Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) jófejsrác válasza koncsik (#8800) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én még karácsonykor akartam tőlük rendelni, de nem jött meg a csomag. Többször írtam nekik emailt, ahol ellentmondásokba kerültek saját magukkal. Nem ajánlom őket egyáltalán!

Hardveraprón sikerült vennem végül egy bontatlant 7k-ért.

(#8803) Dinomano válasza jófejsrác (#8801) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én nem online rendeltem tőlük...Szerencsére egy pesti ismerős elment a gépért... (Sajnos legközelebb csak márc/ápr.környékén jönnek lakóhelyem felé, így (szívtam is a fogam) hogy várnom kell... Viszont "online-megbízhatatlanságuk" tükrében ez nem baj...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8804) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Megszuneteik a keszulekeken a psp jatekok vasarlasat. Webes feluleten keresztul lehet elerni oket csak.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8805) fausto válasza Adam_Shepard (#8804) üzenetére


fausto
addikt

Ezt hol olvastad?

(#8806) Adam_Shepard válasza fausto (#8805) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Update: Native PSP store to close on 3/31. Content purchases still accessible at https://t.co/luJeIk6YxT. More info: https://t.co/vBJvdJR1pG

Playstation Twitter

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8807) VooĐoo válasza Adam_Shepard (#8806) üzenetére


VooĐoo
tag

Ez csak a PSP-re vonatkozik, Vita-n ugyanúgy lehet venni majd PSP-s játékokat.

PSN: Neon--Skyline

(#8808) fausto válasza VooĐoo (#8807) üzenetére


fausto
addikt

Mondjuk amúgy is a webes felületen szoktam vásárolni :)

(#8809) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk, poén, hogy a multkori hir kirakasa elott kb fel oraval rendeltem egy Ps TV-t ettol a Corvin Konzoltol. Kiprobalva, hasznalva valo igaz, hogy PS4 nelkul kb semmire nem jo(latva a vita kepessegeit) es csak PS4 remote funkció van benne. Mivel eros netem van, így lagrol nem igazan tudok beszamolni, de tervben van hogy kiprobalom gyengebb nettel is a cuccot. Durva, hogy nem melegszik eros hasznalat mellett sem ekkora meretnel.

MÁS:

Valakinek megvan ez a Resident Evil pakk ami Vitara es PS3 ra elerheto? Ha igen, mennyire gaz a port?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8810) Adam_Shepard válasza VooĐoo (#8807) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk ezt írtam :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8812) fausto válasza Adam_Shepard (#8810) üzenetére


fausto
addikt

Kicsit félreérthető volt, én pl. azt hittem, hogy Vita-n nem lehet majd PSP játékokat venni.

(#8813) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Összefoglalóból: "Rendelkezik beépített böngészővel, amely egész jól használható. Ezen felül elérhető YouTube, Facebook, Twitter, Skype, Foursqare alkalmazás is. Sőt, hamarosana Twitch is elérhetővé válik."

Ezeket hol találom, store-ban hiába bénázok... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8814) Karma válasza koncsik (#8813) üzenetére


Karma
félisten

Nagy részük végül nem készült el, vagy nemes egyszerűséggel azóta legyilkolták. A Store-ban az Apps alatt megtalálod, ami még elérhető.

“All nothings are not equal.”

(#8815) koncsik válasza Karma (#8814) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Köszi, még az app szekció-ra sem tudok váltani a Game-ről a store-ban (vitán nézem). Lehet, hogy teljesen lenullázták...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8816) Amadako


Amadako
tag

nem tudja valaki hogy ps tv-hez lehet valahogy remote play közben csatlakoztatni a sony wireless headsetet?
adaptert bedugtam nem ismerte fel, kontollerbe bedugtam jack dugóval,de úgy meg az volt a baj,hogy nem tudtam elérni azt a menüt amiben belehet állítani,hogy az összes hang a jack dugós fülesbe menjen... :(

(#8817) Elims válasza Amadako (#8816) üzenetére


Elims
veterán

Én a múltkor szinte mindent megpróbáltam (mondjuk a 7.1-es vezeték nélküli head-set-tel nem próbáltam ki),nem jött össze. :-/
Ha neked sikerül,írd meg légyszives,hogy hogyan.

(#8818) Amadako válasza Elims (#8817) üzenetére


Amadako
tag

szerintem nem csinálták meg hogy működjenek és így,hogy már Japánban nem is forgalmazzák,nem is fogják :(

nincs több ötletem,hogy lehetne megpróbálni
max az ha a tv hangforrása lesz a fülesed,de nekem nem ismerte fel az adaptert sajna

(#8819) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Flame Over nagyon tetszik, igaz bénázok rendesen a játékban. Pályát még nem csináltam végig, de annál többször haláloztam el. :)
Viszont a vásárlást/fejlesztést nem értem. Hiába nyomok rá az elfogadásra nem enged fejleszteni hiába van pénzem. Lehet, hogy csak a kész pályák után lehet fejleszteni? Mert ilyenem még nincs. :N

(#8820) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#8821) Dinomano válasza Goldwin (#8820) üzenetére


Dinomano
senior tag

Mindegy, van egy mikrokonzolom, amihez van/lesz 4 játékom! :-P

Tényleg... NFS Most Wanted, Killzone M., Sly Cooper-Thieves in Time és Borderlands 2-ön kivül van rá VITA-s játék, ami megy?

(Soul Sacrifice Deltarol hallottam, ami "müxik", viszont azt sehol sem találtam eladót kis hazánkban (tudja valaki, hogy esetleg külföldről mennyi...ill. hogyan tudnám megszerezni?) valamint Ninja Gaiden Sigma 1-2 megy, ha jól hallottam... Anno X-boxon játszottam az elsővel, ha jól tudom az első SIGMA annak a kibővítése...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8822) fausto válasza Dinomano (#8821) üzenetére


fausto
addikt

Az SS delta eu-ban csak digitálisan jelent meg, de egyébként nagyon jó játék.

(#8823) Tegla80


Tegla80
addikt

Aki regota plus-os es zsakolta az megnezne,h a killzone lib.... megtalalhato e meg nala?
Nemtom,h mikor tunt el nalam ,de meg a letoltesi listam sem tartalmazza mar....store-ban meg a platinum van kint,amit penzert adna.
Nincs ra szuksegem(probaltam es annyira nem jott be),de azert nem igy mukodik sztem a dolog,h sutty kivesszuk. :((

Sony® & PlayStation®

(#8824) Tegla80 válasza Tegla80 (#8823) üzenetére


Tegla80
addikt

Upsz,targytalan.
Az nem is plus miatt volt....nameg nem is azon az accon... :B
Szoval torolheto mind2 hsz. :D

Sony® & PlayStation®

(#8825) Dinomano válasza fausto (#8822) üzenetére


Dinomano
senior tag

Milyen áron vesztegetik digitálisan? Az a baj, h. memóriakártyát is kell vennem, ha játszani akarok vele... Csak a Single-player része érdekel amúgy...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8826) Adam_Shepard válasza Dinomano (#8825) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

kicsivel kevesebb mint egy tizes a delta.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8827) fahrii


fahrii
őstag

Szerintetek mennyit kaphatok a gen1es vitámért? Van hozzá 2,5 évnyi plusos játék, 64 gigás memkari, meg egy tucat vásárolt. Sajnos semmi időm játszani, ha meg előveszek valamit utazás közben akkor telefonom bökdösöm. Utóbbi 1 évben jó ha 20-30 órát használtam amúgy fekszik a tokjában :(

[ Szerkesztve ]

(#8828) Adam_Shepard válasza fahrii (#8827) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

[link]

Az accounton lévő játékokat ne írd bele, mert tilos árulni az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8829) fausto válasza Dinomano (#8825) üzenetére


fausto
addikt

Érdemes várni egy akciót, én olyan 4k körül vettem

(#8830) #00110336


#00110336
törölt tag

(#8831) Dinomano válasza fausto (#8829) üzenetére


Dinomano
senior tag

Lehet, hogy már kérdeztem korábban, de hátha valaki tudja...Legolcsóbban (gondolom használtan legolcsóbb) érdekelne Vita memóriakártya... ( PS Vita Demók miatt érdekelne. Olyan demók érdekelnek, amiket free accounttal le tudok szedni, és mennek PS TV-n...)

Pl. Dead or Alive 5 demo stb...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8832) vico84 válasza fahrii (#8827) üzenetére


vico84
csendes tag

Jobban jössz ki ha külön eladod a memkártyát.
Az érdekelhet egy két embert.

(#8833) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Ha esetleg tud valaki gyorsba Minecraftot eladót,az kérem jelezze nekem privátban!!
Nagyon köszönöm előre is!! :R :R

Üdv:Zsolt

Psn ID: Tdizsolt

(#8834) Saabb


Saabb
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek! Most vettem ps vita-t tökéletesen működik, érintő is! Viszont töltősnél egy idő után ha nem piszkálom nem működik az érintő... kihuzás után kb 10 másodperc és fellehet oldani! Használat közbe dugom töltőre hibátlan! MI lehet a baja dobjam ki, szerelő? Válaszotokat köszönöm! UDv

(#8835) renji00 válasza Saabb (#8834) üzenetére


renji00
aktív tag

Próbáld teljesen lenullázni a gépet, rendszert is állítsd vissza.

(#8836) Saabb válasza renji00 (#8835) üzenetére


Saabb
csendes tag

Köszönöm a válaszod! Állítsam vissza alapbeallitasba? sajnos vagy 3 részes töltője van kínai összerakott az nem lehet a hiba forrása? Válaszodat köszönöm

(#8837) Wlac válasza Saabb (#8834) üzenetére


Wlac
Ármester

Próbáld meg úgy, hogy csak USB-ről töltöd, nem pedig hálózatról. Ha úgy nem csinálja, akkor valóban a töltő lehet a gond. Nekem a régi tabletem volt olyan, hogy ha hálózatról töltött, akkor félreérzékelt a kijelző.

“The wha-"

(#8838) Saabb válasza Wlac (#8837) üzenetére


Saabb
csendes tag

Köszönöm! Sajnos utángyártott kínai 3részből összeszkábált angol, usa és végül a magyar töltő! Szerzek egy rendes töltőt és megsasolom úgy! Köszönöm még 1x

(#8839) ldave


ldave
félisten

XCOM: Enemy Unknown Plus megjelent Vitára.

A Slime draws near! Command?

(#8840) renji00 válasza ldave (#8839) üzenetére


renji00
aktív tag

Wow , kapható is? :o Nagyon radar alatt érkezett.

(#8841) koncsik válasza ldave (#8839) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :R store-ban 5990 HUF, sajnos nem PS TV kompatibilis.
Nagy kedvencem volt PC-n. Rezeg a léc, de P4G-t is most vettem, hátha lesz akciós majd az xcom... (P4G kártyán)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8842) ldave válasza renji00 (#8840) üzenetére


ldave
félisten

Teljesen hülye a Sony. Itt egy remek játék, és még egy videót se kapott a megjelenésére. Vagy lehet nagyon szar a Vita port és azért :)

A Slime draws near! Command?

(#8843) Mrdevil válasza ldave (#8842) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez tényleg fura, pedig nem tűnik rossznak, lehet be is húzom.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8844) Petreszku válasza ldave (#8839) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Ez a nagygépes VITA változata?
Vagy van benne eltérés?

(#8845) ldave válasza Petreszku (#8844) üzenetére


ldave
félisten

Fogalmam sincs, csak a hírt láttam. De valószínüleg az iOS vagy a PS3 változat van Vitára átírva.

A Slime draws near! Command?

(#8846) Wlac válasza ldave (#8845) üzenetére


Wlac
Ármester

Pont pár hete gondoltam arra, hogy mekkora kapufa az, hogy nincs egy normális X-COM szerű játék Vitára. Nagyot nőtt a szememben a gép. :)

“The wha-"

(#8847) fahrii


fahrii
őstag

"If you wanted to play XCOM on your Vita, then this is just that, but I wouldn't recommend this version over the others, espechially if you aren't a fan of terrible audio quality, hitches & glitches and long loading times.
It's not the worst port ever, visually it looks pretty decent for the most part by the Vita's standards, but it doesn't feel particularly polished either. Also I absolutely HATE compressed audio, and the audio in this version of the game is just dreadful."

Bizalomgerjesztő

Azt hiszem folytatom tovább a G3-asomon az xcomot.

[ Szerkesztve ]

(#8848) koncsik válasza fahrii (#8847) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

jaaaj :( ez szomorú

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8849) renji00 válasza fahrii (#8847) üzenetére


renji00
aktív tag

Ezek szerint elég fakezű a banda.

(#8850) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megvettem a Resi Revelations 2-t is most, hogy akcióba került. Ps4en is megvan, szanaszét játszottam már, nagyon szeretem, különösen a raid módot, de ez a vita verzió...

Olyan szinten sokat töltöget, hogy az már kiborító. Igazából egy szinten van a Borderlands 2vel, ami a portolást illeti.

De egy nagy pozitívuma azért vsn: Az, hogy egyáltalán megjelent. A Borderst is végigvittem (ez volt a harmadik platform, ahol megtettem), ezt is végigfogom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.