Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) workin válasza ΞΔGLΞ (#1350) üzenetére


workin
senior tag

azért nem viszi túlzásba az update -et a xiaomi, legalábbis ahogy én látom.-

(#1352) ΞΔGLΞ válasza workin (#1351) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Erre még nem tudok válaszolni, 1 hete vettem a telefonokat.
--------------

Viszont itt rakott már fel valaki olyan üvegfóliát, ami frankón kiér a széléig és az amoled képminőséget sem cseszi el? Épp az előbb próbáltam rá flexible 9h nano minden extrával felvértezett és nevezetű TG-t, de fel sem raktam. Kb ha pont középre teszem, akkor a szélein marad 2-3 mm, amit nem fed le. Szóval rendeltem kettőt, hátha az egyik elcseszem, de így ment 6 ezer a levesbe, mert ezt fel nem rakom.

(#1353) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Jött valami frissítés globál stabilra
10.2.26.0
Nem írtak semmit a noteszbe hogy mi változott.

(#1354) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, ez kell nekem, ez teljesen el/lefedi.

[link]

(#1355) Atomgeszi válasza Gomez1984 (#1353) üzenetére


Atomgeszi
veterán

EEA-hoz jött.

Global stabil még mindig
V10.2.9.0.PFAMIXM

(#1356) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1354) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem. Nekem ugyanez van.

Viszont tény, hogy a legszebb kivágás van felül, ami létezik ehhez. A többinél ki van hagyja a kamera rész, és tele megy porral meg mindennel.

(#1357) Vityahun


Vityahun
tag

Felkerült a Nillkin üveg + ideiglenesen egy IMAK tokot is beszereztem.
Ujjlenyomatok most is jók, de felvettem megint.

Este kezdem a költözést :)

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1358) balalev válasza ΞΔGLΞ (#1350) üzenetére


balalev
tag

Megjelent a csíkozódáscsökkentő mód a beállításokban, ezen kívül semmi extrát nem vettem észre.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#1359) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1356) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez sem fedi le teljesen? Köszi az infót, pedig kettőt is beraktam a kosárba. És mennyi ennél a TG-nál, amit ne fed le, mert a képen ez teljesen úgy látszott? :R

(#1360) ΞΔGLΞ válasza balalev (#1358) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi... :R

(#1361) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1359) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem nem fedi le. Igaz, az Aliexpresses volt, de tuti eredeti nilkin volt

(#1362) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1361) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tudnál róla (a széleiről) lőni egy-két képet? :R

(#1363) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#1362) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Közben írtam a nillkin support-nak, azt hiszem ez a legtisztább, hogy ez teljesen fed, vagy nem?..majd megmondják a frankót.

(#1364) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1362) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Majd megpróbálok.

Nem annyira zavaró, mindenesetre a 3 dolláros noname-nél sokkal jobb.

(#1365) kano válasza ΞΔGLΞ (#1363) üzenetére


kano
nagyúr

Ja teljesen fed akkor nem tudsz rá tokot tenni. Atomgeszi TG-je szerintem teljesen rendben van, mert pont olyan kicsi helyett hagy a kijelző szélén ameddig a tok beér (persze, ha valaki tokban használja).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1366) Sordoran válasza Atomgeszi (#1339) üzenetére


Sordoran
addikt

Nincs Type-C csatlakozó notebook-omon, szóval nem tudom letesztelni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1367) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Jött egy frissítés.
10.2.26.0

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1368) ΞΔGLΞ válasza kano (#1365) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ja igazad van, mindegy is az előbb megvettem, a gyorsabb postával, remélem 1 héten belül itt is lesz, ahogy ígérik...

(#1369) ΞΔGLΞ válasza Sanyesz. (#1367) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi, már jön lefelé...

(#1370) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1364) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Válaszoltak is, akkor ez más típus, mint a tied. Mindenesetre örülök, hogy teljesen lefedi, de ez a képek alapján is így jött le/át.

(#1371) Mazda6_2.0D válasza petipetya (#1342) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Koszi az infot, lehet kiprobalom akkor, csak eddig feltem tole mert mondtak nem olyan jo,mert ez csak kameras, nem pedig infras melysegerzekelos mint az iphonenak. Akkor kiprobalom hopnap. Es sotetben is mukodik???

(#1372) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1370) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kiváncsi leszek, ha beválik rendelek én is megint.

(#1373) adamfriday válasza Sanyesz. (#1367) üzenetére


adamfriday
senior tag

A biztonsági hibajavítás maradt áprilisi, érdekes.

(#1374) kano válasza adamfriday (#1373) üzenetére


kano
nagyúr

A HTC U11-en júniusi. Csak tavaly júniusi. :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1375) Sanyesz. válasza adamfriday (#1373) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez nem teljes értékű frissítés, csak kisebb javítások stb.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1376) ZoZó001 válasza Sordoran (#1265) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Update,próbaképp kicseréltem a töltőfejeket,és a samsung vezetéknélküli töltőt kipróbáltam a xiaomi gyári fejjel,és úgy működik! Azt hogyan nézem meg hogy hány W-al tölt?

(#1377) kano válasza ZoZó001 (#1376) üzenetére


kano
nagyúr

Az áramot kellene tudnod hozzá és a fesz adott.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1378) Sanyesz. válasza ZoZó001 (#1376) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Tedd fel az Ampere appot a Play-ről.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1379) szana8


szana8
tag

Sziasztok,

Nekem olyan problémám van a telóval, hogy néha a zsebemben átvált kamerára ilyenkor szokott képet is lőni, vagy a zseblámpa funkció kapcsol be. Gondolom úgy érzékeli mintha jobbra vagy balra húznám az ujjam. Illetve egy párszor már kaptam egy túl sokszor próbálkoztam a feloldással és fél percre letiltotta a próbálkozást üzenetet is. Valami beállítás van amivel az ilyen fake touch-okat ki tudja szűrni a teló?

Köszönöm,
Üdv

(#1380) adamfriday válasza Sanyesz. (#1375) üzenetére


adamfriday
senior tag

Értem én, hogy új funkciókat nem tartalmaz, de éppen a javításokhoz tartozik a security patch. Kiküldtek egy 400 megás frissítést, de az előző havi patchek sem kerültek bele, ezt tartom furának.

(#1381) kano válasza adamfriday (#1380) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ettől nem dől össze a világ.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1382) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegnapi frissítés betett nálam a gmail-nek megint, késve szinkronizál, vagy egyáltalán nem, de ugye ezzel nem lenne gond, mert ott van az aqua mail pro, de hiába állítom be nem ad hangot, pedig az jelez azonnal. omg mi a lófütty van itt nálam :-D ?

-------------

szerk:

A gmail-t letiltottam (aqua így sem jelez hanggal) , majd frissítések eltávolítása, majd újból vissza minden. Remélem megjavul.
Komolyan nem vágom, hogy mi kavar itt be nálam a mail szinkronnal. Mert a múltkor írt, wifi hálózat váltás, ezek szerint ne probléma. :U

(#1383) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Elég szépen "adja" a kamera. Zsebből előkapva és katt, semmi állítgatás...

Saját

Google kamera...

(#1384) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1383) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#1385) racskobalazs válasza szana8 (#1379) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Szia!

Ilyen problémám nekem is van. Samsungon volt olyan opció, hogy megtiltotta a képernyő bekapcsolását, ha a közelség szenzor jelzett. Nem tudom, hogy itt is van-e.

Nagyon pörög most ez a Topic :D

Reptében is el lehet vele kapni egy helikoptert.

Akár közelről is. :C

Jó kép lett a viharról. :Y

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1386) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1384) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szép vihar jön szemből, a kép is frankó! :-)

(#1387) Atomgeszi válasza racskobalazs (#1385) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elvileg zseb mód(okos mód) lenne a neve, eddig összes Mi telefonban volt, itt valamiért kimaradt. :F

Én ezt megoldottam úgy, hogy nem a lábam felé néz a képernyő, hanem előre.

(#1388) racskobalazs válasza Atomgeszi (#1387) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Igen ez egy opció, de én attól félek, hogy ha valami üti a zsebed akkor a képernyő bánja. Mmint ha választani kell, hogy hátlap vagy képernyő, akkor inkább a hátlap menjen gallyra.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1389) tasakos


tasakos
tag

Sziasztok! Csatlakozok nemsokára a táborhoz egy kék 64gb-os példánnyal. Minőségi üvegfóliát (Nillkin lenne a legjobb) esetleg valaki tud hozzá? Nem akarok külföldről rendelni, mert az több hét is lehet. Köszönöm a segítséget! :)

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#1390) Astery válasza ΞΔGLΞ (#1382) üzenetére


Astery
senior tag

Én a tegnapi napot azzal töltöttem, hogy megtaláljam az igényeimnek megfelelő e-mail klienst. Rengeteget kipróbáltam mire meglett a befutó ... többek között az aqua mail-t pontosan azért kellett nekem is kukáznom, mert értesítési hangot én sem tudtam kicsiholni belőle.

(#1391) ΞΔGLΞ válasza Astery (#1390) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahhhaaa... Kösz a választ, akkor nem egyedüli a problémám. De nálam most újra működik a gmail (ami jelez) és az aqua mail is (ami nem), így egyszerre viszont tök jó :DDD. De van itt a családban annyi telefon már, hogy néha azt sem tudjuk melyik ki é már.. Nekem S10+ is van. Feleségemnek is van egy Mi 9 meg egy xs, plusz mind a három (kis)lányomnak. ipohe 6-5s-4 így sorban.
De a 4 még ma is villám, ha azon email jön, az az első ami jelez és mindig, és visszafele sorban pont így alakul a mail sorrend jelzése is, vagyis a Mi 9 az utolsó, nem jelentős időintervallum ez (5-15 sec közötti kb), de franc sem érti, hogy a három droid telefon miért utoljára szinkronizál ...és mindig.

És melyik lett a befutó? :)

[ Szerkesztve ]

(#1392) ΞΔGLΞ válasza racskobalazs (#1385) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam ilyen probléma nincsen, pedig állandóan zsebben hordom.

(#1393) Astery válasza ΞΔGLΞ (#1362) üzenetére


Astery
senior tag

Ez pedig egy OTT! fólia Nilkin tokkal - szerintem tökéletes - pár tized mm van a tok és a fólia között.

Ez a TypeApp email tökéletesen működik és minden számomra fontosat (begyűjtési idő, külön értesítési hang, kinézet) be tudtam állítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1394) kano válasza Atomgeszi (#1384) üzenetére


kano
nagyúr

Nagy vihar lesz a Szigetben. :-)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1395) leslien válasza kano (#1394) üzenetére


leslien
nagyúr

lehet jobb választás lenne a Mi9T? [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1396) kano válasza leslien (#1395) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem nem jpbb a K20 Pro kamerája, mint a MI9.
De miért csinálja megint ezt a kavarást a Xiaomi, hogy egy középkategóriás Redmit EU-ban MI9T néven hoz forgalomba?
Nevetséges a részükről szerintem. :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1397) leslien válasza kano (#1396) üzenetére


leslien
nagyúr

semmi gond nem lenne ha azt a nyamvadt OIS nem hagyták volna ki a MI9 ből...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1398) kano válasza leslien (#1397) üzenetére


kano
nagyúr

Igen. Bár ahhoz képest, hogy nincs benne nem olyan rossz a kamera. :) Sokkal jobb, mint anno az OP5-nél.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1399) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok, szeretnék egy MI 9-et venni, de már nem akarom kivárni a hivatalos Xiaomi.hu-s startot. Vártam eleget.... Hol érdemes venni szerintetek? Nem nagyon ismerem ezeket a mobilboltokat. Nem árt ha jó áron van és megbízható a bolt :)

(#1400) TomWexX válasza Mandarinn (#1399) üzenetére


TomWexX
addikt

Én hétfőn rendeltem egy kék 128gb-os Mi9et a xiaomishop.hu-tól. Véleményem szerint nagyon korrekt és megbízható cég, többször vásároltam már tőlük.
De ott van még az alza is, bár velük nincs tapasztalatom.
Jut eszembe, itt szabad reklámozni/ajánlani üzleteket? 🙈

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.