Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) kchris78 válasza domerator (#1499) üzenetére


kchris78
veterán

igen, ez igy van allasaban nagyon nagyon jo.. most erzem mit tud tenyleg egy kioptimalizalt iOS verzio - 7rol amikor valtottam 7plusra akkor rogton 11betara valtottam igy nem ereztem mit is tud a 7plus... Persze ezek a jo idok akkor a legjobbak ha relative keveset nyomkodja az ember, screen on eseten vilagitani kell azon sokat nem lehet sporolni. (viszont minek vesz pluszt az ember ha nem nyomkodja)

(#1502) domerator válasza kchris78 (#1501) üzenetére


domerator
veterán

Az akkustat amit linkeltem az raadasul nem is egy passziv nap volt hanem egy atlagosnal valamivel huzosabb... es masnap majdnem ugyanilyen lett az eredmeny (minden napot nem fogok belinkkleni, no worry).

Ja... most latom hogy nem ide linkeltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1503) jeromosi válasza domerator (#1502) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Nekem sima i8-on nagyon sokat böngészek, meg youtubeozok stb, tegnap reggel 5-kor vettem le a töltőről és most tettem 25%-on töltőre.
Nem ennyire aktív napon volt már hogy kibírt 2 napot is.

(#1504) allein


allein
addikt

Sziasztok. Érdekelne a véleményetek, tapasztalatok. Jelenleg i6s Plusom van és gondolkodom a váltáson. A kiszemelt áldozat a 8plus. Ritkán fotózom, napi szinten használom a mostani készüléket. Teljesen elégedett vagyok, immár 2 éve teljesen hibátlanul teljesít az i6s plus. Érdemes váltani? Egyébként a mostani készülékem is qurva gyors :K

Szerk: Anyagilag bukta amúgy, ez nem is kérdéses :F

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1505) h1mpi válasza allein (#1504) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem fotózol és gyors akkor szerintem nem.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1506) hemaka válasza allein (#1504) üzenetére


hemaka
nagyúr

Semmi ertelme, ha a mostanival elegedett vagy.

(#1507) allein válasza allein (#1504) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen, marad egyelőre a régi készülék :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1508) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Üdv. Szabadulnék a 6s-től. Megnéztem szolgáltatónál mennyi egy hűséges x,de kb 50-60 ezret nyernék rajta,igaz még céges árlistát nem láttam sehol. Úgy,hogy lehet 8 lesz belőle. Plus méretétől tartok,olyan ormótlan. Viszont a 3 gb ram kéne, kamera sem rossz. Jutubon nem találtam sima 6s és sima 8 összehaonlítást,nem a gyíkbencs és társai érdekelnek. Akinek ez a két telefonja volt,van az érez javulást 6s-hez képest? Laggolások,gyorsabban nyílnak e meg az appok ?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1509) Boss81 válasza FIREBLADE78 (#1508) üzenetére


Boss81
senior tag

Szia

A feleségemnek kb 1 hónapja vettem egy 6s készüléket , nekem 8 plus van . Tehát mindkettő kézben van egyszerre .
Gyorsaságba , valamint kamerába , illetve méretben lehet külömbséget észrevenni .
Ha jól van beállítva , akkor egyik sem laggol , illetve már nem rakok fel béta verziókat , csak a véglegest .
Az tény hogy a 8plus processzora azért odavág , elég csúnya lenne ha azzal és a 3 gb rammal laggolna vagy akadna . Az appokat villám gyorsan nyitja meg és ott sem tapasztaltam eddig akadást .
De ilyen téren ne hasonlítsuk össze a mostani hardvereket , egy több éves technológiával , mert persze hogy van külömbség ., nem is kicsi !

[ Szerkesztve ]

(#1510) Ricardo válasza Boss81 (#1509) üzenetére


Ricardo
félisten

"Az tény hogy a 8plus processzora azért odavág , elég csúnya lenne ha azzal és a 3 gb rammal laggolna vagy akadna . Az appokat villám gyorsan nyitja meg és ott sem tapasztaltam eddig akadást ."

Csak a számológépbe ne pötyögj túl gyorsan, mert nem tudja lekövetni, és nem lesz pontos az eredmény :DDD

Komolyra fordítva. Látványos a gyorsulás? Mindkettőn ugyanaz a szoftver verzió van?
Ki lehet kapcsolni az animációt? Az érdekelne, hogy valóban olyan gyors és sima a működés, vagy "csak" ügyesen rejti el az apró akadásokat az animáció?

[ Szerkesztve ]

(#1511) norbi2010 válasza FIREBLADE78 (#1508) üzenetére


norbi2010
őstag

Én 6s-ről váltottam 8 Plus-ra. Gyorsabbnak gyorsabb, laggolni nem laggol, de ezért nem f.sod le a bokád a sebességnövekedéstől. Méretre hatalmas, bár ez engem kifejezetten csak a zsebből ki-be vételnél zavar, főleg ha ülve próbálom meg elővenni(ehhez hozzátartozik, hogy az Apple féle szilikon tok amiben tartom kb. mint a mágnes tapad a nadrág anyagához). A kamera k.rva jó, az akkuidő meg minimum a kétszerese.

(#1512) Boss81 válasza Ricardo (#1510) üzenetére


Boss81
senior tag

Szerintem igen , látványos . Ugyan az a verzió van mindkét telefonon . Az animációkat nem néztem hogy ki lehet-e kapcsolni .
De valóban gyors és gördülékeny minden rajta , nem akad egy picit sem .

(#1513) hemaka válasza Ricardo (#1510) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az tenyleg rohej, hogy az animacio a mukodes felett all. :D

(#1514) Ricardo válasza Boss81 (#1512) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi.

Kíváncsi vagyok a tizesre. Annak a sikere/sikertelensége, még hatással lehet a nyolcasok iránti keresletre.

(#1515) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Teljesen tanácstalan vok. Legyen e x vagy 8 plus vagy 8. Egyik drága (kibírom fizetni,de sóher vagyok) ;] ,másik rohadt nagy, harmadik meg szimplán szar :D

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1516) hemaka válasza FIREBLADE78 (#1515) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ettol nagyobb problemad sose legyen.

(#1517) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#1515) üzenetére


Tibee86
veterán

Mivel 3 opció van, egy drága amit kibírsz fizetni, egy nagy ami kisebb nem lesz semmitől, a harmadik pedig sz*r, sz*rt meg nem veszünk így elég egyértelmű melyik a befutó. :D

(#1518) Boss81 válasza Ricardo (#1514) üzenetére


Boss81
senior tag

Nincs mit .
Na a X-es amit nem vennék meg az biztos :(((

(#1519) jeromosi válasza Tibee86 (#1517) üzenetére


jeromosi
aktív tag

A sima i8-ra miért mondod hogy szar?
:)

(#1520) joey04 válasza Ricardo (#1510) üzenetére


joey04
titán

Hogy a gyorsaság miatt nem tudja lekövetni, az konkrétan nem igaz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1521) Sn00k válasza FIREBLADE78 (#1508) üzenetére


Sn00k
veterán

En pont ma fogdostam meg egy 8 plust hat az az igazsag baromi nagy telefon. Nekem hatalmas, szerntem probald megnezni, kezbe fogni mielott megvenned. Probaltam eljatszani a gondolattal hogy a 8asom becserelem de ez az oriasi meret engem eltantoritott...

3njoy the Lif3

(#1522) nbukta77


nbukta77
addikt

En is igy voltam ezzel. 7 plust valtotta a sima8. Viszont egy het utan kb vettem is megint a pluszt. A 8 meg ment a mamanak. 😀
Hetvegen lottem par kepet. Nem vagyok profi fotos.
Gondolom a feltoltes rontja a minoseget.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1523) csakasony68 válasza <Lacy85> (#25) üzenetére


csakasony68
csendes újonc

Nem tudom pontosan, de végül is lényegtelen, hogy melyik idióta telefon gyártó cég szüntette meg a jack csatlakozót. Helyette kitalálták ezt a gagyi, igénytelen, problematikus dugdosós hülyeséget, amihez ugye toldani kell egy kis bigyulát, ha azt akarja az ember, hogy a hagyományos vezetékes fejhallgatóját, vagy fülhallgatóját csatlakoztassa a készülékhez. Sajnálom, hogy ez a trend. Remélem, hogy lesznek, akik mégis kitartanak. A SONYm még legalább igen....

[ Szerkesztve ]

(#1524) Rob700


Rob700
senior tag

Ma újból kézbe vettem egy space gray 8-ast... Brutális minőségű és gyönyörű telefon... A 6S is nagyon rendben van de ez a 8 rátesz pár lapáttal...

iPhone 12 128GB Black 

(#1525) joey04 válasza csakasony68 (#1523) üzenetére


joey04
titán

A bigyulát ráteszed a fülesedre és többet nem kell ezzel foglalkozni. Amúgy meg tovább kéne kicsit nézni az orrodnál: [link]. És ez aztán nem Apple mosdató oldal. :)

Már csak azt kéne megfejteni, mi köze ennek a 25-ös kommentnek, amire válaszoltál...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1526) Ricardo válasza joey04 (#1520) üzenetére


Ricardo
félisten

"Hogy a gyorsaság miatt nem tudja lekövetni, az konkrétan nem igaz."

"A hibát a legkönnyebben az 1+2+3 “feladvánnyal” tudjuk előhozni. Ha gyorsan akarjuk kiszámolni, akkor 24-et kapunk a 6 helyett. Ez azért van, mert műveleteknél a gombok animációja lassabb lett, és mire elérünk a negyedik gombnyomásig, addig még mindig a harmadiknál tart a rendszer, így nem veszi be az újabb érintést."

[link]

(#1527) Totheground válasza Ricardo (#1526) üzenetére


Totheground
addikt

Igen, ez határozottan vicces oversight, gondolom hamar javitva lesz, és végre megtudhatom, mennyi is 1*2+3. :DDD De amit páran a neten lovagolnak rajta az nonsense.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1528) Ricardo válasza Totheground (#1527) üzenetére


Ricardo
félisten

(#1529) hemaka válasza Totheground (#1527) üzenetére


hemaka
nagyúr

11.2-ben mar jo a szamologep.

(#1530) Szormok


Szormok
csendes újonc

Sziasztok!
I8 Plusra váltottam és van rögtön egy kérdésem. A portréfotózás nálam nem működik. IOS11.0 , frissitsek hogy mukodjon?
Vagy én csinálok valamit rosszul? hiába választom ki a különböző portrémegvilágításokat, tök szimpla képeket csinál és semmi utólagos beállítást nem találtam.

Előre is köszi! :))

(#1531) Boss81 válasza Szormok (#1530) üzenetére


Boss81
senior tag

Akkor valami nálad nem stimmel , nálam tökéletesen működik . Biztos jól csinálsz mindent ?

[ Szerkesztve ]

(#1532) Szormok válasza Boss81 (#1531) üzenetére


Szormok
csendes újonc

Közben sikerült.nem változtattam semmin, egyszer csak elkezdett jól működni.lehet bemelegedett vagy érzéssel kell csinálni úgy néz ki. :DD

(#1533) Boss81 válasza Szormok (#1532) üzenetére


Boss81
senior tag

Inkább érzéssel kell csinálni , majd ráérzel . A lassított felvételnél is rá kell érezni hogy jó legyen a felvétel , és időben kapja el az emmber :K

(#1534) joey04 válasza Ricardo (#1526) üzenetére


joey04
titán

Az tény hogy a 8plus processzora azért odavág

erre te:

Csak a számológépbe ne pötyögj túl gyorsan, mert nem tudja lekövetni, és nem lesz pontos az eredmény

baromira nem a processzor miatt van, hogy nem tudná lekövetni. Tehát amit írtál, az konkrétan nem igaz. Szimpla trollkodás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1535) Ricardo válasza joey04 (#1534) üzenetére


Ricardo
félisten

Miből gondolod hogy arra írtam?

"elég csúnya lenne ha azzal és a 3 gb rammal laggolna vagy akadna . Az appokat villám gyorsan nyitja meg és ott sem tapasztaltam eddig akadást ."

Ez a számológép kapcsán eddig nem állta meg a helyét, mert ha valaki gyorsabban pötyögött az animáció nem tudta lekövetni. Ki is vették .

Itt be is fejezem, további szép napot!

(#1536) joey04 válasza Ricardo (#1535) üzenetére


joey04
titán

Miből gondolod hogy arra írtam?

Abból, amit idéztem. Tudom jól, hogy ismered a bug hátterét, mert másik topikban láttam. Ezért aztán különösen gáz, hogy direkt félreértelmezhetően betrollkodtad ide.

neked is szép napot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1537) kchris78


kchris78
veterán

No elkezdtek megjelenni az elso fecske hasznalt i8+ -ak.. egesz jo arakon ami igencsak elgondolkoztat... de nagyon nem akarodzik realizalni az i7+ -on a veszteseget :). Illetve a difi inkabb csak az erzes..

(#1538) hemaka válasza kchris78 (#1537) üzenetére


hemaka
nagyúr

7+-rol valtani teljesen felesleges.

(#1539) Szormok


Szormok
csendes újonc

Na egész belejöttem ebbe a portré fotozásba. Tényleg rá kell érezni, bár hozzáteszem nagyon érzékeny, baromi könnyen elveszíti a fókuszt, remélem, hogy ezen fognak még csiszolni pár frissitessel.

Nekem egyébként elég nehéz volt eldönteni a váltásnál hogy i8plus vagy X legyen. Őszintén szólva rengeteg kritikát olvastam a 8as szériával kapcsolatban és tényleg mindenki a Xtől van bezsongva, de szerintem a 8plus azért komoly vetélytárs.

Nekem az egyik legfőbb szempont a a kijelző mérete volt. 5,7 inch ide vagy oda de a tizes keskeny!!! a Plus szeria szélessége nekem hatalmas pozitivum, sokkal több mindenre használható ez a kijelzőméret. Az aksi nagyon meggyőzőnek tűnik szintén. És őszinten 80 ezer forint árkülönbség azért szintén nem mindegy.

Azért most, hogy látom, hogy egyre többen rendelik elő a 10est, újra meg újra végiggondolom jól döntöttem-e, de szerintem igen. Az se mindegy hogy a PLus itt van már nálma, az X meg ki tudja mikor lesz tényleges elérhető.

Befejeztem :D

(#1540) Rob700 válasza Szormok (#1539) üzenetére


Rob700
senior tag

Szerintem jó választás a 8 Plus... Ha vennék én is azt választanám most Space gray-ben...

iPhone 12 128GB Black 

(#1541) nbukta77 válasza Rob700 (#1540) üzenetére


nbukta77
addikt

👍 En ezt valasztottam. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1542) apuc


apuc
őstag

Sziasztok!Ma vettem a fiamnak egyet a 8+-ból, de annyira tetszik, hogy veszek magamnak is. Egyszerűen pazar cucc. :) Hűségesen használok egy LG G4-et, de erre lecserélem.

[ Szerkesztve ]

(#1543) Pőze


Pőze
aktív tag

Nektek is könnyen karcolodik a kijelző? 1 hónapos a cucc rendeltem már hozza üveget de késve érkezik és már látok rajta pár hajszál karcot meg a kijelzo körüli műanyag részen is. Pedig nagyon vigyázok rá de még is ennyire érzékeny.

(#1544) h1mpi válasza Pőze (#1543) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hajszálkarc lehet rajta

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1545) Ricardo válasza Pőze (#1543) üzenetére


Ricardo
félisten

Hajszál karcokat bármelyik telefon viszonylag könnyen összeszed. A zsebben lévő "piszok" tartalmaz olyan dolgokat (pl homok), amik szinte bármilyen felületre képesek hajszálkarcot varázsolni.

(#1546) Sn00k válasza nbukta77 (#1541) üzenetére


Sn00k
veterán

No ,akkor ideje lenne mar az alairasodat javitani🙃

Apuc: jol teszed! Karira az asszonyt is lepd meg!

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1547) apuc válasza Sn00k (#1546) üzenetére


apuc
őstag

Nono, nem esünk túlzásba, azt ki kell érdemelni! :D :)

[ Szerkesztve ]

(#1548) kchris78 válasza Szormok (#1539) üzenetére


kchris78
veterán

Plusz: okosban 250 korul van a 8+ ujonnan, hasznaltan 1-3 hetesen mar 235!!! Ami az egy honappal ezelotti 300hoz kepest nem gyenge eses.

(#1549) joey04 válasza Szormok (#1539) üzenetére


joey04
titán

Így van. Remélem jövőre kihozzák a Plus verziónak is a teljes kijelzős verzióját, az lesz az igazi. Mert a hasznos terület nagyon kicsi a x-en.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1550) nbukta77 válasza Sn00k (#1546) üzenetére


nbukta77
addikt

Javitva😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.