Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) JoolsNOS válasza DEV_NULL (#6700) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Is-is. De laza talajon bőven elég a 2.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6702) DEV_NULL válasza JoolsNOS (#6701) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Traxxas 25C aksi elég, vagy válasszak 40-50C körül? 2db-ot vennék 5-6000mAh.

[ Szerkesztve ]

(#6703) JoolsNOS válasza DEV_NULL (#6702) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Sokan mondják, hogy a traxxas esc nem szereti a magas C értéket. De ez igazából érdemben megerősíteni nem tudom. Én asszem 30c-s akksival használom. Traxxas akksit nem szeretem mert azt csak a saját töltőjével lehet tölteni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6704) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Azt gondolom akkor ez eldőlt. Köszönöm mindkettőtök segítségét!

(#6705) tvamos válasza DEV_NULL (#6704) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jut eszembe, nem biztos, hogy eszrevetted, de a Traxxas 1/10 nagyobb, mint a tobbi 1/10-es auto. Nem tudom, hogy gond-e ez neked.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6706) DEV_NULL válasza JoolsNOS (#6699) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Azt kérdezem még tőled, hogy neked a 3S-sel nem melegszik túl az esc, vagy a motor?

[ Szerkesztve ]

(#6707) Necronom válasza JoolsNOS (#6703) üzenetére


Necronom
senior tag

hogy a traxxas esc nem szereti a magas C értéket.

jezus atya uristen.... :W :Y
ekkora HATALMAS BLODSEGET...

aki ilyet allit annak koze se nincs az elektronikahoz, de a fizikahoz se
en meg komuvesnek se vennem fel.....na jo ....csak azt sajnalom, hogy ilyenek egyatalan terjengenek es valaki meg el is hiszi :(

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#6708) jpm válasza peet137 (#6634) üzenetére


jpm
senior tag

nekem van 2 wltoys. 144001 és 124017, előbbi maradt gyári, utóbbin már a komplett elektronika cserélve bl-re, 3600kv-s motorral 75km/h az 5400-assal ~98km/h (irányíthatatlan). Aliexpressen van minden apróért. Ami akciós abból bevásároltam, van konkrétan egy nagy doboznyi alkatrészem tartalékba :D

(#6709) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

banggood-os rc vásárlással milyen tapasztalataitok vannak?

(#6710) csaabz válasza DEV_NULL (#6709) üzenetére


csaabz
őstag

Mindig minden megjött eddig. Ha EU raktárból rendelsz, kb 1 hét alatt megjön. Követési számot is adnak.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6711) HummeRC válasza DEV_NULL (#6706) üzenetére


HummeRC
senior tag

De, 3S-nél sokkal jobban minden melegszik. Konkrétan írja is a Traxxas leírása, hogy kell rá a plusz gyári hűtőventillátora, mert tönkremegy a szabályzó.

A magas "C" érték, az akkumulátor tulajdonsága, ilyen szinten nem sok közvetlen köze van a szabályzókhoz.
1 "C"-nek nevezzük az adott akkumulátor teljes kapacitását. Tehát mindegyiknél más.
A 30-40-50 akármennyi "C" egy akkun azt jelöli, hogy károsodás nélkül, a teljes kapacitásának hányszorosával terhelhető, illetve tölthető.
Ebből következik, hogy egy 4000 mAh-s, 20 C-s akkumulátor 80 A-rel terhelhető maximálisan a gyártó szerint károsodás nélkül. Ezt felszorozva a feszültséggel (2S LiPo esetén ez 7,4-8,4 V közötti érték töltöttségtől függően) már egy igen tisztességes 600W körüli értéket kapunk, ami elég egy átlagos 1/10-es autónak.
Viszont a Traxxas nagyobb mint 1/10, inkább az európai 1/8 mérethez közelít és a szabvány 540-es motor helyett is 550-es méretűt használnak.
Tehát Traxxashoz és egyéb, a gyáritól eltérő tuning elektronikát tartalmazó autókhoz, pont hogy minél magasabb C jelzésű akkut érdemes választani, hogy biztosan ne sérüljön az akku, a komolyabb elektronika nagyobb teljesítményfelvételétől!
Az elektronika attól nem tud sérülni, hogy magasabb az akku C értéke, hisz csak annyi áramot vesz fel, amennyire szüksége van.
Viszont az akku nagyon is tud sérülni, ha alacsonyabb a C értéke, mint amekkora áramot az elektronika felvenne.
Az elektronika a túl magas feszültségtől (cellaszámtól) tud sérülni.
Ne keverjük a dolgokat.

(#6712) DEV_NULL válasza csaabz (#6710) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Kína lenne sajnos. Éppen emiatt nem fogok fizetni előre százezreket.

[ Szerkesztve ]

(#6713) DJGABI válasza DEV_NULL (#6712) üzenetére


DJGABI
addikt

megbízható oldal, 60 ezres cnc lézer gravírozót rendeltem, 2 hét alatt ittvolt áfamentesen.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6714) tvamos válasza DEV_NULL (#6709) üzenetére


tvamos
nagyúr

Rendeltem mar kinai, meg eu raktarbol is, nekem minden megjott, illetve egyszer nem, de akkor visszakaptam a penzem. Az mas kerdes, hogy a szokasos kinai minoseg. Csak olyat rendelnek onnan, amit nem faj, ha nem jo, es reklamalni kell.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6715) gabe_


gabe_
őstag

Nekem banggod rendelés volt eu raktárról, megjött hamar...

Az normális, hogy a wltoys buggyhoz kapott lipo töltő több mint 5 órán át tölti fel a 2600mAh- akksit? Nagyon sokallom...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6716) JoolsNOS válasza Necronom (#6707) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Csak megemlítettem mint városi legendát, nem kijelentettem:
Sokan mondják, hogy a traxxas esc nem szereti a magas C értéket. De ez igazából érdemben megerősíteni nem tudom.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6717) Necronom válasza JoolsNOS (#6716) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem is rad ertettem, hanem magara a legendara, hogy egyatalan terjeng ilyesmi...
Ahogy HummeRC is irta peldanakokaert a Traxxas auto eleg nagy, szoval neki fokepp jotett, ha hagyunk egy kis energia tartalekot az akksinkba.... es itt nem a kapacitasara gondolok, hogy 5000mAh vagy 8000, hanem arra amivel az akku maga terhelheto, tehat a C ertekre

DE! :D

Ha a varosi legalndat nezzuk - VALOBAN kozvtlen behatasa nincsen semmilyen szabalyzora, az akksi NEM tolja az aramot semmi fele, a rendszer egyeduli fogyasztoja ami fogyasztja az aramot az meg a motor - jojo persze az egyeb eszkozok is mint a servo vagy vilagitaskeszlet vagy akarmi mas
Lenyeg hogy a szabalyzo sem fogyaszto

DE! :)

Ha viszavezetjuk a varosi legendat oda amikor az szuletett es meg ne ferdult az igazsag, akkor ez lehetseges :)
Persze egy rosszul megallapitott hibajelenseg az oka, aminek semmikepp sincs kozvetlen hatasa a C ertekre
Vegyunk egy 30W teljesitmenyu alapmocit, tudjuk hogy a kefes technikanak igencsak kicsike a hatasfoka, mondjuk azt a pelda kedveert hogy 50%-os hatasfokkal dolgozik a motorunk, azaz 60W amit megeszik ebbol 30W amit le tud adni hasznosan - a tobbivel meg nem foglalkozunk, nem aprozzuk
Vigan jatszadozunk a kis alapmocis autonkkal, de szegeny kozben ugy beszorul valahova, hogy se elore se hatra, mondjuk egy kocsi gumikereke ala - beztosan lattatok mar ilyet :)
Nos a kis 30W-os mocink elkezd szenvedni...mert a gazt meg huzzuk, hatha kijon valamerre
Az a kis moci addig szenved amig egyre tobb aramot fog fogyasztani egesz a zarlati aramig kepes erre
Magyarul tobb szaz ampert is kepes felvenni, mert az akkunk birja :)

Na itt a szitu amit kapunk
Amig a kis mocink elhal egy nagy C erteku akkupackkal, addig viszi magaval a sirba a szabalyzot is, aztan ongyilkos lesz, hiszen a pakk, hajlando leadni azt a mennyiseget amire igeny felmerul meg egy zarlatos motornal is
Es ime a TRX szabi megoldas is valahol itt lapul, valszeg a regebbi TRX szabik meg nem voltak kepesek olyamire, hogy peldaul folyamatosan 60A birtak maguko atengedi es mondjuk csucsban 200at
Lehet akkor meg nem volt ilyen hogy csucsban 200, csak a 60A
Ezt egy megszorul kefes motorral vigan atleped, viszont ha kicsi az akksid C erteke, akkor az akksibol egyszeruen nem tudsz tobb aramot felvenni es a technika megussza, de persze az akku nem
De ha megnezzuk ez meg veszelyesebb lehet az egesz autora, hiszen az akku kigyulladhat, akkor meg oda minden...

Mi a teendo? Esszel megvalasztani az akksi C erteket IS nemcsak a kapacitast figyelni, hogy dejo vettem occoert egy 8000es akksit :)
A 8000-es akku 20C ertekkel merve 160A amit max ki lehetbe cummazni
De ugyanebbol a 8000-esbol ha 40C-s 320A amire kepes, tehat az akku itt kezdi a zarlati aramot
Ha van egy 160A-es szabalyzonk, akkor jol latszik, hogy a 20C lenne jo bele, de valoba nem art, ha kicist hagyunk ra plusszban, lehet az 25 vagy akar 30C is, hiszen a mai szabik mar kepesek egy bizony csucsteljesitmenyre is, ami tetelezzuk fel, hogy 160A-nel akar 400A is lehet 1-2 mp-re
Az meg pont eleg arra, hogy egy megszorult mocit is le tudjon kezelni...de kellunk hozza mi is, hogy ne huzzuk a szajat, hanem vegyuk azt eszre, hogy az autonk be va szorulva valahova :)

Bocs skacok ha hosszu voltam, de en csak igy tudom leirni kozerthetoen

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#6718) DEV_NULL válasza tvamos (#6714) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Megtetszett a ZD DBX07, de amennyibe kerül, nem szívesem fizetem ki előre Kínába, szóval mást kell keresnem helyette.

(#6719) JoolsNOS válasza DEV_NULL (#6718) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Annyira nem kell félni ám a kínai vásárlástól.. Ha ali vagy hasonlóról rendelsz paypallel, akkor védve vagy. Anno az első rc autóm annyira megtetszett, hogy rendeltem még egyet (másik eladótól). Sose ért ide, minden gond nélkül visszafizették az árárt.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6720) Levi123 válasza JoolsNOS (#6719) üzenetére


Levi123
senior tag

Így van Paypal visszatéríti ha elveszik a csomag.
Nekem múltkor volt kínai alkatrész rendelésem és ott még vámkezelés is volt, 700 Ft ha jól emlékszem, azt kellett a postának befizetni. Már a kínai kis csomagokat is vámkezelik, ott van eljárási díj, de az ár miatt még vám nincs. ÁFA-t meg az eladó megfizeti (persze erre figyelni kell vásárlásnál).

Levi

(#6721) Levi123 válasza DEV_NULL (#6718) üzenetére


Levi123
senior tag

Erre gondolsz: [link]? Elég komoly méretű autó :)

[ Szerkesztve ]

Levi

(#6722) DEV_NULL válasza Levi123 (#6721) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Igen, az az! Elég komoly gépnek tűnik, de nem merem kifizetni előre Kínába.
Inkább egy LOSI TENACITY TT PRO lesz Amerikából megbízható nagykerből, sajnos az EU-ban nem elérhető sehol.
Nézegettem a Traxxas Slash-t, ott is már az Ultimate-en gondolkodtam, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy Traxxas-om van.
Arrma Mojave tetszik még nagyon, viszont azt gondolom meglégszem az 1/10-zel, főleg első autónak...

[ Szerkesztve ]

(#6723) DEV_NULL válasza JoolsNOS (#6719) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Lego MOC-ra már rendeltem 1.55" és 1.9" rc abroncsokat Ali-ról, azok megjöttek rendben, ráadásul meglepően hamar.
De az össz. 12k volt, a 3 szett...

[ Szerkesztve ]

(#6724) madmike


madmike
őstag

Sziasztok,
Van egy wltoys 144001-es buggym. Tönkrement benne a szervo. A gyári az 5 vezetékes. Rendelhetek bele 3 vezetékeset is, vagy a gyári vezérlő csak 5 vezetékest fogad?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#6725) JoinR válasza madmike (#6724) üzenetére


JoinR
senior tag

Csak 5 szálas lesz jó.

(#6726) motoflug válasza DEV_NULL (#6722) üzenetére


motoflug
őstag

Az Arrma Mojave egy tank, van egy havernak. Nekem Losi Baja Rey van, az is elég masszív cucc, igaz még nem sokat ment. Viszont egyik alkalommal nekicsaptam orral (lengőkarral, ahogy illik), egy falnak és semmi baja nem lett. Ugyanitt az LRP-m anno 3-ba tört volna. Német oldalakon azért van TT Pro is bőven.

(#6727) tvamos válasza madmike (#6724) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo megoldas a 3 vezetekes szervo, csak akkor mindenbol uj kell, ESC, ado, vevo...

(#6722) DEV_NULL
Szerintem rendelj EU-bol, mindent meg lehet itt venni, es nem kell a vamkezelessel nyuglodni, meg az esetleges garancias ugyintezes is egyszerubb.

En tudom, hogy az amerikaival, meg a kinaival is lehet egyezkedni, de azert a vetel utan 1-2 honappal mar nem egyszeru.

(#6726) motoflug
"egyik alkalommal nekicsaptam orral (lengőkarral, ahogy illik), egy falnak és semmi baja nem lett"
Szerintem lassan mentel... :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6728) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Lehet nem a legjobb topik, de mást nem találtam. :B
Festéssel kapcsolatos kérdésem lenne. 3D nyomtatott (PETG) tárgy, megcsiszolva ahogyan kell, most tartok itt: [Finishing 3D Prints 101: How to Paint 3D Printed Parts -> 2:10 környéke]
Vagyis az alapozó felvitele után vagyok. Ezt használtam, 2 rétegben, a 2 réteg között 1 nap száradási időt hagytam, radiátortól nem messze (25°C körül lehetett).
Most a 2. réteg alapozó felvitele után eltelt egy nap, de azt vettem észre, hogy sötét kesztyűben (még arra is figyelek, hogy a kezemmel ne zsírozzam össze festés előtt) ha finoman elhúzom az ujjam a felületen, akkor azt befogja kicsit, mintha poros lenne.
Tehát fog/kopik az alapozó. Amitől rosszullét kerülget, mert ugyanezt a kört már eljátszottam másik fajta (olcsó) alapozó + festékkel, és ugyanez volt a helyzet.
Ugyanis gondolom ha már az alapozóval se kaptam jó felületet, akkor a festék réget is le fog róla kopni ha végighúzom rajta az ujjam.
Még egyvalamit nem próbáltam, hogy az alapozás után majd 1000-es papírral megcsiszoljam. Kérdésem, hogy utána lemossam a modellt? Azért gondolom hogy kéne, mert a csiszolás közben leváló finom szemcséknek köszönhetően méginkább kopni fog róla a rá fújt festék. Legalábbis gondolom én... :B
Szóval ezzel kapcsolatban kérném a tapasztaltak segítségét/javaslatát. Akár fizetek is érte, mert már kezdek kétségbe esni, hónapok óta nem érem el a kívánt eredményt.
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#6729) JoinR válasza TomMusic (#6728) üzenetére


JoinR
senior tag

A PETG-t festeni nagy szívás. Mindenképp mosd le a csiszolás után.

(#6730) DEV_NULL válasza motoflug (#6726) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Melyik német webshopban látod? Én egyet sem találok, mindenhol csak DB Pro van.

(#6731) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#6730) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Az elmúlt ~1,5 órában amit találtam európai rc webshopot átnézve sem találtam sehol...

(#6732) TomMusic válasza JoinR (#6729) üzenetére


TomMusic
őstag

Lemostam, de nem segített. Kínomban már írtam a filament gyártónak hogy ők mit javasolnak. :O

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#6733) motoflug válasza DEV_NULL (#6730) üzenetére


motoflug
őstag

Jogos, anno néztem én is ezeket, és én arra jutottam, hogy DB Pro-t vennék és átalakítanám TT-re. Ez kavart meg, valóban csak a DB-ből van. Kasztni csere, meg a lökösök, ha nagyon akarod kerekek és meg is van. A többi ugyanaz.

(#6734) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Nagyon nem vagyok otthon az RC autózásban és most adott egy feladat. Offroad-terepjáró távirányítós kocsit vennénk 4-7 éves gyerekeknek, ami azért bírja a strapát, amit falun kaphat. 😄
20-25ezer forint a keret, ezt néztük eddig. Jó lehet vagy esetleg tudnátok jobbat ajánlani?

Köszi! :R
Üdv, Fecó

(#6735) chris-v válasza run4fun (#6734) üzenetére


chris-v
senior tag

Nagy csodát ne várj tőle, játszani jó lesz. Full műanyag minden, szóval strapabírásban sem lesz a toppon.
Ha ennél jobbat szeretné, akkor bele kell nyúlni a zsebbe jobban. Bár kérdés, hogy egy 4-7 éves gyereknél érdemes-e elsőre ennél többet áldozni pénzben?

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6736) JoinR válasza run4fun (#6734) üzenetére


JoinR
senior tag

Szart csakis olcsón. Ha már ez kell, akkor itt fele annyiért megkapod. Ennyit talán megér, mivel egész nagy, ha elromlik, tologatni is jó lesz.

(#6737) JoolsNOS válasza run4fun (#6734) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Esetleg a keretből egy ilyen is kijön a wishről rendelve.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6738) JoinR válasza JoolsNOS (#6737) üzenetére


JoinR
senior tag

Szerintem pár ezrest pluszban megér az MN99S fém fogaskerekekkel és működő lámpákkal.

(#6739) JoolsNOS válasza JoinR (#6738) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ezt linkeltem volna, de nem találtam enyiért. Inkább a lényeg, hogy ebben már asszem proporcionális a kormányzás. (persze a fém fogas is jó dolog)
Bár annyi gond van, hogy ez kína. Lehet benyalsz vele egy vámeéjárást meg 1-2 hónap mire ideér.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6740) tvamos válasza JoolsNOS (#6739) üzenetére


tvamos
nagyúr

Engem inkabb az szokott zavarni, ha torik, akkor a 20 Ft-os alkatreszre kell varni heteket. Mert kozben az auto meg ott van a polcon, a gyerek meg ragja a fulem, hogy "Na! Auto! Gyerunk!"

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6741) chris-v válasza tvamos (#6740) üzenetére


chris-v
senior tag

Ezért kell 2 (vagy több) autót tartani :D

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#6742) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Na megvan! :C

[ Szerkesztve ]

(#6743) motoflug válasza DEV_NULL (#6742) üzenetére


motoflug
őstag

Menő. Honnan érkezett? :)Jó mókát vele! ;)

(#6744) DEV_NULL válasza motoflug (#6743) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Amcsi Amazon-on vettem. Szerencsére nem bontottat kaptam, viszont a küldföldi fórumokon feltárt jelenség nálam is fennált. Olaj a kartondoboz alján az autó alatt. Most épp a lengéscsillapótokat töltöm újra, mondjuk nem sok hiányzik belőlük. Előre látó módon vettem hozzá TLR 37,5 olajat.
Azt már tudom, hogy be kell szerezni 2S aksit is. Megpörgettem a kereket 3S-sel... Ijesztő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6745) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Módosítok. Nincs szükség 2S-re. :))
Elvittem kipróbálni, nagyon megy. Megforgattam a porban is. Bár ne tettem volna. Úgy látom a takarítása egy hálátlan feladat lesz.

(#6746) tvamos válasza chris-v (#6741) üzenetére


tvamos
nagyúr

Erre nem mindig van lehetoseg! Mondjuk nekem van most 10 is, de regebben nem volt.

Ma peldaul hozzam kerult egy GL racing GTR szet. Kivancsi vagyok, hol all meg ez a mini-z meretu auto a vegen. Meg egy Kyosho MINI-Z Racer BODYSET BMW Z8 SILVER is, ezt nem biztos, hogy ki merem bontan...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6747) peet137


peet137
tag

Kivittem egy körre a jamara ice tigert. Kefés szabi van benne, a gyári, de kapott egy 15 körös motort. Beledobtam a 120c-s cnhl akksit, durván megy vele. Bár szerintem a motornak ez volt az utolsó köre, elég égett szaga volt, meg megállás után füstölt is... De még megy :)) Jó ez az akksi, meg ezek szerint a szabi bír ennél erősebb motort is, mert csak langyos lett... Pedig a fiam is megkinalta csőgázon párszor.

[ Szerkesztve ]

(#6748) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Használt rc cuccokat hol adtok-vesztek?

(#6749) Gubu0101 válasza DEV_NULL (#6748) üzenetére


Gubu0101
veterán

Facebook,van jopar hirdetos csoport.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6750) JoinR


JoinR
senior tag

Nemrég rendeltem meg ezt az RC-kocsit (1/18-as Toyota Corolla AE86), mivel gyerekkori kedvencem ez a típus, nem lehetett otthagyni. :))
Ennyiért szerintem jó vétel, teljesen proporcionális vezérlésű, meglepően gyors, a kinézete is egész pontos, a működő bukólámpáról nem is beszélve. :D
Drift kerekek nélkül még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.