Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) h1mpi válasza KAMELOT (#395) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vissza nem tudott lépni, mert nem rosszabb mint az i7 ;] amúgy minden évben ez megy, hogy semmit nem lépett előre kb. az i5 óta, mégis minden évben/2 évben megveszik azok akik szeretik. Engem a design nem érdekel, ne legyen csúnya max ennyire. Viszont gyors, stabil, jó értéktartó. Én ezért veszek már 6 éve iphone-t. Most plust vettem mert érdekel hogy mivel tud többet mint az eddigi 6s-em.

Lehet hogy részleteiben vannak jobb mobilok, de összességében nincs jobb az iphonennál.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#402) nickedez89 válasza vicze (#399) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor elnézést, ezt nem tudtam. Nekem eddig mindenhol működött!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#403) Tibee86 válasza vicze (#399) üzenetére


Tibee86
veterán

"nagyon sok esetben és sok alkalmazásban nem működik."
Abból a nagyon sokból csak néhányat említs már meg kérlek.

(#404) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a tesztet.

(#405) HarleyCustom válasza vicze (#399) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Lehet van olyan alkalmazás,ahol nem működik,de én még nem találkoztam ilyennel. Melyek azok? Kiváncsivá tettél.

( pl. Fotók itt nem műkszik.) :)

Még keresek...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#406) Tibee86 válasza HarleyCustom (#405) üzenetére


Tibee86
veterán

Fotóknál is működik. Nyilván oldalra nem tudod húzni, mert akkor mész az előző képre, így ott lefele kell.

[ Szerkesztve ]

(#407) Lacy6 válasza h1mpi (#401) üzenetére


Lacy6
senior tag

Lehet hogy részleteiben vannak jobb mobilok, de összességében nincs jobb az iphonennál.

Egy ilyen hozzászólás után, egy olyan ember aki jobban átlátja az iphone és android előnyeit és hátrányait szerinted mi fog írni?
Nettó baromság amit írsz, aztán majd 50+ hozzászólás után legalább be tudod írni, hogy milyen gonoszak az androidosok hogy nem nézik el a hülyeségedet.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#408) nickedez89 válasza Tibee86 (#406) üzenetére


nickedez89
senior tag

És tényleg!:D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#409) Magnat válasza Malachi (#228) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

"és hiába írtam le már ezerszer, hogy ésszel nem kell milliókat költeni a telefonra" - olvasva a matekot amit levezettél, feltéve, h a használt telefon eladásából be tudtad fedni a következő indulóját, 10 év alatt havi 12k-t részletbe fizetve majdnem másfél millát tapsoltál el telefonra.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#410) Lacy6 válasza Robertoq (#391) üzenetére


Lacy6
senior tag

Profitmaximalizálás érdekében teszik ezt amit valamilyen szinten meg is lehet érteni ha ember belegondol hogy nincs konkurenciája.
Nyugodtan lehet mondani, hogy a rendszer miatt hozza a nagyobb akkumulátoros androidos üzemidőket és mossák a kezüket. Az hogy ez változzon kettő féle módon lehetne elérni.
1. Nyomást gyakorol a vásárlók nagy része a cégre összefogással.
2. Versenytárs IOS rendszerű telefonnal.
Mindkettő halott ügy, szóval a jövőben is csak az elégséges üzemidőt fogják hozni az újabb típusok.
Ez van sajnos, ha nincs rendes piaci verseny :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#411) kakas93


kakas93
csendes tag

Tudja valaki, hogy ez a FLAC lejátszás, hogy működik? Csak simán behúzom az iTunesba a fájlt, mint az MP3-nál, vagy ki/be kell pipálni dolgokat és fel kell tenni hozzá 1500 plugint?. Eddig iOS 10-ig nem igazán sikerült kivitelezni a gyári zenelejátszóval. Ez az iOS11 az újdonsága, vagy csak lemaradtam valamiről?
Köszi előre is a segítséget :)

Telefonon egyszerűbb: 06304499394, általában felveszem, ha mégsem, akkor annak oka van :)

(#412) moma


moma
őstag

A 2 giga ram azért meglepett 😂

we all deserve a bit of luck.

(#413) Malachi válasza Magnat (#409) üzenetére


Malachi
addikt

Oké, de ha jól figyeltél úgy kezdtem, hogy havi 12k, minden esetben. Mielőtt megjelent az iPhone akkor is havi +10k-s csomagban voltam. Nekem a telefon/net ennyi minden hónapban, kb. fixen. Évi 150 ezer. Ez van. Ha mondjuk ugyanígy kiszámolnám, mennyit költöttem sörre az elmúlt 10 évben, lehet akkor sírva is fakadnék, de hát mit tegyek. :D A telefon legalább tervezett költség. A sör nem az. :DDD

Más cigire, VGA-ra, fene tudja mire szán ennyit. Én a telefonálásra+telefonra. Így van belőve.

(#414) Magnat válasza Malachi (#413) üzenetére


Magnat
veterán

Figyeltem, de az nem volt világos, h a 12k-ban a telefonálás is benne van, úgy értettem, h konkrétan magára a telefonra fizettél cakkpakk 12-t..

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#415) vulnrea válasza kakas93 (#411) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Szerintem csak simán be kell húzni a fájlokat. Ugyan még én sem próbáltam, mert mikor próbálkoztam, akkor nem működött még a dolog. Van, mikor elfelejtettem, hogy itt nem működik a flac. Viszont akkor ezek szerint már működő képes, ha gép közelben leszek ki is próbálom. Rengeteg flac albumot vásároltam és tárolok a gépemen. :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#416) Malachi válasza Magnat (#414) üzenetére


Malachi
addikt

Ja nem, nem. A készülék az havi 4-5k, a maradék maga a telefonszámla. Szóval mindig azt veszem, amit megkapok a szolgáltatótól kb. 150-160 ezerért - az előzőt ugye eladom 40-50-60-ért, ahogy sikerül, ezt beleteszem az árba, a maradék két évig pedig ennyi, kamat nélkül. Most 7 ezres csomagban vagyok, minimális telefonálás, 4 GB net.

Az más kérdés, hogy havi 10-ért a T Ausztriában ingyen adja az iPhone-t a csomaghoz és szinte korlátlan minden. De hát mi jól élünk, ki tudjuk fizetni ezt is, mi az nekünk.

(#418) aprokaroka87 válasza vulnrea (#415) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól tudom IOS 11-el jött a Flac Support

(#420) ChuckyCheese válasza joey04 (#354) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Te beszélsz felsőbbrendűségről? :DDD Vicces gyerek vagy te! :DDD Komolyan!

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#422) Fricy78


Fricy78
tag

Ó hogy mindenki túrkál a másik zsebében. Tipikus magyar mentalitás. Nem mindegy ki mennyiért milyen telefont vett? Használja egészséggel és kész. Nem akartam újabb feszkót gerjeszteni, de már ez iszonyatosan unalmas, oldalakon keresztül mást sem lehet olvasni, csak a pofozkodást oda-vissza.

Más a páromnak az se-jét én lecseréltem egy i8-ra. Azóta szinte folyamatosan nyomkodja, nagyon tetszik neki. Ha valami kérdésetek van, akkor kérdezzétek és megpróbálom elkérni tőle megnézni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#423) Totheground


Totheground
addikt

Na, mire ki akartam nullazni a postot, toroltek. Vegre. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#424) pumpedlix


pumpedlix
tag

Ohh olvasom az új i8 plus már kettéosztódással szaporodik. Ha pedig iPhone 7em lenne tuti nem váltanák. Nincs marginális különbség a 7 és a 8 között.

(#425) Scholes9 válasza bedibazsa (#369) üzenetére


Scholes9
nagyúr

De azért az már köztudott itt a fórumon, h érdekes módon egy "ellenkező nemű" hírnél, tesztnél kevésbé megy a szájtépés és főleg almás részről a fikázás :U :R Sokan elhagyhatnák azt a bizonyos szemellenzőt :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#426) <Lacy85> válasza pumpedlix (#424) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hogyne lenne.
A legellenállóbb üveg van rajta, amit valaha telefonhoz gyártottak, űrtechnológiai minőségű alumíniumkeret, a kijelző sokkal jobb lett, mint a 7-ben volt, rengeteget fejlődött a kamera, stb.

(#427) ChuckyCheese válasza Scholes9 (#425) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Szemellenző a rágottalmásokon van leginkább. Jó nagy kapufa volt ez a mondat.

EclipseGT: Tényleg űrtechnológia, illetve űrhajó lett belőle. Kilövés után már levált róla az első fokozat!

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#428) ForRedGlory válasza pumpedlix (#424) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOL, egyet fizet, kettot kap. Azert en szurkolok nekik. Rajuk ferne egy kis arc csokkentes. ;]

(#429) Scholes9 válasza ChuckyCheese (#427) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van az mindkét oldalon...mindkét oldalra értettem, nem volt ebben semmi kapufa... :U Én igaz nem használnék droidot, de elismerem a rendszert, sőt sok droidos telefon tetszik is, de az én igényeimet jobban kiszolgálja az alma, annak ellenére, h azt is elismerem, h sok szempontból jogosak az iPhonokat ért kritikák.

De egyesek csak "ájfosozni" tudnak semmi mást, ész érv meg nuku...természetesen mindenzt 0 perc iOS használattal...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#430) vicze válasza HarleyCustom (#405) üzenetére


vicze
félisten

Fejből meg nem mondom, és másfél hétig nem lesz iPhone a kezemben. De pl. ha valami webview-t nyit akkor csak felső sarok marad. Illetve gondolom MS appokra volt, mivel azokat használjuk, ami külső. Legnagyobb problémám az inkozisztencia egyszer így lehet egyszer úgy, ami nagyon idegesítő mert találgatni kell.

[ Szerkesztve ]

(#431) h1mpi válasza pumpedlix (#424) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy generációt sosem érdemes váltani, én is kihagytam a 7-et, de a 6S után az i8 azért nem kicsi előrelépés.

(#407) Lacy6: 3GS-el léptem be az Apple userek közé, aztán amikor a gyerek megsemmisítette gyorsan vettem egy Sony Androidos telefont 140K-ért, mert azt mondta mindenki milyen jó. Fél év múlva már 2-3 mp volt mire egy fényképet megnyitott. 70K-ért gyorsan el is adtam.... és megfogadtam, hogy maradok iphone vonalon, mert még sose csalódtam. Amit elvárok azt tudja, én nem akarom hegeszteni, szétpimpelni abból már kinőttem... :U Lehet van szebb, jobb akkus, szebb képet csináló, okosabb mobil, de ezt a stabilitást és kiszámíthatóságot semmi más nem tudja.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#432) HarleyCustom válasza Tibee86 (#406) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És igazad van. Tényleg. :D
Ráadásul ezt tudtam is csak elfelejtettem.
Mesüge vagyok. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#434) Szvetozar


Szvetozar
újonc

6S+ lett cserélve 8Plusra, tegnap érkezett. sokkal gyorsabb és nagyon jó az üveg hátlap. sajnos normális átlátszó tokot még nem sikerült venni hozzá. ha van bármilyen kérdés, megpróbálom megválaszolni.

(#435) talamasca válasza <Lacy85> (#433) üzenetére


talamasca
senior tag

Neked mindig úgy jön le... :))

“Black as midnight on a moonless night.”

(#436) Wesder válasza <Lacy85> (#433) üzenetére


Wesder
félisten

Mostmár eljutottunk oda, hogy tök8 milyen telefont veszel csúcskategóriában itt most már csak az számít hogy iOS, vagy Droid kell. Jó lenne, ha ez felfognák egyesek talán kevesebb lenne az èrtelmetlen fika is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#437) talamasca válasza Szvetozar (#434) üzenetére


talamasca
senior tag

Én kapásból (amíg nincs jobb ötlet) vettem hozzá egy 7+ (ua. a méret) átlátszót a MM-ban. Ha van a közeledben tudsz venni. Ahogyan lekerült a fólia már tettem is fel.
Sokkal szebb lenne zok nélkül hordani, de még szokom a méretet, szóval egyelőre marad. ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#438) ChuckyCheese válasza talamasca (#435) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Neked meg mindig úgy hogy tökéletes. Nahát! :Y Arcod mindig mint egy mozivászon.. :U

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#439) #04441088 válasza Szvetozar (#434) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lőhetnél pár képet a kamerával, a stúdió világításokat, háttér éltüntetést használva. Szerintem az egyik legjobb feature. :R

Meg egy általános tapasztalatot pár sorban elfogadnék. Mennyire gördülékeny, találkoztál e valami hibával, mennyire bírja az akksi..stb. :R

[ Szerkesztve ]

(#440) talamasca válasza ChuckyCheese (#438) üzenetére


talamasca
senior tag

Keress rá, hogy mikor mondtam Apple termékre, hogy tökéletes.
De egyébként a válaszom nem neked ment, akinek meg szántam, egyértelmű, hogy milyen rendszerű telefont használ. Talán ezért írtam.
Ügyes vagy, egyébként! :C

“Black as midnight on a moonless night.”

(#441) NavySeal válasza Szvetozar (#434) üzenetére


NavySeal
senior tag

Üzemidő tapasztalatokat, ha lesz értékelhető adatod majd írd meg kérlek. Köszi

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#442) ChuckyCheese válasza talamasca (#440) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Megint csak a fölényes duma. Nekem te ne gratulálj. Nem vagy a tanárom, sem az apám, sem a főnököm! Én is gratulálhatnék. Csak nincs mihez.
Ahogy a "telefonhoz" sem. Mivel ezt úgy cseszték el, ahogy egyiket sem ezelőtt.

Staker: Szóval ha egy nagyképű, semmitmondó szövegre megkapj a reakciót, akkor mindjárt hater vagyok. Értem. Ez is tipikus.
Miért vagyok itt? Ez a te fórumod, vagy most mivan?

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#443) #04441088


#04441088
törölt tag

Fejezzétek már be ezt a vitát...
Ha valami nem tetszik miért vagy itt?
Normálisan használjátok a fórumot. Tapasztalatokat, véleményeket várunk, nem hatereket és vitát.

(#444) Tibee86 válasza talamasca (#440) üzenetére


Tibee86
veterán

Hagyd rá, idővel megunja és inkább kacagj te is a stílusán és a kommentjein ahogy mindenki teszi. Az érveivel pedig nem lehet vitába szállni. :D

[ Szerkesztve ]

(#445) ChuckyCheese válasza Tibee86 (#444) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Mivan Tibi atya? Te is megsértődtél? :Y :DDD ....ta... Stílusom? Kommentjeim? A véralmásoknál nagyobb vicc alapanyagok nincsenek! pff..

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#446) madgie válasza ChuckyCheese (#442) üzenetére


madgie
titán

Dobj be egy Snickerst ;)

(#448) kbadam83


kbadam83
senior tag

1 hetes használat után bátran ki merem jelenteni, hogy nagyon jó készülék lett az i8 Plus! ( nálam i7 Plus-t váltott ), és érezhető a fejlődés bárki, bármit is ír! Nagyon sok képet készítettem vele, és a még beta állapotba lévő stúdió effekt is tökéletesen hasznàlható ( az effektel kutyust, cicát, lovat ) is fotóztam és nagyon szép képek születtek! Az akksija az iOS 11-el jobban bírja mint az i7 Plus-é, bàr számomra nem mérvadó mert minden nap melóba feltöltöm.
Egyedül amit észrevettem az az, hogy a facebook app legutóbbi frissítése óta, ha sokat használom az appot elkezd kicsit melegedni a jobb felső-középső része de nem vészesen.
Aki átlátszó szilikon tokot szeretne rá én bátran ajánlom a Nilkin tokot.

[ Szerkesztve ]

(#449) Lacy6 válasza h1mpi (#431) üzenetére


Lacy6
senior tag

Lehet van szebb, jobb akkus, szebb képet csináló, okosabb mobil, de ezt a stabilitást és kiszámíthatóságot semmi más nem tudja.

Stabilitás, kiszámíthatóság?
Olyan dolgokról beszélsz amit az android már 4 éve tud...
(Hozzáteszem hogy gyári rendszerrel, csak kiveszed a dobozból.)
Ha ennyire le vagy maradva és csak az Iphone-ról van infód az utóbbi időben, akkor ne nyilatkoztass ki mindenféle dolgokat. Leírod hogy az iphone a legjobb, legstabilabb stb úgy hogy fogalmad sincs a mai androidos telefonok megbízhatóságáról és tapasztalatod egy 6 éves SONY telefon alapján írod... :F

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#450) h1mpi válasza Lacy6 (#449) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja android tud... a mesében.... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.