Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Mandarinn válasza TomWexX (#1400) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Kérésre biztos. Legalábbis remélem :D

(#1402) ricsi0307 válasza Mandarinn (#1399) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Egyértelműen Alza, esélyes hogy a cseh Xiaomi partnertől van a telefon amit árulnak. 2 év garit adnak és nem fognak jövőhéten csődöt jelenteni. Xiaomishoptól telefont nem vennék, kintről szerzik be az árut és kitudja milyen cucokkal oldják meg a javításokat. Ennek ellenére valóban korrektek tokot tőlük rendeletem ott minden gyorsan ment.

[ Szerkesztve ]

(#1403) Sanyesz. válasza ricsi0307 (#1402) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A hangsúly az "esélyes"-en van, mert ez csak vízió. Nincs tapasztalat az Alza garanciális javításával, hogy ők a többször említett lengyel Xiaomi szervizzel állnak-e kapcsolatban. Volt, aki rákérdezett és nem kapott egyértelmű választ.
Végülis mindenki kintről szerzi be, lévén kínai a gyártó. :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1404) ricsi0307 válasza Sanyesz. (#1403) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Az itt lévő fórumtagok akik az Alzától vették azok mind Cseh piacra szánt verziót kaptak. De nem is ez a lényeg azért az Alza egy nagy cég több üzlettel a háta mögött, mig a másik említett bolt egy drop ship üzleten alapuló cég ahol töredék annyi esélye van a usernek arra, hogy eredeti alkatrészekkel javítsák meg a készülékét. Mindenki mérlegel és dönt melyiket választja.

(#1405) doki13 válasza Mandarinn (#1399) üzenetére


doki13
aktív tag

Mobil1 is megbízható!!

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1406) ΞΔGLΞ válasza doki13 (#1405) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tanúsíthatom! A Mobil1 termékek nagyon jók, de az 1Mobil is az (nyilván ezt akartad írni :) )Tőlük vettem kettőt is. Nagyon kedves hölgy az ügy-félszolgálatos, pluszba, ajándékba a telefonok mellé kaptunk xprotector tpu tokot, meg usb-szivar autóstöltőt(ket) is. Igaz, semmi szükség nem volt rájuk, de hát akkor is ajándék és kedvesség. Ráadásul én 5 éve legalább, hogy egyszer vettem szintén az 1Mobil-tól egy nagy sony telefont, akkor sem volt semmivel gond.

(#1407) Mazda6_2.0D válasza ΞΔGLΞ (#1382) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Csak a gmailnak? Nekem a messengernek, az ujjlenyomatfeloldasnak, a facebooknak. Eltunt a sotetmod, nem jon fel a billentyuzet, nem akarja feloldani a kinelzot, egyenlore csak ennyi hibat talaltam a gmailon kivul :) dolgozok igy nem tudom nyomkodni :)

(#1408) ΞΔGLΞ válasza Mazda6_2.0D (#1407) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Facebook-ot nem használok, de a többivel nincs gondom.
Amit ma tapasztaltam, a (talán csak némely) neon világítás szinte két vállra (meg)fekteti a kamerát. Enyhén villog, vagy néha jobban, ahogy változtattam a helyet és így is veszi fel a videót, de megrokkan ebben a világításban, ha fókuszálni kell és leginkább sötét képet (is) csinál. Azért elég gáz...[kép]

Szóval, ilyen világításnál nagyon kell keresni azt a helyet, ahol normális képet lehet lőni, s10+-nak röhögve meg sem kottyant ez fény... :(

[ Szerkesztve ]

(#1409) Mazda6_2.0D válasza ΞΔGLΞ (#1408) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Messenger folyamatosan leall ha be akarok lepni a beallitasokba, vagy ha a profilkepre nyomok. Messengerben vagy facen ha irni akarok hol van billentyuzet hol nincs.

(#1410) hroberto válasza TomWexX (#1400) üzenetére


hroberto
veterán

Pedig a Xiaomishop.hu-t nem nagyon ajánlják több topikban sem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1411) Sanyesz. válasza hroberto (#1410) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Páran pedig vásároltunk onnan. Megjött, kezünkben van, használjuk.
Sőt volt már garanciális kijelzőcsere is egy kollégánál vállalható idő alatt. Azt nyilván nem tudni, hogy új/bontott/utángyártott panel került bele.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1412) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Baseus QC 4.0 kompatibilis töltő + Baseus TypeC-TypeC kábel töltése:

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1413) petipetya válasza Sanyesz. (#1412) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez akkor hány Watt?

"nincs rá lezsóidő"

(#1414) Sanyesz. válasza petipetya (#1413) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A töltőfej TypeC kimenetének specifikációja: 5V 3A, 9V 3A, 12V 2.5A, 15V 2A, 20V 1.5A

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1415) Atomgeszi válasza racskobalazs (#1388) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elvileg van ehhez is 3rd party app, de meg nem mondom a nevét, FB-s csoportba olvastam.

(#1416) Atomgeszi válasza Mazda6_2.0D (#1407) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezek érdekes hibák. Újraindítás megvolt? Appok adatainak törlése?

(#1417) fisi válasza Sanyesz. (#1412) üzenetére


fisi
senior tag

tudsz a töltő fejhez is linket adni?

(#1418) hroberto válasza Sanyesz. (#1411) üzenetére


hroberto
veterán

Viszont van aki heteket vár a megrendelt telefonra. Én mindenesetre a hallottak alapján nem rendelnék onnan.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1419) Sanyesz. válasza hroberto (#1418) üzenetére


Sanyesz.
őstag

OK. Tudomásul veszem.Én a saját tapasztalatomat írtam.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1420) workin


workin
senior tag

AOD -t mindenki használja?

(#1421) Sanyesz. válasza workin (#1420) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1422) TomWexX válasza hroberto (#1418) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha egyszer nincs raktáron a vásárolt telefon, persze hogy kell rá várni kicsit hogy ideérkezzen. :U Pár éve tényleg volt rájuk panasz, de azóta sokat fejlődtek, szóval én ma már bátran ajánlom őket.
Volt velük dolgom gariztatással is, több terméket is vettem már, soha semmi gond nem volt. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1423) ZoZó001 válasza Sanyesz. (#1378) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Köszönöm a tippet! Letöltöttem és csináltam is rögtön 2 gyors tesztet.
Gyári töltő gyári kábel:
Gyári töltőfej samsung vezetéknélküli töltő:

Nem tudom hogy ez W-ban mennyi,de a kábeleshez mérten elég halovány....

(#1424) Sanyesz. válasza ZoZó001 (#1423) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Lehet, hogy a Mi9 csak a Xiaomi (gyári) vezeték nélküli töltőt szereti. Ahhoz van kalibrálva (sajnos).

A vezetékes pedig, ahogy látom tudja azt a teljesítményt, amit az általam említett Baseus.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1425) kano válasza TomWexX (#1422) üzenetére


kano
nagyúr

Pár éve egy magán IT üzleté volt a domain és nem volt rá panasz, csak miután az új tulajdonoshoz került.
Az egy dolog, hogy várni kell rá, mert az ki is van írva, hogy kintről rendelik, de olvasni olyan tapasztalatokat, hogy többszöri hitegetés ellenére sem szállították az előre kifizetett eszközt (mert nem érkezett meg) és méga pénzt is nagy nehezen lehetett csak tőlük visszaszerezni.
És az sem túl bizalomgerjesztő, hogy egy angol cég nevére van bejegyezve a domain és a bejegyzett székhely, így néz ki: [link]
De mindenki ott vásárol ahol akar.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1426) ZoZó001 válasza Sanyesz. (#1424) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Gondolom ártani nem árt,hogy lassabban tölt a vezeték nélküli,így az marad éjszakai töltőnek,ha meg gyorsabban kell az energia akkor ott a kábel (egyenlőre).

[ Szerkesztve ]

(#1427) kano


kano
nagyúr

Azért valahogy én is kezdem azt érezni, hogy nem túl stabil ez az ujjlenyomat olvasó. Néha egyáltalán nem ismeri fel az ujjam, néha pedig viszonylag gyorsan. :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1428) ZoZó001 válasza kano (#1427) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Ugyanez nálam is,kb 1 hete van meg,de már ki is kapcsoltam,használom inkább az arcfelismerést,az nálam stabil.

(#1429) kano válasza ZoZó001 (#1428) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, az sokkal stabilabb és gyorsabb.
Időről időre újra fel kell vinni az ujjlenyomatot és akkor stabil egy darabig. Vagy nem értem.... :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1430) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#1416) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jelentem nálam is beszart a messenger. De ez fixen messenger hiba.. Huaweien ugyanezeket produkálja..

(#1431) petipetya válasza Mazda6_2.0D (#1371) üzenetére


petipetya
nagyúr

Félhomályban még igen, ám sötétben már nem lát a kamera, így akkor értelemszerűen nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#1432) Sordoran


Sordoran
addikt

Nekem legutóbbi frissítés óta már kétszer nem ébresztett reggel. Idén még nem volt szükségem a második ébresztő telefonra, de most életet mentett. :DDD

Viszont lenne kérdésem azokhoz akik használják a 20W-os Xiaomi vezeték nélküli töltőt: mennyire melegszik a telefon és a töltő hosszú távon vele? A 10W-os power bank-al azért eléggé melegedik nálam mindkettő, bár abban nincs hűtés.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1433) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#1430) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jelentem, alkalmazás adatok törlése megoldotta. :DDD

(#1434) tmart válasza Sordoran (#1432) üzenetére


tmart
csendes tag

Éppen langyos.

(#1435) Sordoran válasza tmart (#1434) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor hasonló, csak a ventilátor besegít azért. Nem is a töltőpad aggaszt, mert azt hűti, hanem a telefon, inkább pad hője az amit érezni rajta gondolom, nem maga a telefon melegszik.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1436) Atomgeszi válasza Sordoran (#1432) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nálam is csak langyosnak mondható maximum.
20W autós töltővel szintén.

(#1437) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Koszonom az infokat, nagyon jol mukodik az arcfelismeres, ujjlenyomat nem is erdekel innentol.
Megjavult minden ami frissites utan behalt, de erdekes volt.

Sordoran: a telot ha kikapcsolt allapotban toltod akkor semmit sem melegszik, nekem szokott, mert kozben megy a jatek :)

(#1438) petipetya válasza workin (#1420) üzenetére


petipetya
nagyúr

Eszembe sem jutott be kapcsolni, amióta megvan a teló. Pedig az előző vason használtam, ám az Mi 9 értesítési ledje sokkal jobban észrevehető ezzel a lilás-fehér pulzálással.

"nincs rá lezsóidő"

(#1439) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegnap este volt időm visszanézni néhány...

4k 60FPS videót, nagyon ott van, sony nagydög oled tévén nézve le a kalappal, de és itt jön a de...
Ez a mikrofon (minőség ha ezt lehet annak nevezni) 2019-ben egy alsókategóriás gagyi, szemét noname készüléken is szanalmas lenne. Ezt komolyan gondolta a sáomi, hogy egy flagship-be ilyet telepít?
Elképesztő, aki tudja, hogy egy 2010-ben megjelent iphone 4, vagy omnia 7, ma már gagyi telefonoknak számító készülékek, milyen minőséggel vettek fel, azt tudja mikről zagyválok.

Elsőre azt hittem, hogy nálam lesz a gebasz, de megnéztem pár YT tesztet, aztán mindjárt kiderült, hogy ebbe a telefonba sikerült belerakni a világ legszarabb mikrofonját.
Mate 10 pro, pl olyan dinamikával veszi fel sztereóban, mindenféle hülye zaj nélkül, a hangokat hogy összehasonlítani is kár a kettőt.
Tényleg ilyenen kellet spórolni? Inkább kért volna 5-10 ezerrel többet a készülékért, de rakott volna bele egy minőségi mikrofont, ha már a dac vezérlő chip-pel nem spórolt. Nem is értem...

Cöhh

[ Szerkesztve ]

(#1440) petipetya válasza ΞΔGLΞ (#1439) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez nem flagship telefon, hanem flagship killer.

"nincs rá lezsóidő"

(#1441) kano válasza ΞΔGLΞ (#1439) üzenetére


kano
nagyúr

Valahol ki kell jönnie, hogy csak 150.000 Ft körüli az ára. Én is vettem fel (véletlenül) 4k-ban, de én nem vagyok annyira hanyatt esve tőle. A kisfiamék műsorát vettem fel beltérben, de szinte vállalhatatlan sajnos. Ahogy írod a hang is nagyon gagyi (vagy egyáltalán nem hallani semmit, vagy nem jó minőségű) és a nem túl fényes beltérben a kép is gyalázat.
Úgyhogy csináltam egy resetet, becsomagoltam a kicsikét és ma tisztelettel elköszönünk egymástól. :R
Sajnos ennyi pénzért ennyi jár. :(
Ki lehetne próbálni még az EU-s romot, hogy az hol tart jelenleg, de nem akarom nyitni a BL-t, mert hátha morcik lesznek az alzánál. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1442) ΞΔGLΞ válasza kano (#1441) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kamera minőséggel nálam semmi gond, pedig van mihez hasonlítani.

(#1443) kano válasza ΞΔGLΞ (#1442) üzenetére


kano
nagyúr

Beltérben és gyenge fényviszonyok között vettél fel vele?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1444) ZoZó001 válasza szana8 (#1379) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Üdv! Hasonló problémám nekem is volt,zseblámpa,fénykép,de még segélyhívás is aktiválódott a zsebemben,én most kikapcsoltam a kijelző feloldás dupla koppintással funkciót (pedig nagyon szeretem használni ),így a kijelzőt csak az oldalsó gomb megnyomásával oldom,a probléma megszűnni látszik,de remélem megoldódik később egy frissítéssel szoftveresen,ahogy a samunál is működött.

[ Szerkesztve ]

(#1445) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1439) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem a mikrofon a szar, hanem a video alatti codecs gyenge(96kbit). Ezen némileg már javítottak, de a kínaiknál ez nem túl fontos.

Mindenesetre a Mi5-nél ezerszer jobb a hang, még kocsiban meg buliban is fel tudok videót venni, és itthon visszahallgatni és nem hányom el magam.

Pl. felvettem messenger hangüzetben is zenét, és ott még jobban visszaadta a mélyet.

Szóval ez mind csak szoftveres gond, amivel nem igen foglalkoztak. Vagyis hát foglalkoztak, mert az előző telefonokhoz képest jobb, de még mindig elmarad azért némely konkurenciától.

(#1446) ΞΔGLΞ válasza kano (#1443) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, nagyon frankó lett, sőt szinte már-már sötétben is. A kamerája kicseszett jó, ha nálad ezzel (is) gond van, akkor valami nem kerek. Különben már rég leírtam volna, én aztán egyáltalán nem tartozom azok közé, aki, ha birtokol egy terméket, akkor bevédi mindenáron. De a kamerája nálam k...va jól teljesít! :)

(#1447) kano válasza ΞΔGLΞ (#1446) üzenetére


kano
nagyúr

De láttad a korábbi postomban, hogy egymás mellett a 2 éves HTC U11 és a MI9 milyen képeket csinált?
Egyébként jó kis telefon lenne, ha nem lennének ilyen bosszantó kis dolgai...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1448) ΞΔGLΞ válasza kano (#1447) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Láttam, de ennél jobbat az S10+ sem tud lőni, ma a Pécsi árkádtól (kivételesen, mert a wc-re is autóval megyek már lassan) hazasétáltam és közben előkap és lő, én utálok bármit is mókólni a beállításokkal, pc-én meg még inkább nem fogok szórakózni vele. Van jobb dolgom is, de ezek a képek nagyon is ott vannak az élbolyban és itt akkora szél van most, vagy volt, amikor jöttem, hogy nem is tudtam stabilan sokszor megtartani. Még nappal szemben is jól teljesített, de persze itt már picit látszik a "napcsík" is...

goggle mappa több képpel

[ Szerkesztve ]

(#1449) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1445) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagyon remélem, hogy akkor javítanak rajta, ha ez szoftveres. Milyen elcseszett botfülü társaság ül ott?

(#1450) kano válasza ΞΔGLΞ (#1448) üzenetére


kano
nagyúr

Óóóó, a jó öreg Pécs! Szép is volt mikor még odajártam suliba. Ott is vannak már e-motorok?

Az a helyzet, hogy a nappali képek nagyon rendben lennének, de a kevés fénynél készítettekkel van baj rendesen.

Nem elcseszett botfülűek, hanem sajnos nincs több idő egy készülékre/nem foglalkoznak vele. Mix 3 ugye alig került piacra, de már meg is szűnt. Nincs idő sokáig csiszolgatni a bugokat, vedd meg a következőrt amiben már javították ezt. :D

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.