Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) OCTAMD válasza joey04 (#1050) üzenetére


OCTAMD
őstag

Itt a legtöbben a hardverapro oldalát se ismerik és akkor persze,hogy nem tudja ki honnan merre

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1052) elekreg válasza joey04 (#1050) üzenetére


elekreg
tag

Nem tettem meg, annyit írtam le csupán, amit a net kidobott, tehát nem is bukott semmit, illetve csak nálad néhány dolog.
Többen is jelezték közben, meg linkeltek topikokat, hogy miért ne kínlódjak veled (meg még egy taggal), szóval nem folytatnám ezt tovább, ha nem muszáj, meg amúgy sem vagyok vevő a mondat szétcincálós butaságokra, illetve arra sem, hogy olyat próbáljanak belemagyarázni a másik hozzászólásaiba, csak hogy a másik félnek kedvezőbb legyen, amik valójában nincsenek benne, szóval akár hanyagolhatjuk is a témát.Tudod, okosabb... :)

Csak nem jött végül iOS frissítés, pedig tényleg nem árott volna néhány javítás, a 7-esnek már elnézek valamennyi bakit, de a 8 Plus-nak nem, ez így csúnya kicsit, pedig minden éven eljátssza az Apple, ilyen tekintetben tavaly talán csak kevésbé, de 2 éve a 6s Plus-nál is több frissítést kellett várni, mire (a 6s-hez képest is) javult néhány dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1053) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

(#1054) HarleyCustom válasza Ed Parker (#1053) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Erről valahol írnak is,hogy nem is tölt gyorsan. :)
Kiváncsi lennék rá.
Átcseszték a népet?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1055) Parallaxis válasza elekreg (#1038) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az a gond, hogy amiket írsz, azok nem úgy vannak, ahogy te elképzeled, kitalálod és még olvasni, értelmezni sem lehet úgy, hogy jó legyen,

Az a gond, hogy félrebeszélsz.
Feltettem egy konkrét kérdést és mivel arra nem válaszolhatsz, hisz akkor egyet kell velem értened, így elmész a személyeskedés irányába.

(#1056) hemaka válasza Ed Parker (#1053) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem az van, hogy meg nem tamogatja, csak egy kesobbi szoftverfrissitessel fogja? Vagy az csak a wireless-re vonatkozik? :F
A belkin wireless charger meg ahogy olvasom egy rakas szar, a Mophie az jol mukodik, csak eppenseggel out of stock mindenhol... :C

Egyebkent a Huawei P9-be a gyorstolto 1 ora alatt 80%-ot pumpal bele.

[ Szerkesztve ]

(#1057) Ed Parker válasza HarleyCustom (#1054) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De akkor miért hívják Fast charging-nak és fizettetnek ki extra összeget a júzerrel és még ugyanolyan lassú is.

(#1058) HarleyCustom válasza Ed Parker (#1057) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudom és bele sem merek gondolni.
Lehet igaza van “hemaka”-nak és későbbi frissítéssel lesz elérhető. De ha így is lesz,elmehetnek a p....ba. Ha meg nem,akkor meg főleg elmehetnek a ....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1059) hemaka válasza HarleyCustom (#1058) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem is ertem, hogy miert nem tamogatja alapbol, nevetseges komolyan mondom.

(#1060) HarleyCustom válasza hemaka (#1059) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mi ez,ha nem átverés? Vagy félre komunikáltak? Megmagyarázzák,hogy valójában ők nem úgy értették,hogy gyorstöltő...

Mi a magyarázat arra,hogy gyorstöltő funkció és mégsem tudja? Ha képes rá,miért nem működik? Egyáltalán képes rá?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1061) hemaka válasza HarleyCustom (#1060) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egyertelmu atb*szas. Nem hiszem el, hogy nem voltak kepesek a szoftvert felkesziteni egy szinte ugyanolyan hardverre... Tudom mindenki ezzel jon, de Steve nem engedte volna ezt a fajta kokanyolast.

(#1062) Ed Parker válasza HarleyCustom (#1058) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tegyük fel hogy szoftveres a dolog, de ugye a Keynote-on nem úgy volt kommunikálva hogy available 2018 spring vagy valami.
Bejelentették a fícsört, kapható a plusz eszköz, csak éppen nem működik.
És addig ameddig ugye nem méred le vagy hasonlítod össze, nem jössz rá.
Mondván nagy akksi ennek idő kell.

Szerintem ez szimplán átb.szás.

(#1063) hemaka válasza Ed Parker (#1062) üzenetére


hemaka
nagyúr

P9-be 3000mAh teljesitmenyu akku van es 2.5A a toltofej. Na most 1 ora altt kb. 80%-ot tolt bele, ennyit illene az apple-fele megoldasnak is tudnia, foleg hogy az a toltofej 5W-tal erosebb es az akku meg kisebb is az i8+-ban. :DDD

Szoval eleg erdekes, hogy meg nincs nagy felhaborodas emiatt. Bar ketlem, hogy gyorsan szaladt volna mindenki plusz koltsegekbe verni magat egy toltoert meg egy madzagert, meg amcsiba sem.

[ Szerkesztve ]

(#1064) elekreg válasza Parallaxis (#1055) üzenetére


elekreg
tag

Ez szerintem nem személyeskedés, de akkor válaszolok:
Ezt írtad: ...ugyanazon számú, darabonként azonos fogyasztású és fényerejű led nagyobb területen szétosztva ...
A korábban említett, eltérő típusú telefonok esetén ez nem igaz, mert nem csak a kijelző mérete nőtt, hanem a ledek tekintetében is történt változás, elég visszaolvasnod a saját hozzászólásaidat, ezt korábban magad is igazoltad, még ha nem is annak szántad a behivatkozást, onnantól pedig kár tovább ragozni a dolgot.

frankweber: Sokan magyarázzák különböző dolgokkal, hogy például szoftveres engedélyezés is kell majd az extra töltő és kábel mellé.
Már az is cinkes, hogy a telefonhoz alapban adott kábel és töltő helyett is másmilyet kell hozzá venni, más gyártónál ez nem nagyon dívik, de az Apple esetén semmin sem lehet csodálkozni, nyomják a lehúzást rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#1065) Ed Parker válasza hemaka (#1063) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na az gyors töltés.
Nekem nem is kellene több csak az amit ígérnek.

Ami késik nem múlik, egyszer elindul a hír mint a szét nyílt i8 akkor majd több ember cuppan rá a témára.

Elekreg: tegnap vettem egy Apple tv4K-t, na most ugye abban sincs Hdmi 2.0 anélkül meg nem annyira megy a dolog.
Pedig ebbe az árba bőven beleférne, hiszen a konkurencia jóval olcsóbban adja a tv boxokat.
Az új mbp-ról meg nem is beszélve, az a legnagyobb vicc.

[ Szerkesztve ]

(#1066) HarleyCustom válasza Ed Parker (#1065) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Vicc...
Ez szándékos? Mert ha igen,rendesen hülyének néznek.
Azt meg nem szeressem...:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1067) 7Heads Drago válasza elekreg (#1029) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem fogod tudni meggyőzni.
Vagy tudsz behivatkozni olyan hivatalos leírást, hogy számla nélkül is kötelesek minden esetben intézkedni és kijavítani, kicserélni a készüléket?
Nem az erőssége neki hogy linkeljen bármit is. Én már lefutottam ezeket a köröket.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1068) Totheground válasza Ed Parker (#1062) üzenetére


Totheground
addikt

Mi a haragról beszéltek amúgy?
Fast charging már van jó ideje (azt hiszem 6S de lehet meg hamarabb). iPad töltővel simán gyorsabban nyomatja, Mac töltővel meg “gyorstöltést” csinál.
Tanulság 1 - felesleges a 7-el összehasonlítani, nem lesz különbség mert nem tud többet.
Tanulság 2 - a fast chargingot soha nem 100%ig teszteljük. Nem véletlen, hogy az összes reklámszöveg más cégeknél is arról szól, hogy fel napi használat fel óra alatt meg hasonlók. Lévén a végére mindegyik keményen belassít.
+1 - az Air Power jön jövő tavasszal
Töltögessétek a dobozos töltővel és méregessétek. Nekem a MBP töltőjével észrevehetően gyorsabb.

Szakmai fórum, persze...

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1069) hemaka válasza Totheground (#1068) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az nem gyorstoltes, hogy fogok egy erosebb toltot es 15-20 perccel hamarabb feltoltodik a mobil. Az max. gyorsabb toltes... :DDD

(#1070) Sn00k


Sn00k
veterán

Na en is beszereztem egy sima 64es 8at. Ez az uveghatlap nagyon jo fogast kolcsonoz neki. Egyelore eleg jol uzemel veszes lagokkal nem talalkoztam mondjuk nekem nincs 50app feltlepitve. Sima icloud mentest raktam vissza , hibatlanul mukodik.

3njoy the Lif3

(#1071) Fryskitt válasza hemaka (#1069) üzenetére


Fryskitt
addikt

Van erre valahol egy video, majd előszedem. Kb 50%-ig ultrabrutál gyorsan tölt, utána belassul, 80% felett meg kb ugyanaz. De szerintem mindegyik kb ilyen.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1072) Totheground válasza hemaka (#1069) üzenetére


Totheground
addikt

Nagyon nem 15-20 perc. Probaltd mar vagy a YT ugyis megmondja a tutit?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1073) hemaka válasza Totheground (#1072) üzenetére


hemaka
nagyúr

Regebben probaltam tolteni 2A-es toltovel a mobiljaim a gyari 1A-es helyett, de nem ultem mellette stopperrel van mas dolgom is.

A gyorstoltes nekem inkabb az, mint a P9-nek van, hogy 1 ora alatt majdnem fullra vereti.. ez amit az alma muvel ahhoz kepest csak szuttyogas.

(#1074) Totheground válasza hemaka (#1073) üzenetére


Totheground
addikt

Tehat nem.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1075) Burt1793 válasza Totheground (#1074) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez nem gyorstöltés, csak 2 A-rel való töltés. Más gyártónál ez az alap. Értem én, hogy a szopatós 1 A-nél gyorsabb. 😃

(#1076) obesterion válasza hemaka (#1069) üzenetére


obesterion
csendes újonc

De még az se. Asszony Huaweie sima USB-C töltővel gyorsabban 100 %-on van 3000-es akksival.

Az igaz, higy a gyorstöltés előnye főleg az elején érvényesül, és nem érdemes 100 %-ra tölteni, mert nem arra van. Na de hogy lassabb legyen, az nonszensz. Ezen nincs mit magyarázni.

(#1077) joey04 válasza Parallaxis (#1055) üzenetére


joey04
titán

Engedd el, meggyőzhetetlen. Gondoljon amit akar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1078) HarleyCustom válasza Totheground (#1068) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csak iPad és Mac töltővel képes rá,vagy más töltőfej is szóba jöhet?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1079) koxkids


koxkids
őstag

Hozott valami javulást az új 11.0.3? :)

(#1080) Sn00k válasza koxkids (#1079) üzenetére


Sn00k
veterán

Olvastad a hibajavitas miket tartalmaz? Kb halottnak a csok. Illetve akik 7-6st hasznalnak biztos orulnek... :DDD

3njoy the Lif3

(#1081) koxkids válasza Sn00k (#1080) üzenetére


koxkids
őstag

Olvastam, de gyanítom több mindent javít mint ami le van írva :D
Szerintem nem mernek mindent leírni.. ;]

(#1082) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én felraktam semmit nem érzek másnak...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1083) HarleyCustom válasza koxkids (#1081) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Remélem is,hogy több mindent javít.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1084) szimsky válasza HarleyCustom (#1066) üzenetére


szimsky
csendes tag

Az is gyorstöltés. .... meg ez is: Lenovo VIBE P1 Pro 4900mAh akku, gyárilag mellékelt töltővel, félóra alatt 50%, 1 óra és 20-30 perc alatt teljes töltöttség. Közepes igénybevétel mellett 2-3 nap múlva mehet megint töltőre. ☺

(az #1066-ra ment volna Ed Parker hsz-ére. Bocsi!)

[ Szerkesztve ]

(#1085) leslieke válasza Sn00k (#1080) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

I7-n nem vettem észre nagy változást az előző verzióhoz képest.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1086) pampika válasza szimsky (#1084) üzenetére


pampika
őstag

Oneplus 3: fél óra alatt ~60%, 1 óra alatt 100%. Ez gyors töltés, gyári töltővel ;)

Btw tényleg jó lenne, ha elhagynánk a cica harcokat és jönnének a tényleges tapasztalatok. Akku időről, akadásról, bármi olyanról, ami a napi használatban felmerül.

Köszi :)

(#1087) HarleyCustom válasza pampika (#1086) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Btw tényleg jó lenne, ha elhagynánk a cica harcokat és jönnének a tényleges tapasztalatok. Akku időről, akadásról, bármi olyanról, ami a napi használatban felmerül....”

Korábban leírtam a személyes tapasztalatom az i8-cal kapcsolatban. Ha gondolod,lapozz vissza párat.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1088) elekreg válasza 7Heads Drago (#1067) üzenetére


elekreg
tag

Ezért nem is erőlködök tovább, ha nem muszáj.

Nem sok javulást hozott a 11.0.3 az akadozások tekintetében a 8 Plus-szon, bár egyelőre ez most még csak OTA ment fel, de nagyon nem jó az, ha minden frissítéskor restore kell, meg újként beállítás.

(#1089) adise válasza elekreg (#1088) üzenetére


adise
őstag

11.1-től várd ezeket ne ettől

(#1090) joey04 válasza elekreg (#1088) üzenetére


joey04
titán

azért vele is vigyázz, mert moderátori szankcióban részesült ő is ám, mert olyan kijelentést tulajdonított nekem, amit én nem mondtam, meg voltak egyéb csúnya dolgok is mai miatt fórumon kívül, hivatalos úton még folytatódni fog a nézetletérésünk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1091) HarleyCustom válasza joey04 (#1090) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ajjaj gyerekek....
:)
Hová fajulnak a dolgok. Nem kellene... Miért?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1092) S e t h válasza HarleyCustom (#1091) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert ezek fontos dolgok és mindenkinek igaza van.
Kompromisszum szóba sem jöhet.
Pedig a flagshipek között annyi különbség van mint a xar meg a fosh között, de van akinek megéri még ezért is harcolni, mert hisz és téríteni akar.
John Rambo is megirigyelné egyesek elszántságát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1093) pampika válasza HarleyCustom (#1087) üzenetére


pampika
őstag

Olvastam ;)
És olvasnék többet is a tényleges tapasztalatokról, de inkább egymás ekézése van itt jelenleg :(

(#1094) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Nem úgy volt, hogy már javították a hangszóró kattogást? Nemrég futottam bele egy ilyen beszélgetésbe i8+-on. Nem zavaróan, de enyhén hallható volt a kattogás. Biztos szoftveres a hiba?

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1095) leslieke válasza FіkuszKukіsz (#1094) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elvileg javították, de ha ha nem lett frissítve a telefon, akkor nem is javulhatott meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1096) kb00 válasza pampika (#1093) üzenetére


kb00
csendes tag

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam a fórumot, de most írok hogy legyen egy kis on-topic is :)

6s-ről váltottam 8 plus-ra. Én eddig teljesen meg vagyok elégedve, a mások által említett lassulásokat nem tapasztaltam. Érezhetően gyorsabb a készülék a 6s-nél. A nagyobb kijelző és akkumulátor miatt váltottam, bár még szokni kell hogy ekkora a telefon (és ilyen nehéz, amikor először kézbe fogtam rendesen meglepődtem). Akku időről majd rakok képet. Sajnos az előző mérésnél valami félrement, és 13 óra használati időt mutatott. Ennyire azért nem jó az akksi idő :D kamerát még nem volt időm próbálgatni.

(#1097) Ed Parker válasza Totheground (#1068) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én is évek óta az iPad töltőjével töltök minden készüléket, mert a gyárilag csomagolt 1A-s töltő az max éjszakára jó vagy ha nincs más, mert kivárni nem fogom.
Ami a gyorstöltést illeti, sok más cégnél ez ugye valóban gyors, nem csak annak hívják.
Az hogy lehet 2,4A-s töltővel gyorsabban tölteni, még nem számít annak.
Ugye nem került volna szóba, ha nem lett volna kiemelve extra tartozékként, elég jó áron az új szett.

Tehát akkor azzal hogy megvenném semmi előnyre nem teszek szert egy iPad töltővel szemben.

(#1098) FіkuszKukіsz válasza leslieke (#1095) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mi lenne ha nem néznél lámának? Már tegnap este felraktam a legújabb peccset.

Romanes eunt domus

(#1099) leslieke válasza FіkuszKukіsz (#1098) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Félreértettem, azt hittem a túloldal használ i8-at. :B

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1100) h1mpi


h1mpi
nagyúr

IOS11 Nektek nem csinálja azt az iMessage-nél, hogy néha az utolsó 1-2 sor amit írt a másik fél nem látszik és le se tudom görgetni... Ha kilövöm és újra indítom, akkor megjavul. A legújabb frissítéssel se oldódott meg.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.