Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Helltak


Helltak
őstag

Igen, azt tudom, de pont emiatt is váltottam Xiaomi-ra, mert szeretem a gyakori frissítéseket. Oneplus 6t-m volt előtte, azon is a bétát használom.. Mindegy, akkor ez van.

Xiaomi 14 Ultra

(#1652) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egy nagyon furcsa és rettentő idegesítő bug mászott elő az előbb nálam. Híváslista és kontaktok full üres volt. Csak restart-ra javult meg. Bármit csináltam, nem jött elő egyetlen kicseszett név sem. Valaki járt már így?

(#1653) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1652) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem. De egy restart néha amúgy sem árt.
Én is 2 hete restartoltam utoljára, bár nem volt semmi bajom, de a YT alkalmazás nem volt hajlandó videót feltölteni. Restart után sem. :DDD Szóval passz mi a baja.

Volt asszonynak iphone SE-je, az pl. kamerát nem volt hajlandó elindítani, restart segített csak. Aztán iphone8 plusra váltott, azt meg nem lehetett felvenni, vagy felvette a hívást de nem volt hang, restart szintén.

Szóval sehol nincs kolbászból a kerítés. Még ennek a készüléknek a duplájáért sem.

Amúgy valaki fejtse már meg nekem azt, hogy le van némítve a telefon. Értesítések hangja NULLA.

Hallgatom a zenét,YT videón nézek, jön egy értesítés, és minimálisan halkabb lesz. Na most ez sok messenger üzenetnél rettentő idegesítő, hogy elnyomja a zenét,videót.. Mi5-ön már egyszer megtaláltam rá a megoldást, de fogalmam sincs, hogy mi volt az. Valaki fejtse már meg kérem. :F

(#1654) ricsi0307 válasza Atomgeszi (#1653) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Engem az érdekelne, hogy hogy lehet messengerről levenni a hangot. Bemegyek a messenger beállításba az értesítések menü alatt mind a 4 alpontban kiveszem a pipát a hangból de nagyjából 5 perc múlva megint csöng és megint kivan pipálva mind.

(#1655) Atomgeszi válasza ricsi0307 (#1654) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lehet egyedi hangot állítani neki? Akkor tegyél be egy néma hangot, mármint ami mp3 de "üres".

(#1656) fisi válasza ΞΔGLΞ (#1626) üzenetére


fisi
senior tag

Majd rakj már fel képet róla ha fent van az üveg- köszi! :)

(#1657) ΞΔGLΞ válasza fisi (#1656) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mindenképp, de egyszerűen annyi időm nincs semmire, hogy egyáltalán neki álljak. Most mindenki mindent akar és azonnal, komolyan olyan árakat mondunk már, hogy direkt máshova menjen, tehát jóval-jóval drágábbat, mégis minket választ, azért meg muszáj melózni. Van itt pénz...

(#1658) Terentius válasza ΞΔGLΞ (#1657) üzenetére


Terentius
őstag

Hol lehet ilyen jól keresni Pécsett?Érdekel :DD

Poco F5 12/256 Gb

(#1659) ShadowLac válasza Terentius (#1658) üzenetére


ShadowLac
addikt

Építőipar. Míg ki nem pukkan a lufi.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1660) leslien


leslien
nagyúr

[link] akkor ilyet felesleges rendelni mert itthon nem lesz teljes értékű B20 hiány miatt?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1661) ΞΔGLΞ válasza ShadowLac (#1659) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom, hogy miből gondoltad, de max akkor kerülök kapcsolatba ezzel a mocskos munkával, ha én építtetni akarok valamit...
---------

(#1658) Terentius

Én külföldön dolgozom.

[ Szerkesztve ]

(#1662) Terentius válasza ΞΔGLΞ (#1661) üzenetére


Terentius
őstag

Egyszer mintha említetted volna, hogy pécsi vagy azért gondoltam

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#1663) Atomgeszi válasza leslien (#1660) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha tudsz élni B20 nélkül.

Én azért örülök, hogy B20-as. Sokszor jól jön.

(#1664) leslien válasza Atomgeszi (#1663) üzenetére


leslien
nagyúr

Telenoros vagyok... nem veszek majd megvárom a 9Tprot..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1665) laci laci válasza Atomgeszi (#1663) üzenetére


laci laci
addikt

Én pont ma vettem mi9t-t

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1666) Atomgeszi válasza laci laci (#1665) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó, de te mindent veszel. :D Az az újdonság, ha épp nincs nálad valamilyen készülék. :DDD

(#1667) balalev


balalev
tag

Új heti beta

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#1668) John05


John05
csendes tag

Sziasztok! Honnan érdemes rendelni Mi9-et minimum 128gb-os érdekelne! Legjobb lenne 2 év gyári garanciával, de xiaomi.hu csak az SE-t forgalmazza de azt is 64gb-al :\ Ettől a global frissítéstől kell tartani? Pl nem fog csak kínai rom-ra frissülni az android Q? Még nem volt Xiaomi de jelenleg nem látok jónak másik telefont, igaz ebbe is vannak hiányosságaim! :)

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#1669) John05 válasza John05 (#1668) üzenetére


John05
csendes tag

Közbe rájöttem, hogy csak a Béta :D

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#1670) Sabber


Sabber
aktív tag

Sziasztok fórumlakók. Most keveredtem a Miui világába. Szeretnék pár dolgot kérdezni tőletek amikre nem találtam a beállítást.

1: alul a 3 gombnak ha be vannak kapcsolva, hogy tudom azt a szar fehér vagy éppen fekete hátteret áttetszővé tenni, vagy eltüntetni, hogy ne legyen háttér, vagy megcsinálni, hogy eltünjön és csak akkor jöjjön elő ha pl. lehúzom a képernyőt. (a teljes képernyős nézet kezelése botrányos)

2: youtube miért nem teljes képernyőn fut, ha elfordítom a két oldalán a telónak van kb 1-1 cm fekete sáv.

3: hogy tudok a kamerán képfelbontást állítani. Illetve javasoljatok kérlek valami jó beállítást kamerára, mert a képek amiket most csinál botrányosan szarok :( :(.

Egyelőre ennyi jut eszembe.
Köszönöm a segítséget.

(#1671) petipetya válasza Sabber (#1670) üzenetére


petipetya
nagyúr

2. pina zoom

"nincs rá lezsóidő"

(#1672) Sabber válasza petipetya (#1671) üzenetére


Sabber
aktív tag

micsoda?

(#1673) g0ly02 válasza Sabber (#1672) üzenetére


g0ly02
csendes tag

Ugyanúgy ahogy egy képbe zoomolnál bele. :)

(#1674) petipetya válasza Sabber (#1672) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pinch zoom 🙂 A két ujjaddal húzod szét, mint a...

"nincs rá lezsóidő"

(#1675) Sabber válasza petipetya (#1674) üzenetére


Sabber
aktív tag

igen már értem de akkor szétcseszi a videót

(#1676) Sordoran válasza Sabber (#1675) üzenetére


Sordoran
addikt

Egy normál videó youtube-on 16:9 képarányú. A Mi 9 kijelzője 19,5:9 képarányú. Emiatt a kép két szélén egy-egy fekete sáv van. Ha belenagyítasz levágja a tetejét és alját. Ha valahogy szét tudnád húzni teljes képre, akkor pedig torzulna. Van olyan videó ami kitölti enélkül is teljes képet szinte, és csak a notch zavar bele, pl. film trailerek, amik 21:9-esek. Itt alul és felül van 1-1 vékony sáv csak. De mivel a kijelző amoled, és a fekete tényleg fekete, így nem értem a problémát.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1677) Sabber válasza Sordoran (#1676) üzenetére


Sabber
aktív tag

rendben igy értem. köszi

(#1678) ricsi0307 válasza Sabber (#1670) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A gesztus vezérlés nekem több mint 2 hét szokást igényelt, az elején engem is nagyon idegesített idióta ötletnek találtam de hidd el ha megszokod a gombok lesznek idétlen kezelőszervek. Ugyan ez igaz az alacsony billenytűzetre az első 2 hét szenvedés volt, folyamatosan mellégépeltem nagyon dúrván de ahogy rááll a kezed ez is jó lesz. A kamera meg hát valóban szar, az okosak azt mondják akkor lesz rá fasza gcam port ha kiadják a Pixel 4 családot nem tudom ebből mi igaz én is csak reménykedni tudok.

(#1679) Atomgeszi válasza ricsi0307 (#1678) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gesztus vezérlés nagyon jóó. Nekem jobban is tetszik, mint ami az OP-nél van. Néha azt sajnálom, hogy a kijelző felénél feljebb már nem érzékeli a visszát.

A Swiftkey billentyűzetet meg pl lehet kicsinyíteni meg méretezni is, így 1 kézzel átérem az egész billentyűzetet, nem kell nyújtani az ujjamat meg semmi.

Kamerával nincs gondom. Egyedül az amikor befókuszálok a kevésbé fénnyel teli helyre, és annyira durván magasra teszi a mesterséges fényt, hogy kézzel kell visszavenni, de igazából gyakorlás kérdése csak.

(#1680) Sabber


Sabber
aktív tag

a kamerában segítsetek légyszíves. max 2 megas képeket csinál. mint látjátok hulladék szarok. majdnem sírva fakadtam... mit nem csinálok jól?

[ Szerkesztve ]

(#1681) Terentius válasza Sabber (#1680) üzenetére


Terentius
őstag

Nekem egy frissítés óta csinál ilyen ótvar szar képeket a vakuval éjjel a miui kamera. Gcammel teljesen normális

Poco F5 12/256 Gb

(#1682) ΞΔGLΞ válasza Terentius (#1662) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Küldtem pm-et, mert ez itt nem publikus..

[ Szerkesztve ]

(#1683) Sabber válasza Terentius (#1681) üzenetére


Sabber
aktív tag

tudnál nekem Gcam-hoz linket küldeni? egyszerűen nem tudom melyik az playen

(#1684) ΞΔGLΞ válasza Terentius (#1681) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt nem értem, nálam a gyári is jól szuperál, este is.

(#1685) Sabber válasza ΞΔGLΞ (#1684) üzenetére


Sabber
aktív tag

láttad a képeket amit csinál... 10 éve csinaltak ilyet a telefonok

(#1686) CharlieR válasza Sabber (#1683) üzenetére


CharlieR
csendes tag

Szia, szerintem is sokkal jobb a gcam.
Eszerint tettem fel: [link]

(#1687) ΞΔGLΞ válasza Sabber (#1685) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze, falhoz is b...nám, ha nekem ilyet virítana.

(#1688) Sabber válasza CharlieR (#1686) üzenetére


Sabber
aktív tag

megvan köszi. a Gcam mappát vajon hol találom? vannak ott config fájlok a linkben de nem tudom hova kell bemásolni.

(#1689) CharlieR válasza Sabber (#1688) üzenetére


CharlieR
csendes tag

Neked kell csinálni a főkönyvtárba. Abba egy configs mappát és oda ted a fájlokat.

(#1690) ΞΔGLΞ válasza CharlieR (#1689) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt most nem értem, hogy ezt miért kell itt ennyire túlbonyolítani. Én leszedtem az APK-t, mármint a legújabb verziót az XDA-ról, mikor belebotlottam, telepít és fent is van gcam. Az egész, kb 10 sec volt. Nem kellett ott csinálni semmit.

(#1691) Atomgeszi válasza Sabber (#1683) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Urnyx verzió kell neked.

Melyik ROM van fent egyébként a telón? Ezzel valami nem kerek. A kutyás képet még megértem, ez ilyen tipikus kiégős kép, de ezt tapasztalattal lehet javítani, pl. hogy lámpa módra rakod a vakut, ráfókuszálsz a fejére(na ekkor szokott így kiégni az egész, ekkor kézibe lejjebb veszed a fényerőt a körcsúszkán és fényképezel). A többire nincs magyarázat, csak valami hiba.

Napközben milyen?

(#1692) Sabber válasza Atomgeszi (#1691) üzenetére


Sabber
aktív tag

napközben nem rossz, de az s7 edgem jobbat csinalt sokkal. feltettem a gcamot azzal talan jobb egy picit

(#1693) ΞΔGLΞ válasza Sabber (#1692) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hardver hibás a telefonod.

(#1694) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1693) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Másnak is szar lett a vakuval való fényképezés a telefonnal.
Softwares gond lesz ez.

(#1695) Atomgeszi válasza Sabber (#1692) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Még mindig áll a kérdésem, melyik ROM van fent?

(#1696) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1694) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam nem lett szar a vakus fotózás, meg ő azt írta, gcam-nál, kb egy hangyafasznyit javult csak nála.

(#1697) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1696) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De még mindig nem tudjuk kinek milyen ROM van a telefonján egyáltalán.

Nálam sincs gond. Én maradtam V10.2.9.0 global stabilon.

(#1698) Sabber válasza Atomgeszi (#1695) üzenetére


Sabber
aktív tag

(#1699) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1697) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én a múltkor leírtam, azóta nem változott semmi. (fejből meg nem tudom)
Egyébként mostanában az xs van nálam, mert melóhoz nekem az a legjobb, mivel osx rendszert használunk mindenhol. De otthon az mi9-cet használom.

(#1700) ΞΔGLΞ válasza Sabber (#1698) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most, hogy bemásoltad, ez van fent nekem is. Akkor nem tudom, hogy nálad mi a probléma, mert nálam szinte tökéletes a kamera.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.