Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nálatok messengeren, ha valaki küld egy facebookra utaló linket, és azt megnyitjátok, akkor azt nektek is a böngészőben nyitja meg és nem az alkalmazásban?

Egy yt linkkel ugyanez a helyzet. Instagram linkkel ugyanez. Hol lehet beállítani, hogy az alkalmazást használja?

(#1102) doki13 válasza Atomgeszi (#1100) üzenetére


doki13
aktív tag

Hát nekem mi mix3 van,de nem tudom mit jelent amit írtál. ...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1103) Atomgeszi válasza doki13 (#1102) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Azt hogy nekem az lenne a logikus, ha a natív alkalmazásban nyílna meg a linkelt dolog.

(#1104) Vityahun


Vityahun
tag

Szeretném segítségeteket kérni üvegfólia ügyben milyet érdemes? Nilkin jó? Milyet használtok?
Olyan beszerzés is érdekelne ahol van raktáron, és el tudom hozni még a héten. Addig nem lakom be.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1105) Sanyesz. válasza Vityahun (#1104) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hogy a héten ideér, szerda lévén kintről úgymond lehetetlen. Előbb kellett volna már megrendelni. Esetleg eljössz hozzám és valamelyiket elviszed. :B
Én itt írtam az üvegekről.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1106) Vityahun válasza Sanyesz. (#1105) üzenetére


Vityahun
tag

Hol vagy helyileg?

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1107) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#1103) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem erre gondolsz esetleg?
Google - További beállítások - Adatvédelem - Webalkalmazások

(#1106) Vityahun: Itt a közelben - Marcali :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1108) hroberto


hroberto
veterán

Sziasztok!
Hol érdemes megvenni ezt a telefont, ahol normális a garancia, és korrekt az ár.
Nem kell a két év gari, mert egy évig sem lesz meg. :B

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1109) kano válasza workin (#1097) üzenetére


kano
nagyúr

Értem, akkor az összes teszt csak fikázás és az összes összehasonlító kép is fikázás.
Ez is egy vélemény.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1110) Sanyesz. válasza hroberto (#1108) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Csak kicsit olvass vissza. Éppen ma lett több új tulajdonos, megosztották, honnan vették, mennyiért. De volt ez már téma korábban is.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1111) hroberto válasza Sanyesz. (#1110) üzenetére


hroberto
veterán

Az, hogy ki-hol vette, nem sok információt ad a feltett kérdésre, főleg a garancia tekintetében nem... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1112) Sanyesz. válasza hroberto (#1111) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Akkor nem tudom, milyen választ vársz? :N
Ha visszaolvasnál, láthatnád, hogy ezek mind szürkeimportos készülékek, mert a hivatalos itthoni forgalmazása még nem kezdődött el. Innen nézve nincs hivatalos garancia sem.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1113) kano válasza hroberto (#1111) üzenetére


kano
nagyúr

Az Alza 2 év garral adja és cseh piacra szánt. Így van esély, hogy hivatalos forrásból származnak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1114) kelzsoca válasza kano (#1113) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ettől még nem biztos hogy biztosítani fogja a gyártói jótállást.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1115) MDMogyi19 válasza Terentius (#942) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

Szia!
Biztonsági elem helyzete legyen HCE pénztárca illetve a simple alkalmazásnak külön is add meg az engedélyt az nfc használatára az alkalmazásengedélyeknél. Így menni fog simán :)

(#1116) kano válasza kelzsoca (#1114) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, de az Alza egyébként is az egyik legjobb garit nyújtja (főleg az átverlekGSM-hez képest). De igazad van.
Viszont a lila megint nem érkezik, 06.22-re tolták.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1117) hroberto válasza Sanyesz. (#1112) üzenetére


hroberto
veterán

Ezzel tisztában vagyok, viszont bolt és bolt között is hatalmas különbségek vannak garancia tekintetében. De inkább hagyjuk...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1118) hroberto válasza kano (#1113) üzenetére


hroberto
veterán

Az Mi 8-at náluk vettem, viszont most az Mi 9-et jóval olcsóbban árulják több boltban is, azért érdekelt az esetleges tapasztalat más boltok esetében.
Valószínűleg marad a Smartshop. Velük jó a tapasztalatom.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1119) ricsi0307 válasza Atomgeszi (#1101) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Messengerbe bemész bal felül kattints a profilképedre utána fényképek és média majd azon belül pipáld ki a Hivatkozások megnyitása az alapértelmezett böngészöben menüpontot.

(#1120) laci laci válasza hroberto (#1118) üzenetére


laci laci
addikt

Turbado?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1121) kelzsoca válasza kano (#1116) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, ez nem is kérdés.

https://vertigostore.eu

(#1122) kano válasza hroberto (#1118) üzenetére


kano
nagyúr

Jóval olcsóbban? Alzánál 156k a kék a smartshopban 149k. Az egyikre 2 év Alza gar van a másikra 1 év ki tudja milyen gar. :F
De ok, természetesen Te tudod...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1123) HarleyCustom válasza laci laci (#1120) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1124) hroberto válasza kano (#1122) üzenetére


hroberto
veterán

Én a 64 GByte - ost néztem, ami 132 a Smartshop-nál, az Alza-nál 152... :U
Nekem ennyivel többet nem ér, főleg, hogy nem lesz meg egy évig sem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1125) racskobalazs válasza hroberto (#1124) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nem lesz meg egy évig se? :D

Pedig ez egy flagship amit nem egy évre vesz az ember (IMO)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1126) balalev


balalev
tag

Nem olvasok pár napig, és beindul a fórum? Ejj. Örülök. :D

[ Szerkesztve ]

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#1127) Vityahun


Vityahun
tag

Sziasztok!

Gyors teszt, inkább csak első benyomások. Amitől féltem az a MIUI, az pont tetszik a Samsung után. Azt hittem tele van sok fölös programokkal, de nem szerencsére. Menü azért hiányzik, érdekes hogy itt nincs, nem tudom miért, de ez legyen a legkevesebb. Még nincs rendes tok, és üveg így még nem költöztem át, csak próbálgatom üzemidőről beszélni így nem érdemes. A rendszer eszement gyors, bár a S7-nél sem volt gond a gyorsasággal, de ez még simább, még gyorsabb. OLED kijelző szerintem nagyon szép, fényerő is rendben van. Az ujjlenyomat olvasóval meg vagyok elégedve, többször felvettem az ujjam, és talán még egyszer sem hibázott. Hangban jobban szól, erőteljesebb. Fényképezőt is még csak próbálgatom, de nagyon tetszik az ultra széles látószög lehetősége. Minőségi összehasonlítást is majd kicsit később, de az biztos hogy az S7-től sokkal jobb. Ami viszont biztosan fog hiányozni az S7-ből az az IP védettség, de erre lehet figyelni... vagyis muszáj lesz :)

Később még írok bővebben ha már belaktam, amit nagyon várok már, mert a két telefon (amikből átkerülnek a kártyák, céges és a magán) hordozgatását már nagyon utálom.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1128) doki13


doki13
aktív tag

Lesz itt sok új teló

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1129) hroberto válasza racskobalazs (#1125) üzenetére


hroberto
veterán

Én általában fél év alatt megunom a telefonokat. :D
Az Mi 8-at decemberben vettem, de lassan cserélem Mi9-re.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1130) racskobalazs válasza Vityahun (#1127) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Elméletileg, ez is vízálló. Legalábbis valahol olvastam (már nem tudom a szószt), hogy ugyan úgy IP vízállósága van, csak a Xiaomi nem kérte meg rá a tanúsítványt, mert akkor nem tudnák ilyen olcsón adni (mert a tanúsítvány a drága.. mint a hangfalaknál a THX).

De nem vállalok felelősséget az információ hitelességéért :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1131) Vityahun válasza racskobalazs (#1130) üzenetére


Vityahun
tag

Én is ezt olvastam, de inkább ezzel nem próbálkozom.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1132) workin válasza Vityahun (#1131) üzenetére


workin
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=O6D66-zzV7E

(#1133) ΞΔGLΞ válasza Vityahun (#1127) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kb, én is ezeket tudnám írni... Aki ismer, tudja eléggé mobilbuzi (is) vagyok, nálam sem tart egy telefon ki sokáig, max 8 hónap, de az már nagyon max. Emellett van Mate 10 pro (ezt főleg a dizájn miatt tartottam meg) és samsung s10 + telefonom is, amióta megjelent.
Az ujjlenyomat olvasó ezekhez képest valami förtelmes lassú, lajhár és sokszor hibázik is. Nagyon remélem, hogy ezt javítják, egyébként a többi, amit írtál azt én is így érzem, nagyon gyors a rendszer, bár a beállítások menürendszer a két előbbi telefonhoz képest egy nagy katyvasz (még néha) számomra.

DAC...Nos, Mate 10 pro-nál jobb, bár annál minden jobb, de a samsung itt elhúz. Mate 20 pro-ba van a világ egyik legocsmányabb DAC-ja, azt főleg 8 nap használat után amiatt küldtem vissza, meg a BT hülyeségei miatt. M9-cen a BT nagyon stabilnak tűnik egyelőre és biztos az is, különben rögtön összeveszett volna az egyik autómmal.

A fentebb írt (számomra) kritikákat leszámítva, ez egy kiváló készülék!

[ Szerkesztve ]

(#1134) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok!
Ket hete lettem tulaja egy MI 9 (6/64)
Kint élek Németben es itt vettem a helyi MediaMarktban 430 euroert.
Az esetleges gariztatas igy problemamentes lehet.
Ha van valakinek ismerose kint él ez is opcio lehet a beszerzesre.

[ Szerkesztve ]

(#1135) doki13 válasza pusi1981 (#1134) üzenetére


doki13
aktív tag

Pld teis lehetsz opcio :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1136) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1133) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Minden javítva van, csak győzni kell kivárni a stabil megjelenését.

Másoknak ott a weekly.

(#1137) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1136) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az ujjlenyomat olvasóra érted?

(#1138) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most akkor vezeték nélküli töltés az 10W, vagy 20W, mert mind a kettőt olvasni a neten?
Itt 20W-t írnak, ha valakinek hiszek, akkor ez az site az elsők közt szerepel...

(#1139) racskobalazs válasza ΞΔGLΞ (#1138) üzenetére


racskobalazs
senior tag

A hivatalos oldalán is 20W-t írnak.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1140) doki13


doki13
aktív tag

A Mi 9nek ugyanaz a kijelzője,mint a Mi mix3-,nak?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1141) ΞΔGLΞ válasza racskobalazs (#1139) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, igen 20W.

Vettem is az előbb egy ilyet, mert ez elég jó ár az itthoniakhoz képest.

Egyébként a kábeles gyorstöltés most a leggyorsabb, ami létezik. Tegnap 32-nél raktam fel, 45 perc múlva ránéztem és fullon volt, de azt nem láttam, hogy mikor érte el pontosan. Brutális...

[ Szerkesztve ]

(#1142) kano válasza doki13 (#1140) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg igen (gyakorlatban sem vettem észre semmilyen minőségbeli különbséget a kettő között).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1143) racskobalazs válasza doki13 (#1140) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Emléletileg igen?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1144) racskobalazs válasza ΞΔGLΞ (#1141) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Én ezt nagyon imádom. Az S6-ban is volt ugye gyors töltés, de az ehhez képest semmi nem volt. Felrakom bármennyiről, 30-40 perc múlva el lehet vele indulni úgy, hogy nem kell félni, hogy napközben le fog merülni. Sőt...

Miért jobb ez a vezeték nélküli dolog? Azon kívül, hogy kíméli az aljzatot. De engem valahogy sose visz rá a lélek, hogy vegyek wireless töltőt.

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1145) Sanyesz. válasza ΞΔGLΞ (#1141) üzenetére


Sanyesz.
őstag

De a vezeték nélküli töltés kényelmesebb. :K

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1146) ΞΔGLΞ válasza racskobalazs (#1144) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mert 20W, amivel tölti. 10-nél nem vettem volna, vagyis alig marad el a kábeles gyorsaságtól. :)
Jah, meg kényelmesebb, ahogy Sanyesz is írta, de a döntő tényező most a 20W-n volt.

(#1147) doki13 válasza racskobalazs (#1143) üzenetére


doki13
aktív tag

Nem sokban tér el...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1148) kano válasza doki13 (#1147) üzenetére


kano
nagyúr

Konkrétan semmiben. :) [link]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1149) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Kicsit tisztázom ezt a töltés dolgot. Az elméleti maximum 27W kábelen de ehhez QC4 kompatibilis töltőfej meg kábel kell. A vezeték nélküli töltés pedig max 20W lehet de ehhez is kell a spéci Xiaomi töltőpad.

(#1150) ShadowLac válasza doki13 (#1140) üzenetére


ShadowLac
addikt

Fényerőben nagyobb. Legalább is a mi 8 tól.

Ajánlom ezt.az oldalt. Jó teszteket csinálnak.[link]

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.