Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) zodo válasza tvamos (#6050) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az infókat ha úgy alakul, tavasszal jelentkezem! :R

(#6052) tvamos válasza zodo (#6051) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo dontes! Gondold vegig addig! Most telen biztos, hogy jobban torik a muanyag.

Nezd, ez milyen klassz: [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6053) zodo válasza tvamos (#6052) üzenetére


zodo
nagyúr

Ja ja, klassz videó jó járgányok.
Láttam olyan videót ahol a kaszni belsejébe tettek akció vagy hasonló kis méretű kamerát és olyan volt mint valami onboard közvetítés.

(#6054) Necronom válasza tvamos (#6050) üzenetére


Necronom
senior tag

VRX csak es kizarolag offroad
palyaautobol belepo szintnek ott a Carten
Egy alap auto, igenjo felszereltseggel, de persze kellenek hozza cuccok, de ugy velem 70 korul osszesegen is kijon
zodo: osszenezhetjuk reszleteibem ha gondolod

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#6055) zodo válasza tvamos (#6052) üzenetére


zodo
nagyúr

Kicsit még nézelődtem mert ilyen vagyok, meglátok valamit és belemászik a fejbe aztán azonnal kell. :)
Szóval visszatérve a kezdő limitált I20N-re, elvileg Mondo motors a gyártó ha ez mond valamit. Sajna csak Citroën C3 reklám videót találtam, legalábbis a doboz kb. ugyanaz mint a Hyundai. Valamint egyik webshopban is kapható volt.

Necronom

Nem szeretném tele szemetelni a topikot de ha priviben megírod hogy mire gondolsz akkor átnézem. Hozzáteszem első körben ez a Hyundai ~30k összeg amit kiadnék különösebb érvágás nélkül ha mégsem tetszik a hobby és elporosodik a szekrény mélyén.

(#6056) claire78


claire78
senior tag

Sziasztok!
Teljesen érdeklődőként kérdezem, ez mennyire jó vétel?
[link]
Abszolút hobbi, első autónak, úgymond kipróbálni..
Van egy fiam is, de arra nem foghatom (4 éves) :D

(#6057) tvamos válasza claire78 (#6056) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha csak a szemedet eteted vele, akkor jo. En is vettem egyet, de mar kukaztam. Most egy cuki Axial SCX24-em van. Ez jo.

(#6054) Necronom
Carten? Cool...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6058) claire78 válasza tvamos (#6057) üzenetére


claire78
senior tag

jó, nem jó. Kifejtenéd bővebben? 😃
Ez a gép csak belekóstolni kellene, ha bejön akkor egy JLB-t vennék szerintem. Ez meg menne a gyereknek. 😄
Az általad irt gép kefés, a kefe nélküli jobb, nem?

(#6059) tvamos válasza claire78 (#6058) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ilyen meretben tok mindegy, hogy kefes, vagy sem, viszont a BLDC ESC-et cipelni, kell.

Az Axial gep kapaszkodik fel a rogtonzott akadalyokra, (parna, konyvek, epitett hidak, lego akadalyok, stb.) Nem tul gyors, szoval nem esik le veletlen, csak ha tuleroltetem. Ez a HBX erre tul gyors. A konyha badlo okorkodest hamar meguntam, kint meg kicsi. Amugyis tornek nalam ezek a dolgok, amikor kifordult a kereke, mert lementem vele a lepcson, akkor mar nem rendeltem hozza potalkatreszt.

De amugy ja, nekem ennek a kefes tesoja volt, nem ez a bldc.

Azt azert vedd szamitasba, hogy egy auto, ami 45-tel tud menni a szobaban, azzal a gyerek mindennek neki fog menni. Azzal is, ami csak 30-at megy... de mondjuk akkor is, ez nem franko. Ennel lassabb kocsi kell!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6060) claire78 válasza tvamos (#6059) üzenetére


claire78
senior tag

Szerencsére van egy 2000nm porta, szóval hely az van. 😄 Nem lakásba gondoltam. Ha jól tudom, akkor a sebességet le lehet szabályozni.
Amire Te használod az trial-ozás? Arról a fajtáról én is olyan videókat láttam csak.
Mivel van hely, nálam a csapatás az amiben elsőre fantáziát látok.

(#6061) tvamos válasza claire78 (#6060) üzenetére


tvamos
nagyúr

Akkor itt is érvényes, hogy a nagyobb, az jobb. Biztos, hogy Traxxast vennék, BLDC-vel. Valószínű, hogy feliratoznék a Facebook csoportba, és ott várnék egy jó ajánlatra.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6062) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!
Beszéltünk itt múltkor kamerás RC autóról,namost a kamerát elengedtem,van akció kamerám majd azt megkapja a gyerek,ajánljatok légyszives 70k-ig egy olyan autót ami buggy forma,mert terepjáró formát nem akar a gyerek,árához képest minőségi (ha van ilyen),és ha még alkatrész is kapható hozzá,mégjobb.
Sürgős lenne mert lassan karácsony, tehát rendelni kellene.

Mr.Brightside

(#6063) Viperator


Viperator
őstag

Sziasztok!

Kisgyereknek vettem egy RC játékautót (átfordulós), 4db AAA akku van benne (becsomagolva) és mellette adtak hozzá egy USB töltőkábelt. Mivel 300mAh teljesítményű az akkupakk, így hamar lemerül és gyakran kell töltögetni. Szeretnék bővíteni az akkupakkot. Nem nagyon találok ilyenfajtát (nagyobb teljesítményűt).

Viszont elgondolkodtam, hogy ha már befér abba a kis lyukba, akkor bele lehet rögzíteni fémlapot, rúgót (mint amilyen akkus dobozokban vannak...) utólagosan, na az ilyen alkatrészeket (fémlap, rúgó, stb.) hol lehet kapni? Rendesen töltenék cellánként (van ilyen töltőm).

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6064) tvamos válasza Viperator (#6063) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lomexben van ilyen elemtarto.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6065) Viperator válasza tvamos (#6064) üzenetére


Viperator
őstag

Köszönöm!!!! :R

Megtaláltam, kár, hogy nincs méret róla. Mindegy, megveszem egyet és meglátom!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6066) tvamos válasza Viperator (#6065) üzenetére


tvamos
nagyúr

En kettot vennek...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6067) Viperator válasza tvamos (#6066) üzenetére


Viperator
őstag

Szia, megjött az elemtartó, sajnos nem fér be (a Lomex honlapján nem volt méret rajz), hosszában 6mm-rel, szélességben 2mm-rel rövidebb kell. :(

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6068) tvamos válasza Viperator (#6067) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha bele akarnam tenni, akkor beletennem... szerintem rugoe elemtarto ennel rovidebb nem nagyon lesz!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6069) Viperator válasza tvamos (#6068) üzenetére


Viperator
őstag

Valahogy megoldom.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#6070) laskr99


laskr99
addikt

Ha nekiállok egy RC tanknak, lehet valahogy megoldani a realisztikus mozgást?

Hogy ha 1/10 akkor sebességben is, ne 70km/h körül menjen kb :DDD

(#6071) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Tamiya szakit keresek kis eligazításra! Egészen pontosan Tamiya TT-02 ről lenne szó. Köszönöm előre is! :)

(#6072) motoflug válasza laskr99 (#6070) üzenetére


motoflug
őstag

A tankokhoz annyira nem értek, de szerintem a crawler motor/szabályzóval el lehet érni a lassú/életszerű mozgást. :)

(#6073) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

kérdésem lenne, adott egy Tamiya TT-01E Subaru 1:10 és egy Tamiya DF02 1:10 rc autó.
A Subarut szeretném kicsit felpörgetni, persze úgy hogy irányítani tudjam, nem kell hogy iszonyat gyors legyen, csak lehessen kicsit csúsztatni a verdát ha úgy akarom. :)
Most alap motor, NICH akksi van benne. A futómű és difinnél már van erősítés (többminden fém).
Kérdésem, mert nem merem csak úgy megvásárolni, ezeket néztem ki, szerintetek ezekkel már el lehet játszadozni? Valamint ehhez milyen LIPO akksit érdemes vennem, ami azért bírja is, kb 30-40 percet lehet vele játszani.

motor+esc+szabályzó: [link]
szervó: [link]
távirányító: [link]

Véleményeteket szívesen meghallgatom...köszönöm

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#6074) JoolsNOS válasza Sziszifeca (#6073) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A motor-esk kombó jó lesz kb. Akármelyik kínai brushless veri kicsit a gyári keféset. Szervót szerintem felesleges. Amúgy általában nem tudja azt ami rá van írva. DumboRc távok tök jók hobbiszinten.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6075) Imy


Imy
veterán

Sziasztok!

RC témában remélem tudtok segíteni.
Melyik töltő lenne jobb?
ISDT Q6 Nano [link]
iMAX B6 80W 6A Lipo [link]

(#6076) JoolsNOS válasza Imy (#6075) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem volt ilyen (replika) iMax. Nem volt semmi probléma vele, de lutri, hogy milyen lenne a tied. Jobban jársz egy itthon vásárolt cuccal akár használtan.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6077) JoinR válasza Imy (#6075) üzenetére


JoinR
senior tag

Itt az eredeti SkyRC Imax, nem olyan sokkal drágább. Én anno ilyet vettem, nekem nagyon bejött.

(#6078) Imy válasza JoolsNOS (#6076) üzenetére


Imy
veterán

Nem lenne akkor jobb a "ISDT Q6 Nano"?

(#6079) JoolsNOS válasza Imy (#6078) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azt nem ismerem. De nem lehet rosszabb mint akármelyik kínai.
#6077JoinR: hát ez se 100% hogy eredeti.
"Mivel rengeteg módon hamisítják ezt a töltőt a SkyRc honlapján (LINK) tudod ellenőrizni az eredetiségét a töltőnek a hátulján található regisztrációs szám segítségével. Nagyon fontos, a hamis töltőkön is van hologramos matrica, vagy annak dobozán, de azokon nincsen semmilyen szám. Az eredeti töltő használatával el tudod kerülni azt, hogy például leégjen a lakásod, a házad, az autód"
Bár az utolsó mondattal nem értek egyet. Azt az eredetivel is meg lehet oldani :DDD

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6080) JoinR válasza JoolsNOS (#6079) üzenetére


JoinR
senior tag

A fekete, amit vettem, eredeti volt (ellenőríztem a honlapon). De ellenkező esetben lenne esély refundra is.

(#6081) Imy válasza JoolsNOS (#6079) üzenetére


Imy
veterán

Végül megvettem a ISDT Q6 Nano-t, 1 akksit az is 2-3A-el biztosan tud tölteni különösebb melegedés és hiba nélkül.

(#6082) csaabz


csaabz
őstag

Csak megjött a hó hozzánk is :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6083) HummeRC


HummeRC
senior tag

Zuglóba csak egy kicsi hó jött mutatóba. Gyorsan össze is jártam hajnalban a környék összes szűzhavát. :)

(#6084) tvamos


tvamos
nagyúr

Léteznek még modell repterek, ahova ki lehet menni legálisan gyakorolni? Gondolom mindenhol kell biztosítás, meg légtér használati engedély. Amúgy sárkány eregetéshez is kell engedély? Gliderhez?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6085) JoolsNOS válasza tvamos (#6084) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Győrben pl van. Azaz Csanakon.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6086) tvamos válasza JoolsNOS (#6085) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kiraly! Hol lehet ezeknek utananezni?
Gyor biztos szep, de meg sosem voltam ott, es nem ezert fogok odamenni. Valami Jaszberenyhez kozeli kellene!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6087) JoolsNOS válasza tvamos (#6086) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Sajnos én is csak a helyi facebook csoportból értesülök. Keress te is rc csoportokat a face-n.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6088) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Kezdők kezdője vagyok, segítséget kérek. Adott egy autó, 10.5T BL motor, 120A vezérlő és 5000Mah 2s lippo akku. A lényeg hogy nagyjabol 20 perc játék után az autó lelassul majd torpan és megint tempós és ezt ismétli. Ez lenne az a bizonyos cut off dolog? 8.4v ugye amikor leveszem a töltőről és 7.7 körül van amikor felrakom menet után. A választ előre is köszönöm! :R

(#6089) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok, Subotech mennyire vállalható, vagy inkább Wltoys-ból jobbat lehet beszerezni?

(#6090) csaabz válasza ANDROID??? (#6089) üzenetére


csaabz
őstag

A wltoys-hoz van alkatrész (bár külföldi rendelős) a másikhoz nincs.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6091) ANDROID??? válasza csaabz (#6090) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez remek. :U

Adott egy autó akkuja 7,4V 1500mAh, rajta a főkábel és a töltő..

A töltéskor mindenképp ki kell húzni a főkábelt az autóról, vagy mehet a töltés a helyén?

(#6092) csaabz válasza ANDROID??? (#6091) üzenetére


csaabz
őstag

Én kihúznám töltés közben. Sőt, kiveszem az autóból az akksit biztonsági okokból

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6093) ANDROID??? válasza csaabz (#6092) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ok, akkor kihúzom, mielőtt töltöm.. :R

A gyerek a Subotech-et (BG1518) akarta, nem tiltakoztam, mert elég masszív a felépítmény és ott is minden cserélhető (csak ugye, legyen mit visszaszerelni). Igaz 1 év garig az eladó gondja megoldani az alkatrész utánpótlást, de jobban örülnék, ha gar után meg lehetne oldani az esetleges javításokat..
Remélem nem egy még épphogy kapható típust sikerült beszerezni. :U
Mondjuk elvileg Alin van..

[ Szerkesztve ]

(#6094) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Hogy lehet ezeket kihúzni? :W

(#6095) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#6094) üzenetére


ANDROID???
addikt

Fogóval sikerült csak, elég erős a cucc.

(#6096) JoolsNOS válasza ANDROID??? (#6095) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Milyen csatlakozó?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6097) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6096) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez a csodálatos, fogóval jött szét. :W

(#6098) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Subotech azért jó minőségű, esetleg lesznek olyan csodálatos meglepetések mint az egyel lentebb látható fotón lévő nem tudom milyen fajta csatlakozó? :U

(#6099) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#6097) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a baj, hogy bolti (nem webshop) vásárlás volt.
Masszív darabnak tűnt..
A csatlakozó nem T viszont mivel garos, így csatlakozó csere itthon nem játszik, de idő közben lett egy másik jármű is amin T csati van, szeretném ide bekötni, persze úgy hogy a másik járműbe is lehessen használni. Nem tudom milyen adaptert keressek..

(#6100) tvamos válasza ANDROID??? (#6099) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az adapterezes csak szivas. Inkabb kerj meg valakit, hogy cserelje ki.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.