Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) hemaka válasza Solange0818 (#1849) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az arany es ezuston nem latszanak, mert vilagos az uvceg mogotti resz, de az enyemen a feketen, borzalmas... bar anno volt i4-em, az is hasonlokeppen viselkedett. :D
Siman a gmail fiokot hozza tudod adni, de az icloudba nem tudod beletenni.

(#1852) nbukta77 válasza Taci (#1845) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem is volt note 8. Minoseg gyatra.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1853) HarleyCustom válasza nbukta77 (#1852) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mi baj volt a minőséggel?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1854) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Érdeklődni szeretnék, hogy a az iGlass féle 3D fóliából a 7 Pluszra való 100%-ban kompatibilis a 8 Plusszal vajon? Mert árban azért van köztük különbség! De ha teljesen ugyanaz mindkettő, akkor feleslegesen nem veszem meg rá a drágábbat! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1855) nitro16 válasza PeteePeti (#1854) üzenetére


nitro16
senior tag

Elvileg igen, de ennél jobb nem kell [link] felesleges kiadni ennél többet.

(#1856) #27813376 válasza PeteePeti (#1854) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ilyenre keress, teljesen ráhajlik, nekem a családban mindegyiken ez van. Mellékesen az ujjlenyomatokat is kellően távoltartja: [link]

(#1857) PeteePeti válasza nitro16 (#1855) üzenetére


PeteePeti
őstag

Már néztem ezt, csak sajnos fekete nincs raktáron nekik ahogy az xprotectornál sincs! Várni viszont nem szeretnék sokat a védelemmel! De, ha jó rá a 7 Plus féle is lehet be szerzem azt! Ötezerrel olcsóbb, mint a 8 Plus féle! Mondjuk, ha teljesen kompatibilis mindkettő egymással kicsit lehúzás szagú a dolog így! :Y

dension: köszi neked is

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1858) Tibee86 válasza nitro16 (#1855) üzenetére


Tibee86
veterán

Osztom a véleményed, annyit hozzáfűzve, hogy a CP+Max sokkal jobb választás ennél.

(#1859) nbukta77 válasza HarleyCustom (#1853) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem volt egy hetes es tiszta karc volt az ujlenyomat olvaso ugy,hogy nem is hasznaltam. Es maximalisan vigyazzok mindenemre.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1860) PeteePeti válasza nbukta77 (#1859) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem két hónapja van meg a Note 8 és egy mikro karc sincs az ujjlenyomat olvasón! Pedig kizárólag azzal oldom a készüléket! Szal a nálad tapasztalható jelenség nem általános azért! Tudom, hogy ez téged nem vígasztal, de azért az erős túlzás, hogy a Note 8 nem minőségi darab! Ez persze csak az én véleményem! :DD

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1861) HarleyCustom válasza nbukta77 (#1859) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Értem. Más nem?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1862) gilfoyle válasza PeteePeti (#1860) üzenetére


gilfoyle
őstag

Veled értek egyet, a Note 8 nagyon jól összerakott minőségi cucc, az említett probléma teljesen egyedi.

[ Szerkesztve ]

(#1863) Solange0818 válasza hemaka (#1851) üzenetére


Solange0818
csendes tag

Sikerült,köszi :)

„cogito ergo sum” Gondolkodom,tehát vagyok! :)

(#1864) misi111


misi111
tag

Sziasztok valaki tapasztalt már olyat hogy hivást inditok, levált 4g-röl 3-ra,egy csomóideig a kicsörgést sem hallani,majd mikor meg felveszik a telót én hallok de engem nem hallanak,utána meg már inkább lerakom és ujrahivok,de utána ugyanez történt? Vodafone hálozaton vagyok. Gyári független i8-al? köszönöm a választ

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1865) csabiks válasza misi111 (#1864) üzenetére


csabiks
senior tag

az normalis ha levalt 3g-re asszem csak a tmobile-nal van jelenleg volte..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1866) jilian


jilian
addikt

8 Plus-ra melyik az a tok amelyik még nem növeli meg túlságosan a telefon egyébként is nagy méretét?

Most a sima i7-en UAG van ami maximálisan megvédett eddig mindentől de az i8+ ra már szerintem hatalmas lenne ez a márka... :U

(#1867) HarleyCustom válasza jilian (#1866) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én gyári szilikon tokot használok. Stabil,biztos fogást nyújt,egy kicsit sem csúszik,tudok fogást váltani egykézzel anélkül,hogy kiesne a kezemből,nekem ez a legjobb. Tudom drága,de ez tényleg jó. Biztos van olcsóbb is,Spigen,Nillkin,stb...de én ezek közül nem találtam ilyen tapadós felületűt. Van még OtterBox is,de az ha elmegyünk kirándulni,vagy ilyesmi,mert az egy túlélő tok.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1868) jilian válasza HarleyCustom (#1867) üzenetére


jilian
addikt

Ez melyik is pontosan?

(#1869) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Apple oldalára menj fel,ott az iPhone tartozékok között vannak a szilikon tokok...Más is forgalmazza...meg vigyázni kell,mert hamisítják is. Itt a hardveren is tudok olyat,aki hamisítványokat árul. Mondjuk nem is írja,hogy gyári...:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1870) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

14 ezer forint,9 féle színben.
A gyári bőr tok is minőségi,de az csúszós a kézben,legalábbis nekem csúszott.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1871) Sn00k válasza HarleyCustom (#1848) üzenetére


Sn00k
veterán

Hat igen egyebkent ez eleg nagy blama. Ez engem is idegesit egy ilyen kategoriaju kutyutol. Raadasul nekem a video fontosabb mi t a fenykepezo igy ez nagyon duhit. Mar az is megfordult a fejembe megyek droid frontra , de a rendszer hianyozna. Meg ugye itt az iwatch meg ipad is....

3njoy the Lif3

(#1872) HarleyCustom válasza Sn00k (#1871) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ugyanígy vagyok én is...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1873) Szellem. válasza HarleyCustom (#1872) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Látom árulod a 8 Plusod. Miért válsz meg tőle?

(#1874) HarleyCustom válasza Szellem. (#1873) üzenetére


HarleyCustom
veterán

X miatt. Semmi másért. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1875) totopad


totopad
senior tag

1,5 hónapja nyúzom a 8 Plus-t és messze a legjobb akksi időt produkálja ever. 10 éve vagyok szifonos, az 5-ös szériát kivéve, mindegyikből vót...
Bitangúl összerakták ezt a vasat, talán a 4S-t imádtam ennyire utoljára.

Egyetlen problémám van vele, hogy baromi gyorsan koszolódik az üveg, és naponta kell törölgetni, de ezt leszámítva, hibátlan készülék. Nem bántam meg, hogy nem mentem rá az X-re

(#1876) Myself válasza totopad (#1875) üzenetére


Myself
újonc

Imádom az alma fanatikusokat. Note8 - minőség gyatra PFF :D

(#1877) Tibee86 válasza Myself (#1876) üzenetére


Tibee86
veterán

Na vajon kinek a sokadig regje leszel? ;]
Nem nehéz kitalálni, X topikban pár emberke kapott jó pár napos kitiltást. :D

(#1878) totopad válasza totopad (#1875) üzenetére


totopad
senior tag

Nem vagyok alma fanatikus, a telefonon kívül semmilyen almás termékem sincs és sosem volt.

A note-ról meg egy szót sem írtam.

És ez egy almás topic, nem kellene direkbe provokálni, én sem járok teleszrni a droidos topicokat.

(#1879) HarleyCustom válasza totopad (#1875) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én is kicsit bizonytalan vagyok a X-zel kapcsolatban. Nem tudom,jó ötlet-e váltani rá
Komolyan mondom,nagyon jó a 8+.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1880) Szellem. válasza HarleyCustom (#1879) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én is még bizonytalan vagyok az X-ben. Megnéztem a múlt héten egy 8 Plust asztroszürke színben és piszkosul tetszett!
Nagyon szép az X is, de még korainak érzem. De, lehet ez az én parám csak!

(#1881) hemaka válasza Myself (#1876) üzenetére


hemaka
nagyúr

Isten hozott, vihet is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1882) OCTAMD válasza HarleyCustom (#1879) üzenetére


OCTAMD
őstag

8+ ról X-re biztos nem tenném

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1883) HarleyCustom válasza OCTAMD (#1882) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Dilemma van :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1884) Ricardo válasza HarleyCustom (#1883) üzenetére


Ricardo
félisten

Miért akartál váltani?

(#1885) Ricardo válasza Solange0818 (#1849) üzenetére


Ricardo
félisten

"de szerintem a 8 plus is jobb lett mint a 7 plus,és nem csak külsőre."

Miben változott a 8 plus külsőre a 7 plushoz képest?

(#1886) buvartacsko válasza Ricardo (#1885) üzenetére


buvartacsko
addikt

üveg lett a hátlap, nem láttad?

7 plus: fém hátlap
8 plus: üveg hátlap.

[ Szerkesztve ]

(#1887) #27813376 válasza totopad (#1875) üzenetére


#27813376
törölt tag

Naponta? Minden elővételnél :DDD Ezt nagyon rühellem benne.

X-re váltóknak üzenem, hogy ismerősöm tíz év körüli fia simán feloldja az arcfelismerővel az apjáét. Én várnék vele.

[ Szerkesztve ]

(#1888) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!
I8-ra engedtétek már frissíteni a 11.1.2 -t?
Észrevétel?
Csak azért kérdem mert ha ez is valami béta vagy...
Nem szeretnék úgy járni mint a 6S-nél, hogy utána kínlódás legyen...

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#1889) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Arról van valakinek tapasztalata, hogy az iGlass féle 3D üvegfólia mennyire passzol a gyári bőr illetve gyári szilikon tokokkal? Egy ilyen kombót akarok a telefonra, de bizonytalan vagyok kicsit! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1890) hemaka válasza bylow (#1888) üzenetére


hemaka
nagyúr

11.2 a beta jelenleg

(#1891) Myself válasza hemaka (#1890) üzenetére


Myself
újonc

Nektek nincs kicsit olyan érzésetek, hogy az X kicsit gagyi lett? Az a króm keret a szélén abszolút nem iPhone-os, kicsit olyan érzést kelt, mint pl. a 2015ös Samsung J5. Nem lett meggyőző szerintem. Amennyire egyben van az i8 / i8+, annyira nem jön be az X. Főleg ennyiért :Y :Y :Y

(#1892) #27813376 válasza bylow (#1888) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem 6s-nél csak a 11-ea nagy frissitessel voltak gondok, mas semmi. A nyolcason a legfrissebb van, kutya baja.

(#1893) Thewent12 válasza Myself (#1891) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Masfel hete hasznalom a X-et, es nem erzem gagyinak. Sot kifejezetten tetszik, hogy vegre mas lett a dizajn. 7 plusrol valtottam, es a merete is sokkal jobban kezreall szamomra.

(#1894) nbukta77 válasza Thewent12 (#1893) üzenetére


nbukta77
addikt

En feketet rendeltem. Elvileg azon a keret is fekete?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1895) Thewent12 válasza nbukta77 (#1894) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Igen. Bocsi az offert.

[ Szerkesztve ]

(#1896) nbukta77 válasza Thewent12 (#1895) üzenetére


nbukta77
addikt

Keretrol nyomnal egy fotot?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1897) talamasca válasza Myself (#1891) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem tudom, nekem a következők a meglátásaim:
- Elsőre, mivel új külsőt kapott tetszik. De, mivel embert nem fogsz látni tok nélkül hordani, ezért marad a kijelző.
- Kijelző: Plushoz képest kicsi tartalmat fogyasztani (főleg videók esetén).

Ne, ne jöjjön nekem senki, hogy a képet ki lehet rakni teljes kijelzőre, mert az a 16:9-es videó alját és tetejét nemes egyszerűséggel levágja, bal oldalon meg még a sziget is belóg...
Nekem az oled is visszalépésnek tűnik, főleg úgy, hogy nem várható rá jövőre sem az iPad Pro 120Hz-es kijelzője. Mondjuk ezt beletehették volna a 8-ba, persze, akkor az X pl. böngészéskor még nagyobb hátrányban lenne...
- Fotózás, videó: Szelfi portré mód biztos f@sza, de annak eddig sem én voltam a célközönsége, Hátsó kamera esetén meg csak annyi a különbség, hogy mindkét objektív stabilizált. Hurrá ez jó, csak kb. zoomolásnál hasznos csak, távoli téma esetén, amit szintén nagyon ritkán használok.
- Processzor, RAM: ua.
- Méret: Ez az egy pozitív az X esetén, de a 16:9-es arányt hiba volt feláldozni---»Lásd., amit a kijelzőknél írtam.
- Animoji: Van pl. a supermoji app., azzal is csak annyit szórakozik vele valaki, amíg újdonság, aztán elmarad.
- Egyedi háttér és csengőhang: Hagyjuk. :)
- Biztonság: Marha jól megcsinálták a faceID-t, szuperül működik, de csak vertikálisan és a TouchID kb. ugyanolyan gyors, ellenben sem ikertesó, sem gyerek nem nyitja ki. ;)

Kb. a megjelenésig mérlegeltem az X megvételét, de ha ezeket őszintén figyelembe veszem és levonom az újdonság varázsát, akkor rá kell jöjjek, hogy 80e Ft-tal olcsóbban a 8 Plus racionális szempontok alapján tökéletes vásárlás volt. a 6s után meg még mindig nem tudom elhinni az akksi teljesítményt és a hangerőt.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1898) spawn21 válasza HarleyCustom (#1883) üzenetére


spawn21
veterán

én is pluszt vettem. Majd megvárom a következő gen.-t , az már jobb lesz.

iPhone 13p

(#1899) 206 cc válasza Myself (#1891) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Én pont így vélekedem,nekem a “fehér” eseten nagyon gagyinak tűnik a króm keret....nem is tartom meg...meg soha nem küldtem vissza telót, de most csalódtam. Igaz kicsit az en hibam mert nagyon akartam mar az X-et és csak ebben volt elérhető.....de megy vissza ...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1900) HarleyCustom válasza Ricardo (#1884) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Újdonság varázsa. Semmi több. :)
De annyira már nem is akarok.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.