Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) doki13 válasza Vityahun (#1046) üzenetére


doki13
aktív tag

Nézd meg Red Magic 3at...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1052) kano válasza Sanyesz. (#1049) üzenetére


kano
nagyúr

Mert van benne Ois, míg ebből a sz@rból kispórolták és a többi ugyan az. Azért. A 855 vs 845 mindennapi használatban nem (de még játokoknál sem) jelent semmi különbséget.

racskobalazs
Azért a nincs Ois és a teljesen tökéletes nem fedi egymást (itt volt egy összehasonlító teszt Mix3 és Mi9 között és ott nagyon lehetett látni, hogy gyenge fényviszonyok között gyenge képeket is csinál).
Ebben az antutu listában még nem szerepel egyetlen Oneplus 7 sem (nem mintha bármit is számítana egyetlen antutu adat is).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1053) racskobalazs válasza hajawata (#1050) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Én napi szinten használom, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Kicsit feljebb megtalálod a részletes véleményemet is. Fotózásra annyit, hogy nincs OIS. De amúgy teljesen tökéletes.

DXO Mark

Saját vélemény

Antutu Ranking

Szerintem ilyen árban nincs jobb telefon. (Vagy ha van, nem tudok róla :D)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1054) Sanyesz. válasza kano (#1052) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Használtál Mi9-et?
Most töprengsz rajta, hogy akkor most vegyél/ne vegyél, milyen színt stb.
Akkor ezt a "sz@r"-t ne vedd meg. :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1055) kano válasza Sanyesz. (#1054) üzenetére


kano
nagyúr

Valószínű nem is fogom (ezért írtam, hogy össze kellene hasonlítanom az U11-el, de gyenge fényviszonyok között sajnos nem fogja hozni még az U11 szintjét sem Ois hiányában).
Amit itt láttam fényképeket + az összehasonlító teszben (mix3) az nagyon nem jó...

racskobalazs
:K Csak ugye nem érti az ember a gyártót (illetve értem, hogy majd a Mi X-et is el kell adni valamivel). Mint amikor a Oneplus is jött egy agyament ötlettel, hogy akkor nincs Ois és bizonygatták, hogy jó így is. :U

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1056) racskobalazs válasza kano (#1055) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Hát, kinek a pap kinek a paplan :D

Az OIS-t az s6 után én is hiányolom. De annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1057) doki13 válasza kano (#1055) üzenetére


doki13
aktív tag

Szóval azt mondod,hogy a mix 3as,van olyan jó mint a Mi9?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1058) Sanyesz. válasza kano (#1055) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hát nem tudom...
Az stabilizátor hiánya engem nem zavar, lévén fényképezni jellemzően fényképezőgéppel szoktam. Eleve nem is várok el olyan minőségű képeket egy telefontól, hiszen nem ez a fő profilja. Mivel szűk két hónapja forgalmazzák (tudom itthon szürkeimport), a gyerekbetegségeit még nem nőhette ki. Lehet, hogy a kamerán is sikerül javítani.
Én a Mi9-cel elégedett vagyok, bár az akku lehetne nagyobb, de mivel Leeco Le2 Max-ról jöttem át, megszoktam, hogy naponta töltöm.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1059) kano válasza doki13 (#1057) üzenetére


kano
nagyúr

A kettő közötti árkülönbséget biztosan nem éri meg.

Sanyesz.
NEKED nem hiányzik az OIS és TE nem szoktál fényképezni vele. Azért elvárnék egy HTC U11 (ami ugye már 2 éves telefon) szintű fényképeket a Mi9-től, amiket a Mix3 hozott is.
Ettől még a 2 telefon összehasonlításánál ez nem előny a Mi9-nek. AZ OIS hiányán pedig semmi sem tud javítani, bármit is mókolnak vele.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1060) racskobalazs válasza kano (#1059) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Senki nem mondta, hogy az OIS hiányát pótolni tudják. De mint Sanyesz mondta, nem kamera, telefon. Ahhoz képest, hogy amúgy meg x mm vastag, zsúfoltak bele 3 lencsét, optikai zoom, 48mp szenzor, emellé ott kell legyen az összes belső dolog, akku, SoC, stb... Jah és az ára sem feltélen éri el se a Hüvely, se a Samu árait (az almákról nem is beszélve). Ahhoz képest teljesítményben minden jelenlegi telefont ver. Ennyi pénzért nem lehet mindent elvárni. Ha ennyire hiányzik az OIS akkor S10, vagy P30 300k-ért. Abban van. Vagy egy rendes DSLR... De nyilván, ez csak az én véleményem.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1061) kano válasza racskobalazs (#1060) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, akkor hagyjuk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1062) Sanyesz. válasza kano (#1061) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha Neked nagy prioritású a kamera, akkor választasz olyan készüléket, ami számodra hozza az elvárt minőséget. Ezek szerint az nem a Mi9 lesz.
A Te dolgod ;)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1063) petipetya válasza kano (#1061) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kamera telónak a Pixel 3a-t javaslom, persze ott más téren kell kompromisszumot kötni

"nincs rá lezsóidő"

(#1064) Vityahun


Vityahun
tag

Máris itt az új MI9!

https://twitter.com/Xiaomi/status/1133629043167772673

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1065) racskobalazs válasza Vityahun (#1064) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Most vettem simát, hótziher, hogy nem váltom le :D

De lehet róla valami infót tudni ezen a poszton kívül?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1066) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#1015) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hello Mindenkinek!

2 nap, komolyan? De hogy ilyen gyorsan?
------------
Lehet ma még veszek ilyen készüléket, egyre jobban bejön.

(#1067) Vityahun válasza racskobalazs (#1065) üzenetére


Vityahun
tag

noccsmentes, popup kamera, talán nagyobb akksi, de passz...
meg mire ez ideér....

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1068) ricsi0307 válasza racskobalazs (#1065) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Szerintem annyi lesz a különbség, hogy nem lesz rajta noccs.

(#1069) Vityahun


Vityahun
tag

Let's Ride! :)

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1070) racskobalazs válasza Vityahun (#1069) üzenetére


racskobalazs
senior tag

:C

Használd egészséggel :D Majd írd meg, hogy bejött-e

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1071) Vityahun válasza racskobalazs (#1070) üzenetére


Vityahun
tag

Köszi, mindenképpen megírom a véleményem, és azt is tervezem megírni miért ezt vettem,

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1072) doki13 válasza Vityahun (#1069) üzenetére


doki13
aktív tag

Hol vetted,és mennyiért,mennyi garival? :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1073) Vityahun válasza doki13 (#1072) üzenetére


Vityahun
tag

Alza, 128-as fekete, 2év -155

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1074) kano válasza petipetya (#1063) üzenetére


kano
nagyúr

Elvagyok még egyelőre az U11-el, igaz frissítés semmi nincs rá ( de mondjuk a HTC is halott). Igazából még a Oneplus 7 pro-n gondolkodom nagyon, bár ez már nem annyira jó áras telefon, mint az OPO volt. :)

Nekem is van még egy lefoglalt kék mi9-em az Alzánál. Ha esetleg majd érdekel valakit... írjon pü-t.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1075) racskobalazs válasza kano (#1074) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Ők is mennek feljebb, mint kb mindenki más. "úgy is megveszik" alapon :D

Az almáék a legpofátlanabbak azzal a közel 600k-ért árult izével.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1076) petipetya válasza kano (#1074) üzenetére


petipetya
nagyúr

OnePlus 7 Pro remek vas, haver nemrég vette magának. Ám a kamerájánál van jobb is a piacon, így szerintem nem éri meg a felárat egy sima OnePlus 7-hez képest.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1077) doki13 válasza racskobalazs (#1075) üzenetére


doki13
aktív tag

Azért a Xiaomi meg nem szállt el.

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1078) racskobalazs válasza doki13 (#1077) üzenetére


racskobalazs
senior tag

"még"

Reméljük így is marad.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1079) doki13 válasza kano (#1074) üzenetére


doki13
aktív tag

Ha adsz hozzá Puffint, :DD :D

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1080) Vityahun válasza kano (#1074) üzenetére


Vityahun
tag

Én is gondolkodtam rajta, de nekem annyit már nem ér.
Meg én agyf.szt kapok a lekerekített oldalaktól.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1081) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Beléptem a klubba 1 kékkel, mármint kettőt is vettem (feketét a feleségemnek), de ez a kék szín nekem nagyon bejön...

(#1082) Vityahun válasza ΞΔGLΞ (#1081) üzenetére


Vityahun
tag

Használd egészséggel!

Gyülekezünk...gyülekezünk :)

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1083) doki13 válasza ΞΔGLΞ (#1081) üzenetére


doki13
aktív tag

Te honnan, és mennyiért? Azért kérdezem mert lehet benevezek én is

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1084) racskobalazs válasza doki13 (#1083) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Én Smartshop 150 :D Ugyan nem engem kérdeztél, de leírtam.

Jaja, gyűlnek az emberek.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1085) doki13 válasza racskobalazs (#1084) üzenetére


doki13
aktív tag

Köszönöm. Jó hogy írtad🙂

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1086) ΞΔGLΞ válasza Vityahun (#1082) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi, Te is. :)

------------------

(#1083) doki13

1mobil.hu

140 ezer volt a fekete
143 ezer a kék.

Meg kaptunk plusz tokot, autóstöltőt 2x ajándékba. Nem, mintha szükség lett volna rá, de ha már adták, nem ellenkeztünk, egyébként elképesztően kedvesek.

(#1087) doki13 válasza ΞΔGLΞ (#1086) üzenetére


doki13
aktív tag

6/128? Ott mennyi a garancia? Egyébként köszönöm))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1088) ΞΔGLΞ válasza doki13 (#1087) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen 6/128. 2.

(#1089) workin válasza ΞΔGLΞ (#1088) üzenetére


workin
senior tag

használ valaki a theme store -ból, témákat? Ha igen, van olyan ahol a betűtípust is be lehet állítani?

(#1090) laci laci válasza kano (#1055) üzenetére


laci laci
addikt

De akkor miért vagy itt, ha nem kell és nem is veszel. Csak fikázod a telefont a saját fórumjában. Ha nem kell, akkor legalább ne itt.. Ez már nem az első...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1091) kano válasza laci laci (#1090) üzenetére


kano
nagyúr

Nem fikázom, a tényeket írom.
Ez egy nyílt fórum, tudod...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1092) laci laci válasza kano (#1091) üzenetére


laci laci
addikt

A sz@r szó,nem vélemény.. A következőnél szankció..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1093) kano válasza laci laci (#1092) üzenetére


kano
nagyúr

Sz@r szó egy jelző, és kint ilyen vélemény leírására alkalmas.
És Te fogsz szankcionálni? :D Óó.... persze.
De akkor ezek után azt írom, hogy "minőségileg nem megfelelő" a sz@r helyett.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1094) laci laci válasza kano (#1093) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönöm

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1095) mjani1172


mjani1172
addikt

A kamerához hozzá adaléknak. Évek óta szinte mindent elolvasok a csúcsmodellek körül, ,teszteket, felhasználókat.
Nincs olyan hogy legjobb kamera, az élen akik vannak azok között minimális a különbség, és minden fórumban van aki másról jött át és az sokkal szarabb vagy sokkal jobb volt. Tehát ugyanazt a két készüléket két fórumban összehasonlítva tökéletesen más eredmény jön ki.
Ezt a készüléket az élbolyba helyezik többen.

(#1096) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

MIUI 10 9.5.30 Global Beta Weekly Changelog Preview

1. Support for Google ARCore, direct download of AR Games and Apps (Mi 9)
2. Stability of the Ambient display (Mi 8, Mi MIX 3, Mi 8 Pro, Mi 9)

(#1097) workin válasza kano (#1091) üzenetére


workin
senior tag

Tényt akkor tudsz írni, ha van a kezedben ilyen telefon , és mindent amit leírsz, a használat közbeni tapasztalatokra alapozod.
Amíg ez nincs, addig minden más csak fikázás marad.

Ha úgy gondolod, a HTC11 a Te készüléked , és nem ér meg neked ennyit a váltás, nincs baj, szíved joga.
Elmondtad a specifikációk alapján neked mi nem tetszik , rendben. De ezt egyszer elég , utánna hagyd azokra a fórumot akik használat közbeni tapasztalatot cserélnek , esetleg egyéb információt szeretnének begyűjteni / átadni a telefonnal kapcsolatban.

(#1098) racskobalazs válasza Atomgeszi (#1096) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Na végre, ARCore... Már épp kezdtem hiányolni.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1099) doki13 válasza Atomgeszi (#1096) üzenetére


doki13
aktív tag

Ez most mi?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1100) Atomgeszi válasza doki13 (#1099) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Holnapi weekly prew changelog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.