Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) nehezipariME


nehezipariME
csendes tag

Sziasztok. Vakus bakival kapcsolatban: (nekem csak néha rossz a kép) Azt vettem észre, hogy amelyik képnél rossz, annak a részletei közt azt írja vaku nélkül. Egyébként mással nincs problémám.

(#1952) Tacsilaci válasza #Dániel (#1942) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm hogy válaszoltál, nekem nem akar össze jönni a Simple fizetés! Előtte majdnem egy évig használtam. Nagyon szerettem. Amióta megvan az új telefon azóta csak beégek rendszeresen a pénztárnál! ☹️Az időjárás nálam csak népszerű városokat ajánlott fel ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#1953) Sabber válasza #Dániel (#1948) üzenetére


Sabber
aktív tag

Milyen romot tettél fel, hogy jó lett?? Megnyugtató, mert akkor csak szoftveres gond. ÉN sajnos ostoba vagyok ezekhez a romolgatásokho, meg nem is merem megpróbálni, mert téglázom. Így muszály várnom :(

(#1954) Tacsilaci válasza petipetya (#1944) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm hogy válaszoltál, ezek mind be vannak állítva, de sajnos hiába! Bár pont az előbb frissített a Simple! A remény hal meg utoljára!

(#1955) Mazda6_2.0D válasza lareku (#1941) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Szia, tudnal nekem segiteni? Mi az a pro mod, meg hogy lehet allitani azt a zaridot ? Egy kis gyorstalpalotbtudnal nekem adni a fenykepezo beallitashoz.
Elore is koszi.

(#1956) #Dániel válasza Tacsilaci (#1952) üzenetére


#Dániel
tag

Valami akkor csak nem jó. OTP-s vagy?

(#1957) #Dániel válasza Sabber (#1953) üzenetére


#Dániel
tag

A másik Globál Stabilt tettem fel. 10.2.9.0 (PFAMIXM) - ezzel király. Remélem ezt is ugyan úgy frissítik majd ahogy kell, de tök vicces, sőt, nagyon vicces. Minden kisebb Xiaomi telefon már fel van frissítva az új 10.3.xxxx ROM-ra, MA jött ki a 9T-re a frissítés, a sima 9-re meg semmi. Meg fogom unni.

Senki nem ostoba ilyenhez, fogja a program végig a kezed, csak ne nyúlj a telefonhoz, és némi angol tudás sem hátrány hozzá.

(#1958) Tacsilaci válasza #Dániel (#1956) üzenetére


Tacsilaci
tag

Igen OTP-s vagyok. [kép]

(#1959) Sabber válasza #Dániel (#1957) üzenetére


Sabber
aktív tag

köszi. remélem a 10.3 orvosolni fogja. lehet azért nem jött még ki mert mókolnak a kamerával sokáig

(#1960) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Ma végre sikerült fizetni a Simple alkalmazással! Lehet hogy azért mert frissítve lett az apk. Aki próbált segíteni annak mégegyszer köszönet!

(#1961) lareku válasza Mazda6_2.0D (#1955) üzenetére


lareku
csendes tag

Szia!
A Pro mód a kamera menü sorában jobbra az utolsó (a Panoráma után).
Ez a mód a manuális mód, ahol a legjobban bele tudsz nyúlni a fénykép készítésének mikéntjébe, illetve itt is teheted automatára külön külön a beállítási lehetőségeket. Itt tudod állítani a fehéregyensúlyt, fókusztávolságot, ISO-t, vagy a záridőt. Azt is megmondhatod, hogy a 3 közül melyik kamera készítse a fotót. Leglátványosabban ez a mód a nagyon gyenge fényviszonyok melleti fotózásnál használható.A hosszú záridő (a beállított értéknek megfelelő ideig engedi a fényt az érzékelőre), illetve a magas ISO (fényérzékenység) érték beállítása mellett lehet a legszebb éjszakai képeket lőni. Persze ennek feltétele a mozdulatlanság, amit kézben tartva nem tudsz biztosítani, állvány szükséges. Ha kézből lősz egy 16 mp-es záridejű képet, az biztos, hogy homályos lesz.
Így készülnek azok a képek is, amikor este az autók húzzák a fénycsíkot.

(#1962) bloggiold válasza Tacsilaci (#1960) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nálam frissítés előt is jóvolt a Simple, napi szinten használva, az alap global rom verzióval a Mi9-en. A Mi Mix2-őn is szépen fut a Simple, habár azon XiaomiEu van fent.

https://fontecone.blog.hu/

(#1963) ΞΔGLΞ válasza #Dániel (#1957) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

- ezzel király.

De mi király? A kamera? Csak emiatt raktad fel a másikat?

(#1964) #Dániel válasza ΞΔGLΞ (#1963) üzenetére


#Dániel
tag

A kamera a jó lett, szóval várhatóan frissítik majd a következővel ahol nem jó, minden más meg ugyan az. Talán annyi, hogy egyszerűen sehol nem találom hol kell a zárt képernyőről eltüntetni az ujjlenyomat ikonját.. Maradok ezen, később meg majd ránézek az EU-ra. De így legalább nyugodtan alszom =) Ha GCam minden funkciója működne, akkor csak azt használnám.

(#1965) Oldmobil válasza #Dániel (#1964) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Ezek szerint nem kapcsolható ki teljesen a képernyő, ha aktív az ujjlenyomat azonosítás? Nincs olyan opció, hogy előbb a bekapcsoló gombbal fel kell éleszteni a telefont, és csak utána mehet az ujjleolvasás?
Más: A notification bugot javították már? Azaz megmaradnak az értesítési ikonok felül?
Köszi!

(#1966) #Dániel válasza Oldmobil (#1965) üzenetére


#Dániel
tag

Kikapcsolható, csak ha mozgást érzékel a telefon, akkor felvillan hogy hol kéne megérintetni. Ezt EEA-ban ki tudtam kapcsolni, itt meg szerintem nincs.

Az értesítési ikont nem is néztem. Az bugos még, amint feloldom a kijelzőt, és visszazárom, már nem is jelzi, meg magától eltűnik. Mindjárt megnézem, nem-e valami beállítás esetleg.

(#1967) #Dániel


#Dániel
tag

Hát ez bug-os, ja :D

(#1968) Oldmobil válasza #Dániel (#1967) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Köszi az infót!

(#1969) Atomgeszi válasza #Dániel (#1966) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mivel V10.2.9.0 a global stabil, EEA pedig V10.2.26.0 volt, abban azért több minden lett javítva. Ez a global
stabil legalább 2 hónapos.

Rakj fel dev-et. Holnap jön az új. Addig meg van 06.20-as.

[ Szerkesztve ]

(#1970) ΞΔGLΞ válasza #Dániel (#1964) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nos, mint írtam én egyáltalán nem várok semmilyen frissítést. A készülékem nagyon frankón működik.
Ha lesz frissítés és még tudnak gyúrni a sebességen, az frankó, de mást ne csesszenek el. Mert ugyanazoknál az applikációknál, az Xs még mindig gyorsabb, sőt még a 6s is ott van a nyomában, pedig az már nem mai gyerek, de az biztos, hogy 6S egy kegyetlen pörgős készülék a mai napig, ráadásul a most kikerült (public bétával) még pörgősebbé tették ezt a 2 magos mobilt!

Fotózásban is még simán vállalható a mai napig, sőt (Igaz a nagyon durva minőségért cserébe már azért mókólni kell vele, pl 1/1000s itt a linken látható), de még mindig olyat tud képminőségben is domborítani egy sima előkap és lövessél is, hogy néha csak lesek.

Szóval frankó az m9, de egyelőre én még nem érzem a legdurvább hardver előnyeit, tud az sokkal jobbat, csak elő kellene hozni belőle az alvó oroszlánt! De félre értés ne essék, így is nagyon gyorsa a telefon, de néha (többször) tapasztalni, hogy elég sok app nincs megfelelően optimizálva...még.

Tehát erre jöhet frissítés, de a kamerával nálam semmi gond, sőt mint írtam, szinte semmivel, de egy antutuban 400 ezret gurító vadállat, tud vadállatabb is lenni, na :DDD

.

(#1971) Tacsilaci válasza bloggiold (#1962) üzenetére


Tacsilaci
tag

Én nem tudom hogy az enyém milyen...

(#1972) pixta78


pixta78
senior tag

Hali srácok! Tervezek egy MI 9- T beszerezni. Honnan érdemes? Itthonról vagy Kínából? Alap romot hagyjam rajta vagy frissítések OTA-n?
Annyi szépet olvasók, hogy nem tudom.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#1973) Sanyesz. válasza pixta78 (#1972) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A Mi9T hivatalos forrásból még nem kapható itthon, tehát vagy alternatív webshopból tudod rendelni vagy Kínából.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1974) laci laci válasza Sanyesz. (#1973) üzenetére


laci laci
addikt

De ő sima 9-t keres, nem redmi k20(mi9t)

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1975) Sanyesz. válasza laci laci (#1974) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nekem ebből nem volt egyértelmű: MI 9- T :N
Viszont a Mi9 sem kapható még hivatalosan, pedig nagyon ígérték erre a hétre. Bár még csak csütörtök van...

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1976) laci laci válasza Sanyesz. (#1975) üzenetére


laci laci
addikt

Hivatalosan, már csak akkor lesz, mikor már kifutó termék lesz..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1977) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Ez milyen rom? A rossz kamerás?

(#1978) Narakh válasza #Dániel (#1966) üzenetére


Narakh
senior tag

Feloldás után visszazárva a zárképernyőről is eltűnnek az értesítések, vagy ez csak az értesítési sávra érvényes?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#1979) #Dániel válasza Narakh (#1978) üzenetére


#Dániel
tag

Eltűnik mindenhonnan, ez tényleg bug-os. Viszont már fel is ment pár perce a developer verzió, most azt állítgatom.

#Tacsilaci

Igen, azaz, de másnál meg jól működik, viszont sokunknál meg sehogy. Én ezért is untam meg. Csekkold a vakkus fotóid milyenek, azonnal kiderül majd.

(#1980) HUTCHDB válasza #Dániel (#1979) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A globál (globál) stabilra simán ( bootloader nyitás nélkül ) felmegy a globál Dev?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1981) pixta78 válasza Sanyesz. (#1975) üzenetére


pixta78
senior tag

Kössz fiúk!

Valóban férre érthető volt, normál Mi 9 a cél. Boccs. Szóval egyből frissítések, vagy várjak még vele? Ha jól értem akkor néhányótoknál az új verzió kavart be.
Alapból milyen rev. Van a telón?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#1982) Tacsilaci válasza #Dániel (#1979) üzenetére


Tacsilaci
tag

Rendben!Ellenőrizni fogom!
Más, a Simple nektek is úgy működik hogy feloldod a kijelzőt és után újra kéri hogy old fel mintával vagy ujjlenyomattal?A korábbi Huawei telefonomon csak fel kellet oldani a kijelzőt és annyi!Most kétszer kellet oda érinteni és feloldani!De legalább működik!

(#1983) Atomgeszi válasza pixta78 (#1981) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha sima global stabillal kapod, akkor V10.2.9.0.PFAMIXM(ez a betűsor a lényeg)-ra frissítheted, ha PFAEUXM a vége, akkor inkább ne és várd meg a következő javítást.

(#1984) petipetya válasza Tacsilaci (#1982) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, elég idegesítő hogy ismét meg kell erősíteni fizetés közben, mikor horizontálisan tartom a telót a POS-hoz, és nem látom mit ír ki. 2 hete még nem így működött, nem is értem az okát.

"nincs rá lezsóidő"

(#1985) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Már megszámolni sem tudom, hogy hány tokom van a készülékhez, de ez lett a kedvenc.
Bocs a képek minőségéért, a kislányomat kértem meg, hogy fotózza le...

Innen rendeltem...

[ Szerkesztve ]

(#1986) pixta78 válasza Atomgeszi (#1983) üzenetére


pixta78
senior tag

Köszi!

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#1987) HUTCHDB válasza ΞΔGLΞ (#1985) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez jól néz ki!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1988) Bazs-


Bazs-
tag

Sziasztok

Van aki két simmel használja a telefont, valamint mellette folyamatos mobilnet is megy ?
Akksi érdekelne, hogy ilyen használattal (2 SIM, napi kb 150 levél, folyamatos mobilnet , kis böngészés) kibírja-e a telefon késő estig, amíg töltőre kerül.

Köszi

(#1989) HUTCHDB válasza Bazs- (#1988) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kibírja.
6 óra SOT kb. amit tud a telefon.
nekem kb ugyanez a használati szokásom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1990) Godem0 válasza petipetya (#1984) üzenetére


Godem0
csendes tag

Már lehet akár ennek az előszele is: https://index.hu/gazdasag/2019/06/20/mar_csak_harom_honap_es_gyokeresen_mas_lesz_a_kartyas_es_az_online_fizetes/

(#1991) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#1985) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi, ennyit megér. Rendelek is egyet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1992) petipetya válasza Godem0 (#1990) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi az infót, itcafén is éppen olvastam a hasonló infókat 👍

"nincs rá lezsóidő"

(#1993) Bazs- válasza HUTCHDB (#1989) üzenetére


Bazs-
tag

Köszi. Ez bíztató.
Honnét érdemes most rendelni ? Alza vagy van már gyári garanciával valahol ?

(#1994) Mazda6_2.0D válasza lareku (#1961) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Koszi

(#1995) Oldmobil válasza petipetya (#1984) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Nekem meg pont a Huaweim csinálta ugyanezt...

(#1996) fisi válasza ΞΔGLΞ (#1985) üzenetére


fisi
senior tag

Kérdés marad -e átlátszó vagy fél éven belül egy fos sárga valamivé válik mint a nagy többség ezekből... :F

(#1997) fisi válasza Bazs- (#1988) üzenetére


fisi
senior tag

Én is íg használom nagy nehezen eldöcög egy napot ha nagyon nem használom akkor kb másfél napot.. EZ már csak ilyen vacak marad... :O

[ Szerkesztve ]

(#1998) hroberto válasza Bazs- (#1993) üzenetére


hroberto
veterán

Alza vagy Turbado.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1999) ΞΔGLΞ válasza fisi (#1996) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ugye tudod, hogy 700 forintról van szó? Ha még be is sárgul fél év múlva, bár nagyon jó minőségnek tűnik és szebb, tisztább, átlátszóbb, mint a gyári, akkor rendelsz belőle megint, vagy rendelsz 3-4 darabot egyszerre és a többit hagyod a kibontásig az originál csomagolásban.

(#2000) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#1991) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Általában a sarkára esik a mobil, ha esik és ez ott nagyon frankón védve van. :) De egyszerűen jól mutat a tokban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.