Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) Sonlon


Sonlon
csendes tag

Sziasztok!
Ps Vita vásárlás előtt állok. NEm igazán akartam erre a konzolra költeni de nem birok ellenállni neki :) Van arról vmi adat hogy multiban játszanak e még olyan cimekkel mint a Killzone és a Cod Black Ops?
És esetleg 1-2 kihagyhattlan cimet megköszönnék.
Uncharted,Killzone,God of War tuti meglesz de sport játékok kivételével örülnék pár cimnek.
Memória kártya csere 1 szerű rajta?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#8652) Petreszku válasza Sonlon (#8651) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A CoD-ot hanyagold a kis gépen. Van benne 1-2 jó pillanat, de ennyi. A multi régebben sem volt nagy durranás, kis pályák és már akkor sem játszották sokan.
Unit 13, Resistance: Burning Skies, Batman Arkham Origins: Blackgate és még van pár játék, de ezeket majd mások felsorolják.
Egy kártyához csak egy account-ot lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#8653) MrTwister válasza Sonlon (#8651) üzenetére


MrTwister
őstag

Címek közül még a Gravity Rush, Little Big Planet, Raymanek, Tearaway, Wipeoutok, Persona Golden,stb. "Memória kártya csere 1 szerű rajta?" Egyszerű, csak költséges. Speciális kártyát használ, aminek mesterségesen magasan van tartva az ára, ráadásul 32GB-osnál nagyobbat nem érdemes venni, mert mind gyári hibás állítólag(korai halál, indokolatlanul lassabb mint a kisebb társai). Nem tudok róla neked nyilatkozni, mert nekem jóárasított 16GB-os T-mobilos van. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#8654) fausto válasza Sonlon (#8651) üzenetére


fausto
addikt

Hello,

Killzone-t még játsszák, találni pályát. CoD-ot nem tudom, de a Resistance, Unit13 multiban már tavaly sem találtam kb. senkit.
Nem tudom, hogy az ilyen típusú játék érdekel-e, de pl. Soul Sacrifice, Freedom Wars-ba elég hamar szokott társakat találni.
A kártya csere egyszerű, de ha profilok között is akarsz váltani, akkor az szenvedés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#8655) Dinasti


Dinasti
senior tag

Köszönöm a tippeket én is hasonló kérdéssel álltam volna elő😊.

[ Szerkesztve ]

(#8656) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok!
10.000 ft körül tudnék szerezni PS Vita TV-t, és nagyon gondolkodom a vásárlásán...
Picit utánaolvastam a gépnek, de vannak még kérdéseim...
A streaming funckiója nem érdekel, külön konzolnak használnám.

Játékokat egyelőre csak szép lassan tudnék venni hozzá (elvégre kell vennem egy DS3 vagy DS4 kontrollert + min. 4 gb memot is)

...A kérdésem: Demokkal is ellennék egy darabig, kezdetben azok érdekelnének...feltéve ha vannak rá játszható demók PSN-en... Mennyi demot találok hozzá alap PSN accounttal, mindenféle előfizetés nélkül?

(Az egyik kérdésem az, hogy kb. mekkora méretben vannak a demók? / Tudom, h. játékonként változó, de "sacc/kb." érdekel.../)

DS3 vagy DS4 kontroller? DS4-et érdemes venni a touchpad miatt, vagy elég a DS3 is?

Killzone Mercenaries (patchelve) fut a gépen?
Érdekel még: Általános tapasztalat/megelégedettség a termékkel kapcsolatban... Mi mehet tönkre bent, mennyire melegszik+mennyire megbízható?
Köszönöm!
Dénes

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8657) renji00 válasza Dinomano (#8656) üzenetére


renji00
aktív tag

Van olcsóbban is 10e forintál. Boltban is 7 körül ment nem olyan régen.

-A demo méretet megnézheted a playstation store oldalon.
-DS4 jobban passzol hozzá
-Fut a Killzone.
-Annyira melegszik, mint egy telefon, nekem nem volt vele még bajom.

(#8658) Dinomano válasza renji00 (#8657) üzenetére


Dinomano
senior tag

7000-ért sajnos nem találtam... (csak egy Jóf*gásos hirdetést, 10.000 ft-osról, az is használt...)
Tudsz esetleg linket mellékelni (privátban) olcsóbb készülékről?
Mennyi demot találok kb. store-on? NFS Most Wanted, Dead or alive 5 demo érdekel, ill. kisebb játékok demói...
DS4 touch-felület miatt jobb választás? Uncharted működik DS4-el?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8659) renji00 válasza Dinomano (#8658) üzenetére


renji00
aktív tag

Pár hete láttam itt. Uncharted csak kütyü módosítással megy és úgy sem végigjátszható mert a játék kamerát igényel. Demókat meg nézd meg te magad, én nem szedtem még le egy demót sem.

(#8660) Amadako válasza Dinomano (#8658) üzenetére


Amadako
tag

2 hete a media marktban láttam 7-ért(aréna pláza)

(#8661) VooĐoo válasza Dinomano (#8658) üzenetére


VooĐoo
tag

Demókat itt találod.

PSN: Neon--Skyline

(#8662) Dinomano válasza Amadako (#8660) üzenetére


Dinomano
senior tag

Értem..akkor várok a vásárlással, hátha feltűnik olcsóbban... Igazából hezitálok Ouya és PS Tv között... Szerintetek melyik? (Gondolom a topicnév miatt eleve PS TV-re szavaztok... :-P)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8663) Dinomano válasza VooĐoo (#8661) üzenetére


Dinomano
senior tag

Köszönöm...Mindent PS Vita only-nak ír, pár demo esetén pedig külön kiírja, hogy nem PS TV compatible...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8664) perge666 válasza Dinomano (#8656) üzenetére


perge666
veterán

Múlthéten voltam a debreceni Auchanba és 6990ft-ért adták.
Szerintem nézz szét ilyen nagyobb áruházakban.

(#8665) renji00


renji00
aktív tag

Nem rég vettem egy 32GB kártyát, de rájöttem, hogy teljesen feleslegesen tartok még egy kártyát és rajta a játékokat. Valaki még keres kártyát?

(#8666) jófejsrác válasza Dinomano (#8656) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Szia,

én 2 hete vettem egyet magamnak hardverapróról.

- DS4 igaz, hogy jobban illik hozzá de nekem kábel nélkül nem működött tökéletesen. Kicsit régi konzol érzése van így :).

-Rayman Originnal tolom, sajnos elég sok olyan jó játék van rá ami csak a kézikonzolon megy (Uncharted, LBP, Rayman Legends, MGS2-3). Viszont a Persona 4 Golden megy és sok psp és ps1-es játék is.

-Stream is egész jól működik, igaz a képminőség nem a legjobb (wifin próbáltam), de rövid szórakozásra az is jó.

Általános tapasztalat nekem pozitív a termék, de a kombatibilitás hiánya sok játéknál azért elég fájó. Remélem egyszer megbuherálják úgy mint a PSP-t és megy majd rajta minden emulátor (NES, SNES, SEGA, GBA). Na akkor lenne all time favorit :R

üdv
Atesz

(#8667) renji00


renji00
aktív tag

A dobozos Vita játékok ára egyre feljebb kúszik? The Legend of Heroes Trails of Cold Steel 14 e forint. Lassan már egy PS4 cím árát kell érte kipengetnünk. 10e forintért le is csaptam volna rá, de ez így kegyetlen.

(#8668) Elims válasza renji00 (#8667) üzenetére


Elims
veterán

Majd ha nem viszik lejjebb megy az...

(#8669) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ettol a legutobbi frissitestol tenyleg rosszabb lett a remote play a ps4 es vita kozt? Tegnap kiprobaltam es nem tudom milyen volt azelott de ez elegge lassu volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8670) Thusor


Thusor
őstag

PS Vita-hoz hol lehetne az itthoni boltok közül kemény tokot venni, amiben szállítani lehetne a gépet? Bárhol néztem nincs raktáron, vagy már nem beszerezhető jelzés szerepel.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#8671) tomee007007 válasza Thusor (#8670) üzenetére


tomee007007
őstag

Konzolvilágban talán láttam két fajtát...ott is szétnéztél?

(#8672) Thusor válasza tomee007007 (#8671) üzenetére


Thusor
őstag

Személyesen nem mentem el, de a webshopjuk szerint nincs raktáron ott se. Lehet írok nekik egy e-mailt és rákérdezek, hogy beszerezhető-e és mikorra.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#8673) tomee007007 válasza Thusor (#8672) üzenetére


tomee007007
őstag

Este még néztem, 2 típusra azt írták hogy külső készleten van.

(#8674) Thusor válasza tomee007007 (#8673) üzenetére


Thusor
őstag

Akkor szerintem félre értettük egymást. Ilyen kemény tokra gondoltam, nem pedig amit a gép köré lehet applikálni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#8675) Adam_Shepard válasza Thusor (#8674) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

~1000 pénz és kb 5 nap mire megjön.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8676) boost válasza Thusor (#8674) üzenetére


boost
addikt

Olyan nekem is van, nagyon praktikus. Nem csak Vita-ra használtam, hanem mikor pont nem volt meg a Vita akkor a borotvámat cipeltem benne, utazáshoz, meg a kiegészítőit. :D

(#8677) Thusor válasza Adam_Shepard (#8675) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi az infót. Akkor innen megrendelem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#8678) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok! Korábban már írtam PS TV-ügyben... Akkor hezitáltam, de valószínű, h. rászánom magam egy vásárlására... Úgy tudom, patchelve megy rajt a Killzone Mercenaries (ami miatt leginkább venném)

/Apropó... Firmware-frissités után tudom játszani, ha megveszem a game-et?/ ...

Milyen teljes vitás játékok mennek még el rajt a Killzone-on kívül?
Dénes

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8679) RangerFox válasza Dinomano (#8678) üzenetére


RangerFox
veterán

Megy rajta a Killzone Mercenary, az összefoglalóban találsz infókat, köszi

(#8680) Elims


Elims
veterán

Olyan hallott màr vki,hogy pstv-hez vitàt pàrosítani és joy-ként hasznàlni?
Nem tudom,hogy létezik-e,most talàltam ki ötletként.

(#8681) Adam_Shepard válasza Elims (#8680) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de miért tenne ilyen gaztettet valaki? :DD

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8682) renji00 válasza Elims (#8680) üzenetére


renji00
aktív tag

Ez nem a te ötleted! Én is gondoltam már rá. ;]

(#8683) Elims válasza Adam_Shepard (#8681) üzenetére


Elims
veterán

Hogy megszivassa a népet. :-))

Renji: Akkor elkéstem. :-/
:-) Éés,jutottál vmire?

(#8684) RangerFox válasza Elims (#8680) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez szerintem nem lehetséges

(#8685) Adam_Shepard válasza RangerFox (#8684) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a 3-4 hez vn ugye app a remote playhez. Itt nem hiszem hogy alapbol lehetseges lenne.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8686) RangerFox válasza Adam_Shepard (#8685) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, én is ezért gondolom azt hogy nem lehetséges.

(#8687) renji00 válasza Elims (#8683) üzenetére


renji00
aktív tag

Nem lehet. :P PS4nél van cross controller funkció azt hiszem, de ennyi.

szabo: A sok sárkányos képtől azt hittem, hogy átterjedt a srác a 3DS topikból . :O ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#8688) Elims válasza renji00 (#8687) üzenetére


Elims
veterán

Tudom. :-( Ps3-on is van pàr jàték amit vita-n tudsz jàtszani,ha össze van kapcsolva a két gép.Ps4-ről bàrmit lehet jàtszani a vita-n.Nayon jò megoldàs,pròbàltam.Egyetlen Hatalmas hibàja a dolognak,hogy nincs fizikai L2/R2,így a legtöbb jàték hasznàlhatatlan vita-n. :-/

Ha ez a pstv+vita vhogy megoldott lenne,pstv-n mehetne akàr az uncharted is...akkor màr nem lenne gond a kamera/érintés hiàny.

(#8689) crue


crue
őstag

Nem úgy volt, hogy Lemmings Touch is lesz az ehavi plusban? Mert hogy nincsen.

(#8690) VooĐoo válasza crue (#8689) üzenetére


VooĐoo
tag

US store-on ott van, angolra valamiért még nem került ki.

PSN: Neon--Skyline

(#8691) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok! Tudtok olyan vitás autós játékot, ami elmegy PS TV-n? A Borderlands 2 port mennyire lett jó Vitára? Érdemes kijátszani single playerben PS TV-n/Vitán, vagy maradjak a PC-s verziónál?
Dénes

/(^_^)____7=--- - - >|

(#8692) Elims válasza Dinomano (#8691) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

A psp-s gran turismo 100%,hogy megy,talán a ridge racer is,de azt még nem próbáltam ki.
Szerk.: Ha jól emlékszem.. :-/

[ Szerkesztve ]

(#8693) Goldwin válasza Dinomano (#8691) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Tudtok olyan vitás autós játékot, ami elmegy PS TV-n?"

Need for Speed: Most Wanted

(#8694) RangerFox válasza Dinomano (#8691) üzenetére


RangerFox
veterán

Mivel másfajta alternatívád nincsen hogy hordozható formában játssz a borderlands 2-vel, így kompromisszumokkal, de összességében korrekt port lett, nyilván a pcs ezerszer jobb, és olcsóbb is.

(#8695) Gijon válasza Goldwin (#8693) üzenetére


Gijon
senior tag

F1, nfs, (Gran Turismo psp), F1 elég jól játszható, graf. nem szép, de ha nem ülsz a tv elé fél méterre, akkor annyira nem zavaró. NFS: megláttam, és kikapcsoltam..., ellenben vitán (hordozhatón) nagyon szép. GT-t nem próbáltam.

(#8696) krumpLEE71


krumpLEE71
csendes tag

Tearaway kipörizve ! ;) Hangulatos játék wolt! :)

(#8697) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Vannak hírek idén új játékokról Vitára? Kb 3 hete gondolkodom hogy veszerzek 1et csak félek tőle hogy úgy járok majd mint a WiiU val. Pár atom cím és nincs több lehetőség a konzolban. Mert régebben olvastam talán pont itt hogy a sony nem nagyon erőlteti a Vitát. Nem tudom hogy változott e vmi ezen a téren?

(#8698) Amadako válasza Dinasti (#8697) üzenetére


Amadako
tag

sajnos ez a szemlélet semennyire nem változott meg :(
de japán,indie címek folyamatosan jönnek...ha azokat szereted akkor biztos nem fogsz unatkozni

[ Szerkesztve ]

(#8699) Dinasti válasza Amadako (#8698) üzenetére


Dinasti
senior tag

Köszi. Mondjuk ha már elkezdtem gondolkozni 1 konzol beszerzésén akkor az úgy is belesz szerezve :B (ismerve magam) Gondolom uj gépet nem nagyon lehet 60 alatt venni? Amiket néztem 63.000 körül vannak viszont 3 játékkal és az Uncharted az ugy is kellene.

(#8700) Amadako válasza Dinasti (#8699) üzenetére


Amadako
tag

szerintem jobban megéri használtat venni,de óvatosnak kell lenni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.