Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Rigormortiis válasza renji00 (#8149) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Majd írhatnál pár sort a hdn rebirth 3-rol. Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy milyen változások vannak az 1-2 höz képest.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8152) renji00 válasza Rigormortiis (#8151) üzenetére


renji00
aktív tag

Még a másodikkal sem játszottam. :C Sok újítás nem lehet benne mert a harmadik rész mintájára szabták újra az első két részt. Ha tetszett az első kettő a harmadik is fog, kicsit betegebb dolgok meg karakterek is vannak a harmadik részben. :)

(#8153) Rigormortiis válasza renji00 (#8152) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hmm mondjuk a másodikban is csak apróbb eltérések vannak az elsöhöz képest, de ez nem is feltétlenül baj.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8154) ldave


ldave
félisten

Bastion nagyon jó lett Vitán, akinek eddig kimaradt, annak csak ajánlani tudom :)

A Slime draws near! Command?

(#8155) MasterMark válasza ldave (#8154) üzenetére


MasterMark
titán

PSTV-n fut?

Switch Tax

(#8156) ldave válasza MasterMark (#8155) üzenetére


ldave
félisten

Azt nem tudom, de a touch screen-t nem használja a játék. PS4/Vita crossbuy.

A Slime draws near! Command?

(#8157) MasterMark válasza ldave (#8156) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor hazaértem megnézem. Köszi a tippet. :R

Igazából már régóta nézegetem 360-ra is hogy kellene nekem. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8158) LeventeV


LeventeV
senior tag

Az AC Chronicles megjelenik majd Vita-ra is?
Vagy csak pletyka volt?

Valamint a Mighty No. 9 megjelenése mikorra várható Vita-ra?

[ Szerkesztve ]

(#8159) RangerFox válasza LeventeV (#8158) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem fog megjelenni.
Ha tippelnem kéne, az sem :U

(#8160) LeventeV válasza RangerFox (#8159) üzenetére


LeventeV
senior tag

Az nagy kár lenne, mert a MegaMan-hez hasonló, sidescroll játékok nagyon jól működnek a Vita-n. Legalábbis nekem nagyon tetszenek, szívesebben játszom őket handheld-en, mint nagyképernyős TV-n.

(#8161) fausto


fausto
addikt

Arra is kíváncsi leszek, hogy mi lesz a Oddworld: New 'N Tasty sorsa... :U

(#8162) perge666 válasza fausto (#8161) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem az sem lesz vitán. :(

(#8163) RangerFox válasza fausto (#8161) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem se. Ha még nem tetted, pótold be nagygépen vagy pc-n.

(#8164) fausto válasza RangerFox (#8163) üzenetére


fausto
addikt

Megvan PS3-ra, csak kíváncsi vagyok. Amúgy meg az is érdekelne, hogy ha pl. nem jön Vita-ra, akkor kérhetem-e vissza a pénzem, mivel amikor megvettem úgy hirdették, hogy cross buy és jön mindenre. (nyilván nem, mert a Plus miatt van meg, csak elmélkedtem rajta :D )

(#8165) RangerFox válasza fausto (#8164) üzenetére


RangerFox
veterán

Hivatalosan tehetsz reklamációt a banknál, akitől a kártyát igényled, amivel fizettél a játékért, de nem sokat érsz vele.

(#8166) renji00 válasza LeventeV (#8158) üzenetére


renji00
aktív tag

Tessék, még ropog. :P

An Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack—including Assassin’s Creed Chronicles: China, India, and Russia—will be released digitally for PlayStation 4, Xbox One, and PC, and at retail for PlayStation 4 and Xbox One, on February 9. The Trilogy Pack will launch for PS Vita on April 5. It will cost $29.99.

itt

(#8167) LeventeV válasza renji00 (#8166) üzenetére


LeventeV
senior tag

Április kicsit még messze van, de azért várós. :D

(#8169) james001


james001
veterán

Na leformáztam a gépet,bejelentkeztem rajta a magyar profilommal,már lejött a Freedom Wars és ki is próbáltam. Nem rossz,de azt nem tudom időm mikor lesz vele játszani :D
Gondolkoztam a Ridge Racer megvételén,most egész olcsó ez az Ultimate kiadás vagy mi. Csak kérdés megéri-e megvenni,mert olvastam elég szegényes lett.
Az AC Chronicles-nek meg örülök,simán illik a Vitához :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8170) Elims válasza renji00 (#8168) üzenetére


Elims
veterán

Az üzlettel nincs semmi bajom,de az oldalukkal annàl inkàbb. :-/
Mobilròl nézve szinte lehetetlen betöltetni a teljes oldalt,bàrmit csinàlok mindig a mobilnézetet adja be,abban meg nem làtok sok akciòt. :-/

James: A ridge racer ultimate edition tényleg elég szegényes lett+nem egy könnyű vmi.Vagy csak a mutatòujj kitekerős vita-n lehet nekem ilyen?.A pstv-n még nem pròbàltam ki,de joy-jal biztos könnyebb.
Ha 1000-1500Ft. körül adjàk,vedd meg szerintem.

(#8171) perge666 válasza Elims (#8170) üzenetére


perge666
veterán

Nekem volt konkrétan 2 online rendelésem is amire heteket vártam,majd visszamondtam. :U
Szóval nem csak a weboldallal vannak problémák!

(#8172) Rigormortiis válasza james001 (#8169) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az ultimate kiadás megéri. Az alapjáték volt para.

Viszont nincs karrier mód, és minden extrát (pálya, zene, autó) külön, egyesével kell majd letöltened.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8173) Petreszku válasza james001 (#8169) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A Ridge Racer Ultimate simán megéri. Én még multiba is játszottam vele. Igaz sok esélyem nem volt, de játszottam élvezetes futamokat is. Lehet, hogy elő kéne venni megint.

(#8174) james001 válasza Rigormortiis (#8172) üzenetére


james001
veterán

Igen ez jó nagy bullshit,miért nem rakták fel egy pakkba az egészet? :U Plusz a Hornet járgány természetesen pénzért van...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8175) fausto válasza renji00 (#8168) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, be is rendeltem egy Freedom Warst! :R
Kíváncsi leszek rá, nincs most Plus-om és egyébként is jobban szeretem a dobozos játékokat.

(#8176) renji00 válasza fausto (#8175) üzenetére


renji00
aktív tag

Én is berendeltem egy Stein's Gate-t. Freedom Wars megvan de abbahagytam mert egyedül nagyon hosszú és unalmassá válik.

(#8177) ldave válasza renji00 (#8176) üzenetére


ldave
félisten

Stein's Gate volt első Platinum trófeám, 10 pontos játék (már ha annak lehet nevezni).

A Slime draws near! Command?

(#8178) renji00 válasza ldave (#8177) üzenetére


renji00
aktív tag

Megjelenéskor akartam beszerezni, de nem rendeltem elő és 3 napra rá már mindenhol elfogyott. :(( Szerintem nálam is platina lesz belőle, a sorozatot nagyon szeretem.

(#8179) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok. Ps3 mellé szeretnék egy vitát. Van valami átjárás a két rendszer között?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8180) ldave válasza Adam_Shepard (#8179) üzenetére


ldave
félisten

PS3 mellé annyira nem ideális. Inkább PS4 és Vita között vannak crossbuy címek, ráadásul a Remote Play csak nagyon kevés játékkal megy együtt.

A Slime draws near! Command?

(#8181) fausto válasza Adam_Shepard (#8179) üzenetére


fausto
addikt

Vannak olyan címek, amiket ha megveszel az egyik gépre, a másikra ingyen letöltheted. Pl. azt hiszem a God of War Collection is ilyen, ez a Cross Buy opció.
Vannak olyan címek, amiket ha megveszel mindkét gépre, akkor a mentéseket tudod a két gép között másolgatni, azaz PS3-on elkezded, PS Vita-n folytatod. Ilyen pl. a Metal Gear Solid HD Collection.
Vannak olyan címek, amiket azt tudják, hogy a PS3 és PS Vita játékosok tudnak egymással játszani. Ilyen pl. a PS All Stars Battle Royal. Ez a Cross Play.
Aztán ezek persze kombinálhatóak, lehet egy játék egyszerre Cross Buy és Cross Save is.

(#8182) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok ismét! 0 km-es vitaskent mit ajanlotok? Milyen kotelezo címek vannak ra?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8183) renji00 válasza Adam_Shepard (#8182) üzenetére


renji00
aktív tag

Lentebb van egy konzolok szervize link, most onnan nézhetsz valamit. Tényleg jó árak. :)

(#8184) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Jo az a gravity rush?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8185) crue válasza Adam_Shepard (#8182) üzenetére


crue
őstag

A klasszikus exkluzívokat mindenképpen: Uncharted, Killzone, Resistance, LittleBigplanet, Tearaway.
Aztán jöhet még az AC, Batman, bár ezek nem mindenkinek jönnek be, de tartalmas, jó minőségű játékok.
Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ha megvoltak, akkor meg van pár ígéretes indie cím is.

(#8186) Elims válasza Adam_Shepard (#8182) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Crue-t kiegészítve,dungeon hunter alliance.Egy nagyon jò diablo vita-ra.
A gravity rush nekem nem,de innen (is) több embernek tetszik.Sőt,azt mondjàk,hogy nagyon jò!

(#8187) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Koszonom a címeket, majd megnezem oket. Az meg a kerdesem, hogy itt is tudok multi userrrel belepni mint ps3-on?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8188) MrTwister válasza Adam_Shepard (#8187) üzenetére


MrTwister
őstag

Nem olyan egyszerű, mert ha usert váltasz akkor nem látod a másik user játékait és ahhoz, hogy usert válts ha jól emlékszem előtte formázni kell a memóriakártyát. :O Jól megnehezítette ezt nekünk Vita tulajoknak a Sony, PS3-on ez tuti nem így van/volt, PS4-en nem tudom.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#8189) fausto válasza MrTwister (#8188) üzenetére


fausto
addikt

Még ennél is bonyolultabb, nem csak a kártyát, az egész gépet formázni kell.

(#8190) james001


james001
veterán

Jó ez a Ridge Racer,visszahozza a régi részek emlékét,de ez hogy alig van benne tartalom,meg hogy minden dlc-t egyesével kell letölteni,ez elég nagy baromság. Ha legalább valami kisebb karrier módot csaptak volna bele megnyitható cuccokkal,akkor akár még a legjobb Vitás autós játék lehetne. De így...
Online már gondolom senki se tolja.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8191) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És van valamiféle content manager cucc is pcre, ha jól látom? Vagy hogy rakok fel zenéket a vitára?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8192) fausto válasza james001 (#8190) üzenetére


fausto
addikt

Dehogynem, egy csomó japán csodagyerek tolja, akik 3 kör alatt kétszer leköröznek :D

(#8193) Petreszku válasza fausto (#8192) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Sőt, ha folyamatosan rosszul szerepelsz a versenyeken, még szintet is rontasz. Nem is tudom hányas/hányadik szinten voltam és 2 vagy 3 verseny után -1 szint. Nem voltam valami boldog. :(

(#8194) fausto válasza Petreszku (#8193) üzenetére


fausto
addikt

Én nem is nagyon erőltettem az online játékot, inkább letöltöttem 1-2 bénább ghost-ot és ellenük csapattam, legalább volt egy kis sikerélményem :D

(#8195) Petreszku válasza fausto (#8194) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Nekem azért volt sikerélményem is, voltam első helyezett is. Ha jól emlékszem lehet keresni saját szintednek megfelelő ellenfeleket is, bár rég játszottam és lehet, hogy tévedek. Ha hasonló tudású játékosokkal játszol a multi még jó is tud lenni.

(#8196) Rigormortiis válasza james001 (#8190) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Emlékszem, amikor megjelent, a legundorítóbb játéknak nyilvánították sok helyen, mert szó szerint egy demót kapták kvázi teljes játék áráért. Oké, hogy az Ultimate bundle ár-érték arányban rendben van, de akkor tróger megoldás, hogy mindent egyesével kell leszedni, no meg az, hogy semmiféle karrier mód nincs benne. A kocsik fejlesztése is következetlen, szerintem a hajadat ki fogod tépni töle.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8197) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! Talalkoztatok 16-os kartyaval valamelyik uzletben mostanaban? Csak nyolcasat talaltam de sztem 10 ert bazisok.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8198) renji00 válasza Adam_Shepard (#8197) üzenetére


renji00
aktív tag

Üdv a ps vita közösségben. A memória kártyák ára az egekben van.

(#8199) crue válasza renji00 (#8198) üzenetére


crue
őstag

Ó a régi szép idők, amikor 5100 Ft volt a 16GB-os kártya a T-Mobilnál és 3100 a 8GB-os.

(#8200) Adam_Shepard válasza crue (#8199) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Volt ilyen? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.