Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) crue válasza Adam_Shepard (#8200) üzenetére


crue
őstag

Igen volt, amikor még ők is forgalmaztak Vitát. Röhejes áron adták a kiegészítőket és néhány játékot is. Travel kit valami 3000 körül, füles ezerpárszázért meg néhány dobozos játék kb negyedáron.

(#8202) Adam_Shepard válasza crue (#8201) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azért, nyugtassatok meg, hogy legalább ennek is a végén sikerült becsatlakozni, amikor méregdrága minden kiegészítő hozzá meg játék is :D:D:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8203) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Milyen tokot érdemes venni hozzá? Elsősoron kemény tokra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8204) Elims válasza james001 (#8190) üzenetére


Elims
veterán

Én szóltam. :-/

Da Shep: Kemény tokot passzolom,puha,jó minőségű tok van az ebay-en fillérekeért.Én abban tartom és hibátlan.

(#8205) renji00 válasza Elims (#8204) üzenetére


renji00
aktív tag

Link pls. :p Nem slim gépem van.

(#8206) Elims válasza renji00 (#8205) üzenetére


Elims
veterán

Ilyet vettem.Ebből mindig an az ebay-en.Az àra elég szòrt,1-5$-ig van (néha még 7-8-ért is).Mindegyik ugyanolyan,ùgyhogy tökéletes az 1$-os.
Nekem is fat gépem van,először picit passzosnak tünhet,de nem szorul benne,pont jò rà.

(#8207) Adam_Shepard válasza Elims (#8206) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez jo a slimhez is? Vagy nagy a difi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8208) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kedves Macicsoport!

A Gods Eater 2 - ből létezik szerintetek angol verzió vagy patch?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8209) renji00 válasza Adam_Shepard (#8208) üzenetére


renji00
aktív tag

Ha létezne, akkor a fél világ azt nyomná. :DD Bamco azt mondta hogy jön a God Eater, de mi azóta is várjuk.

(#8210) Adam_Shepard válasza renji00 (#8209) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, a Börszt az van már, ahogy látom.

MÁS,

Volna valakinek kölcsönbe egy psp töltője a 11. kerület környékén bebikázni a cucclit (igen, psp-t)?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8211) Elims válasza Adam_Shepard (#8207) üzenetére


Elims
veterán

Biztos,hogy jò,mert a fat vita-ra pont passzos.Slim-re szerintem tökéletes. 200Ft-ot szerintem megér.. :-)

Ha nem talàlsz psp töltőt én tudok kölcsönadni,XIV.kerületben.

(#8212) perge666 válasza Adam_Shepard (#8210) üzenetére


perge666
veterán

1 hete énis megint PSP-n nyomulok. :)
(legkedvesebb kézikonzolom)

(#8213) Adam_Shepard válasza perge666 (#8212) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk, az alapokat beszereztem Vitára már. De valami eszméletlen szép ez a cucc:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8214) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kinek, melyikma kedvenc jàtèka Vitàra, pspre?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8215) Elims válasza Adam_Shepard (#8214) üzenetére


Elims
veterán

Nekem vita-ra a dungeon hunter alliance.Ennyivel sajnos ki is merült. :-(
Nem lenne rossz még az uncharted/ridge racer/need for speed most wanted,de a R1 gomb nekem nagyon kényelmetlen. :-(

+amit még szeretnék kipròbàlni vita-n az a psp-s gran turismo.Megvettem vmikor,de a telepítésig még nem jutottam el. :-/

(#8216) ldave válasza Adam_Shepard (#8214) üzenetére


ldave
félisten

Vitára nekem a Tearaway a kedvenc, PSP-n nem is tudom, talán Tactics Ogre-t mondanám, legalábbis biztos abba tettem a legtöbb időt.

A Slime draws near! Command?

(#8217) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A gran turismo sajnos iszonyat sokat tolt. Nekem ott bukott el a dolog. Megszereztem az otost ps3 ra is aztan hm.. Ok.. :( lehet az emlekek szepitettek meg. A tearaway demot leszedtem, erdekes es jo otlet de lbp tuladagolasom van :D pspn is meg ugy a ps vonalon a wipeoutok voltak meg kotelezo jelleggel. Probaltam visszatekerni itt a forumban is es latom, hogy nem sok minden erdemleges jott ki erre a gepre?

Az uncarted nekem meg nem jott at azzal a mass effectes fedezekes lovoldevel, hiaba meno a karakter es a tomb raideres hasonlosag.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8218) james001 válasza Adam_Shepard (#8214) üzenetére


james001
veterán

Vitára az Uncharted GA,Gravity Rush meg a Wipeout 2048. Meg még talán Tearaway.
PSP-re GoW Ghost of Sparta,Tekken 5 Dark Resurrection,Daxter,The 3rd Birthday és még sorolhatnám... :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8219) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az alap lift zenét hol tudom kikapcsolni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8220) Adam_Shepard válasza james001 (#8218) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Gondolokozom a Tekken haton Vitára.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8221) Rigormortiis válasza james001 (#8218) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Psp-re a legeslegnagyobb dobás a Crisis Core volt. Aztán a jeanne darc és talán valamelyik monster hunter, amibe elmebeteg mennyiségü idöt öltem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8222) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#8221) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor mar nem volt meg a pspm amikor a third birthday kijott(bantam mint allat) de a crisis coreomat nemreg adtam el. A masik kedvencem a phantasy star portable 2 volt iszonyat, mennyit nyomtam.

Az AC Chroniclest vàrom mèg. Azt Vitàra veszem meg, nem pcre.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8223) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amùgy, nyomjàtok a mai napig a psp/vitàt?

Sokan àruljàk.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8224) renji00 válasza Rigormortiis (#8221) üzenetére


renji00
aktív tag

Az a gáz hogy ezek közül egyik sem elérhető Vita-ra. :O

(#8225) Adam_Shepard válasza renji00 (#8224) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a Monster Hunter igen

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8226) renji00 válasza Adam_Shepard (#8225) üzenetére


renji00
aktív tag

Az nem érdekel, van 3DS és arra sincs meg. Nem nagyon érdekelnek ezek a vadászós játékok, a Toukiden Kiwami és a Freedom Wars is hiba volt számomra. Mondjuk azt a 10e forintot nem fogom visszasírni, mert nem olyan nagy összeg.

(#8227) Elims válasza Rigormortiis (#8221) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg! :-) Azzal lenyomtam pár órát..Naggyon szerettem.Csak ámultam a grafikáján. :-)

Da Shep: "A masik kedvencem a phantasy star portable 2 volt..."

Na erre ránézek.Dreamcast-en nagyon sok hetem ráment a phantasy star online-ra.Remélem ez is hasonló lesz.
Köszi! :-)

Viszont kérnék vmit.Ha 5percen belül írtál már hsz-t,szerkeszd az előzőt légyszives.

(#8228) perge666 válasza Adam_Shepard (#8214) üzenetére


perge666
veterán

Nekem vitán az AC és az UC volt a kedvencem,PSP-n meg sorolhatnám napestig a címeket,mert rengeteg kedvenc van amik többségét most újrajátszom. :)

(#8229) Elims válasza perge666 (#8228) üzenetére


Elims
veterán

Nekem vita-n az assassins creed nem jött be. :-( Igaz akkor még nem voltam rákattanva sem,az 1.rész nagyon elvette a kedvem.Viszont a black flag óta megfordult a helyzet. :-)

Perge,te játszottál a black flag-gel is,sokkal másabb a vita-s assassins creed? Természetesen nem a grafikára gondolok.

(#8230) perge666 válasza Elims (#8229) üzenetére


perge666
veterán

Azért a Black Flag köröket ver a Vita verzióra legalábbis nálam.
De azért a kézikonzolos rész is kedves számomra,de csinálhatták volna hosszabbra a sztori részét.

(#8231) Adam_Shepard válasza Elims (#8229) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A psp-s AC egy rèmàlom volt.. Fèlbe is maradt rèszemröl. Viszont ez a remote play ennyire szepen mukodik?
Ès a ps now + plussal is hozza tudok ferni a jatekokhoz a Vitan?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8232) renji00 válasza Elims (#8229) üzenetére


renji00
aktív tag

Én a 4. részig szerettem az AC-t onnantól nekem budget cím lett. Amióta megvan a Vita-m megvan az AC is de 30 percnél nem ment többet.

(#8233) RangerFox


RangerFox
veterán

Tudom, ez nem szép húzás a részemről, topikgazdaként, de hosszas gondolkodás után arra jutottam hogy eladom a Vitámat. Igazából beadtam, és ehoztam egy Ps3-at a boltból. Az ok annyi, hogy van Ps TV-m, és 3 játékon kívül (Tearaway, MK, WipeOut) az összes játékom kompatibilis vele, így kvázi két Vitám volt. :DDD Nem nagyon szoktam utazni, évente max két olyan alkalom van, amikor érdemes magammal vinnem a Vitát, arra a két alkalomra meg számomra luxus lett volna megtartani. Persze a Ps TV-t semmi pénzért nem adnám el, tehát maradok továbbra is aktív Viita felhasználó, ha lehet ezt így nevezni. :)

(#8234) Elims válasza perge666 (#8230) üzenetére


Elims
veterán

És jàtékmenetben,irànyítàsban sokkal gàzabb a vita-s?

Da Shep: Psp-s ac??Nem is hallottam ròla.
Ps3-on az 1.részt pròbàltam ki.Megvettem lemezesben a 2. résszel együtt egy-két éve.Na nekem az 1. rész elvette a kedvem az egész sorozattòl.. A ps4-es akciòs black flag-ig. :-) Nagyon jò rész!!
Màr a szekrényben pihen az unity és a syndicate,de most a rogue-t nyùzom.

A remote play hibàtlanul működik! :-)
Egyetlen negatívuma,hogy nincs fizikai L2/R2 gomb a vita-n. :-(

Renji: Neked az első rész is tetszett?Az irànyítàs nem volt borzalom?

Szabo: "...a Ps TV-t semmi pénzért nem adnám el..."

Ez a lényeg. :-) Meg a neved alatt a hosszù szò. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#8235) RangerFox válasza Elims (#8234) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha a Vitás AC-re gondolsz, akkor repetitív küldetések, illetve a nem stabil frame, ami a hibája lehet, amúgy kellemes összképet ad, ha a három bejön (kor, környezet, fegyverek) akkor érdemes kipróbálni.

(#8236) Adam_Shepard válasza Elims (#8234) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

https://en.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed:_Bloodlines

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8237) Totheground


Totheground
addikt

Új darab a gyűjteménybe. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#8238) james001 válasza perge666 (#8228) üzenetére


james001
veterán

Pont a napokban gondolkoztam hogy lehet szerzek egy PSP-t :D Sok játék nincs fenn a Vita store-ján,és azért kijátszanék újra pár darabot.

(#8220) Da Shep: Ha sokat utazol vedd meg a TK6-ot Vitára,mert néha jó lehet rajta bunyózgatni,de egyébként nem éri meg,alig van benne tartalom. A PS3-as verzióhoz képest a PSP-s részt nagyon leszegényítették... Ahogy írtam a Dark Resurrection lenne a legjobb,de az sajnos nincs fenn a store-n :O

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8239) Adam_Shepard válasza james001 (#8238) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Es ez a street fighter vs tekken, vagy tekken vs street fighter?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8240) james001 válasza Adam_Shepard (#8239) üzenetére


james001
veterán

Street Fighter X Tekken az egy Street Fighter stílusú játék,csak az alap SF karakterek mellett Tekkenes karakterek is vannak benne. Ha szereted a SF stílusát akkor ajánlom. Én pl. utálom,mert minden mozgást/kombót magadnak kell kitalálnod :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8241) perge666 válasza Elims (#8234) üzenetére


perge666
veterán

Figyelj,szerintem nem kell hasonlítgatni a BF-hez és akkor nem lesz vele gond!
Szerintem élvezhető kis játék,az 1.részt fényévekkel túlszárnyalja,azóta eltelt X év,sokat fejlődött.
A PSP-s verziót ki ne próbáld,ha nem akarod megutálni újból a címet,szerintem iszonyat unalmas és rossz lett.

James001 : Szerezz be egyet te is újból,hatalmas élmény még mostis. :)

[ Szerkesztve ]

(#8242) Rigormortiis válasza renji00 (#8224) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem a psp és a játékok is megvannak még szerencsére. Hogy mennyit zümmögött a csöppet sem halk umd meghajtója :D Hihetetlen, mennyi aaa kategóriajú játék megjelent pspre anno! Szerencsétlen vitával ezt nem sikerült megismételni. De nem bánkódok, azért vitán is van mivel elütni az idöt :)

James: Embertelen sokat tölt az sfxtekken :(

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8243) Elims válasza RangerFox (#8235) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Akkor megvàrom hàtha leakciòzzàk karàcsonyra.
Az meg màr csak hab lenne a tortàn ha vita tv-vel ill. pstv-vel ( ;-) ) is menne.
Bàr néha be kellene kapcsolnom a vita-t..az akksija nehogy tönkremenjen.

Da Shep: Bloodlines.Hogy ez nekem hogy maradt ki.? :-(
Köszi!

Totheground: Gratulàlok hozzà! :-) Ilyesmiket biztos meglehet venni 200-300Ft-ért ugye? :-)))

James: Psp,màr pàr ezer Ft-ért karcmentesek vannak.Annyit viszont megér.
Ahogy Rigormortiis is írja "Hihetetlen, mennyi aaa kategóriajú játék megjelent pspre anno!"
Tényleg hihetetlen. :-) Vita ahhoz képest pont a gatyàban van... :-(

Perge: Fontosat írtàl!!Értem...
Köszi!!

(#8244) renji00 válasza Totheground (#8237) üzenetére


renji00
aktív tag

:C Tartalom? :Y

(#8245) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a Persona/ Danganronpa sorozat melyik másik játékhoz hasonlít?

+ Ezt a Sumionit próbáltátok már?

Amúgy, igen. A PSP-n már a kezdetekkor is tolongtak a jó játékok, és bevallom most is inkább a klasszik játékokat szeretem be PSV-re mert, ahogy nézem a storet, egyik sem olyan nagy eresztés (főleg, hogy itt is vagy 200 címmel kevesebb van a magyar storeban- amik között van értelmes is).

A régiók közötti váltogatást, ha jól értem, akkor minimum 2 memokartyaval kell megoldanom? Vagy mindenképpen leformázza a kártyákat? Mert akkor hagynám rajta a cuccokat és csak a psv-n lépkednék ki- be.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8246) renji00 válasza Adam_Shepard (#8245) üzenetére


renji00
aktív tag

Persona egy JRPG
Danganronpa meg egy visual novel szerű "nyomozós" játék.

Régió közti váltáshoz magát a gépet kell formáznod és nem a kártyákat.

(#8247) LeventeV válasza Adam_Shepard (#8245) üzenetére


LeventeV
senior tag

Mindkettőben erős visual novel elemek vannak, valamint mindkettőt a jól kidolgozott karakterek és történet viszi előre. Emellett a Persona egy tipikus dungeon crawler JRPG, a maga körökre osztott játékmenetével, míg a Danganronpa nyomozós-logikai játék.
Mindkettő nagyon jó, és benne van a Vitára megjelent legjobb játékok listájában.

A régióváltással kapcsolatban, pedig úgy tudom, hogy ha 2 kártyád van, akkor nem szükséges őket formatálni, hanem csak kiveszed őket a gépből és úgy csinálod meg az inicializálást, majd bejelentkezel a másik accountodba, és visszateszed az accountnak megfelelő kártyát.

(#8248) Adam_Shepard válasza LeventeV (#8247) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Köszönöm a válaszokat! Erre gondoltam én is! :)
Első ránézésre a Danganronpa tűnik szimpibbnek. Van még a Child Of Light ami tetszik. Arról mi a vélemény PSV-n?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8249) fahrii válasza RangerFox (#8233) üzenetére


fahrii
őstag

Ennek a konzolnak pedig nem sok értelme van a Vita TV formájában (max PS4 streamelésre).
Pont az a jó a Vitában, hogy bárhol lehet használni és nem csak utazás közben... a jó kis elalvás előtti, vagy wcn ülős játékoknál nincs is jobb . Mostanában a Resogunt tolom, piszok jó kis addiktív játék.

(#8250) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#8248) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Child of Light nagyon nagyon jó, bátran szerezd be. A Personával csak óvatosan, nagyon sok benne a visual novel elem, harc csak elvétve akad benne, Dangonranpaban meg egyáltalán nincs is. Ha klasszikus jrpg érdekel, akkor a final fantasy x x-2t, a tales of heartsot vagy a hyperdimension neptune rebirth szériát ajánlom.

Az atelier sorozat megint csak véleményes, a roronát és merurut végigtoltam, de ez csak a craftolásra épít, nekem különösebben bem tetszettek, és az idövel is gazdálkodni kell, ami már a personában sem jött be. Viszont ha ps2n kimaradt, akkor mindenképp a ff x, x-2t vedd meg (csak bundleban adják), a x jrpg klasszikus, a folytatás anno elment, de a vitas mezönyt csuklobol veri.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.