Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#1550) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az érdekes. Ha ugyanarra a 20W autós karmos töltőre gondolunk, nekem volt a csomagban a 3A szivargyújtó hozzá, meg a szellőzőre csiptethető tartó, meg a ragasztós tappancsos is. :F

(#1552) Sanyesz. válasza Atomgeszi (#1551) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Biztosan nem ugyanarról beszélünk, mert itt a csomagban csak a töltő/tartó és egy USB kábel volt. Ez eleve 10W-os Baseus töltő.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1553) Atomgeszi válasza Sanyesz. (#1552) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja értem. Akkor valóban nem az. Elnézést. :B

Én ezért inkább vettem az origi Xiaomi-t. ~9k körül volt, és minden benne van, és ezzel fixre jó a töltés.

(#1554) Shamli86


Shamli86
tag

Én is teszteltem vezetékes/vezeték nélküli töltővel. Gyári xiaomi vezeték nélküli töltővel.

(#1555) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Amugy most nezegetem az xda oldalat, mar vannak apro okossagok a telohoz :) pl: mikrofon bitratenovelo felvetelnel 92rol 192 re noveli a mikrofon bitratejat.
Csak hat kell hozza a twrp es magisk meg ilyenek :)

[ Szerkesztve ]

(#1556) laci laci válasza Mazda6_2.0D (#1555) üzenetére


laci laci
addikt

És van olyan, akinek már régóta van... :P

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1557) balalev


balalev
tag

"Ezért 2019. július 5-től kezdődően az 1 évnél régebbi telefonok már nem kapnak publikus heti béta frissítést, csak stabilt. Ezzel egy időben csak az új Android verziók tesztelésére fognak toborozni zárt béta tesztelőket, és a megjelenést követően egy év elteltével ezeknél is meg fog szűnni a publikus heti béta frissítés.
Ugyanakkor ettől kezdve, a belépő szintű Redmi telefonok egyáltalán nem fognak kapni heti fejlesztői rendszert, mivel ezeket a telefonokat többségében fiatal gyerekek és idősek használják és nekik nem érdekük a heti frissítgetés."

Forrás: helloxiaomi.hu

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#1558) ΞΔGLΞ válasza balalev (#1557) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hol található ez a hivatalos bejelentés?

Egy cikk lehozása (profiknál) úgy működik, hogy az eredeti forrás link az alap, ha már cikket írunk, nem csak megírjuk...

[ Szerkesztve ]

(#1559) laci laci válasza ΞΔGLΞ (#1558) üzenetére


laci laci
addikt

Karavik kolléga eu-dev tag. [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1560) ΞΔGLΞ válasza laci laci (#1559) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz, de nincs azon a linken lófütty sem. Azt írja nekem, hogy nem létezik...

[ Szerkesztve ]

(#1561) laci laci válasza ΞΔGLΞ (#1560) üzenetére


laci laci
addikt

Még reggel volt, mikor olvastam..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1562) ak76


ak76
senior tag

Azt tudja valaki miért nem csináltak még Mi9 tesztet a Mobilarénán?

(#1563) petipetya válasza ak76 (#1562) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezen már én is elgondolkodtam, mert nem tegnap esett be a teló a piacra úgy, hogy még a Gsmarena sem kapott belőle, hanem hónapok óta elérhető... Mellesleg ezek sosem tesztek, csak bemutató leírások, vegyítve a szerző érzelmi állapotával - lásd a OnePlus 7 Pro iránti sértődöttséget annak cikkében. A teszt az lenne, ha egy magunkfajta felhasználó osztaná meg a több hetes tapasztalatát.

"nincs rá lezsóidő"

(#1564) laci laci válasza ak76 (#1562) üzenetére


laci laci
addikt

Mert szinte azonos a mi8-al..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1565) hroberto válasza laci laci (#1564) üzenetére


hroberto
veterán

Ennyi erővel a Samsung Galaxy S9 teszt is felesleges volt, mert az tényleg majdnem S8.
Szerintem ha hivatalosan megjelenik itthon, lesz teszt. Legalábbis remélem!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1566) Sanyesz. válasza laci laci (#1564) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem elég teszt az, hogy a kezetekben van a készülék és nap, mint nap használjátok? ;)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1567) laci laci válasza hroberto (#1565) üzenetére


laci laci
addikt

Ez is egy indok, persze, de sok telefon nincs itthon hivatalosan, mégis van róla bemutató..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1568) ak76 válasza Sanyesz. (#1566) üzenetére


ak76
senior tag

Szeretem az itteni teszteket, tíz éve olvasom őket, és mértékadónak gondolom a legtöbb tesztelőt, ezért kiváncsi vagyok a véleményükre

(#1569) Sordoran válasza laci laci (#1567) üzenetére


Sordoran
addikt

Pedig ez az ok. A Xiaomi és a MA szorosabb kapcsolatban áll, így amíg előbbi nem dobja itthon piacra hivatalosan a készüléket, utóbbi még ha tudna se ad ki tesztet. (lásd Mi 9 SE teszt is azután jött, hogy elérhetővé vált)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1570) hroberto válasza laci laci (#1567) üzenetére


hroberto
veterán

Igazából tényleg furcsa, hogy nem volt Mi 9 teszt itt. Azért egy ilyen volumenű mobilos oldalnak minimum lenne, hogy lehozza az aktuális Xiaomi csúcsmodell tesztjét.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1571) Mazda6_2.0D válasza laci laci (#1556) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Nahh majd ha lesz ra normalis rom amibe minden mukodik ami kell, akkor majd kereslek, hogy kell nyitni a blt, hogy jell twrpt felrakni es rootolni. Mert amit xdan neztem az nekem bonyolult, hogy geprol jell csinalni :)

(#1572) hroberto válasza Sordoran (#1569) üzenetére


hroberto
veterán

Van valakinek valami információja, hogy mikor adják ki végre itthon is hivatalosan?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1573) laci laci válasza Mazda6_2.0D (#1571) üzenetére


laci laci
addikt

Hát igen, elég szegényes.. De van most GSI "romok" de sajnos az angol nem jól megy..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1574) Sordoran válasza hroberto (#1572) üzenetére


Sordoran
addikt

A legutolsó hivatalos információ amit hallottam az nyár. Abból pedig még nagyon bő két és fél hónap hátra van. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1575) petipetya válasza balalev (#1557) üzenetére


petipetya
nagyúr

"418 héten keresztül" - feltételezem, hogy itt a Google fordító miatt siklott ki a mondat értelme, és "418 hete" lett volna a helyes kifejezés. Mert 418 hét az kb. 8 év. Szép is lenne, ha béta tesztelőként 8 évig frissülne ugyanaz a telefon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1576) Atomgeszi válasza petipetya (#1575) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem ugyanaz a telefon frissül 8 éven keresztül, hanem mióta van MIUI gondolom azóta van heti ROM, nyilván más más telefonra.

(#1577) petipetya válasza Atomgeszi (#1576) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekik mondd 🙂

"nincs rá lezsóidő"

(#1578) fisi válasza Shamli86 (#1554) üzenetére


fisi
senior tag

Ez az érték a gyári - dobozban lévő fejjel, és kábellel jött ki?

(#1579) workin válasza balalev (#1557) üzenetére


workin
senior tag

talán még frissítés is jönne :) még mindig 3. havi a security patch.

(#1580) Atomgeszi válasza petipetya (#1577) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem egyértelmű volt, hogy nem egy telefonra vonatkozik, de ezt nem is írták sehol. Csak, hogy fejlesztői heti kiadású rom már 8 éve van.

(#1581) Shamli86 válasza fisi (#1578) üzenetére


Shamli86
tag

A vezeték nélküli töltőt [link] innen vettem meg a telefont is. A telefonhoz járt töltő fejjel és kábellel dugtam össze. A vezeték nélküli töltőhöz kábel nem járt.

[ Szerkesztve ]

(#1582) balalev


balalev
tag

Lehangol, hogy a OnePlus 7 Pro-ban ugyanez a 48 megapixeles kamera mikre képes. És az is, hogy már kijött két kamera frissítés is hozzá, és eldobom agyam még mennyivel jobb lett. Remélem tényleg igaz, hogy dobják olcsó készülékek heti kiadását, és az 1 évnél régebbiekét is, hátha több energiát fordítanának az aktuális csúcskészülék fejlesztésére.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#1583) Sordoran válasza Shamli86 (#1581) üzenetére


Sordoran
addikt

A gyári fej 18W-ra képes, szóval vezeték nélküli azzal elvileg nincs is kihasználva. (10-15 W-al tölthet 20 W helyett)
Mivel úgy látom van raktáron, berendelek én is egyet, remélem egy mezei QC 3.0-s töltővel menni fog a 20W, nem kell ehhez is original Xiaomi töltő.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1584) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Aki írta a teljesen széléig kiérő Nilkin fóliát, megjött neki?

(#1585) Shamli86 válasza Sordoran (#1583) üzenetére


Shamli86
tag

Majd kíváncsi leszek nálad mennyit mutatnak a mérések.

(#1586) ShadowLac válasza balalev (#1582) üzenetére


ShadowLac
addikt

Miben lett jobb?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1587) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello. A kezdő oldalt idáig balra oldalra húzással tudtam lapozni. Most valahogy átváltott valami
3 d-s forgó valamire. Hogy tudom visszaállítani?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1588) Shamli86


Shamli86
tag

Az lehetséges, hogy amit vettem üveg fóliát [link] zavarja az ujjlenyomat olvasót? Van amikor egy csomót szenved mire felismeri, pedig 2x adtam hozzá az ujjlenyomatot.

(#1589) petipetya válasza ShadowLac (#1587) üzenetére


petipetya
nagyúr

Home felületen bökj hosszan egy üres részre / beállítások / áttünési hatások

"nincs rá lezsóidő"

(#1590) ak76


ak76
senior tag

A legnagyobb idiótaság ebben a telefonban, az ujjlenyomatérzékelő random felvillanása/bekapcsolása, ami azt eredményezi (vagy ha nem emiatt van akkor fogalmam sincs mi okozza) hogy amikor kiveszem a zsebemből a készüléket, 10 alkalomból 5x nem nyitja arccal, (sem ujjlenyomattal) a kijelzőt, hanem kéri a biztonsági kódot, először azt hittem újraindult, de nem, gondolom pár alkalommal nyitni akarta a kijelzőt a zsebemben, de mivel "nem stimmelt" sem az arc, sem az ujjlenyomat, kérte a kódot.
Igazi ostobaság, a Mate 20P legalább engedi kikapcsolni az azonosításhoz az ujjlenyomatszenzort, itt gondolom azért nem lehetséges ez, mert sötétben egyáltalán nem megy az arc alapú azonosítás, mindenesetre ez így teljesen szar. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1591) ShadowLac válasza petipetya (#1589) üzenetére


ShadowLac
addikt

:B Köszi.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1592) Atomgeszi válasza ak76 (#1590) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A képernyő a combod felé van?

Egyébként már under discussion alatt van a pocket mode visszarakása
[link]

A felvillanó ujjlenyomat pedig már javítva lett az EEA és weekly romban. Már csak a global stabil várat magára.

Más:
Múltkor beszéltük a 96kbit/s audio-t videó alatt.

Akinek esetleg rootolva van a telefonja és magisk fent van, kipróbálhatná.

[link]

(#1593) ak76 válasza Atomgeszi (#1592) üzenetére


ak76
senior tag

Igen, a combom felé van fordítva.

Rendeltem hozzá egy kihajtható tokot, remélem az megoldja ezt a problémát.

(#1594) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1584) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az az "aki" én voltam. Az országban van 3 napja, de egyelőre még nem hozták ki. A tkm ebbe postának nevezett szolgáltatásba.

(#1595) Atomgeszi válasza ak76 (#1593) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na igen. Akkor ez a probléma. Én már ezt úgy 6-7-8-9 éve úgy oldom meg, hogy a kijelző kifelé van. :DDD

De gondolom egy ilyen 3rd party app is segítség lehet. [link] Amíg nem kerül bele vissza a gyári zseb mód.

(#1596) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1594) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az érdekes. Nekem most volt egy SG csomagom, 06.04-én rendeltem Kínából, 11-én hozta a postás. Rekord.

(#1597) ak76 válasza Atomgeszi (#1595) üzenetére


ak76
senior tag

Köszönöm a segítséget, ha feltenném a global dev romot, azzal megoldódna a problémám, vagy csak újabbakat vennék a nyakamba?

(#1598) Atomgeszi válasza ak76 (#1597) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem tudom sajnos, hogy az ujjlenyomat minta nem megjelenítése milyen hatással lenne a random nyitogatásra. Erre zseb mód kellene szerintem.

Ha mondjuk közben jön egy értesítésed, akkor is simán felvillan a kijelző és a comboddal ugyanúgy fogod a kijelzőt irányítani.

Próbálj meg először egy 3rd party appot ráapplikálni. Ha jól emlékszem a Mi9SE topikban valaki linkelt egy jót(ott szintén probléma, hogy kiszedték a zseb módot).

Én mondom, ezt megoldottam úgy, hogy évek óta kifelé néz a kijelző. Soha nem történt semmi baja így, se nem lépett a menübe és fotózott stb.

(#1599) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1596) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A nillkin, ahogy ígérte, gyorsan behozták az országba, most meg tökölnek rajta az idióták, még ki tudja meddig...

(#1600) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Hali!

Még mindig nem lehet elérni, hogy a zsebedben ne kapcsoljon be / ne próbálja unlockolni a telefont?

Tegnap egy ismerősömnek wipeolódott a telefonja, miután a zsebe sokszori sikertelen kísérletet tett az ujjlenyomatos feloldásra. A jövőbeni ilyen esetek elkerülése végett kérdezném, hogy van-e erre már megoldás?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.