Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Ed Parker válasza lugosi (#1343) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ebben mondjuk van igazság, a bőr az kényes de ez nem hiba hanem egy tulajdonság.

(#1352) h1mpi válasza Boss81 (#1350) üzenetére


h1mpi
nagyúr

6990 Ft-ra jön ki a Speedshopból rendeltem, csak még utazik..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1353) Boss81 válasza h1mpi (#1349) üzenetére


Boss81
senior tag

Nem tudod esetle hogy itthon hol lehet megvenni ? :R

Na ez jó volt , pont most akartam kérdezni :DD Tudsz esetleg dobni egy linket ? Valamint mennyi idő mire ideér ?

[ Szerkesztve ]

(#1354) Boss81 válasza h1mpi (#1352) üzenetére


Boss81
senior tag

Közben találtam egy helyet ahol elvileg van készleten , szerintem meg is rendelem .
Bár még vacilálok a másik tok között :F

(#1355) h1mpi válasza Boss81 (#1354) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj, hogy 2-4 napot írnak, de nem tudják szállítani Ők sem annyi idő alatt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1356) Boss81 válasza h1mpi (#1355) üzenetére


Boss81
senior tag

Akkor minek írják ki ? Csak magukat járatják le , legalább is szerintem...

(#1357) hemaka válasza Boss81 (#1356) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert igy van aki rendel toluk, aztan amikor megkeresik, hogy ja amugy 2 het mire megerkezik, akkor az esetek nagy tobbsegeben mar nem mondjak vissza... :D

Ha a magyar posta nem lenne olyan kula amilyen, akkor usabol egy het alatt mar a telefonodon lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#1358) Boss81 válasza hemaka (#1357) üzenetére


Boss81
senior tag

Persze értem mit mondasz :)
Mondjuk akkor én tuti kivétel lennék már csak azért is , elég inkorrekt az ilyen kereskedelem , és marketing .

(#1359) nbukta77


nbukta77
addikt

Regen sok fele tokot hasznaltam spigen, nilkin, xdoria. Sok markas tokot. Viszont a 7 plusnal kiprobaltam a gyari bor es szilikon tokokat. Szerintem mindegyik megeri az arat. Olyan minosegu a bor tok, mint a telefon. Apple termek. En azota csak gyari tokot hasznalok. Abbol is inkabb bort.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1360) hemaka válasza Boss81 (#1358) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, hat en is vissza mondanam a francba, mondjuk ha tehetem nem is vasarolok itthon semmit, max. szamtech cuccokat, meg mobilt. Kiegeszitokre biztos nem fizetem meg a 27%-os orban adot... :D

[ Szerkesztve ]

(#1361) Alex91


Alex91
félisten

Aki vekony, jo es olcso tokot szeretne: [link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1362) Boss81 válasza hemaka (#1360) üzenetére


Boss81
senior tag

Na igen , az elég bosszantó , na meg ha belegondolunk hogy kint milyen olcsón meg lehet venni , az ember rögtön rájön hogy hányszoros haszonkulcsal dolgoznak az itthoni kereskedők...

(#1363) Lall


Lall
veterán

6S-ről jöttem 8-ra. A polcon találtam egy Nokia CR-200 qi autós töltőt még a régi időkből. Kipróbáltam, de nem igazán akar vele tölteni. A szabvány ugyan az. Van esetleg valami külön beállítása a qi töltésnek?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1364) Ed Parker válasza Boss81 (#1362) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Azért ezt gondold át mégegyszer.
Az Apple árai EU szinten elég hasonlóak, az eltérés az ÁFA mértéke, nagy haszonkulccsal nem lehet dolgozni.

(#1365) talamasca válasza Lall (#1363) üzenetére


talamasca
senior tag

Biztos még régebbi töltő, mert a Nokia DT-601 simán tölti az i8-t.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1366) OCTAMD válasza Ed Parker (#1364) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nem is az EU-ból nagy biznisz hozni Iphonet,hanem Európából :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1367) talamasca


talamasca
senior tag

Megjött a végleges iOS 11.1!
(Valószínűleg a végleges, mivel kb. 2GB, plusz a verziószám is azt engedi sejtetni)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1368) Sn00k válasza talamasca (#1367) üzenetére


Sn00k
veterán

De ez meg nem a beta 4? Szfon.hun beta 4et irnak...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1369) hemaka válasza talamasca (#1367) üzenetére


hemaka
nagyúr

En 24-rol tudtam, de lehetseges. Na majd ha jelzi az a tuti. :D

(#1370) kchris78 válasza Boss81 (#1362) üzenetére


kchris78
veterán

Lehet baromi nagy nyeresegnek tunik de gondolj bele hany ilyet kell eladni milyen aron hogy kijojjon egy eladonak a bere az uzlet berleti dija es hasonlok.. plusz ha odamegy az ember azonnal van valamilyen valasztek keszleten. Azert a kinabol rendeles se teljesen ugy van hogy ezekbe az arakba a full ingyenes repulos kiszallitas beleferjen...

(#1371) Totheground válasza OCTAMD (#1366) üzenetére


Totheground
addikt

Vagy innen.
Iden 3* gepultem vissza Mo.-ra, a harmadik alkalomnal kiemeltek (arc alapjan) a zold folyosorol es atkutattak mindenemet, az iPhone-t meg a MBP-t nagyon meg is nezegettek, de bekapcsoltam es mutattam, hogy ezek bizony hasznalva vannak. Mondjuk meg is ertem, kb harmadaval olcsobb minden Apple cucc.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1372) Boss81 válasza Ed Parker (#1364) üzenetére


Boss81
senior tag

Ne haragudj , én nem az Apple termékekre gondoltam , hanem a külsős cégek álltal gyártott termékekre , kiegészítőkre .

(#1373) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok

Egy rövid kérdés :) Az Alábbi linken

Köszi előre is :R

(#1374) syIex válasza Boss81 (#1373) üzenetére


syIex
veterán

Spiegen! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1375) Tibee86 válasza Boss81 (#1373) üzenetére


Tibee86
veterán

Rövid válasz: egyiket se. ;]

(#1376) Boss81 válasza Tibee86 (#1375) üzenetére


Boss81
senior tag

Te milyet választanál ?

(#1377) Tibee86 válasza Boss81 (#1376) üzenetére


Tibee86
veterán

Elég sok tokot megvettem már, de végül a gyári (fekete) bőr lett a befutó. Túl van árazva eléggé, de nagyon minőségi darab. Telekomnál volt korábban akció (-10 ezer tartozékokra) akkor vettem, illetve egy szilikont is, de a bőrt használom.

(#1378) Boss81 válasza Tibee86 (#1377) üzenetére


Boss81
senior tag

Volt nekem is bőr még a 6s+ telefonomhoz , de nekem nem jött be , de ezt a témát épp most tárgyaltuk ki , mármint a bőrtokokat . Azért köszi a véleményt :R

(#1379) hemaka válasza Boss81 (#1373) üzenetére


hemaka
nagyúr

Spigen, de szamolj vele, hogy eleg duci lesz a telo. :D

(#1380) Tibee86 válasza Boss81 (#1378) üzenetére


Tibee86
veterán

Na igen, a bőr kicsit más mint a műanyagok. A fekete előtt volt egy szürkém is, az nagyon nem tetszett ahogy kopott.
A linkelt tokok szerintem elég csúnyák (nem vitaindító, mert ízlésen kár is lenne vitázni, ez csak az én véleményem), én vagy az ultra hybrid 2-t vagy a liquid air armor-t próbálnám ki, de utóbbi pl. nem is kompatibilis a teljes keretes fóliákkal. De már nem veszek több tokot, így is van rengeteg a fiók alján, másrészt nem hiszem, hogy találnék jobb minőségűt ennél.

[ Szerkesztve ]

(#1381) nbukta77


nbukta77
addikt

Lenne egy egeto kerdesem. 😀. Lecsereltem ugye az iphone 7 plus- om egy sima silber 8- ra. Most asszonynak kellene. Az a kerdes, hogy vegyek megint sima 8- at vagy 8 pluszt magamnak. Csak a plusz ram miatt vacilalok rajta. Mas kerdes a szin. Nekem ez az uj arany nagyon tetszik. Viszont kerdesem az lenne, hogy szerintetek nem tul noi?

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1382) -secret- válasza nbukta77 (#1381) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem nem.

(#1383) kchris78 válasza nbukta77 (#1381) üzenetére


kchris78
veterán

nem, de en pluszt vennek. 3GB RAM jobb, es a meret is, a kamera, akksi! Es valamivel jobb a kijelzo ppi erteke is.

(#1384) norbi2010 válasza nbukta77 (#1381) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem nőies egyáltalán szerintem, ha tetszik vedd azt. :)

(#1385) hemaka válasza nbukta77 (#1381) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem noies, mert arany es nem "rozearany" :)

(#1386) nbukta77 válasza kchris78 (#1383) üzenetére


nbukta77
addikt

Ez rendben, mert 7 plus utan vettem sima 8- at. A ram es kamera jobb. Csak a meret jobban bejon a simaban. Viszont ha elore tekintek akkor lehet jobb a 3 giga ram.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1387) Ricardo válasza nbukta77 (#1386) üzenetére


Ricardo
félisten

A két giga ram nem csak a jövőbe tekintve kevés, hanem a jelenben is. Egy ilyen árú telefonba ezen nem szabadott volna spórolni.

(#1388) Ed Parker válasza Ricardo (#1387) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Minden egyes euró vagy dollár spórolás, 50M eladott telefonnál már jelentős összeg.

(#1389) nbukta77 válasza Ricardo (#1387) üzenetére


nbukta77
addikt

En egyenlore nem erzek kulonbseget az elod modellekhez kepest. Volt sima 7 utana plus. Most a sima 8. Nem erzem a kulonbseget a 2 es 3 giga ram kozott.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1390) Tibee86 válasza Ricardo (#1387) üzenetére


Tibee86
veterán

Hál istennek nem andoridot kell ellátnia, mert ott kevés lenne, de iOS alatt nem az.

(#1391) Ricardo válasza Ed Parker (#1388) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezzel tisztában vagyok, de egy prémiumnak kikiáltott terméknél ezen spórolni, érdekes. :U

Van az a felhasználás ,ahol nem észrevehető, de azért ahogy a tesztben is írják, hamar kevés lehet.

Tibee86

Ezt hangoztatták az egy giga esetén is, mégis emelték.

Nem a rendszer alá kell konkrétan, hanem a telepített programoknak. Azok meg egyre összetettebbek, így egyre nagyobb a ram igényük is. A nagyobb testvérbe nem véletlenül tettek többet.

[ Szerkesztve ]

(#1392) h1mpi válasza Tibee86 (#1390) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem is az op rendszer optimalizációja számít többet.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1393) hemaka válasza Ricardo (#1391) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor jovore hogy novelik, hogy megvegyuk a kovetkezot? Ki van ez talalva. :D
Latszik, hogy mindig csak akkor novelnek, ha mar muszaj, amugy sporolnak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1394) Tibee86 válasza Ricardo (#1391) üzenetére


Tibee86
veterán

"Ezt hangoztatták az egy giga esetén is, mégis emelték."
Akkoriban mikor ezt hangoztatták elég is volt, amint az op rendszer és az alkalmazások megkövetelték emeltek is. Jelenleg pont úgy teljesít fele annyi memóriával mint az androidos telefonok, ahol a 2/3gb-tal szerelt iPhone-ok újratöltik az app.-ot ott a 4/6gb-os Samsungok is már. Hiába tettek a nagyobb testvérbe ott is több memóriát.

(#1395) kchris78 válasza h1mpi (#1392) üzenetére


kchris78
veterán

A problema az appokkal van inkabb. Sok fejleszto gondolkodhat ugy hogy minek sporoljon a felhasznalassal, 3GB ugyis nagyon sok keszulekben ott van (es egyre tobb es tobben van ott), 2GB eseten is futni fog, 'maximum az ios kirug egy elozo appot' ha nem lesz eleg a nagy felhasznalas miatt... es nem azt fogjak szidni aki a nagyfelhasznalasu appot irta hanem amelyik appot ujratolti az ios mert nem volt eleg memo vagy magat az ios-t mert nem indul el eleg porgosen taskvaltaskor a regi-uj app.

(#1396) hemaka válasza Tibee86 (#1394) üzenetére


hemaka
nagyúr

Androidnal is teljesen hulyeseg, csak e-penis novelesre jo a 8 GB RAM, attol hogy esetleg megtolti az android szemettel nem lesz semmivel sem gyorsabb, mint egy 4 GB valtozat, mert ugyanugy lelovi a hatterben es ujratolti amikor ujra megnyitod.

Volt P9-em, soha nem volt szuk keresztmetszet a 3GB RAM, szoval errol ennyit.
Arra jo volt, hogy a sok szar kinai telo miatt amibe 6-8 GB van, jol fenyomjak a PC RAM arakat az egekbe.

(#1397) kchris78 válasza hemaka (#1396) üzenetére


kchris78
veterán

8GB RAM valami katasztrofa kategoria. Latszik is hogy nem erre van (erre nem is lehet jelenleg) optimalizalva az oprendszer mert ha erre lenne akkor az egesznek ugy ahogy van szorostul borostul RAM-bol kellene futni.. Mert BEFER. De nem ez tortenik...

(#1398) Ricardo válasza kchris78 (#1397) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze van az a kategória ami felesleges, de ez nem vátoztat azon a tényen, hogy a 2 giga ram időnként már iOS-en is kevés.

"Az iPhone 8-ban lévő 2 GB RAM olykor kevésnek érződik, a soklapos böngészés nem mindig valósul meg hibátlanul, ahogy az alkalmazások közti váltás is gyakran újratöltéssel jár, a Plus modellel ebből a szempontból jóval kényelmesebben dolgozhatunk. "

Azt meg csak találgatni lehet, hogy a következő években (mert elvileg egy két évig kapja a frissítéseket), mire lesz elég.

(#1399) Tibee86 válasza Ricardo (#1398) üzenetére


Tibee86
veterán

Jah, hogy az egész feltevésed azon alapszik, hogy szentkuti ezt írta a tesztben? (Már majdnem azt hittem, hogy tapasztalat. ;] )
Érdekes módon rajta kívül egy tesztelő se említette ezt egyetlen tesztben se, és a felhasználóktól se hallani. Csak ismételni tudom magam, ahol egy i8 újratölt ott már az S8 is.

(#1400) Ed Parker válasza Ricardo (#1391) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én tudom, nekem iPad pro-ban 4gb ram van és nem tölt újra sosem.
Nagyon kényelmes, de az egy drágább termék mint a szifon és ott belefért az árba :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.