Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) masssza29


masssza29
csendes tag

Van egy 8 plus jól müködőtt, de ma reggel nem kapcsolt be. Már végig próbáltam az indítás i lehetőségeket de semmi. Mi lehet a baj?

(#5002) Zitta válasza masssza29 (#5001) üzenetére


Zitta
őstag

Innentől ez szerviz.

Gépre dugtad?

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5003) masssza29 válasza Zitta (#5002) üzenetére


masssza29
csendes tag

Igen nem látja

(#5004) tboldi válasza masssza29 (#5001) üzenetére


tboldi
nagyúr

Banális kérdés, de nem merült le? Próbáltad töltőn?

(#5005) i-sti


i-sti
senior tag

Sziasztok,

Milyen minőségi tokot vegyek az i8-asomra?
Olyan kell ami kb golyóálló és a képernyőt is védi.
Jelenlegi G5 SE Ringke tok van. Ezzel elégedett vagyok viszont nem elég peremes. Egyre több repedés van az üvegfólián.

Illetve ezt is keresek, üvegfóliát. Ebből is olyat ami az egész első részt védi nem amolyan olcsó kínai, hogy a szélek vége előtt már elfogy.

OFF: üdv Boldizsár itt is 😄

Novum Forum Siculorum

(#5006) marsu. válasza i-sti (#5005) üzenetére


marsu.
senior tag

UAG tokok elég masszívak.

(#5007) tboldi válasza i-sti (#5005) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hi! :D

(#5008) masssza29 válasza tboldi (#5004) üzenetére


masssza29
csendes tag

Igen próbáltam tölteni több töltön is, de semmi.

(#5009) b.kov válasza masssza29 (#5008) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia,
Akkor viszont tényleg szerviz.

(#5010) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Olyan autós tartót keresek iPhone 8-hoz, ami egyben Qi töltő is.
Nem szeretnék csillagászati árat fizetni érte, de szeretném, ha jó minőségű lenne.

Illetve pontosan nem tudom, hogy az üvegre tapadós, vagy valamilyen csiptetős megoldás a beváltabb.

Köszi. :)

szerk.: ezt az iPhone topikba szerettem volna, bocs a duplikátumért

[ Szerkesztve ]

(#5011) Zitta válasza b.kov (#5010) üzenetére


Zitta
őstag

Spigen-t ajánlom - Speedshopban van is asszem. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5012) benczeb


benczeb
aktív tag

Mit gondoltok, erdemes meg 2019-ben 8 Plus-t venni? Vajon meddig lesz tamogatott meg?

(#5013) tboldi válasza benczeb (#5012) üzenetére


tboldi
nagyúr

Why not?

Pontosan csak az Apple tudja, de szerintem 2-3 évig még biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#5014) Zitta válasza benczeb (#5012) üzenetére


Zitta
őstag

Viccelsz?

SE 6S és onnan felfelé minden megkapja az IOS 13-t.

Szerintem 2-3 évig biztosan rendben leszünk.

Azt hiszem benevezek egy vaccsra is.

4-es széria Nike 44mm? Hmmm?
Valaki használ innen közületek ilyen vagy 3-as széria órát?

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5015) tboldi válasza Zitta (#5014) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pont ilyet, Series 4 Nike+ 44 mm. :D

(#5016) b.kov válasza Zitta (#5011) üzenetére


b.kov
senior tag

Köszi. :R

(#5017) Zitta válasza tboldi (#5015) üzenetére


Zitta
őstag

És jó?
Elégedett vagy vele?
Üzemidő ugye nem 1-2 napos?
Véded valamivel a kijelzőt, házat?
(Spigen tokot néztem rá)
A 8-as telefonnal szépen csússzannak együtt?
Köszi a választ - ha esetleg erős itt a topikban akkor privátban. :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5018) i-sti válasza i-sti (#5005) üzenetére


i-sti
senior tag

Megérkezett a NAUTICAL2 atomtámadást is kivédő tokom.
Eléggé megdobta a telefon méretét.
Ami nem tetszik, hogy SZVSZ csúszós az oldala.

Novum Forum Siculorum

(#5019) tboldi válasza Zitta (#5017) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én imádom, talán ez a kedvencem az összes Apple cuccom között.
De, annyi, többet nem bír. Én mondjuk minden este töltőre rakom, akárhány %-on is áll, így másnap reggel mindig 100-zal indítok.
Csak egy Rock Hydrogel nevezetű fólia van a kijelzőn, semmi más. Tokot nem akarnék rá, túlságosan bumfordi. Az aluház amúgy sem olyan sérülékeny, a rozsdementes acél verziók hamarabb karcolódnak (bár ott meg a zafír tartósabb - valamit valamiért).
Persze, miért ne működne? :D Eleinte én is 8 Plusszal használtam, most XS Maxszal, egyikkel sem volt kommunikációs problémám soha.

És szeretettel várunk az Apple Watch topikban. ;)

(#5018) i-sti: Őszinte leszek, ha tetszik, ha nem - ez qrva ronda. :DDD Mondtam én, hogy Nomad Rugged Case. :K

[ Szerkesztve ]

(#5020) bendi007


bendi007
tag

Sziasztok,segítsen valaki aki tud.A kérdésem az lenne (új ios felhasználó vagyok) a hang nem valami jó minőség.Lehet valahol állítani,hogy VOLTe vagy más hangátvitel legyen?Köszönöm szépen

(#5021) lugosi válasza b.kov (#5010) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pitaka tok + pitaka magmount.

(Bocs ha írtam az iphone topikban is, mostanában kérdezte valaki, csak eléggé összevissza vagyok mostanában fejben tartani bármit is.)

(#5022) b.kov válasza lugosi (#5021) üzenetére


b.kov
senior tag

Köszi mégegyszer!
Igen, én voltam ott is. :B

(#5023) i-sti


i-sti
senior tag

Keresek egy rendes üvegfóliát :D

Jelöltek:

Nillkin 3D CP+ Max
VRS DESIGN First Glass

Novum Forum Siculorum

(#5024) Tibee86 válasza i-sti (#5023) üzenetére


Tibee86
veterán

Nillkin xd cp+ max

(#5025) R19


R19
senior tag

Gyenge lefedettségű területen milyen az iPhone 8 térerő?

(#5026) tboldi válasza R19 (#5025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mivel ugyanaz az Intel modem van benne, mint a X-ben, elég hasonlónak kell lennie.

Nekem soha nem volt térerőproblémám a 8 Plusszal és a Telekommal, egyedül a vonaton ülve, Kimle környékén ment mindig el a 3G és a 4G, de ott a lefedettségi térképen is van egy lyuk.

[ Szerkesztve ]

(#5027) R19 válasza tboldi (#5026) üzenetére


R19
senior tag

Köszi!

(#5028) R19 válasza tboldi (#5026) üzenetére


R19
senior tag

Az XS Max milyen térerőben a 8 Plusz-hoz viszonyítva?

(#5029) tboldi válasza R19 (#5028) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kb. ugyanolyan. Nem vettem észre, hogy jobb lenne, de legalább nem is rosszabb. :D

[ Szerkesztve ]

(#5030) R19 válasza tboldi (#5029) üzenetére


R19
senior tag

Igazad van, ez is értékelendő. 🙂
Köszi!

(#5031) motkany91


motkany91
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám... az alany egy Iphone 8, 64gb fekete. Vodafoneban vásárolt készülék, 1hónapos. 12.3.1 szoftver fut rajta, MQ6G2GH/A modellszámu.
Szóval a probléma a következő lenne, néha nem ébred fel a kijelző... homegomb rezeg ahogy nyomkodom, illetve a zárgombnak is van hangja, de képet nem kapok. Hardreset segít csak rajta, sima kikapcsolás se működik.
Teljesen véletlenszerűen jön elő, eddig 2x vagy 3x tapasztaltam.
Olyan mintha valami aplikáció akadna be... vagy pasz.
Másnál volt e hasonló probléma, vagy tapasztalt e ilyet?
Előre is köszönöm a válaszotokat!
Iphone topikban is feltettem a kérdést, köszi!

PSN : motkany91

(#5032) Zitta válasza motkany91 (#5031) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem futás a szervizbe - ha még garanciális!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5033) totopad


totopad
senior tag

Másnak is laggol az új rendszer? Ezidáig nem volt gondom az IOS 12-vel, de ez az új gáz,
Akadnak az animációk, tegnap meg csak mobilnettel volt hajlandó hivástinditani és az egész random összeomlik.

(#5034) Khelben válasza totopad (#5033) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem vettem észre semmi ilyesmit.

(#5035) totopad válasza Khelben (#5034) üzenetére


totopad
senior tag

Tolok neki egy restore-t, hátha

(#5036) Khelben válasza Khelben (#5034) üzenetére


Khelben
nagyúr

BTW a mai az utolsó napom a 8-assal. Feleségem örökli, mert megázott az SE-je. Az utód egy S10e. XS-t szerettem volna, de nem vitt rá a lélek, hogy annyi pénzt kiadjak egy telefonért :( Az S10e pont feleannyiba lesz. De megfogadtam, hogy ha bármi szívás lesz vele, akkor még aznap veszek egy XS-t és azt fogom használni 10 évig :D

(#5037) tboldi válasza Khelben (#5036) üzenetére


tboldi
nagyúr

Előre szólok, hogy úgy is ez lesz a vége. Nekem elhiheted, ugye i-sti? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5038) totopad válasza Khelben (#5036) üzenetére


totopad
senior tag

Én ősszel fogok pattani 8 Plus-ról.

Megvárom a mate 30 pro-t és 11 év után -életemben elöször- átmegyek a sötét oldalra.
Nem mondom, hogy soha többet Apple, de ez az ár még úgy is fáj, hogy megengedhetném magamnak.

(#5039) Zitta válasza R19 (#5028) üzenetére


Zitta
őstag

Kb 3x áron van mint a 8 - az itt már nem is lényeges. :F

Rajok vagytok! :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5040) b.kov válasza Khelben (#5036) üzenetére


b.kov
senior tag

Kíváncsi leszek a véleményedre. Esetleg egy rövid élménybeszámolót szívesen elolvasnék. :)

(#5041) R19 válasza Zitta (#5039) üzenetére


R19
senior tag

Az ár egyáltalán nem mellékes, csupán kíváncsi voltam az XS Max-ban lévő fejlettebb modem képességeire. :)

(#5042) Khelben válasza b.kov (#5040) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egyelőre itt tartok :D [kép]
Nyilván az S10e gyorsabb (értsd: 0,001 másodperccel hamarabb nyílik meg a facebook), az amoled panel szebb és nagyobb is. Android auto kicsit visszalépés a carplay után. A többi meg ugyanaz. Még nem volt gond vele, bár még nem vittem biciklizni meg a gopro sem csatlakozott rá, remélem ezek a dolgok is működni fognak rendesen. Ujjlenyomat olvasó ugyanolyan gyors, az elhelyezését meg kell szokni. Van hogy jobban kézre esik, de pl asztalon az i8-at könnyebb feloldani. A dual sim jól jött, mert a magán számomat is használom és eddig át volt irányítva a másikra, az meg pénzbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#5043) Zitta válasza Khelben (#5042) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem maga az Android rendszer alapban gyorsabb, nem beszélve a személyre szabhatóságáról ami mondjuk egy Nova launcherrel maga a tökély + az osztott képernyő feature nagyon adja. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5044) tboldi válasza Zitta (#5039) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszi! :D

(#5045) orsacchiotto


orsacchiotto
tag

Üdvözlök mindenkit, sziasztok!

Egy hete vásároltam az iPhone 8 -at. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Mivel a negyedik "almám", elboldogulok vele, de az aktuális szakmai fórumokat
mindig elolvasom.
Átlagos felhasználó lévén, néha vannak kérdéseim.

További szép estét mindenkinek.

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5046) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Kicsit dilemmában vagyok telefon vsárládssal kapcsolatban 7es és a 8as között vacilálok. A legtöbb portál azt írja hogy alig van különbság a 2 telefon között (vezetékmentes töltés, picivel jobb kamera, 4k 60fps) szóval ár érték arányban talán érdemesebb a 7. Viszont ugye nemsokára jönnek az újak és gyanítom a 8 átveszi a 7 helyét mint legolcsóbb model és az ára is lejebb megy. (vagy a 8at vezetik ki és marad a 7??) Ugyanakkor most lenne szükségem telefonra nem egy hónap múlva.

Az s10e is nagyon tetszik, olcsobb és korszerűbb mint a 8 és alíg drágább a 7-nél, viszont itt nem lehetne órával fizetni amit erste-s lévén eléggé vonz.

Szóval fogalmam sincs. 8plus XR kiesik a méret miatt, XS az ára miatt.

köszi ha elolvasod :)

(#5047) zzola válasza Cilindrik (#5046) üzenetére


zzola
félisten

Nekem i8 és egy S10+ van.
Teljesen más kategória a kettő.
i8 előnyére nem sok mindent tudok felhozni.

Nyilván a 7-est előbb ki fogják vezetni mint a 8-ast.

Nézz körbe a topikokban, sok tapasztalat van a.
A döntést úgy is neked kell meghoznod.

:DDD

(#5048) trobi28 válasza Cilindrik (#5046) üzenetére


trobi28
addikt

Ritkán szoktam tanácsot adni, mert mindenkinek magának kell eldöntenie az igényei és a pénztárcája alapján, hogy milyen készüléket vásárol. Én az utóbi időben cserélgettem a készülékeimet a teszt kedvéért, így leírom a véleményemet:
Ismét belekóstoltam az Android világába, volt Xiaomi, LG, Samsung készülékem és mind közül a Samsung az, amelyiket a legkevésbé ajánlanám ha az Android mellett döntenél. Jó hardvert csinálnak, de a mai napig NEM TUDNAK PROGRAMOZNI!
Iphonera visszatérve, volt 7-em, több darab is, majd vettem egy X-et. Nem akartam úgy elhagyni ezt a földi életet, hogy nem próbálom ki :DD Nekem nem jött be. Véleményem szerint az Ios rendszer nincs felkészítve ekkora méretű kijelzőre, gesztus ide- vagy oda. Röveden, nekem kényelmetlen volt a használata, pedig nincs kis kezem. Mivel 7-em volt már több is, így vettem egy 8-at. Te is leírtad, hogy mi a jobb benne a 7-hez képest, így ezt nem részletezném. Ha valaki 7-ről akar váltani, annak nem javaslom, nem éri meg a felárat. De ha most akar vásárolni, akkor a hosszabb támogatottság, újabb technológia miatt vegyen 8-at, azt javaslom :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5049) Cilindrik válasza trobi28 (#5048) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Köszi a válaszokat, én is a 8 felé hajlok a korszerűbb mivolta miatt, amugy nekem a gesztus vezérlés bejön (ipad-en is többet használom már mint a home gombot)

Android vonalon az s10e a hasonló méret miatt és pont a samsung mivolta miatt kellene: Órát mindenképpen veszek, vol samsung órám és nagyon szerettem (gear sport) de más telóval (HTC) és a teljes funkcionalits csak samsung kelülékkel használható ki pl hívás fogadása, nem csak elutasítás.

Apple vonalon viszont mőködne a pay az órával szóval valószínűbb ez a verzió, csak most képbe jöttek az új modellek és a kivezetések, mivel ha most megveszem a 8-at és kb egy hónap mulva leviszik a hivatalos árát a mostani 7 árához én "tökön lövöm" magam. :DD

(#5050) trobi28 válasza Cilindrik (#5049) üzenetére


trobi28
addikt

Az új modellek érkezésével csökken az ára, de a 7-es szintjére azért nem fog lemenni még 1-2 évig. A 6s-t még mindig lehet kapni, pedig nem mai darab.
Egy iPhone az órával teljesedik ki. Az Apple pay nekem is a kedvencem, csak azt használom fizetésre :)
Nekem is volt Samsung órám a telefonhoz, de közel sem volt olyan jól átgondolt a működése mint egy iPhone-Apple watch kombónál :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.