Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Atomgeszi válasza Black&White (#250) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Te honnan vetted?

Erről a 20W vezetéknélküli autóstöltőről van már valami hír?

Nekem egy Mi9SE (ha lenne benne Qi töltés :( ) meg egy autós töltő BB lenne.. persze valahol megint el kell baszni egy telót. Se B20 se Qi. :W

[ Szerkesztve ]

(#252) Black&White válasza Atomgeszi (#251) üzenetére


Black&White
addikt

ebay, előző oldalon tárgyaltuk is. :)
Közben meg is kaptam.4 munkanap alatt itt volt.
Global a teló, ahogy hirdeti. Eu-s fejjel, összes tartozékával.

Updater már jelzett is, kamerát patkolják több fronton.

(#253) Atomgeszi válasza Black&White (#252) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, grat, első teló a fórumon(már aki szólt)..

Kérjük a beszámolót! :)

(#254) kcsa válasza Black&White (#252) üzenetére


kcsa
veterán

Grat, kíváncsian várom a tapasztalatokat én is :K

(#255) tibcsi0407 válasza Black&White (#250) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez nem rossz hír. Jó lenne tudni mikorra várható.

https://utdetailing.hu/

(#256) Pumaz89


Pumaz89
csendes tag

Holnaptól a xiaomiwebshop-on is elő lehet rendelni vagy meg lehet venni, azt nem írják. Kíváncsian várom az árát..

(#257) #86973952 válasza Pumaz89 (#256) üzenetére


#86973952
törölt tag

"xiaomiwebshop", amit már feljebb is említettél hivatalos Xiaomi shop -ként valójában nem hivatalos bolt. Ettől még persze jó dolog, bár én annyira nem kedvelem őket.

Hivatalos magyar oldal és shop a xiaomi.hu

[ Szerkesztve ]

(#258) CptAdamica válasza Black&White (#252) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jöhet majd egy kis beszámoló.

(#257) ρσгτσ Én egy lámpát vettem tőlük, aztán ilyen hoki volt a felülete. Írtam nekik, és harmadnapra jött a cserecsomag. Szóval jó arcok voltak.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#259) Pumaz89 válasza Black&White (#252) üzenetére


Pumaz89
csendes tag

Gyári fóliát kapott a telefon?

(#260) Steve1207


Steve1207
veterán

[link] Mi 9 vs S10+ kamera teszt

.

(#261) CptAdamica


CptAdamica
veterán

160 Mátyás Király lett szerintem teljesen korrekt, de megvárom a hivatalos xiaomi.hu-t.

Megyen!

(#262) tibcsi0407 válasza CptAdamica (#261) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Korrekt, aztán vagy megkapod, vagy nem. Vagy szervizelik, vagy nem. Mindegy, ha megveszed Kínából olcsóbban pár hét múlva, vagy hasonló áron itthon normális garanciával.

https://utdetailing.hu/

(#263) CptAdamica válasza tibcsi0407 (#262) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezért írtam, hogy megvárom a hivatalos xiaomi.hu-t. :P

Megyen!

(#264) tibcsi0407 válasza CptAdamica (#263) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én ha megveszem, akkor tuti Amazonról fogom. De még kivárok, hogy mit gurít a konkurencia.
Mix 3 5G is jön májusban. Akkor döntök, hogy ki a nyertes. Még az Axon 10 Pro-ra is kíváncsi vagyok egyébként.

https://utdetailing.hu/

(#265) CptAdamica válasza tibcsi0407 (#264) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mix 3 engem is érdekelne, de szerintem az 5G miatt biztosan 200 felett lesz az ára.

Megyen!

(#266) tibcsi0407 válasza CptAdamica (#265) üzenetére


tibcsi0407
félisten

600 Euro-t pletykálnak.

https://utdetailing.hu/

(#267) Atomgeszi válasza tibcsi0407 (#266) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kiderült már, hogy dual vagy single sim?

(#268) Atomgeszi válasza CptAdamica (#261) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ehhh, akkor jó sok lesz a 128-as.

Én biztos olyanra vadászok. Nem szívatom magam még egyszer 64-es telefonnal. (tudom egyéni preferencia, mindenki el van még akár 32-n is, én nem)

(#269) ghiottone válasza Atomgeszi (#267) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A saját honlapjukon single sim volt, nem?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#270) tibcsi0407 válasza Atomgeszi (#267) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Single volt a honlapon.

https://utdetailing.hu/

(#271) Steve1207


Steve1207
veterán

Esti fotó gyári kamera és google kamera

.

(#272) David_DD válasza Steve1207 (#271) üzenetére


David_DD
tag

ez a gyári kamerás kép vmi gyalázatosan néz ki

(#273) Steve1207 válasza David_DD (#272) üzenetére


Steve1207
veterán

Na igen, de ha van egy kis fény akkor már szerintem egész elfogadható. 1, 2, 3, 4
Az összkép mindenesetre teljesen jó, ha minden igaz ezek stock kamera.

Plusz megjött a Jerry bend test is!

.

(#274) CptAdamica válasza Steve1207 (#271) üzenetére


CptAdamica
veterán

Eh.

Megyen!

(#275) #86973952 válasza Steve1207 (#271) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sajnos nincs ebben semmi meglepő. Egekbe van tolva az ISO. Szoftver is dolgozik rendesen. Illetve rendetlenül. Gyári alkalmazásnál.

Szerk.:
Ami a beltérinél elfogadhatóbb lenne, ott meg nincs EXIF.

[ Szerkesztve ]

(#276) haiduo82 válasza Steve1207 (#271) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Ez a produkció a gyári kameraszoftvertől valami pusztító :Y

A G4-em oda-vissza verné (ha még működne :) )

Semmivel sem jobb, mint a Mi A2-esem este gyári szoftverrel... :(

"Együtt vagyunk senkik"

(#277) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Közben a Gcam is mozog már! [link]
Úgy látszik rámcáfolnak, ami nagyon jó hír ebben az esetben!

https://utdetailing.hu/

(#278) mmx233 válasza mark004 (#24) üzenetére


mmx233
csendes tag

Az SE verzió jól hangzik! Egyébként egyben a telefon is jó, pláne ennyiért.
De mihez kell a 48 megapixel???

(#279) mmx233 válasza tibcsi0407 (#264) üzenetére


mmx233
csendes tag

Miért az Amazonról tervezed megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#280) tibcsi0407 válasza mmx233 (#279) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert onnan ÁFA nélkül is meg tudom vállalkozóként.
De ha lesz az EUstock-nál, akkor azon is elgondolkozom. Aki jobb árat kínál, azt válaztom.
Bár az Amazon által nyújtott garancia kb verhetetlen.

https://utdetailing.hu/

(#281) #86973952 válasza mmx233 (#278) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annak nem a 48 MP a lényege, hanem a pixel összevonás. Például 4 -es pixel összevonásnál - amire több szenzor is épül (máshol is, pl. Samsung Tetracell) - elég jó minőségű képet tud csinálni 12 MP -en. Tehát alapjaiban véve nem az a cél, hogy 48 MP -es képeket lőj.

[ Szerkesztve ]

(#282) Sordoran válasza Atomgeszi (#268) üzenetére


Sordoran
addikt

Már előrendelhető a 128-as is xiaomishop.hu-nál (nem hivatalos partner), 180ezerért. Mondjuk én innen nem vásárolok még egyszer, az a 8-14 napos gyors posta nekem anno 3 hét volt, és mások is azt írták: ami nincs raktáron arra ugyanúgy hetekig kell várni mintha magad rendelnéd Kínából.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#283) Atomgeszi válasza Sordoran (#282) üzenetére


Atomgeszi
veterán

25k-val olcsóbban meg elhozatom ismivel német MM vagy osztrák MM-ből inkább..

Mondjuk nekem annyira nem sürgős, megvárom eustock-ékat.

(#284) Sordoran válasza Atomgeszi (#283) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is inkább az eustock-ot várom, illetve a hivatalos xiaomi webshop árat. A1-et vált majd, és bár vannak hibái, nincs semmi olyan komoly bajom vele ami miatt sürgős lenne a váltás. De azért 1 hónapon belül jó lenne megvenni a Mi 9-et. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#285) Atomgeszi válasza Sordoran (#284) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bár ennyi pénzért már van S9 Dual is.. Igaz nem a legfrissebb hardver, de ami a kamerát illeti nem hiszem,hogy kellene szégyenkeznie. Főleg a videófelvételen, Samsung mindig jó volt videóban, főleg a hangot illetően, nem ez minimálbitrátás kínai, mert az borzasztó. Ha jól tudom abban is van vezetéknélküli töltés, bár csak 15W. De a Xiaomi 20W Qi autóstöltője is számomra első napos vétel lesz.

Bár a Mi9 infra azért eléggé vonz most.

De lehet tudnék élni egy Type C-sel is.

[ Szerkesztve ]

(#286) Sordoran válasza Atomgeszi (#285) üzenetére


Sordoran
addikt

Az hogy ennyi pénzért van jobb telefon, vagy mi lehet jó alternatíva már talán túlságosan off-topik, szóval ne mélyedjünk el benne szerintem. Ami fontos, hogy aki türelmes azért az megtudja szerintem venni 150-ért is 2-3 hónapon belül itthon, az pedig már tavalyi gépekhez képest barátságos ár. Legalábbis ha most visszanézem az árukeresőn a Mi 8-at, annak is hamar leesett az ára.
Mondjuk én nem is akarok tavalyi csúcsgépet venni, mivel egyrészt azok szoftveresen 1 évvel kevesebb ideig vannak támogatva (mivel 1 évesek), illetve ha már csúcskészüléket veszek akkor aktuális csúcshardverrel legyen szerelve. :DDD Még ha érzésre a különbség nem is lényeges, a tudat ott lesz, hogy ez nem mai darab.

Viszont a Mi 9 számomra ideális, még ha a kamera nem is acélos benne szoftveresen, de visszanézve az A1-et se nagyon használtam erre. Van egy komolyabb kompakt fényképezőm, szóval ha olyan helyre megyek ahol fotózni akarok, az földbe döngöl minden mobilos kamerát.
Nekem a gyors töltő mellett még a vezeték nélkül töltős power bank kell nagyon. Legjobb dolog ha elmész nyaralni, és ebéd közben az asztalon feltöltöd a mobilod minden macera nélkül. ;) (ráadásul ha egyszerre tudna tölteni egy telefont vezeték nélkül, és a két porton keresztül még két másikat vezetéken is...)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#287) #86973952


#86973952
törölt tag

Gyártási kapacitás problémák miatt kicsit csúszik az SE és a Transparent Edition kiszolgálás.

(#288) Atomgeszi válasza Sordoran (#286) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem simán ér párhuzamot vonni a két készülék között. Hisz gyakorlatilag egy árban vannak.

És videóban azért még mindig egy Samsung a best, főleg ami a hangfelvételt illeti. DxOmark is hiába adta a legnagyobb pontot, ha a hang egy Samsunghoz képest pocsék.

Kivéve a német MM 499 eurós 128GB Mi9-et. Erre még én is lehet elcsábulok, csak a garancia.
De azért megvárom itthon kelzsocáékat, hogy mennyi lesz.

Ez sem meglepő, hogy gyorsan esik az áruk. Amilyen ütemben dobják ki a telefonokat..

Gyanítom hamarosan a Xiaomi is piacra dob egy Qi power bankot. Ha meg ők dobják piacra, akkor nem kell attól félni, hogy ne tudna mindegyik porton tölteni. A legutolsó is pl. 2 sima USB port és 1 Type C, és, ha jól tudom mindhármon tud egyszerre tölteni. Type C-n pl. még notebookot is, ami azért elég jó.

Az mondjuk elég nonplusultra lenne egy 20.000 mAh QI 2 USB 1 Type C portos power bank. Arra már lehet lecserélném a mostani 20 ezres bankomat. :D

De én a 20W autóstöltőt várom már igazán.. De egyelőre még előrendelésben sincs.

(#289) Atomgeszi válasza #86973952 (#287) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem meglepő. Mindig eljátsszák.

(#290) #86973952 válasza Atomgeszi (#289) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, már én is vártam valami hasonló hírt. Az a régió/piac pillanatok alatt beszipkázza azt a "bérgyártásos" limitet.

[ Szerkesztve ]

(#291) Sordoran válasza Atomgeszi (#288) üzenetére


Sordoran
addikt

Már van, vagyis bemutatták a power bankot is az autós töltő és a gyorstöltő pad mellett. Csak ugye kérdés mikor lesz kapható. Azt hiszem 22-25$ lesz az ára (kínában) és 10.000 mAh-s a kapacitása.

Ez a gyártási kapacitás probléma amúgy engem is zavar picit. Alza-nál már pl. a 128-as el is fogyott, csak rendelhető, és gyanítom többi bolt, kereskedő se kap túl nagy készleteket belőle. Emiatt is szeretnék rá lecsapni minél előbb. Mikor A1-et vettem, akkor is hiába vártam több héten át hogy kapható legyen eustock-nál, nem volt, így máshol kellett megvennem.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#292) Atomgeszi válasza Sordoran (#291) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jaj tényleg, ezen átsiklottam. [link]

(#293) Atomgeszi válasza Sordoran (#291) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#294) Atomgeszi válasza Sordoran (#291) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Itt meg a Qi power bankod. :D

Support to Charger 3 device at the same time, Wireless Charging+ USB-C Output + USB-A Output

Nem rossz. :K

Bár egy 20.000 mAh elfért volna benne. :D Bár akkor már tényleg jó drága lenne.

(#295) Sordoran válasza Atomgeszi (#294) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát azért ennél lesz ez még olcsóbb is, remélem. :DDD Van egy 10.000 mAh-s akksim már, szóval amíg nincs meg a MI 9, addig úgyse lenne különbség, na meg a nyár is messze van még.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#296) Pumaz89


Pumaz89
csendes tag

Ma tulajdonosa lettem egy Mi9-es készüléknek. Első fogásra masszív teló, sajnos még nem próbálhattam ki, mivel alapból fólia nincs rajta, így el kell mendjek a MediaMarkt-ba csináltatni rá egyet.

(#297) Atomgeszi válasza Pumaz89 (#296) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gratula. Honnan lett?

Várjuk a beszámolót. Bár az előző tulajnál is elmaradt. :DDD

(#299) Atomgeszi válasza CptAdamica (#298) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Másik videóban 10 óra SOT is kijött. Mi9SE sincs sokkal lemaradva.

Vajon a vezeték nélküli autós töltő működni fog ezzel a tokkal? [link]

Mindenképp gyűrűset néznék, azzal biztosabb a fogás ekkora batár készülékházhoz. Bár ez a csak függőlegesen bedugható ujj nem tudom mennyire szerencsés. De akkor meg már lehet, hogy nem töltené normálisan.

[link] Ez is jó, de ezzel is ugrott a vezeték nélküli töltés.

Mi a szabvány távolság?

[ Szerkesztve ]

(#300) ghiottone válasza Atomgeszi (#299) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha hátul van fém, vagy mágnes akkor az blokkolhatja. Anno a Galaxy S8/S8 Plusnál a Nillkin külön kiadott olyan tokot, ami mágneses is volt, de lehetett vele használni a vezeték nélküli töltőt, mert a szélekre raktak 4 kis lapot a tokba - így.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.