Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Sanyesz. válasza workin (#1000) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A Global Stabil 2019.04.23-i kiadás, ha jól emlékszem.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1002) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#1001) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nincs ilyen.
EEA ROM van 2.24 -gyel(ami lényegében egy stabilnak felel meg)
Global Stabil van 2.9-cel.

[ Szerkesztve ]

(#1003) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#1002) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én erre gondoltam.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1004) workin válasza Atomgeszi (#1002) üzenetére


workin
senior tag

érdemes átálni az EEA Rom -ra?
Nekem a Global Stabil van fent.

(#1005) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#1003) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a 2.24-es EEA ROM.

(#1006) Atomgeszi válasza workin (#1004) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem nem igazán. Ha már újdonságot akarsz, akkor inkább a weekly-re, mert azt legalább megteheted nyitott BL-el. Viszont EEA -ról nem tudsz menni BL nyitás nélkül global weeklyre. Viszont global stabilról weekly-re pedig igen.

Az, hogy most le van maradva picit a global stabil, még nem jelenti azt, hogy nem hozzák fel egy szintre.

Már elég sok készülékre kint van a 3.1 stabil. Gondolom az lesz a következő egységes EEA és Global is.

Persze már akkor is lesz 3 hónapnyi lemaradás az aktuális dátumtól. Ennyit még szerintem sosem késtek global stabillal. Legalábbis két csúcskészüléket nézve. Vagy nagyon hegesztik, hogy a nyitás óta felismert bugokat és kéréseket berakják egy stabilba, vagy pedig túl sok rossz visszajelzés volt a weekly-k kapcsán.
Amit kétlek, mert kb mindegyik 95% ajánlás fölött van a bétatesztelők körében. Nem tudom mit szmüttyögnek.

[ Szerkesztve ]

(#1007) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#1005) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hmm... Én ezt látom:

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1008) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#1007) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, ez az EEA ROM. Ebből csak stabilt adnak ki(ezt fentebb szerkesztettem is, hogy stabilnak felelnek meg). Nem létezik fejlesztői változat. Nem frissíthető róla global dev-re. Ez a ROM csak úgy van, az európai uniónak.

Kideríteni, hogy miben más, jobb?

"I would like to inform you that EEA Rom is desighned for the Europe country and Global Rom is can be used in any region."

Hogy arra milyen választ kaptam, hogy mit jelent a desighned ?

"I would like to inform you particular product is designed on the basic requirement of that particular region."

(#1009) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#1008) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ehhez képest a MIUI verziónál Globál Stabil szerepel.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1010) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#1009) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha nekem nem hiszel: [link]

(#1011) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Én is leírnám a véleményem.
Én Smarshopból vettem egy 6/128-as változatot. Egyszerűen fantasztikus ~2 hét használat után.

Akadás hírből sincs (antutu ~373k pont...), ha nem piszkálom egész nap akkor 2 nap laza, de néha 3 is belefér. Feltölteni 0-ról 1 óra körül van (kapott töltővel). Ha nonstop nyomkodok rajta valamit, a napot akkor is bőszen kibírja.
Melegedni nem melegszik, legdurvább eset is az volt, hogy kéz meleg lett.
Kicsit hosszú nekem (felfelé), de meg lehetett szokni hamar (S6-ról váltottam, mert haldokolt).
A kamerák nagyon jó képeket csinálnak, tervezek egy tripodot meg egy telefonos rögzítőt beszerezni hozzá, mert ugye az OIS az kimaradt, + éjszakai felvételnél alapból se árt ha extra stabil.
Videót még nem vettem vele.
GPS teljesen jó, még több emelet beton alatt is tud jelet fogni (néha).
RAM-ban egész sokáig megtartja az appokat (volt, hogy egész nap) + le lehet lockolni, hogy ne lője ki semmiképpen (pl okosórával kommunikáló appoknál ez must).

Ujjlenyomat olvasója az esetek 99%-ban tökéletesen működik, néha van csak, hogy 2. alkalommal old fel.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, ennyi pénzért meg pláne. Ha bárki megkérdezi, hogy milyen androidos telefont ajánlok most neki, 150 körül, akkor 11/10 ezt.

Az AI gombra nem jöttem rá, hogy mire lehetne használni még (értelmes dologra), de előbb utóbb csak kiderül. Negatív, hogy van egy rakás guglis bloatware amit nem lehet letörölni (duo, play music, play movies, stb). De mivel van egy rakás tárhely így nem nagyon izgat.

Ticwatch Pro-val tökéletesen együttműködik, minden funkció használható, perfect. (WearOS)

Ennyi lenne a véleményem, remélhetőleg valakinek majd hasznos lesz. (Ha nem olvasott volna már eleget)

Végezetül egy kérdés:
A tokon gondolkodok, mert adtak hozzá, de a képernyőt nem kéne védeni? Tudom, hogy GG6, de akkor is kissé féltem (mindig tokban hordtam ami volt). Vagy mennyire elég egyedül is a GG6?

Ui.: A 12GB-s változat az nem az átlátszó Explorer Edition? Az még elméletben egy darabig nem lesz elérhető.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1012) Atomgeszi válasza racskobalazs (#1011) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"tervezek egy tripodot meg egy telefonos rögzítőt beszerezni hozzá, mert ugye az OIS az kimaradt, + éjszakai felvételnél alapból se árt ha extra stabil."

Gimbal? :)

"Negatív, hogy van egy rakás guglis bloatware amit nem lehet letörölni (duo, play music, play movies, stb). "

Ezt hozza a global meg az android licenc. Fentebb valaki linkelte, hogy hogy lehet ezeket eltávolítani.

AI gombot én hosszú nyomásra LED fényt használok, duplanyomásra pedig kamerát hozza be.

Én szoktam rakni kijlelzővédő fóliát mindenre.

GG6 ide vagy oda, nagyon finom homok vagy por tud karcolni szerintem

Nilkint vettem, 2 nap után megrepedt magától, ami még a hátránya, hogy nem ér ki teljesen a kijelző széléig. Rendeltem azóta újat, de még nem érkezett meg.

Valaki a MediaMarktos helyben rárakottat használta nagy megelégedéssel. Azt hiszem 6 ezer.

(#1013) Vityahun válasza Atomgeszi (#1012) üzenetére


Vityahun
tag

"Ezt hozza a global meg az android licenc. Fentebb valaki linkelte, hogy hogy lehet ezeket eltávolítani."

Lehet én bénázok, de kerestem én is fórumban hogy lehet kivenni de nem találtam. Ha esetleg ráakadsz valahol dobd már be légyszíves.

Köszi.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1014) ricsi0307 válasza Atomgeszi (#1012) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Múlthét kedden jött meg a telefon 4 napot volt melóban velem és már megjelentek a mikrokarcok. Por nálam állandóan jelen van ( sokat fúrunk az építkezésen) így annyira ezen nem lepődöm meg. Én úgy tudom hogy a GG6 nem a karcállóság terén léppett előre hanem kicsit rugalmasabb lett, így nehezebben törik. Bosszant a dolog mert már rég meg lett rendelve a komolyabb tok is meg az edzett üveg is csak nem akar megjönni, így tegnap rendeltem XPRO-t az holnapra itt lesz.

(#1015) petipetya válasza ricsi0307 (#1014) üzenetére


petipetya
nagyúr

Innen 2 nap alatt megjött az üvegfólia.

"nincs rá lezsóidő"

(#1016) racskobalazs válasza Atomgeszi (#1012) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Hát most rágugliztam erre a gimbalra, nem ismertem. Köszi a tippet de a legolcsóbb amit találtam az 20k, egy tripod meg mondjuk 6 :,D tény, hogy nem kell felállítani, nem kell neki stabil talaj stb... Megfontolom.

A bloatware eltávolítós hszt én se találtam meg, szóval ha valaki esetleg linkeli akkor +1 thank.

Az ai gombra ez mondjuk egy tök jó ötlet.

Kijelző védő fólia? Én a toknál lemaradtam. :D Tudom, hogy létezik, de mi? Felrakják azt van? Mi van ha le kell venni? Befolyásolja az ujjlenyomat olvasót? Árban nem vészes mondjuk.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1017) Atomgeszi válasza Vityahun (#1013) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Amit én találtam, Advanced Task Manager, bal oldalt szolgáltatások, elvileg itt le tudod tiltani, és eltűnik a listából is. Nem próbáltam még nem volt időm.

(#1018) Atomgeszi válasza racskobalazs (#1016) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Van abból is sok fajta, van Xiaominak is, van másik gyártónak is. Jó dolog. Főleg videózásnál jön jól. Én is gondolkodom rajta. Várok hátha lesz valami akció esetleg. :)

AI gombra mást is berakhatsz, nekem ezek voltak a legfontosabbak. Bár én zseblámpának widgetet is kiraktam, plusz képernyőzár widgetem is van(ezt vagy 4 éve használom már - már anyámat is rászoktattam, imádja :D )

Te is felrakhatod, ha van egy kis kézügyességed és tudsz pormentes helyet csinálni. De adnak hozzá (legalábbis a márkásabbakhoz) többféle törlőt is, nedves, száraz, elektrosztatikusat.

Nekem formára a Nilkin kivágása tetszik a legjobban, a többinél szerintem elég rondán csinálták meg a noccs részét. Itt pedig van egy szép ív és csak a beszédhangszórónál jön lejjebb, meg a közelségérzékelőnél van kivágás.

(#1019) workin válasza Atomgeszi (#1012) üzenetére


workin
senior tag

ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a mediamarkt -os fóliát, csak addig használd, amíg nem jön meg valami normálisabb üvegfóliád akár kínából, akár máshonnan.
Az nem üvegfólia, ráadásul nagyon zavaró fénynél, hogy alatta jól látható a ragasztó réteg.

(#1020) Sanyesz. válasza workin (#1019) üzenetére


Sanyesz.
őstag

... és mindez 6 ezerért? :Y

Pormentes hely: fürdőszoba fürdés után. Párás levegőben nem nagyon van por ;)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1021) Atomgeszi válasza workin (#1019) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nemár.

Pedig jókat olvasni róla. Még jó,hogy nem csináltattam meg. :(

(#1022) workin válasza Sanyesz. (#1020) üzenetére


workin
senior tag

tudom, de ha nincs más, akkor ezt kell használni.

Amint megjött, már cseréltem is le.,

(#1023) Atomgeszi válasza racskobalazs (#1016) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja bocs, kimaradt, hogy persze le tudod venni. Ujjlenyomatolvasót nem befolyásolja, de érdemes felvenni újra az ujjaid, és 1 ujjad legalább kétszer is, különböző oldalakról.

(#1024) workin válasza Atomgeszi (#1021) üzenetére


workin
senior tag

Nézd, egy tapasztalat, nem tapasztalat. de ettől függetlenül nekem nem vált be, de ideiglenes megoldásnak szükségszerű volt.

- nagyon lágy fólia , kb sima fólia, méretre körbevágva
- fényben rettentően látszik alatta a ragasztó rész, ahogy megtörik.
- könnyen sérül

(#1025) fisi válasza racskobalazs (#1011) üzenetére


fisi
senior tag

Az a 2-3 nap hogy jön össze? Kikapcsolva be rakod a telefont a fiókba? :D
Max. - max. 1 nap pár óra se több se szebb. Lassan már a kijelzőt is kikapcsolom nemhogy a wifit meg a többi vackot :DD

(#1026) fisi válasza ricsi0307 (#1014) üzenetére


fisi
senior tag

Mondjuk ha betonnal csiszolod akkor nem tudom mit vársz :F
Neked alapból flip tok plusz üveg meg kamera tempered glass lenne a minimum.. :)

(#1027) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Na srácok kinek, hogy tetszik a K20Pro? Nagyobb akksi van jack nincs noccs, a kamera meg szerintem MI9 SE.

Most teszteltem, HCE Pénztárca beállítással megy rendesen az NFC-s fizetés.

fisi: Tudom, hogy a meló ezzel jár de ki tudná megállni, hogy az új telefonját ne nyomogassa? :) Nem fog földhöz vágni a dolog, tapasztalatom szerint eladásnál már szinte semmit nem nyom a latba, hogy karcmentes a kijelző meg babusgatva volt új korától ha pár ezressel olcsóbban adod a többiektől akkor ezt fogják inkább megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#1028) workin válasza fisi (#1025) üzenetére


workin
senior tag

nekem 5-6 óra SOT kijön, játék, filmnézés, böngészés, stb stb.

ez szerintem nem olyan rossz, ráadásul gyorsan tölt, így annyira nem érdkeel, ha merül.

(#1029) racskobalazs válasza fisi (#1025) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nem tudom, ez pl általában összejön (mióta okosóra van, nem :D )

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1030) Atomgeszi válasza ricsi0307 (#1027) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jack és nonoccs miatt tetszik.
Viszont (egyelőre amit tudunk) nincs infra.
Noccsot már megszoktam, jack átalakítóm van pénztárcába mindig. Szóval én váltani nem fogok. :D

(#1031) Plasticbomb válasza Atomgeszi (#1012) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem tudom, ti hogy a fenebe hasznaljatok a telefonjaitok, nekem mar a nexus 6omon sem volt plusz folie/uveg, s a 4 ev alatt ket apro hangyakarcot tudtam rajta osszehozni, pedig csak annyira figyeltem, hogy lehetoleg ne tegyem ugyanabba a zsebembe, ahova a kulcsot is raktam, ami azert nem mindig volt igy.

Engem jobban zavar sok telefonnal ez az uveg a hatlapon valami jobbfele plastic helyett mentalitas, teljesen feleslegesen dragit/gyengiti a keszulek tartossagat. Hogy jol nez ki? Oszinten, tokban van tartva kb mindenkinel, akkor meg mi ertelme?

EAA rom hekyett en inkabb valami LineageOSt varok ra.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1032) Vityahun válasza kano (#954) üzenetére


Vityahun
tag

Megjött a fekete 128-as, így most választhatok melyiket hozom el holnap a kéket vagy a feketét. :)

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1033) ricsi0307 válasza Plasticbomb (#1031) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Mint írtam én az "építőiparban" dolgozom, itt sajnos sokszor előfordul olyan finomszemcsés anyag ami keményebb az edzettüvegnél.

Vityahun: Fekete kevesebb lesz a piacon így talán eladhatóbb a kék viszont szebb.

[ Szerkesztve ]

(#1034) ricsi0307 válasza Plasticbomb (#1031) üzenetére


ricsi0307
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Atomgeszi válasza Plasticbomb (#1031) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csupán marketing az egész. Ezek néznek ki feltűnően, emlékeztetően a hirdetésekben..
Nem véletlenül csomagolnak mellé gyárilag is tokot.

(#1036) kano válasza racskobalazs (#1029) üzenetére


kano
nagyúr

Ez így pont semmit sem mond sajnos a további akku fogyasztási adatok nélkül (kijelzőidő és ébrentartás, stb).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1037) racskobalazs válasza kano (#1036) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Hát sry, ezt nem most csináltam, s már nem emlékszem, hogy miért vágtam le. Valami oka biztos volt.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1038) Plasticbomb válasza ricsi0307 (#1033) üzenetére


Plasticbomb
addikt

OKe, ez elkerulte a figyelmem, ettol fuggetlenul a felhasznalok nagy szazaleka feleslegesen aggodik.
Szerintem.

Hoppacska,most lattam: Lineage 16.0 unofficial TESTING

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1039) Vityahun válasza ricsi0307 (#1033) üzenetére


Vityahun
tag

Tokban lesz, így szerintem mind1 milyen, úgy sem látod.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1040) laci laci válasza Plasticbomb (#1038) üzenetére


laci laci
addikt

Vigyázni kell, titkosítani kell twrp-ben hozzá..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1041) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Én még azt nem értem, hogy ha az AI gombra a kamera van állítva, akkor valahogy nem azt a kamera appot nyitja meg, mint kéne, s így nem is lehet lementeni a képet ami akkor készül, s csak 3 mód elérhető.

Olvastam, hogy ez valami bug szerűség, s majd elvileg valamelyik update javítja. A nem értem része az, hogy egy dolgot kéne csináljon a gombnak (ha úgy van beállítva), meghívni a kamera appot rendesen. Miért olyan nehéz ez? :D
Samsungnál ha lockscreen kamerát nyitsz akkor ugyan azt a fully functional appot kapod, csak a többi készített képhez nem férsz hozzá.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1042) ShadowLac válasza kano (#1036) üzenetére


ShadowLac
addikt

Neked meg van a mi 9ed már?? Meg összenezted a kamerát az u11 el??

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1043) doki13


doki13
aktív tag

Én is ezt néztem ki a mix3am utódjának...de befigyelt meg a red Magic 3,és a K20pro is...na most nem tudok dönteni ..

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1044) Vityahun válasza doki13 (#1043) üzenetére


Vityahun
tag

K20Pro-t én is néztem, biztos jó ajánlat lesz, de szerintem az mire ideér lehet nyár vége kb. Én annyit nem tudok várni.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1045) doki13 válasza Vityahun (#1044) üzenetére


doki13
aktív tag

Feltéve,ha lesz Globál verzió. Eddig még nem jelentettek be

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1046) Vityahun válasza doki13 (#1045) üzenetére


Vityahun
tag

ja igen, az is kérdéses

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1047) racskobalazs válasza Vityahun (#1044) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Én pont ugyan így voltam a MI 9-el. Írtam a Xiaomi Magyarországnak Márciusban (!), hogy mikor lehet majd náluk is kapni a 9-est. Azt mondták, Április végére érkezik. Május elején megint írtam, ott már nyár végét mondtak, meguntam azt megvettem máshol.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1048) kano válasza doki13 (#1043) üzenetére


kano
nagyúr

Mix3 utódjának? A Mix3 eleve jobb telefon (vagy minimum ugyan ilyen jó). Esetleg, ha nem jön be a csúsztatás.

ShadowLac
Még nem. Várom a lila színűt amit elvileg 06.01-re ígért az Alza (de nem tudom, hogy tényleg lesz-e).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1049) Sanyesz. válasza kano (#1048) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"A Mix3 eleve jobb telefon"
Miért is? :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1050) hajawata


hajawata
újonc

Sziasztok! Egy 2 éves Iphone 7 Plust szeretnék lecserélni, mert már sokszor lefagy, és zavaró az IOS zárt rendszere ennyi idő után. A Mi 9-et néztem ki, de most nagyon elbizonytalanodtam, mert azért jönnek a negatív vélemények is. Fotózással foglalkozom, sokszor kell telefonra küldenem képeket, és megutáltam már az IOS rendszert, hogy minden művelet hosszú percekbe telik bele. A tesztekben nagyon dícsérték a MI 9-et, és a kamerával készített fotók is meggyőzőek voltak, szerintetek tartsak ki mellette, vagy nézzek más telefon után? Elsősorban olyanok véleményére lennék kíváncsi akinek valóban ilyen telefonja van és használja napi szinten. Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.