Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Atomgeszi válasza lacika888 (#549) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hmm valóban, ez nálam is van. Bár én asztali nézetet használok(a mobilos PH nagyon alfa szerintem), ott nincs.

Roottal menni fog elvileg a host fájl átírása, viszont trükkösen van megcsinálva, mert állítólag minden bootnál visszaírja az eredeti host fájlt.

A miuihu ROM meg prerooted.

XDA fórumon kéne nézelődj, ott több embernek van már. Nem pont Mi9-hez való threadet keress, hanem mondjuk Mi8-hoz. A metódus gondolom ugyanaz.
Esetleg nézz be a Mi8 topikba.

(#552) lacika888 válasza Atomgeszi (#551) üzenetére


lacika888
csendes tag

Köszi a tanácsot.

(#553) Black&White válasza Atomgeszi (#551) üzenetére


Black&White
addikt

Root esetén nem a boot írja vissza, hanem ha mondjuk egy frissítéssel felülírod a /system mappát.
Root nélküli megoldás pl a blokada, nagyon sokan használjuk. :)

(#554) zsofiona


zsofiona
csendes tag

Sziasztok,
Ha valaki még kék 128asra vágyna,a mobilakciokon sincs.
Ma írták hogy tévedés történt,1,5-2 hét.

(#555) Viper26 válasza zsofiona (#554) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor lehet, hogy kb. az utolsó került hozzám egyelőre.

Pixel 7 | FR955

(#556) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez a játék gyorsító jó valamire? Én kikapcsoltam most.

Pixel 7 | FR955

(#557) Atomgeszi válasza Viper26 (#556) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#558) Sordoran válasza Viper26 (#556) üzenetére


Sordoran
addikt

Én tapasztalatom szerint a betöltésen gyorsít valamennyit, illetve nem tudsz egy vissza gombbal kilépni legtöbb játékból. (véletlen nyomást elkerülendő)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#559) Majkee84 válasza zsofiona (#554) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Sziasztok! A kék Mi 9-el kapcsolatban: a gsmhome.hu oldalán adtam le a rendelések szerdán. Tegnap hívtak, hogy jelenleg fekete van raktáron, jövő hét közepére lesz kék.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#560) Viper26


Viper26
nagyúr

Nova értesítési pontok egy idő után már nem jelennek meg, erre van valamilyen megoldás?

Plusz Google feed sportesemény ha home-ra van rögzítve, nem lehet bezárni, mert nem lehet lehúzni az x-re. :F

Pixel 7 | FR955

(#561) zsofiona válasza Majkee84 (#559) üzenetére


zsofiona
csendes tag

Köszi!
Sajnos mostanra már ott sincs.
Csak attól tartok időközben bemutatjàk a one+7-et és el is csàbít...😅

(#562) Sanyesz. válasza zsofiona (#561) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hardveraprón szerintem el lehet csípni bontatlan példányt.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#563) Viper26 válasza Viper26 (#560) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Known problem with Nova and MIUI" Az jó, és ilyenkor mi van? :D

Gondolom másik launcher akkor, de hát azért na.

Pixel 7 | FR955

(#564) Viper26


Viper26
nagyúr

Stabilra most jött frissítés.

Pixel 7 | FR955

(#565) Atomgeszi válasza Viper26 (#564) üzenetére


Atomgeszi
veterán

OTA-n ajánlotta fel?

[link] Itt is csak a 2.9 van

(#566) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#565) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Igen ott. Ez a 10.2.24.0 lett.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#567) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#566) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hmm, nekem még nem.

Erre az EEA romra is kíváncsi lennék, hogy mitől jobb nekünk

Hát sokat nem ugrottunk akkor előre. :D

[ Szerkesztve ]

(#568) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#567) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Release notes:

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#569) Viper26 válasza Atomgeszi (#565) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen.

Pixel 7 | FR955

(#570) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

. . Akkor ez itt Lett a Mi 9 'vegleges' topicja ??

>konyvjelzos. :K

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#571) tmart


tmart
csendes tag

Tegnap jött meg a vezeték nélküli töltő.
Március 27.-én rendeltem.
Nem sietett, pedig tényleg nagyon gyors 🙂

(#572) Atomgeszi válasza tmart (#571) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem is megjött a kocsiba a vezeték nélküli 20W meg az asztali vezeték nélküli 20W töltő. :D Imádom. SG post volt, de kb 2 hét mindkettő. Nagyon hamar jöttek.
Bár a 2 méteres BW type C kábel valamiért nem megy bele, úgyhogy csak a gyári töltővel tudom tölteni. Bár így legalább tutira maxon megy.

[ Szerkesztve ]

(#573) Sordoran


Sordoran
addikt

Én még mindig a Xiaomi PLM11ZM vezetéknélküli power bank-ra pályázom. Ezt lehet valahol már kapni ahonnan hamar megjön? Nem akarok hetekig várni Kínai rendelésre.
A 20W-os töltő amúgy már végre itthon is kezd bejönni, bár 13ezerért kissé drága.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#574) Atomgeszi válasza Sordoran (#573) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Már rég megjött volna. Amikor beszéltük itt a fórumon, pont akkor rendeltem mindkettőt. :DDD

(#575) Sordoran válasza Atomgeszi (#574) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, meg, de két probléma akadt:
- akkor még 15ezer volt, most már 10ezerért is kapni, mondjuk olcsóbb már csak minimálisan lesz :DDD
- nem paypal-os címre akarom rendelni, és ebay-nél csak azzal megegyező címre adják, ali-t nem tudom. Ott nincs is talán paypal, kissé ismeretlen terep.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#576) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Mi 9 és Mi 9 SE közötti cca 50k árkülönbözet megéri vajon? Ha a fényképezőjük közötti különbség indokolná, akkor esetleg igen, mert azt biztosan kihasználnám, de normál felhasználás mellett nem tudom, hogy megérné e jobban zsebbe nyúlni? Tudom, van pár különbség az Mi 9 javára, de azért az 50k azért nem kis összeg.

OnePlus 12

(#577) Atomgeszi válasza Sordoran (#575) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kb 10 volt akkor alin.
Ebayen is tudod más címére kérni.
Alin szintén. Alipay biztonságos

(#578) Atomgeszi válasza sharkypeti (#576) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kamera elvileg kopp ugyanaz.

Amiben több, hogy 855-ös SOC van benne, nagyobb akksi, vezeték nélküli töltés(ezt mondjuk már most imádom, lerakom az asztalon levő kis fehér gumóra és már tölti is, kocsiban is berakom a tartóba, és még csak eszembe se kell jutni, hogy fel kéne rakni tölteni). Amúgy is elég jól bírja az akksi, de így kb egész nap 90 körül tudom tartani. Vezeték nélkül is bitang gyorsan tölti.

Ezen a pár hét alatt meg teljesen megszoktam igazából a méretét, már az sem zavar annyira. Persze sokszor kezet kell váltanom, ha a tetejét akarom elérni, vagy bicajozás közben, ha épp írok mondjuk bal kézzel, akkor fixen nem érem át a küldés gombhoz.

Most ezzel nem hiszem, hogy sokkal előrébb lettél. :D

(#579) mjani1172 válasza Atomgeszi (#578) üzenetére


mjani1172
addikt

Jó lenne ha írnátok a fotóról, a videóról, az üzemidőről.

(#580) laci laci válasza mjani1172 (#579) üzenetére


laci laci
addikt

A fotó szuper és szép, akár a gyári, akár a gcam. Üzemidő 6-7 óra slott (aktív wifi, Bluetooth, 4g)a videó is jó.. Xiaomi Eu-dev-én vagyok..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#581) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Üdv! Beléptem én is a klubba. Mivel megvan a Mi 8 is, ha lesz időm csinálok képeket összehasonlítás céljából.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#582) bibi55


bibi55
tag

Sziasztok!
Ha lesz mobilarena teszt a Mi 9-ről, akkor az ahhoz tartozó topic lesz a hivatalos?

Tudni lehet esetleg, hogy lehet mostanában számítani a tesztre?

(#583) Sordoran válasza bibi55 (#582) üzenetére


Sordoran
addikt

Csak tipp, de mivel hivatalosan nyáron indul értékesítés itthon (lurdy házi üzletbe és xiaomi.hu-n), lehet addig teszt se lesz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#584) laci laci válasza Sordoran (#583) üzenetére


laci laci
addikt

De miért mindig a lurdy xiaomi az ikon? Miért mindig ez a hivatalos? Más hazai forgalmazónál már régóta lehet kapni, náluk semmi nincs..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#585) Atomgeszi válasza laci laci (#584) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert ők kapják hivatalosan a Xiaomitól. Többi az egyéb(szürke) úton szerzi be.

(#586) ShadowLac válasza Majkee84 (#581) üzenetére


ShadowLac
addikt

Na az jó lesz. Kíváncsi vagyok rá.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#587) ShadowLac válasza Atomgeszi (#585) üzenetére


ShadowLac
addikt

Szoktak más cégektől is kapni tesztelésre telókat.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#588) Atomgeszi válasza ShadowLac (#587) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Arra válaszoltam, hogy miért az a hivatalos :) Tudom, hogy szoktak máshonnan is. De gondolom annyira nincs készlet, hogy egyik sem akar beáldozni egy készüléket erre a célra, hanem inkább eladják.

Nem is baj, legalább jön addigra ki új frissítés.

(#589) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#588) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mondjuk, ha kiderülne, hogy az eustock-nak kik lettek a viszonteladói, az is elvileg hivatalos forrás lenne, de, hogy melyek ezek az üzletek, passz.

(#590) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#588) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az azért eléggé nevetséges, hogy a "hivatalosnak" kikiáltott üzlet kap legkésőbb készletet.
Az Alza és többi webshop már több száz darabot eladott eddig. Ők is adnak két év garit. Akkor ennek így mi értelme. Csak egy-két fanatikus várja meg, hogy a "leghivatalosabb" forrásból vegyen készüléket. :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#591) Sordoran válasza Sanyesz. (#590) üzenetére


Sordoran
addikt

Igazából én se értem, hogy ez most miért ilyen. Ráadásul a Mi9-et előbb elkezdték értékesíteni, mint a Mi9 SE-t, mégis utóbbi jön jövőhéten a xiaomi.hu-n. Ez most egy kisebb bukta a Xiaomi-nak. Elsőnek mutattak be S855-ös telefont, de egyszerűen nem tudják kiszolgálni a partnereket. Aki nagyon akar, azt tudott/tud venni más honnan, bolti garanciával régóta, de ez nem ugyanaz. Persze az is érthető, hogy ha ilyen lassan halad a gyártás, akkor nem fogják Magyarországra pazarolni a készleteiket.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#592) David_DD


David_DD
tag

én is a bolti garancia miatt várok még ki, másrészt a 64gigás SE ára Lurdyban 100K lesz, ami az árukereső alapján kedvezőbb a legolcsóbb árukeresős szürkeimportos történetnél is. Ha nem lesz drágább a sima 9-es se (sőt ha neadjisten még pár ezerrel olcsóbb is lesz) akkor részemről cirka 2 hónap várakozás még belefér. (plusz addigra talán a gyerekbetegségeit is frissítésekkel javítgatják (ha egyáltalán van neki))

(máskérdés hogy most utánanéztem és a redmi 7 már pont h drágább lesz hivatalosan mint nemhivatalosan. Namindegy )

[ Szerkesztve ]

(#593) laci laci


laci laci
addikt

A xiaomi most már 2 év garanciát vállal. Akkor mitől szürkeimportos?Eddig is Az alza és a többi is normálisan adott rá garanciát, nem a GSM boltosról beszélek, de az is igaz, hogy van olyan hely ahol normális garanciát vállalnak. Az jobb, ha kintről rendelünk és, ha valamilyen baja van, akkor küld vissza cirka 6-8 ezer és vársz 1-2 hónapot? Rossz beidegződés.. Az összes mi szériás telefonom nem "hivatalos" boltból van, mégis semmi gondom nem volt vele, amikor gondja lett a telefonnak.
Arról nem is beszélve, hogy úgy lett "az első hivatalos bolt", hogy előtte mindenkit feljelentett az anya cégn3l, hogy senki ne használja a xiaomi nevét csak ő. 🤔🤔

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#594) Sanyesz. válasza laci laci (#593) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hmmm... Ahhoz képest ott van pl. a Xiaomishop.hu, ami nevével ellentétben, nem hivatalos üzlet. Őket elfelejtették feljelenteni?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#595) laci laci válasza Sanyesz. (#594) üzenetére


laci laci
addikt

Nem hivatalos, de attól még ők ugyanonnan vásárolják a készüléket. De őket is(ők voltak az elsők) lásd pl saomi face oldal..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#596) mjani1172 válasza laci laci (#593) üzenetére


mjani1172
addikt

Addig nincs gond amíg nem romlik el a készülék. Ha elromlik onnan már csak a szerencse segít.
Én megjártam, soha többet, csak tiszta forrásból.

(#597) laci laci válasza mjani1172 (#596) üzenetére


laci laci
addikt

De a hivatalos xiaomi is itthon szereltet.. 🤔

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#598) Sanyesz. válasza mjani1172 (#596) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Azt, hogy mi a tiszta forrás, nehéz eldönteni.
Ha valaki itthon vállal garit, azt jogilag be lehet vasalni rajta.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#599) PJoe111 válasza Atomgeszi (#572) üzenetére


PJoe111
csendes tag

Szia Atomgeszi,

Az autós töltő csak a szellőzőre tehető fel?
Mintha a képeken látnék "ragasztós" adaptert is.
Neked járt hozzá az is?
Szivargyújtós töltő és kábel is járt hozzá?
Köszi.

(#600) Atomgeszi válasza PJoe111 (#599) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ragaszthatod szelvedore Es műszerfalra is, igen adtak hozzá ragasztót, meg töltőt es kábelt is. Bika töltő van hozzá. Erről megy nekem a 70mai dash cam is es közben száguld a gyors vezeték nélküli töltés :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.