volt, az sajnos kezdi megadni magát, android nálam szóba se jöhetett.

Szóval nagyon tetszik az iPhone egyetlen dolgot kivéve, és nagyon megköszönöm, ha valaki segít, mert nekem ez nemcsak a szabadidőmben, hanem a munkámban is nagy segítség lenne.

Konkrétan azt szeretném, ha a számítógépemen (PC) tárolt mappákat pontosan úgy tudnám áthelyezni a telefonra, ahogy a gépen vannak. Nem előadó, amalbumcím stb. szerinti csoportposításban hanem pontosan úgy, azzal a névvel.

Jelenleg a telefon olyanokat csinál, hogy ami egy mappában volt a gépemen (egy teljesen hivatalosan megjelent zenei album) azt az itunes szétszedi kettő-három stb. mappába, például azért, mert ő megkülönbözteti a számot akkor is, ha mondjuk az alapelőadón kívül van egy vendégközreműködő. Ezért ha rákeresek az előadóra, öt különböző mappát kell megnyitnom és az albumot még csak nem is tudom normálisan meghallgatni.

A másik, hogy vannak olyan nyelvtanulásos CD-im, amiket szeretnék rárakni a telefonra. Na most van olyan, ami 5 CD-ből áll, és ha mondjuk playlistet kreálok neki (pl- Angol intermediate), mert valahogy szeretném megtalálni, akkor is összehányja mind a 300+ tracket egyszerre úgy, hogy nem lehet őket megtalálni, ugyanis mindegyiknek csak egy szám a címe (pl. track 1, track 2 stb.)

Szóval nem tudom, hogy egyáltalán lehetséges-e ez, de őszinté szólva nagyon frusztrál és ha valakinek van valami értelmes ötlete, amit kulturáltan előadna, nagyon megköszönném!

(#4017) hemaka válasza JamesLavelle (#4016) üzenetére


hemaka
nagyúr

Toltsd le ezt es itt pl. az angol nyelvleckes trackeknel adj meg egy albumcimet, kb. igy nezzen ki, mint ezen a kepen.
Ezzel a programmal egyebkent boritokat is hozza tudsz adni az albumhoz, vagy a dalokhoz is a lenti box-nal.

Elvileg ezutan mar az iTunes is rendesen fogja kezelni, ha megsem, akkor inkabb hasznald ezt.

Ha mindent jol csinaltal, akkor a Music appban, egyben lesznek szepen.
Valoszinuleg a hivatalos zenei albumnal is megcsuszott valahol az album cim, ezert nem rakja rendesen egy mappaba.

(#4018) #76385920 válasza hemaka (#4017) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nem tudom, hogy esetleg a syncios képes-e ilyesmire...

(#4019) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Spotify alatt nálatok is feléled a kijelző, ha elérem a magas hangerő szintet? Engem nagyon idegesít, nem kapcsolható ez ki valahogyan? 🤔

(#4020) JamesLavelle válasza hemaka (#4017) üzenetére


JamesLavelle
tag

Köszi szépen, kipróbálom!

(#4021) hemaka válasza Szabcsizz (#4019) üzenetére


hemaka
nagyúr

EU-s szabalyozas, tehat minden zene appnal mukodnie kell.

(#4022) Pőze


Pőze
aktív tag

Valaki eltudná nekem magyarázni az új akksi statisztikát. Elég hülyeségnek tartom így az egészet, hogy nem nullázza le miután teljesen feltöltöm a telefont. Így igazából fingom sincs, hogy a feltöltés óta hogy kopott az akksi.

(#4023) hemaka válasza Pőze (#4022) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem csak az a beszivott apple csapat tudja, aki osszehozta ezt a forvedmenyt.

(#4024) Pőze válasza hemaka (#4023) üzenetére


Pőze
aktív tag

Ennél a régi sokkal jobb volt. Most tiszta hülyének érzem magam hogy mit nézzek. Mivan ha 24 óra alatt 3x ujra teljesen feltöltöm. Akkor semmit nem ér kb. De lehet én vagyok a hülye mert itt se látom, hogy lett volna róla szó. :D

(#4025) Szabcsizz válasza Pőze (#4024) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Magam nevében tudok csak beszélni, soha nem néztem a statisztikákat. Nagyon jól bírja a telefon.

(#4026) nord_ válasza Pőze (#4022) üzenetére


nord_
veterán

Seemi értelme nincs figyelni az aksi "kopását". Fél év után 98%-ot jelzett a telefon, de miután az iOS 12 megjelenésével legyalultam és újrahúztam a rendszert, felugrott 100%-ra. Na, ennyire érdemes figyelni a "kopást"

(#4027) Szabcsizz válasza nord_ (#4026) üzenetére


Szabcsizz
őstag

És fél év után mennyire érzed azt, hogy használódott volna az akkumulátor? Ez fontosabb szerintem, mint ez a béta jellegű valami, amit kényszerből építettek a szoftverbe.

(#4028) hemaka válasza nord_ (#4026) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem sok ertelme van valoban, nekem most lesz egy eves a 8plus, de nagyon nem vettem eszre semmi valtozast, naponta etetni kell, mint ujkoraban is.

(#4029) totopad válasza nord_ (#4026) üzenetére


totopad
senior tag

Nekem 1 év után 93%-on áll a szintén plus-om, egy kicsit gyorsabban merül, bár ez lehet betudható az ios 12-nek is, de nem érzek jelentős romlást.

8 Plus-ról tervez valaki cserét az új modellekre? Nekem semmilyen számottevő újdonságot nem hoztak az új készülékek. Részemről 2-3 évig még tuti húzza a 8 Plus, ami egy baromi erős telefon még ma is.

(#4030) nord_ válasza Szabcsizz (#4027) üzenetére


nord_
veterán

Semennyire.

(#4031) hemaka válasza totopad (#4029) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem valtok, nincs ertelme.

(#4032) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Helló!
Ez az akku statisztika hogy működik? Hogyhogy csak 3 perc a kikapcsolt állapot amikor volt az sokkal több is.
Valaki magyarázza el nekem!
Köszönöm

(#4033) JamesLavelle


JamesLavelle
tag

Ha valakinek hasonló problémája van mint nekem (egy albumot a közreműködők miatt 5-6 különböző mappába tesz az itunes) akkor egyrészt az mp3tag, amit itt ajánlott a topikgazda, tényleg jól működik, emellett találtam egy másik megoldást is: a foobarnak van egy olyan mappája, hogy foobar2000 Music Folder, ha ide tesszük be a foldereket, akkor ugyanúgy maradnak és nem darabolja szét. Ez a funkció amúgy itunes-on keresztül érhető el (mobiltelefon ikonra kattintás ---) file sharing ---) foobar kiválasztása és oda lehet bepakolni a mappákat.

[ Szerkesztve ]

(#4034) Szabcsizz válasza totopad (#4029) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én úgy érzem jól döntöttem, hogy nem vártam meg az új szériát, és a 8 Plus-t választottam. Nem hoznak semmi igazi újdonságot. Majd talán a kövi széria.

(#4035) hemaka válasza bozarjoska (#4032) üzenetére


hemaka
nagyúr

Engedd el, senki sem tudja igazan, hogy kell forgatni a telefont, hogy ertelmes statisztikat lasson az ember a kijelzon. :DDD

(#4036) #76385920 válasza totopad (#4029) üzenetére


#76385920
törölt tag

December elején vettem i8-at. Egyelőre nem tervezem a cserét. Egyszerűen annyira jól működik, hogy nem érzek semmiféle kéztetést, hogy cseréljek. Nekem ez a méret pont jó, remélem marad az Apple kinálatában 1-2 év múlva is vmi hasonló méretű telefon. :)

(#4037) Rage47 válasza Szabcsizz (#4034) üzenetére


Rage47
veterán

Neked amúgy mi hiányozna, mi az igazi újdonság? Csak kíváncsi vagyok.

(#4038) MasterMark válasza bozarjoska (#4032) üzenetére


MasterMark
titán

Az azt jelenti, amikor ki volt kapcsolva a kijelző, de a háttérben ment valami. Amikor mély alvásban van, az nem számít ide.

Switch Tax

(#4039) bozarjoska válasza MasterMark (#4038) üzenetére


bozarjoska
őstag

Így már értem, köszönöm!

hemaka
:))

(#4040) Pőze válasza nord_ (#4026) üzenetére


Pőze
aktív tag

Én nem is a battery healhtre gondoltam. Az engem se érdekel majd egyszer kicseréltetem ha szar lesz. Az új grafikonokra gondoltam az akksi menu alatt, hogy mennyire hülyeség az egész.

(#4041) amulet


amulet
senior tag

ios 12, nalatok is gyoraabban merül az aksi? este 9, 100% a töltöttség, reggel 5:30 es 75%, napközben is többször tölteni kell.

(#4042) totopad válasza amulet (#4041) üzenetére


totopad
senior tag

Mintha egy hajszálnyival, de nem ennyire durván. Én reggel 8:30-kor veszem le a töltőről és délután 1kor még 100%-on van, este 5 után olyan 94%-al megyek haza melóból -és használom munkában is a telefont-

(#4043) -secret- válasza amulet (#4041) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nyugi, majd beáll. Ha nem akkor restore!

(#4044) Dzsuri89 válasza amulet (#4041) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én nem vettem észre különbséget a legutolsó 11-es verzióhoz képest, érdemes lenne nálad egy teljes újrahúzás.

(#4045) Mr.Silkó válasza amulet (#4041) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam ugyanolyan jól bírja a 8 Plus. Nincs valami új alkalmazás telepítve nálad vagy nemrég hozzáadott külső (mondjuk Bluetooth) eszköz?

(#4046) amulet válasza Mr.Silkó (#4045) üzenetére


amulet
senior tag

semmi új nincs, akkor marad az újra húzás
Köszönöm

(#4047) Mr.Silkó válasza amulet (#4046) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szívesen! :)

(#4048) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

CarPlay-t hogy tudom engedélyezni? (bekapcsolni ) Mik az engedélyezés lépései?
.Mire szolgálnak a “korlátozások “az általános menüben. Mit korlátoz, ha be van és mit nem ,ha ki van kapcsolva?Ott látom a CarPlay -t.A “korlátozások” jelenleg nekem “Ki” állásban van.Így minden ott lévő alk. bekapcs ugyan ,de halványzöld.Bocs de ez most nem ugrik be...... :R

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#4049) Skorpio.59 válasza Skorpio.59 (#4048) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Korlátozások “megvan” ,hogy mire jó..
(..hiába no..így jár aki nem tud aludni..)

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#4050) amulet


amulet
senior tag

egy közel 4 órás rendezvényen kellene videót rögzítenem, (1080p felbon­tásban 60fps) ez kb mennyi helyet foglalhat? és az aksi kibírná? Egyben képes rögzíteni a 4 órát vagy van valami korlát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.