Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Levi123 válasza Skillet (#6799) üzenetére


Levi123
senior tag

Igen a viszkozitással van baj, hígabb folyékony zsír kellene.
Itt a leírás a zsírok NLGI fokozatairól [link] , az általános a NLGI 2.
Neked szerintem 00 - 000 folyékony zsír kellene, pl. ilyen csak kisebb kiszerelésben: [link]
Biztos van ebből kisebb tubussal.

Levi

(#6802) WunderKinder válasza gabe_ (#6800) üzenetére


WunderKinder
tag

Hasonlónak tűnik, ha gondolod próbáld ki.

(#6803) gabe_ válasza WunderKinder (#6802) üzenetére


gabe_
őstag

pm

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6804) Skillet válasza Levi123 (#6801) üzenetére


Skillet
addikt

Értem én, de amit a forma használ, az is papíron NLGI2, mégis sokkal folyékonyabb, ez látszik. Teljesen folyékony sem lenne jó, mert ennek a difije nem tömített!
Na majd molyolok még vele.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#6805) chris-v válasza Skillet (#6804) üzenetére


chris-v
senior tag

wltoys 144001-hez érdekel valaki lila alu szett 20-ért? Gátlók nincsenek, azon kívül minden, szárny tartó is. Első lengőkar új, hátsó csak egy körig volt fent. De a hátsóból 2 szett van, szóval az egyik új :D

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6806) Haart


Haart
addikt

Végül vettem egy SCX24-et viszont kéne hozzá vennem szerelőkészletet, van bárhol MO-n ilyen vagy felejtsem el és vegyek az injorától? Gondolom az upgradehez való eszközök és modok MO-n hírből sincsenek vagy akár EU-n belül.

[ Szerkesztve ]

(#6807) Gubu0101 válasza Haart (#6806) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez mondjuk 23€-ert jo ar.Foleg,hogy javito keszlet is van hozza.Vannak,csak arban lehet kicsit magasabbak.
Legalabb is en a defenderhez magyar/szlovak webshopbol talaltam rengetek cuccot.De nemeteknel is szet lehet nezni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6808) Haart válasza Gubu0101 (#6807) üzenetére


Haart
addikt

Van valami bevált oldal? Szlovákiából akár másnapra is tudnak hozni általában cuccokat. :CInjora is jó csak nemtom megvámolják-e. Mert ha igen akkor az se annyi lesz amennyiért megvetted :D

[ Szerkesztve ]

(#6809) Gubu0101 válasza Haart (#6808) üzenetére


Gubu0101
veterán

En rendeltem mar az injorarol jo parszor,volt 80€-os tetelem is de senki nem foglalkozott vele.Asszem ertek nincs irva ra,meg paypalal is lehet fizetni.Hobbyking oldalrol rendeltem mar.Az rcvilag.hu ami szlovak,onnan vettem a defit meg par aprosagot.Nekem kb ezek a bejaratott oldalak vannak.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6810) Haart válasza Gubu0101 (#6809) üzenetére


Haart
addikt

Egyébként MO-n csak a modell és hobbi üzlet foglalkozik ilyenekkel?

(#6811) Gubu0101 válasza Haart (#6810) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha googleben rakeresel arra,hogy rc bolt,akkor a helyeknel felsorol joparat kb 10 boltot.Kissebb nagyobb valasztek van mindnel.Szemelyesen nem voltam egyben sem,mind messzi van sajna.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6812) Haart válasza Gubu0101 (#6811) üzenetére


Haart
addikt

Ja megnéztem, nem nagy a felhozatal :D akkor marad a csájnizium rendelés ;]

(#6813) Gubu0101 válasza Haart (#6812) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,azert rendelgetek kulfoldrol ha kell valami.Meg olcsobban is kijon kicsivel.Otthoni rcboltban 260 volt anno a defender,szlovakbol meg 230-ert vettem.260-ra jott ki 2 traxxas akkumlatorral meg toltovel.Igaz nihm akksik,de amennyit hasznalom boven jo :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6814) Haart válasza Gubu0101 (#6813) üzenetére


Haart
addikt

Szuper :C
Azt tudja valaki hogy 0.05" imbuszt hol tudok idehaza vásárolni? Itt kb mindenhol 1.5mm a minimum, ez meg valami 1.27mm azt hiszem :W

(#6815) chris-v válasza Haart (#6814) üzenetére


chris-v
senior tag

Valamelyik kicsi torx csavarhúzó nem passzol bele? T2 vagy T3?

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6816) Haart válasza chris-v (#6815) üzenetére


Haart
addikt

Nincs torxom se ilyen kicsi. De nem is akarom szétnyirni a csavarokat torxxal. Találtam közben az elefántszerszámnál.

(#6817) Csupati


Csupati
senior tag

Sziasztok, Henglong RC tank, és WPL Ural vásárláson gondolkozok. Szerintetetek megérik az árukat?

(#6818) chris-v válasza Haart (#6816) üzenetére


chris-v
senior tag

Torxal nem nyírod szét az imbusz csavart.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6819) JoinR válasza Csupati (#6817) üzenetére


JoinR
senior tag

WPL: Megérheti, attól függ, mi a cél. Ilyen scale-modelleket nem kapsz ennyiért, de sokkal gyorsabbakat/strapabíróbbakat igen. 60$ körül ki lehet fogni mostanában, de még 1x annyit rá kell költeni, hogy bírja a kiképzést. A 6x6 azért nem a legjobb konstrukció, ráadásul az építmény is elég nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#6820) Gubu0101 válasza Haart (#6814) üzenetére


Gubu0101
veterán

Itt is erdemes szetnezi alkatresz ugyben [link] Rcfox.Nemet ugy,hogy nincs vam stb.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6821) Csupati válasza JoinR (#6819) üzenetére


Csupati
senior tag

Köszönöm, igazábol polcdísz lessz, egy gaz66- M35A2 alakulóba van , és tervben van egy ural , egy HL bulldog, KV-1 , PZ3, PZ4 .

(#6822) tvamos válasza Csupati (#6821) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az ugy jo lehet, de ugy lenne igazan szep, ha tudnad festeni. (A WPL-re gondolok.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6823) joocek


joocek
aktív tag

Sziasztok!
5 éves fiamnak szeretnék valami olyan autót ami legalább 1 évet bír.
Lipo akuim és töltöm van 350mA tol 2000ma ig 1s-3s ig. tehát az nem feltétel. inkább ha valami törik legyen utánpótlás. Tudom ilyen nincs de kicsit univerzális legyen. Fűvőn aszfalton gyengébb terepen is el mennyen. 30-40 cm ugratástól ne keljen kidobni.
Én a Wltoys 12428 gondoltam. de ha van jobb tipp és kedvezőbb meg köszönöm. Külföldi vásárlás nem gond...

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#6824) chris-v válasza joocek (#6823) üzenetére


chris-v
senior tag

Szerintem ez a 12428 jó választás lehet. Jó áron be lehet szerezni Wltoys autókat, köztük ezt is. Alkatrész meg van hozzájuk annyi, hogy a fele is sok :)

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6825) JoolsNOS válasza joocek (#6823) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Jó választás. Érdemes akár face csoportoknál körülnézni. Jó áron szoktak árulni szinte újakat.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6826) joocek válasza JoolsNOS (#6825) üzenetére


joocek
aktív tag

szemtelen lennék ha kérnék meghívó a csoportba ( ahvá érdemes belépni) vegy legalább linket? :C :C :R :R :R

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#6827) JoolsNOS válasza joocek (#6826) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Van konkrétan wltoys csoport (ebből már tuti kiléptem mióta nincs meg), meg ezer féle rc börze. Később linkelek ha nem találod meg.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6828) Haart válasza Gubu0101 (#6820) üzenetére


Haart
addikt

Thx ez jó kis oldalnak tünik :R
Illetve még ezt találtam ami meg osztrák.

[ Szerkesztve ]

(#6829) Gubu0101 válasza Haart (#6828) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen nem rossz,amit linkeltel annak van magyar nyelvu weboldala is [link]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6830) Haart válasza Gubu0101 (#6829) üzenetére


Haart
addikt

Megnéztem őket sajna nemjó a szürésük egyiknek se.
Egyrészt nem lehet autora keresni hogy mihez keresel alkatrészt.
Másrészt csak gyári pótalkatrészek vannak vagy az upgrade verzióik, ami elég gyenge tuningot ad.
Lehet nekem nagyok az elvárásaim hogy olyan legyen egy oldal mint pl az Injora is hogy leszüröd auto szerint tipus szerint milyen alkatrészek vannak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#6831) Gubu0101 válasza Haart (#6830) üzenetére


Gubu0101
veterán

Volt egy magyar webshop ahol volt robbantott rajz az autorol es ott cikk szamokra voltak szedve az alakatreszek,ranyomtal es beadta arral stb.Mar nem tudom melyik volt,most kerestem volna de nem talaltam vagy mar megszunt ez az opcio alkatresz keresesre :U Igen az injora ilyen szempotbol jo.
Marad a google kereses sajna,ra kell szanni par orat mire meg lesz amit szeretnel.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6832) joocek válasza JoolsNOS (#6827) üzenetére


joocek
aktív tag

biztos én vagyok a bébe de nem találok értelmes börzét rc autokhoz... :Y :Y

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#6833) Levi123 válasza joocek (#6832) üzenetére


Levi123
senior tag

Jófogás.hu oldalon is vannak rc autók. Pl. írd be a keresőbe: wltoys 12428
Traxxas modelleket is ki lehet fogni jó áron, persze ott is érdemes megnézni az állapotot.

Levi

(#6834) joocek válasza Levi123 (#6833) üzenetére


joocek
aktív tag

ott néztem már de ami szimpivolt elhalászták elölem ....
:Y :Y :Y :Y
Traxxas meg nem a mi kategóriánk. nem tetszik a színe fogalmazunk úgy... :F

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#6835) JoolsNOS válasza joocek (#6832) üzenetére


JoolsNOS
veterán

RC trial, adok-veszek, Rc modellezők csre-bere, RC börze, RC alkatrész csere-bere, RC modell börze, Új és használt rc bazár, RC modell biznisz, RC autók, adás vétel csere,
Mindegyikbe szabadon be lehet lépni, ha1-2be belépsz, kb még 50et feldob.

Amúgy ezt elmondanám most is...

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6836) tvamos válasza joocek (#6834) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nagyon klasszak a Traxxas monsterek, es nekem a szinuk is tetszik. A Traxxas csoportban neha ki lehet fogni egy-egy "jo fogas"-t, mondjuk azoknak altalaban karcos a szine.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6837) joocek válasza tvamos (#6836) üzenetére


joocek
aktív tag

Saját poént nem szoktunk magyarázni ...
A színe = ára.
5 éves fiamnak szánnám ....

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#6838) tvamos válasza joocek (#6837) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem kell, ertettem en, amit irtal elsore is.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6839) Levi123 válasza joocek (#6837) üzenetére


Levi123
senior tag

Ja nekem is a kisfiam 5 éves úgy kezdődött, hogy vettem neki egy banggood-os wltoys a979-et, aztán játszott vele - meg én is :D - és vettem egy traxxas maxx-ot, most azt mondja legyen az övé a nagy maxx enyém meg a kicsi :D ... A focipályán imádja nyél gázon tolni, persze az utcán meg az udvaron nem adom át neki, mert abból tuti baleset lenne. A kis wltoys-al is csak nagy téren próbálkozik, mert törés lesz a vége gyorsan.
Egyébként most pont azon gondolkodtam valami lassú sziklamászó félét kellene beszerezni és azzal ügyeskedne. Ebből mit érdemes alacsonyabb árfekvésben? A kínaiak bírják valameddig?

[ Szerkesztve ]

Levi

(#6840) tvamos válasza Levi123 (#6839) üzenetére


tvamos
nagyúr

De egy jo tavval be lehet allitani, hogy a gyereknek ne legyen full kraft, akkor nem tordeli ossze. Mondjuk nalunk az ocsem tori ossze az autokat, nem a gyerek...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6841) joocek válasza Levi123 (#6839) üzenetére


joocek
aktív tag

A wltoys 12428 elvileg sebesség korlátozható. Ezért gondolkodtam azon.

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#6842) peet137 válasza Levi123 (#6839) üzenetére


peet137
tag

Nálam bezzeg fordítva volt, előbb voltak a verdák, utána gyerekek. :) A lanyom már ügyesen terelgeti az autókat, a 4 éves fiam meg most kezd érdeklődni, unja már a párezres Tescos vackokat. Meg érdekli a cuccok belseje, később segít majd szerelni is, az tuti. :)) Csak azokat engedem nekik, amiket le lehet lassítani, ezért a bl buggy még tabu, ahhoz kell egy új táv, vagy összelövöm az egyik komolyabbal, vevőm van még tartalék.

(#6843) peet137 válasza tvamos (#6840) üzenetére


peet137
tag

Eddig a verdakban nálunk is csak én tettem kárt, a kölykök nem. :)) Meg az asszony az elején. :DD
Most legutóbb a buggy teszt végezte ki a hajtást. Sok lett a 120c-s akksi a 0.6os modulnak. Rendeltem bele fém 0.8ast.

[ Szerkesztve ]

(#6844) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag



(#6845) gabe_ válasza DEV_NULL (#6844) üzenetére


gabe_
őstag

Merre van ez a pálya?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6846) peet137 válasza DEV_NULL (#6844) üzenetére


peet137
tag

Vas megyében valami hasonló pályáról nem tudtok?

(#6847) Csupati


Csupati
senior tag

Ma sikerült megvenni a "kezdő szettet "
WPL GAZ66 4x4 kardános, M34A2 6x6 kardános
Heng Long /Torro KV-1 , Bulldog , Pz-3 ,Pz-4 .

(#6848) chris-v


chris-v
senior tag

Van egy Bonzai Jubatus B416 autóm.
S390-es motor van benne, ezt tudom cserélni erősebbre/másikra úgy, hogy mást nem cserélek?
Nem nagyon tudom mik a különbségek a motorok között. Látom hogy sok autóban S550 van.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6849) peet137 válasza chris-v (#6848) üzenetére


peet137
tag

A 390 a mérete, az van általában az 1:16-ban. Ebből keress erősebbet (kevesebb körszámmal), általában a szabályzó típusából kiderül, mekkora motort tud kezelni. Esetleg áttétellel kell majd valamit mókolni, de ezt így előre nem lehet tudni.
Vagy ha van rá "kedved" akkor nehet bele egy brushless set. De abból is a kicsi, ami 1:16-hoz való. A kép alapján akkor nem csak szabályzót, hanem távot is cserélned kell, nem biztos, hogy ez a jó út :)

(#6850) chris-v válasza peet137 (#6849) üzenetére


chris-v
senior tag

Igen, azt néztem, hogy kb mindent cserélnem kell egy brushless szettre, ha szeretnék valami mást, és akkor új távirányító. Ahhoz nem sok "kedvem" :) Annyira nem akarok belemenni, mert amúgy elégedett vagyok vele, csak azért egy kis tuning sose árt. :U
Ezért gondoltam, hogy csak magát a motort cserélem.
390 milyen mérete? Mert nem jöttem rá. 1cm=10mm=0.39inch, de hogy mi az 1 cm.....
Erősebb kevesebb kőrszámmal is homályos :DDD
A szabályzóról ugye sok minden nem derül ki, csak ami rá van írva, hogy 35A. Ehhez hogy lehet kitalálni mekkora motort tud kezelni?

Bocsánat a sok kérdésért, de még tanulom a témát, és a motor kérdéssel 1 napja kezdtem foglalkozni.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.