Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) Atke


Atke
senior tag

Sziasztok!
370-es motorra lenne szüksége egy AEP-be (Airsoft pisztoly)
Van egy amit "kimondottan" használnak chihai
Vagy ez ugyan az elvileg

Paraméterek
Voltage: 7.4 - 11.1V (We recommend a maximum of 7.4V, otherwise there may be feeding problems)
Speed: max. 45,000 rpm
Current: 2.8A (max.100A)
Power: 115W
Torque: 1.4kg/cm Nekem ez lenne lényeges
Magnets: Neodymium

Torque: 1.4kg/cm Nekem ez lenne lényeges, mert inkább nyomatékos kéne, mint sem nagysebességű... De ezt az adatot sehol nem találom.
Érdemes lehet keresni alternatívát RC motorok közt, vagy ez a 13-14 ezer forint környékén nem fogok jobbat találni? Előre is kösz!

(#6652) Levi123 válasza gabe_ (#6649) üzenetére


Levi123
senior tag

Nekem egy jó darabig a hozzáadott USB csatlakozós töltő volt, amit normál telefontöltőre kell csatlakoztatni. Ezzel töltöttem kb 30 ciklust. Majd kellett beszereznem jobb töltőt ami már a 4 cellás akkut tudja tölteni (skyrc imaxb6), azzal is töltöttem a 2 cellás akkut, megnéztem mennyi különbség van a két cella feszültsége és meglepődtem, hogy ugyanannyi volt, pedig azt nem a balance töltővel töltöttem előtte csak hozzá kapott változattal...

#6647chris-v: igen sokat káromkodik, de elég jó videók szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Levi

(#6653) Gubu0101 válasza Gubu0101 (#6648) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem vartam a velemenyekre,ma meg is jott,aztan majd kiderul mennyire jo cucc :D
Egyenesen a hobbywingtol rendeltem,olcsobb is kicsivel mint az otthoni boltokban es 1 het alatt megerkezett EU raktarbol.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6654) peet137 válasza Gubu0101 (#6653) üzenetére


peet137
tag

Mo-ra rendelted? Ha szabad tudni, mennyi volt a fuvar? Ezer éve nem rendeltem onnan... Pedig akadnak jó cuccok, bár már nem olyan olcsó, mint régen...

(#6655) Gubu0101 válasza peet137 (#6654) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ingyenes.Igen oda rendeltem.De most neztem,hogy a Hobbykingtol rendeltem :D [link]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6656) peet137 válasza Gubu0101 (#6655) üzenetére


peet137
tag

Ja, én eleve úgy olvastam... Öregszem :))

(#6657) Gubu0101 válasza peet137 (#6656) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,benezten wing-king bekavart :D Nem baj legalabb teszteltem a megrendelest,legjozelebb is innen rendelek majd,mar egy taviranyitot kineztem :B
Mondjuk ha hetvegen rendelsz,szerintem pentekre megerkezik.En szerdan rendeltem multheten,ma meg is jott ugy,hogy volt benne egy hetvege (GLS hozta).
Mondjuk kisebb osszegnel nem tudom van a szallitasi koltseg ez boven 100€ folott volt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6658) peet137 válasza Gubu0101 (#6657) üzenetére


peet137
tag

Ez amúgy mitől 2in1?

(#6659) JoinR válasza peet137 (#6658) üzenetére


JoinR
senior tag

A motor végében van az ESC.

(#6660) Gubu0101 válasza peet137 (#6658) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azert amit irt fentebb Joinr.Nem kell neki kulon esc,mert bele van integralva.Hogy ez mennyire jo vagy sem azt nem tudom.Ha bedoglik netan az esc resze,hogy javithato vagy nem aztse.Meg nem neztem utanna.Annyibol jo,hogy nem foglal plusz helyet kulon az esc.Meg egyszeru mint a faek a beuzemelese,beszerelese,kalibralasa.Majd az xt60 csatit kell rola atcserelnem a traxxas csatira.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6661) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom nem egy gyors RC gép, de kész lettem vele... :C :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6662) Gubu0101 válasza Sub-ZeRo (#6661) üzenetére


Gubu0101
veterán

Popec :C Gondolom tamiya?Nekem is a kovetkezo project valami teher jarmu lesz.Nezegetem a 3 tengelyeseket ural stb alirol alapnak aztan majd atalakitom.Mondjuk en inkabb a kinti terepre tervezgetek.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6663) JoinR válasza Sub-ZeRo (#6661) üzenetére


JoinR
senior tag

Nagyon jól néz ki, grat! Sok LEDet bele! :D

(#6664) Sub-ZeRo válasza Gubu0101 (#6662) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, Tamiya. A pótkocsi az. Carson világítással hátul.
Teljes világítás, hang, rezgés. Még nem tudom irányítani, mert arra nem volt időm. :DDD

#6663JoinR: Elég ami benne van... :U ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6665) Zolka75


Zolka75
tag

Szevasztok ez lenne az én vasam egy hónapja készült el :)

[ Szerkesztve ]

Zolka, Galaxy A5

(#6666) peet137 válasza Zolka75 (#6665) üzenetére


peet137
tag

Ez is komoly cuccos. Grat hozzá!

(#6667) peet137 válasza Sub-ZeRo (#6661) üzenetére


peet137
tag

Elég komoly hardware. Király lett! Hány csatorna egy ilyen terelgetese, világítása, stb?

(#6668) tvamos válasza Sub-ZeRo (#6661) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez nagyon kiraly! A fulke anyagaban szinezett muanyag, vagy festett? Vagy hogy van ez?

(#6665) Zolka75
Nagyon kiraly ez is!

(#6662) Gubu0101
Nekem van egy Alis Uralom (WPL B36KM) a szerkrenyben, meg mindig nem raktam ossze, nem szep, mindig, amikor eloveszem arra gondolok, kene ra valami franko festes, aztan visszarakom a szekrenybe.
Fiamnak B16 van, azon is jol allna egy festes... Meg ahoz, hogy kint lehessen vele menni, kell a hajtaslancon reszelgetni. (Jo minosegu fem kardan minimum kell ra, mert a hatso 4 kerekhez meno kardant meg oda is tudja csapni, mondjuk kuszobhoz, az nakunk 2 percet sem birt. De amugy itt van a hozzaszolasaimban, ha raszursz.)
De minek egy ilyen a Traxxas melle?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6669) Sub-ZeRo válasza peet137 (#6667) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

6 csatornás van hozzá, de annyit nem használ. 4 csatorna kell neki. Mivel a pótkocsin van egy autómata gólyaláb felhuzó az egy csatorna, meg 3 a traktornak.
Váltó, gáz, kormányzás. Így jön ki a 4 csatorna. Még 2 őt tudna. De egyelőre nem mélyedtem bele az irányításba meg mi hogy műjödik , majd hétvégén... Nincs most rá időm...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6670) Sub-ZeRo válasza tvamos (#6668) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:R Nem. A fülke fehér és olyanra színezed amilyenre szeretnéd. Hát nekem nem lett a legszebb de ezzel úgy voltam, hogy elsőnek tanulásnak jó lesz, tapasztalat szerzésnek. Nem nagyon csúnya, de van benne hiba. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6671) Gubu0101 válasza tvamos (#6668) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tuti a geped :D Valami hasonlot nezegetek en is.Talan ez meg jobb,mivel fem meg osszeepitos.Amugy airbrushal (is) szoktak festeni 17-20 ezertol lehet kapni kompresszorral.Revellnek vannak jo festekei ugye maketthoz,ehez is jo szerintem.
Atol meg,hogy van traxxas tetszenek ezek a teherautok is,meg ugye a szerelesben is van elevezet,eddig tobbet szerelgettem,alkatreszeket csereltem a defenderen,mint jatszottam vele :D Tegnap mar megjott a kemeny kasztni is.Lesz egy het szabim,estenkent meg indul a szereles ismet :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6672) peet137 válasza Gubu0101 (#6671) üzenetére


peet137
tag

Látom, téged is kezd megfertőzni a dolog, én is durván rápörögtem a szerelésre anno, az a legnagyobb móka az egészben :)) Őszintén szólva a tapadós verda már uncsi így, hogy nincs rajta semmi fejleszteni való. Az utolsó lépés a stabrudak voltak, azóta csak repeszteni kell vele. Ezért épült a drift autóm. Ha megtanulok vele rendesen kilincselni, remélem nem leszaz is unalmas. De már tervben a buggy, ahogy írtam is. :)

(#6673) Gubu0101 válasza peet137 (#6672) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hat meg,nem volt tervbe,hogy cserelgetem rajta a cuccokat.Most meg nem tudok leallni rola :D Valamit mindig kitalalok,meglatok.Meg szerencsere a kasztni+ motort kiveve semmi nem kerul nagy osszegbe.Kinabol az injoratol megrendelem 2 het kb mire megerkezik.
Tvamos amit irt gepet az megtetszett,nem is veszes osszeg,raadasul fem+ osszeszerelos.Tul leszek a defin aztan lehet az alirol megrendelem idekint. :U :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6674) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Jottek mar a kerekek is :D Asszem most 2 honapig nem koltok ra :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6675) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Es “kesz” :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6676) Levi123 válasza Gubu0101 (#6675) üzenetére


Levi123
senior tag

Jól néz ki :K

Levi

(#6677) Gubu0101 válasza Levi123 (#6676) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi. :R Tobb orat szereltem mint amennyit jatszottam :D Mar csak egy jo szervo kell bele,meg par aprosag.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6678) Levi123 válasza Gubu0101 (#6677) üzenetére


Levi123
senior tag

A fali tartókonzol az gyári vagy Te csináltad? Én is szeretnék valami hasonlót, most egy szekrény tetején van középen feltámasztva, hogy ne a kerekeken pihenjen.

Levi

(#6679) Gubu0101 válasza Levi123 (#6678) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az tv tartó :D Megmaradt rossz méret miatt,kicsit rendeltem.Aztán agyalgattam és csináltam belőle az autóhoz tartót.Kicsit vágni kellett,de nem vészes átalakítást igényelt :D



Motor csere is volt :D Hobbywing 1800 lett a befuto,integralt esc-el.Ezt is egyszeru beuzemelni,kalibralni kb 3perc az egesz :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6680) Levi123 válasza Gubu0101 (#6679) üzenetére


Levi123
senior tag

Jó ötlet volt az átalakítás - a tartónál és az autónál is :)

[ Szerkesztve ]

Levi

(#6681) Gubu0101 válasza Levi123 (#6680) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hat ha mar volt,igy legalabb haszna is lett :D Mar csak a masodiknak kell egy tarto,ha megmarad :D
Tul jo lett,most olyan szep allapotban van,mintha most csomagoltam volna ki,sajnalom kivinni. :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6682) peet137 válasza Sub-ZeRo (#6661) üzenetére


peet137
tag

Most értem a blogod végére, szép munka... Ugyanazzal a ts19-cel fujtad a fülkét, amivel én fújtam a Skyline kasztnit. Mint kiderült nálam, az nem lexan kasztnira való... :) pedig brutal szép színe van, főleg napfényben.

(#6683) Sub-ZeRo válasza peet137 (#6682) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lexanra a PS-16-ot használtam mikor a Subarut festettem.
Amúgy igen, szép, de még nincs befejezve a kamion. Még matricák kellenek rá és kész. Meg meg kellene tanulni használni, meg a gólyalábra még nem jöttem rá... Csak nincs rá időm hogy foglalkozzak vele... :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6684) peet137 válasza Sub-ZeRo (#6683) üzenetére


peet137
tag

Igen, közben közösen rájöttünk itt a kollégákkal, hogy a PS széria való lexan cuccokra. A TS-t ledobja a kasztni, ahogy hajlik... Keresek valami hasonló színt a PS-ek között a tavasszal. :K

(#6685) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok

Autóra lehet venni esetleg fp kamerát, és rászerelni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6686) JoinR válasza gabe_ (#6685) üzenetére


JoinR
senior tag

(#6687) gabe_ válasza JoinR (#6686) üzenetére


gabe_
őstag

Van esetleg valami használható leírás ezekhez?
Ilyen telefonnal összeköthető élőképes rendszer érdekelne

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6688) JoinR válasza gabe_ (#6687) üzenetére


JoinR
senior tag

Az FPV-zés eléggé DIY kategória, kevés plug and play megoldás van. Sok a kérdés, mekkora a méret, mekkora az elvárt hatótáv, és leginkább, mekkora az anyagi keret?

[ Szerkesztve ]

(#6689) Gubu0101 válasza gabe_ (#6685) üzenetére


Gubu0101
veterán

[link] Itt van par fele fajta,nezz korul.~1 het a szallitas.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6690) gabe_ válasza JoinR (#6688) üzenetére


gabe_
őstag

Egy 1:12 méretű buggyra gondoltam, kb. 100m hatótávval. Ha jól látom, akkor egy kamerából, egy rádiós egységből és egy akkumulátorból áll az egység, plusz ugye egy mobiltelefon, amire küldi a képet.
Ehhez milyen appot szokás használni?

Pl. ez vagy valami hasonló akár jó is lehetne? [link]

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6691) Levi123 válasza Gubu0101 (#6681) üzenetére


Levi123
senior tag

Kell egy másik is amit nem sajnálsz kivinni :)

Levi

(#6692) Gubu0101 válasza Levi123 (#6691) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tegnap már kivittem :D Addig nem akartam amíg nincs teljesen kész,de már furdalt a kíváncsiság.Majd tavasszal csinálni szeretnék egy kis pályát hátul a kertben,kis dagonyázóst :D
Van másik is,de ezt jobb szeretem.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6693) gabe_


gabe_
őstag

Felavattam a kis Wltoys buggymat, kivittem a kertbe próbálgatni...
link
Azt észrevettem, hogy ezen a puha homokos talajon ha feltekerem 100%-ra, annyira veri a port, hogy egy kis idő után belemegy a homok a motorba és meg is áll.
Ha kirázom és kifújom belőle, egy csavarhúzóval megmozdítom a motort, utána megy megint.
Ez normális jelenség?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6694) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Sziasztok!
HPI Jumpshot SC Flux-szal van valakinek tapasztalata? Megéri az árát? Ideális kezdő RTR?

[ Szerkesztve ]

(#6695) tvamos válasza DEV_NULL (#6694) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az arat szerintem megeri, de siman megy 80-at, szoval... kezdo autonak csak akkor, ha jo vagy onmegtartoztatasban. (Konnyen be lehet tolteni a dev_null-ba.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6696) DEV_NULL válasza tvamos (#6695) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Mindenképp 2S aksival venném, olyam 5000mAh körülivel. A 3S-sel már túl dúrva szerintem, találtam yt videót, ahol a menetszél már felkapja végsebességen.

(#6697) tvamos válasza DEV_NULL (#6696) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kollegamnak van hasonlo felepitesu autoja. (Hatso hajtas, a motor a kerek mogott van.) Ezt nekem nehez volt vezetni. Elso autonak inkabb olyat javaslok, ami 4 kerek hajtasu, es a motor is a ket tengely kozott van. Markan belul ilyen pl. a Savage XS Flux. (Ezzel is tudsz backflip-et csinalni, szoval nem sz@rral gurigazik.) Tudom, ez nem SC, hanem Monster, es gondolom valamivel tobbet kernek erte.

De, ha nagyon tetszik ez a gep, akkor vedd nyugodtan, meg lehet szokni, es akkor mehet a "jump".

Amugy egy ilyen auto, ami max. 3S, az 2S-sel is durva lesz.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6698) DEV_NULL válasza tvamos (#6697) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Köszönöm, hogy válaszoltál.
Nem vásaroltam még ugyan is a TRAXXAS SLASH VXL 4WD TQI RTR-rel is szemezek. Nyilván a JUMPSHOT-ra gondoltamm mivel az jó 40k-val olcsóbb.
A SLASH-ről esetleg mit gondolsz? Vagy menjek még feljebb és LOSI TENACITY DB PRO? Nem tudom van-e értelme első autónak ennyire drága klt.-et venni.

(#6699) JoolsNOS válasza DEV_NULL (#6698) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem most 4wd Slash van (számomra tökéletes), előtte 2wd volt ami nyálkás időben vezethetetlen volt. Én összkerékpárti vagyok, de ha lett volna giroszkóp a 2wdben akkor lehet nem adom el, az marha sokat segít a látványos irányításban.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6700) DEV_NULL válasza JoolsNOS (#6699) üzenetére


DEV_NULL
őstag

2S-sel használod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.