Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) laci laci válasza kano (#750) üzenetére


laci laci
addikt

Azért tényleg ne állíts már mindig ilyen negatív baromságot.. Szinte az összes xiaomi cuccom innen van..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#752) kano válasza laci laci (#751) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor te vegyél továbbra is tőlük mindent.
Melyik a hazugság abból amit leírtam?
Csak úgy:
[link] és a hsz-ek [link]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#753) Sanyesz. válasza kano (#750) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem csak dropship cég. Eleve oda van írva, ha van raktáron vagy ha nincs, akkor mennyi idő a beszerzés. Nekem 5 nap múlva a kezemben volt a Mi9.
Az más kérdés, hogy nem hivatalos viszont eladó, de ez már lerágott csont. :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#754) kano válasza Sanyesz. (#753) üzenetére


kano
nagyúr

Én ezt sehol sem írtam, hogy csak így vásárolhatsz náluk.
De mindenki ott vásárol ahol akar.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#755) Sanyesz. válasza kano (#754) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez a "xiaomishop.hu" téma periodikusan vissza-visszatér. Már többször megegyeztünk, hogy nem hivatalos viszonteladó, csak jól sikerült a névválasztás. :)
Aki innen vásárol, maga vállalja a kockázatot, ami nem nagyobb, mint egy kínai webshoptól való beszerzés, mert ott biztosan nincs utánvét, tehát tuti benn áll a pénz a megérkezésig vagy refund-ig.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#756) Plasticbomb válasza kelzsoca (#745) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Olyan informaciohoz hozzafersz, hogy pl hollandiaban a belsimpel hivatalos viszontelado-e?

Elvileg 3 ev garanciaval vettem a keszuleket, itt elegge ismertek, sokaknak van telefonjuk rajtuk keresztul, elofizukkal, illetve anelkul is. Plusz a normal garanciahoz kaptam meg egy kiegeszito garanciat is, ami vizre illetve kepernyo repedesre vonatkozik, volt meg egy harmadik opcio, ha ellopjak illetve ha valaki feltori/engedely nelkul hasznalja a cuccom, de ezt mar nem ereztem szuksegesnek...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#757) Atomgeszi válasza Exelsior (#747) üzenetére


Atomgeszi
veterán

LTE/UMTS auto (PRL) ez elv az itthoni 2/3/4G hálózatok

(#758) laci laci válasza kano (#752) üzenetére


laci laci
addikt

Vagyis aki kintről rendel az egy kókler? Mindenki kintről rendel, kivétel nélkül. A "hivatalos" boltban meg most sem lehet kapni mi9-en, note 7-et.. Kiragaszt egy véleményt és azon lovagolsz..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#759) AS


AS
félisten

Akkor melyik websopbol érdemes rendelni? Elve csak olyanból érdemes ahol nem kell elöre utalni. Ahol nincs más opció az felejtős. Külföldről ilyen OnePlus szerű hivatalos helyekről érdemes rendelni előreutalássál, de nem tudom hogy van e ilyen a Xiaminak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#760) workin


workin
senior tag

Urak, a képernyőzáron fent van a kínai naptár, nektek is ? Viszont nem tudom kikapcsolni. A zár képernyőn hogy lehet változtatni ?

(#761) Sanyesz. válasza workin (#760) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A "sima" vagy az AOD-s képernyőzárra gondolsz? Utóbbinál én is láttam kínai jeleket.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#762) workin


workin
senior tag

A sima képernyő zár . A beállítások menüben ha rakeresel arra hogy zár, akkor jön egy menüpont ahol ez kikapcsolható, megtalálja, csak valamiért nem elérhető

(#763) Sanyesz. válasza workin (#762) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nekem így néz ki a zárképernyő, a Tiéd milyen?

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#764) workin válasza Sanyesz. (#763) üzenetére


workin
senior tag

Köszi. Megoldódott, akkora szarláma vagyok, hogy ég a pofám:) ( tény , nem sokat aludtam) . Spacewalk téma volt beállítva, annak van ilyen hülye képernyő zár része.
Köszönöm a segítséget, és bocsi hogy raboltam ezzel az időd. (bakker .... ) .
Aludnom kéne:)

(#765) Sanyesz. válasza workin (#764) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem raboltad. Többek között erre van fórum. A lényeg, hogy helyre állt a rend.
Jó éjszakát! ;)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#766) Mazda6_2.0D válasza laci laci (#751) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Ennyi erovel akkor az ebayrol vagy az aliexpressrol is megrendelhetted volna, ok is onnan rendelik, es sporolsz egy kis kozvetitoi dijjat.

(#767) Mazda6_2.0D válasza Sanyesz. (#755) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Az lehet, de szazszor biztonsagosabb egy aliexpress mint egy "ismeretlen" bolt. Az elado nem kapja meg a penzt addig amig te azt nem mondod minden rendbe van. Kb 200 termeket rendeltem alirol, kb 3 problemas esetem volt, par nap es vissza is utaltak a penzem mert igazam volt. Viszont alin kivul soha nem vasarolok ugy sehol sem ahol nincs utanvet. Nem bizok senkiben, inkabb fizetek egy ezressel tobbet. Lassan 1 honapja van meg a telo, imadom, de az ujjlenyomaterzekelot meg mindig nem birtam megszokni, az s7eshez kepest nekem tetu lassu. A telot mikor lehet mar temazni? Mikor oldjak fel a korlatozast? Van a telon az a miui forum app gyarilag telepitve es ott vannak nagyon jo temak, de nem engedi telepiteni mert korlatoztak elvileg azt olvastam valahol.

(#768) Atomgeszi válasza Mazda6_2.0D (#767) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Válts régiót hongkongra mondjuk és menni fog a témák app.

Kiváncsiságból melyik ROM van fent? EEA vagy global?

(#769) workin válasza Mazda6_2.0D (#767) üzenetére


workin
senior tag

Igen, válts régiót, play Albánia és menni is fog.

(#770) Mazda6_2.0D válasza Atomgeszi (#768) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Fogalmam sincs milyen rom van fent, kuldok kepet, mondd meg te :)
Hol kell regiot valtani? Nekem azok a temak nem mennek amit a miui forum appbol lehet letolteni, ismeretlen forrasbol szarmazo hibat ir, pedig be van kapcsolva az usbs es a telepites ismeretlen forrasbol. En a playen nem nezegettem temat, csak azon a forumon.
Elore is koszi a valaszokat :)

(#771) Mazda6_2.0D válasza Mazda6_2.0D (#770) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

(#772) Sanyesz. válasza Mazda6_2.0D (#770) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Régióváltás:
Beállítások - Rendszer és készülék szekció - További beállítások - Régió

Nálad a "sima" Globál ROM van fent. Nálam is.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#773) Mazda6_2.0D válasza Sanyesz. (#772) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Hat igy se mukodik. A kepen a hibauzenet

(#774) MolnárKrisz válasza MolnárKrisz (#618) üzenetére


MolnárKrisz
csendes tag

Lezajlott a garanciális ügyintézés és minden rendben ment. A bejelentés másnapján elvitte a futár és kevesebb mint egy hét múlva kaptam a hívást, hogy kész a telefon(ki lett cserélve a kijelző). A szerviz szép munkát végzett szerintem.

(#775) gjoe


gjoe
őstag

Hol érdemes beszerezni a készüléket?
Normális gari és áfás számla kell.

(#776) Sanyesz. válasza gjoe (#775) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A "normális" garit akkor tudod ellenőrizni, ha kénytelen leszel igénybe venni. Több shop ad akár két évet vagy még plusz egy felet is adott esetben.
Hogy hol érdemes beszerezni? Hadd ne javasoljak senkit, mert mindjárt jönnek a bősz opponensek :)
Én történetesen a xiaomishop.hu-n vettem, de olvass vissza kicsit, voltak más beszerzések is.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#777) gjoe válasza Sanyesz. (#776) üzenetére


gjoe
őstag

Ezért kérdeztem, mert nem egyszerű.
Eustock, xiaomi.hu nincs. Elvileg itt van 24 hó gyári gari.
A többi üzletet nem tudom. Gondoltam akik már vettek talán mondanak valamit.
Még alza ír 24 hónapot bár szerintem a gari oda tartozik és kiviszik szlovákiába, vagy a csehekhez javítani?

(#778) Sanyesz. válasza gjoe (#777) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az önmagában nem baj, ha nem itthon javítják. Nem ez a lényeg. Épp most írta egy fórumtárs, hogy egy hét alatt megvolt a kijelzőcsere. Írták itt korábban, hogy nem jutnak gyári alkatrészhez a nem hivatalos eladók. Szerintem, ha már telítődik a piac, az alkatrészellátás is megoldódik.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#779) kano válasza Sanyesz. (#778) üzenetére


kano
nagyúr

Kelzsoca úgy értette, hogy aki nem hivatalosan, a Xiaomitól szerezte be a készletet, azok nem kapnak gyári alkatrészt sem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#780) kelzsoca válasza kano (#779) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egész pontosan senkinek nem adnak ki alkatrészt, a hivatalos partnereknek sem, mivel átvállalták tőlük a szervizelést, így a gyártó saját szervizközpontjában Lengyelországban javítja a készülékeket.
A többieknek, akik nem a hivatalos csatornákon keresztül értékesítenek nem marad más mint a bontott, vagy utángyártott alkatrész, ha szervizelésre kerül a sor.

https://vertigostore.eu

(#781) kano válasza kelzsoca (#780) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!
És honnan tudom ellenőrizni, hogy az adott volt hivatalos forrásból szerzi-e be a készüléket? (Alza érdekel.)
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#782) Sanyesz. válasza kano (#781) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Bennem is felmerült az a kérdés, ha pl. az én készülékemet "hivatalosan" az Emirátusokba szánták, aztán "átroutolták" ide, akkor az valahol, eredendően hivatalon értékesítés volt, nem? Adott esetben ez a garanciában nem érvényesíthető? Már nem általam, hanem az eredeti partner által. :F Nem ismerem ennek a kulisszatitkait, csak elméleti síkon indultam el. :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#783) kano válasza Sanyesz. (#782) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt csak Kelzsoca tudhatja. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#784) petipetya válasza Gomez1984 (#411) üzenetére


petipetya
nagyúr

Linket tudsz hozzá adni?

"nincs rá lezsóidő"

(#785) ShadowLac válasza kano (#781) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én az alzánál nem tudtam100%ra kideríteni.Az eladók semmit sem tudnak csak előre bemagolt információ... Csehbe bevizsgalják szerződött partnerek stb. Majd azok eldöntik...

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#786) ShadowLac válasza kano (#783) üzenetére


ShadowLac
addikt

Alza.hu
Xiaomi mi 9 telefonon gondolkozok. Tudni szeretném ha önöktől vásárolok hol végzik a garanciális javítást? Úgy tudom a xiaomi májustól megváltoztatta a régi garanciális javítási szokásait és csinált egy európai szervízközpontot . És csak itt lész gyári garanciális javítás. Szeretném tudni önök itt fognak javíttatni vagy máshol?15:54
Üdvözlünk, amint lehetséges, a rendelkezésedre állunk.15:55
Üdvözöljük, a nálunk vásárolt termékek garanciális ügyintézését mi végezzük. Köszönjük.15:59
Azt értem de melyik szervízbe??Küldött 16:00
Üdvözlünk, amint lehetséges, a rendelkezésedre állunk.16:01
Az ügyintézés :az adminisztráció vagy logisztikai...Olvas 16:03
Én a javítás végző szervízről érdeklődök.Olvas 16:03
Csehországban vannak partnerszervizeink. Pontosabb információt nem tudunk közölni. Köszönjük.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#787) Exelsior válasza gjoe (#777) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia. párom MI 8-át Turbado-nál vettük , nekem is 1 hét alatt meg volt. Felhívtak hogy pontosan mi a baja tök normálisak voltak és hogy utána kihez ment nem tudom de nagyon jó munkát végeztek.

MI 3-at is tubadonál és a MI 9 is Turbados vásárlás. Mi elégedettek voltunk velük.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#788) zsofiona


zsofiona
csendes tag

Sziasztok!

Megérkezett végre a kék 128asom olcsóbban mint ahogy rendeltem.
Érdekes hogy két rendelésem élt màrc. közepe óta.Egy Alza meg egy Mobilakciós és mire megjött mindkettőnél lement az àra. Mobilakciók szólt is hogy olcsóbban kapom,Alza persze nem,így ott vissza is mondtam.

Kérdéseim:
Most csak sima fóliàt raktam rà,ezen jó az ujjlenyomat érzékelés miutàn újra felvettem a lenyomatokat. Üvegekkel is ez a tapasztalat?Még csak egy vki jelezte, hogy nem jó de ajànlottàtok az ujjlenyomat újrafelvételét. Ez megoldja ott is a döcögést?

Ismeretlen forràsból szàrmazó appot tudott vki telepíteni? Kerestem a beàllítàsoknàl, keresőbe beírva,oda is dob valahova az adatvédelemhez de valójàban nem oda ahol engedélyezhetném az ilyen appok telepítését.

Köszönöm!

(#789) Atomgeszi válasza zsofiona (#788) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem Nilkin fólia van, tökéletesen működik.

Pl:

Beállítások - Telepített alkalmazások - Chrome - Ismeretlen helyről származó alkalmazások telepítése.

Rendszerszinten is engedélyezni kell és külön app szerint is.

Viszont,ha letöltesz mondjuk chromeban egy apkt, akkor feldobja a lehetőséget, hogy engedélyezd az erről a helyről származó apk-k telepítését.

Nekem eddig mindenhol feldobta.

(#790) kano válasza zsofiona (#788) üzenetére


kano
nagyúr

De Alzánál még meg sem érkezett a telefon, nem? 05.20-ra ígérték.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#791) Sanyesz. válasza zsofiona (#788) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én is Nillkin üveget használok. Jó, bár nem teljesen méretpontos, kicsit szűk. Van tartalékban teljes méretű másik Nillkin és Baseus is. Az ujjlenyomat érzékelést nem befolyásolja.

Én Firefox-ot használok. Éppen tegnap raktam fel a Youtube Vanced-et XDA-ról. Ugyanúgy rákérdez, hogy módosítok-e a beállításokon, aztán feltelepíthető.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#792) Mazda6_2.0D válasza Sanyesz. (#791) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Szia, mi az a yt Vanced? S7en nekem is fent volt, de mar nem emlekszem miert is raktam azt fel :)

(#793) Sanyesz. válasza Mazda6_2.0D (#792) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez az a "Youtube" verzió, ami háttérben is futtatható. Link

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#794) Vityahun válasza kano (#790) üzenetére


Vityahun
tag

Honnan van az infód?

Rendeltem egy fekete 128Gb verziót, de nem tudták még megmondani mikor érkezik. Ha igaz a 20, az biztató!

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#795) kano válasza Vityahun (#794) üzenetére


kano
nagyúr

Látom, hogy most az van kint az oldalon, hogy kérés esetén megrendeljük. Valószínű, hogy elfogyott a 20-án érkező készlet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#796) Vityahun válasza kano (#795) üzenetére


Vityahun
tag

1.5 hete rendeltem

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#797) kano válasza Vityahun (#796) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor nézd meg a megrendelés visszaigazoolását, hogy abban mi szerepel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#798) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Ezzel a "szlovák" shoppal van már valakinek tapasztalata? :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#799) adamfriday


adamfriday
senior tag

Sziasztok!

Én is csatlakozom egy kék 64-essel. Enyém a mobilakciok.hu-ról van, mint az összes Xiaomi a családban.

(#800) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

MIUI 10 Global Beta ROM 9.5.16 Full Changelog

2. Lockscreen, Status bar, Notification shade:
Fixed: Screen lock prompt wasn't displayed correctly in lanscape orientation
Fixed: Battery icons were displayed incorrectly
Optimized: In-screen fingerprint scanner's response

Na hegesztik ők folyamatosan ezt az ujjlenyomatolvasót :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.