Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) ΞΔGLΞ válasza kano (#1450) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez nagyon gáz... mate 10 pro-ban ugyanez a mikrofon van, azért csak nem lehet olyan nehéz felnyomni a kbit hangminőség rögzítést. Nonszensz... :-D

(#1452) kano válasza ΞΔGLΞ (#1451) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem is, de az igazi gáz, hogy nézd meg a P30 pro-nál mennyire egyenletes séta közben is a kép (stabilizált) és a MI9-nél pedig mennyire inbolyog. :Y

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1453) petipetya


petipetya
nagyúr

Akartam is kérdezni, hogy videófelvétel közben milyen paraméterekre kell beállítani, hogy használja a szoftveres képstabilizátort? Nem találtam rá külön menüpontot.

"nincs rá lezsóidő"

(#1454) ΞΔGLΞ válasza kano (#1452) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Viszont... és emiatt (is) kellett nekem ez a készülék (is)..... 4K 60 FPS-ben ilyen nincs, azt meg a huawei még mindig nem tud, szóval van vaj a fülüknél azoknak is.
Antutuban 320 ezer körül nyomja, de hardveres korlátai van évek óta, hogy 4k 60 fps-ben tudjon rögzíteni, hát nem tud még midig....mindenki csal valahol, de az egyik legnagyobb csaló mostanában a "hüvely"

[ Szerkesztve ]

(#1455) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#1453) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp most írtam, használj FHD, vagy 4k, de 60 fps-ben. Ott nagyon frankón sima lesz minden.

(#1456) petipetya válasza ΞΔGLΞ (#1455) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#1457) kano válasza ΞΔGLΞ (#1454) üzenetére


kano
nagyúr

Azt itt pedig pont a 4k 60 FPS-nél nincs stabilizálás. Itt írta valaki.
Alza
Nagyon korrektek voltak. Megkérdezte, hogy miért vittem vissza. Bekapcsolta, körbenézte és kérdezte, hogy kp-ben jó lesz-e. Kb. 5 percet voltam bent várakozással együtt (1 valaki volt előttem).
Le a kalappal. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1458) ΞΔGLΞ válasza kano (#1457) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Furcsa..., nálam az teljesen sima. (lesz).
---------

Nos, ha szükséged van a pénzre másik telefonhoz, akkor oké, de én vissza nem küldeném ezt semmi pénzért, túl frankó ahhoz a telefon, pár dolgot leszámítva és túl új is ahhoz, hogy ezek ne legyenek kijavítva. :)

[ Szerkesztve ]

(#1459) ricsi0307 válasza kano (#1457) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Én se vagyok teljesen megelégedve, gondolkodtam hogy visszaviszem de mégis mit vehetnék helyette? Galaxy S10 még mindig 270 OnePlus 7 Pro 240 és abban se sokkal jobb a kamera cserébe nagyobb. Tavalyról esetleg egy Mate 20 Pro de a Huaweit sose csipáztam vagy esetleg egy S9+ de abban meg nincs nagylátószög meg normális gyorstöltés. Talán még O+6T de ott megint nincs nagylátószög és csak használtat lehet kapni. Szóval akárhogy szórzok osztok droidos fronton ennyiért ezt lehet ma kapni és sajnos el kell viselni a hiányosságait a készüléknek. Szerintem idővel csiszolgatnak annyit rajta, hogy jobb legyen a kamera ha meg nem akkor se fog összedőlni a világ.

(#1460) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem nagyon bejönnek ezek a tokok, ha tudtam volna, hogy ilyen passzentos és minőségi, biztos minden színben rendelek, de most meg is teszem. Ha így nem látszik, akkor a hátsó szín/rész teljes tempered glass, tehát fénylik, mint a sasalmon töke, ezáltal lehet a telefonnak akár naponta új dízájnt/színt kinézetet etc adni...


(#1461) petipetya válasza ΞΔGLΞ (#1460) üzenetére


petipetya
nagyúr

Linket kérhetek hozzá?

"nincs rá lezsóidő"

(#1462) kano válasza ΞΔGLΞ (#1458) üzenetére


kano
nagyúr

Itt is írja a fickó, hogy ilyen hang nem egy flagshipbe való.

ricsi0307
Ha most akarnék venni, mindenáron új telefont, akkor én is elgondolkodnék rajta, hogy megtartsam (valószínűleg ilyen áron nincs ehhez fogható telefon), de mivel van egy telefonom (amit még el tudok viselni) és annál nem hoz érdemben többet, így nem akarok +156k-t adni ezért.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1463) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#1461) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bátran ajánlom, de tényleg, a kép nem adja vissza, hogy ez milyen kicseszett jól áll a telefonnak élőben.

[link]

(#1464) ΞΔGLΞ válasza kano (#1462) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát nem is, úgyhogy hamarosan (én is) írni is fogok a Xiaomi-nak emiatt, hogy ezt mégis, hogy gondolták ebbe a telefonba, ha lehet minél előbb javítsanak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1465) petipetya válasza ΞΔGLΞ (#1464) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Úristen, hogy az a black-blue mennyire durván jól néz ki...

Egyenlőre bevárom a "black with gray" színű Mofi tokot, amely alul műbőr, felül szövet. Egy ilyen fekete-szürke összeállítást hiányolok az általad linkelt tok esetén, de ahohy megláttam a fekete-kéket, rögtön megtetszett az is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1466) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#1465) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah és pont azt hagytam ki, de már meg is rendeltem...

(#1467) Sanyesz. válasza ΞΔGLΞ (#1463) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az öt másik mellé jól jön egy ilyen is. :)
A Leeco Max2-höz 11 tok van, a fele ki sincs bontva.

(#1464) ΞΔGLΞ Gondolom, virtuálisan elpirulnak és azonnal korrigálják ezt a szarvashibát :B

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1468) workin válasza ΞΔGLΞ (#1463) üzenetére


workin
senior tag

Ezek védik a kamerát valamennyire ?

(#1469) ΞΔGLΞ válasza workin (#1468) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Teljesen, ki sem látszik belőle a kamera.
PayPal szerint neki utaltam az előbb. lehet...

(#1470) ΞΔGLΞ válasza Sanyesz. (#1467) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem saját nevemben fogom megírni, hanem "cégként", de az legyen mindegy. Szóval, nem egy sarki kocsmáról, vagy egy kis gsm bolt etc...van szó, aki mögöttem áll. Hogy nyom-e majd a latba, azt meglátjuk, de nyilván az a legjobb, ha minél többen fognak "anyázni" emiatt. :)

(#1471) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#1465) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ebay-en 3800-nál olcsóbban nem találtam, de lehet van csak én nem találtam meg, mert itt lényegében ugyanazok az eladók árulnak. Lehet, hogy amikor ali-n visszaáll a rendes árba, akkor az ebay-en akciózzák be ennyire.

[link]

(#1472) Sanyesz. válasza ΞΔGLΞ (#1471) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez a fajta szövettok nagyon kényes, nem? Én ezért nem mertem venni.
A MOFI jó márka, másik készülékeimen is volt.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1473) ΞΔGLΞ válasza Sanyesz. (#1472) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom, én még sosem használtam ilyet, de kétségkívül, jól néz ki, mindig hozzá teszem, hogy a képeken. Mert azért szeretnek a kínaiak néha nagyon photoshop-polni.

(#1474) TomWexX válasza ΞΔGLΞ (#1463) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi a linket, asszem ilyen tokból én is rendelek párat. 👀

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1475) Astery válasza ΞΔGLΞ (#1463) üzenetére


Astery
senior tag

Köszi - egy fekete-kékre én is befizettem :)

(#1476) Shamli86


Shamli86
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy alul a telefonon két hangszóró van? Mert zene hallgatásnál csak az egyik szól.

(#1477) TomWexX válasza Shamli86 (#1476) üzenetére


TomWexX
addikt

Az egyik hangszóró (mono), a másik mikrofon.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1478) kelzsoca válasza ΞΔGLΞ (#1470) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem nem sok értelme van, nem fognak vele foglalkozni, valószínűleg el sem olvassák, kapsz egy sablon választ jó esetben.

https://vertigostore.eu

(#1479) ΞΔGLΞ válasza kelzsoca (#1478) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet, de nem vesztek vele semmit. Legalább megpróbáltam.

(#1480) petipetya


petipetya
nagyúr

25%-os aksinál volt 4 óra 20 perc kijelzőidő, mobilnet/wifi vegyes használattal (+4G, VoLTE). Feltöltés a dobozban lévő 18W-ow töltővel és kábellel 57 perc volt, 25%-ról 100%-ra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1481) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#1480) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam volt 25%-nál már 5:30 is, ekkor raktam fel...háttérben minden ment/megy, ami csak lehet...Simán 7-8 óra között lett volna a vége...

(#1482) ZoZó001 válasza ΞΔGLΞ (#1463) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Üdv! Ajánlásodra rendeltem is a páromnak (neki mi8 van),meg magamnak a mi9 re 2-2db-ot,úgyhogy köszi! :)
Neked mennyi idő alatt érkezett meg?

[ Szerkesztve ]

(#1483) Shamli86 válasza TomWexX (#1477) üzenetére


Shamli86
tag

Oh értem köszi. Azt hittem hogy az is hangszóró, mert ugyan úgy néz ki.

(#1484) ΞΔGLΞ válasza ZoZó001 (#1482) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Másfél hét, meg is lepődtem ma, hogy hozta a postás. Három hét körül számítottam...

(#1485) pergabb


pergabb
senior tag

én vagyok hülye, vagy a fehér zöldes ezen a mobilon?

(#1486) petipetya


petipetya
nagyúr

Aki MIUI 10 Developer 9.3.27-en van, próbálta már a DC brightness módot a tárcsázóba írt *#*#3225#*#* kóddal aktiválni?

Global 10.2.9.0-án valószínűleg még nem aktiválható, mert semmilyen üzenetet nem láttam a tárcsázóba beírva, igaz utána túl gyorsan villan egyet a kijelző, úgyhogy nem lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1487) Atomgeszi válasza petipetya (#1486) üzenetére


Atomgeszi
veterán

v10.2.9 nagyon régi, abban még nem volt DC dimming, ezt most rakták bele csak nem rég.

(#1488) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Google play áruházban a telepítéskor (megnyitás előtt) megjelenő hirdetést ki lehet valahogy lőni?

(#1489) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Vótmá? Leejtés teszt, elég csúnya kőre... (videó onnan indul)

(#1490) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Csinált már valaki videót ezzel a telóval? Visszajátszáskor nem forgatja el a videót indulás előtt? (Pl a teló fekvő helyzetben való videófelvétel készítésénél? )

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1491) petipetya


petipetya
nagyúr

Atomgeszi: köszi

YouTube alapján a régiót Hongkongra állítva elérhető a további témák letöltése nevezetű menüpont. Van tapasztalat, hogy melyik a legjobb, legfeketébb téma a telóra? Csekkoltam, de túl nagy a kínálat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1492) Astery válasza petipetya (#1491) üzenetére


Astery
senior tag

Gyári sötét módnál feketébb???

(#1493) pergabb


pergabb
senior tag

Sziasztok! Meg tudna vki nekem nezni, hogy alapjaraton hany fokos a procija ill szinten alapjaraton hany %-on porog? Nalam 39-40 fok perpill ebben az idoben, a kisebb magok 32%-on, a nagyobbak 29%-on pprognek. Cpu monitorral megnezne nekem vki, azt megkoszonnem. Szamomra eddig egeszsegtelenul melekszik a telefon, ha pl utcan elokapom es picit nyomogatom, persze ott a nap is telibe sut, az alap ertekekkel pedig nem vagyok tisztaban es ezert erdekelne

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#1494) Shamli86 válasza pergabb (#1493) üzenetére


Shamli86
tag

Hali. Ugyan úgy 32% a kisebb magok és 29% a nagyobb. A hőfok 34- 40 fok.

(#1495) pergabb válasza Shamli86 (#1494) üzenetére


pergabb
senior tag

Akkor a huteset elegge silanyul oldottak meg... Antutu teszt nem ment vegig kulteren arnyekban, ill lement, de kiirta tulmelegedett a telefon. Lakasban mar oke, klima mellett meg plane :D igazi teli telefon :)

A zoldes arnyalatot mar megoldottam magamnak, csere lesz masik mi 9-re, mert a panel alja zoldes feher, a teteje lilas feher. Termeszetesen csak feher szin es szurke mellett lathato, de rohadjanak meg :D

Ui.: Sorry, az itteni hatterszin mellett is lathato az atmenet :)

[ Szerkesztve ]

(#1496) Mazda6_2.0D válasza petipetya (#1491) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Hol van az a tovabbi temak letoltese? Merre talalom?

Megvan :) nem is tudtam hogy van ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#1497) petipetya válasza Mazda6_2.0D (#1496) üzenetére


petipetya
nagyúr

- Beállítások / rendszer és készüléknél további beállítások / régió / Hongkong
- Beállítások / témák / további témák

"nincs rá lezsóidő"

(#1498) petipetya válasza Astery (#1492) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például a gyorsindító ikonok sötétszürke háttéren vannak, és az értesítések estén is ilyen a háttér. Csak fekete és fehér szín lenne itt, semmi átmenet a kettő között.

"nincs rá lezsóidő"

(#1499) Mazda6_2.0D válasza petipetya (#1497) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Koszi, kozben megtalaltqm, van 1 mappa amibe beledobaltam minden ikont amit bem hasznalok :)
Letoltottem ezt a black 3d temat, egesz jo, de valami borzalmas ahogy a hatterkepet gorgeti :( ugy scrollozza hogy elszedulok a remegestol :(

(#1500) kano válasza pergabb (#1495) üzenetére


kano
nagyúr

Kifogtál egy hibás példányt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.