Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Farkas23
aktív tag
válasz
ervin33
#5296
üzenetére
Nekem veled nincs is gondom! Csak kérdezted mér kaptad, meg nem tudtad, ezér magyaráztam el!
Jcolee: De még mindig nem érted
Én simán vettem volna a kanyart, de láttam h mellettem v ki akartál fékezni, én ezér vettem szélesen, nem azér mer elrontottam!!!
Mer ha én behuzom akkor mindkettönknek anyi! -
JColee
őstag
válasz
proof88
#5291
üzenetére
honnan essek be? nem volt akkora a kocsim végsebessége mint az övé
ezek szerint nem lehet előzni, csak ha az egyenesben elmegyünk valaki mellett?
én voltam a belső íven, gép szerinti 2. helyen, és be is tudtam volna venni a kanyart (alonso védekezett monacoban úgy, hogy levágta párszor a pályát)
egyébként stirlitz is felöklelt engem ugyanígy célegyenes végén, mégsem panaszkodom
az is ilyen, megpróbáltaFarkas23 nem ezt mondta, hanem azt, hogy bátor manőver, és a következő körben meg is tudtam csinálni
egyébként stirlitz is szélesen vette a kanyart, ezért tudtam kifékezni -
Farkas23
aktív tag
válasz
ervin33
#5288
üzenetére
Mér a boxbol nem tul gyorsan akartál kijönni azér mentél át a fehér vonalon?
Nem értem minek kellett az a manőver
Végig gondoljátok egyáltalán mit csináltatok, v idegből rögtön rámondtok mindent?
És mi ez h kérvényezed, semmi ilyenről nem volt szó! Semmi köze a szabályhoz, csak egy jelzőt irtam! Ezen meg sztem nem is kéne vitázni, mer egyértelmü ráhuzás. Amire már előbb irtam h tök fölösleges volt, mer nem csak magadnak csináltál rosszat hanem még nekem is!Jcolee: Épp előbb irta a szabesz, hogy a következő körben nyugodtan megtudtad volna csinálni, ahogy meg is csináltad! Akkor miről beszélünk?
-
proof88
addikt
válasz
ervin33
#5288
üzenetére
lelkes újonc lettél, most örülsz?

egyébként ha nem tetszik a büntetést, akkor szólj miatta!
Farkas bejött melléd, te hirtelen rárántottad a kormányt, ebből lett a baleset. Hibásnak érzed magad? Ha más így rád húzza a kormányt, nem lennél kiakadva?JColee: távolról estél be Farkas mellé, nagy volt köztetek a távolság, ezért már nagyon necces volt megpróbálni az előzést, és neki is mentél. Az egy dolog, hogy te is sérültél, magadban annyi kárt teszel, amennyit akarsz, de ha másban kárt okozol, mert felelőtlenül esel be valakire, az már büntetős. Ott van Hamilton esete 2008-ból, Fuji. Ő ugyanezt csinálta a rajtnál, csak nem lett belőle baleset.
Ez az én álláspontom, de a többiek is leírják a véleményüket és majd döntünk. -
macy
addikt
Na én megyek nordschleifezni a .... ööö... nem is tudom, annyi autó van fent. Porsche?
BMW? Corvette? Ferrari? Nissan? Aston? Lamborgini? Mustang? Charger? RX7? Pontiac? 350Z? Silvia? Koenigsegg? Audi? Seat? Maserati? Honda? Skoda ? Lacetti? Volvo? Reanault? Scirocco? Nissan? Megane? Supra? Viper? Alfa? Opel? Ford? Polo: Peugeot? Subaru?.............ööö...
-
JColee
őstag
válasz
proof88
#5287
üzenetére
ok
szerintem nem érdemlek büntit
farkas szélesen vette a kanyart, én beszúrtam a kocsit, ő előbb tudott kigyorsítani, mellémért, összeértünk, ő átment a rázón, én összeszedtem a kocsit, és vesztettem egy pozíciót
kb ez történt
és igen, szabályosan be tudtam volna venni a kanyart, ha nem ütközünk -
ervin33
tag
viszont ez jo kis szabály lesz itt monacoban: " túl nagy hajtás, erőltetés" aki meg akar majd engem elözni annak kérvényezni fogom ezt a büntetést :
ugyhogy csak ovatosan driverek!!! -
Farkas23
aktív tag
válasz
ervin33
#5283
üzenetére
A te 10 sec-ed az velem valo koccanásod miatt kaptad! Mer behuztál elém, és ebből lett a te megforgásod! Azér is kaptad, mer indokolatlanul huztál be, 1 tök fölösleges manőver volt a részedről, mer nem tudtalak volna megelőzni, ha nem jösz elém!
JColee: De nézd már vissza honnan fékeztél és h estél be, lehet abban a pillben 2. helyen voltál, de belém csusztál! És azér mentem át a rázon mer kénytelen voltem, nem tudtam máshogy tovább menni, csak ugy!
-
JColee
őstag
válasz
Farkas23
#5281
üzenetére
2. helyen voltam, de te korábban kezdtél kigyorsítani, egyébként nyilván azért próbálja meg az ember, mert van helye, te hagytál marha sok helyet (nem az ideális íven mentél, hanem még kijjebb)
és nem te vesztettél vele, hanem én, te simán áttoltad a rázón a kocsit és kész, nem kellett sokat gépészkedni, nekem viszont megcsúszott, stb és elment stirlitz isSzabesz ja ez az
-
Farkas23
aktív tag
Erről a koccanásrol van szó! [link]
Amugy te most melyikről beszélsz? Én voltam a 2. és mögülem keztél el fékezni bejöttél mellém én láttam ezér engedni akartalak ezér vettem olyan szélesen, mer nem akartam rádhuzni, csak kicsit sok volt a tempod és belém jöttél. Ennél lejebb már nem mehetek a pályárol, mert te jösz! Nem állhatok meg neked mer elakarsz menni!
-
JColee
őstag
válasz
Farkas23
#5278
üzenetére
előtted voltam pozícióban (2. hely), de mellém értél a kigyorsításnál ennyi történt
jó lenne a velünk is megbeszélnétek, mert eléggé a fejünk felett történik minden
egyébként meg nem nyertem vele semmit, inkább vesztettem, ezért sem értem a büntetést
és az én kocsim is ugyanúgy sérült, és utána is, mire sikerült megelőzni stirlitzetSzabesz 1. kör, 9es kanyar
-
Farkas23
aktív tag
-
Farkas23
aktív tag
Üdv.
2 versenyző van bajban, akik büntit kaptak, és igy hátrébb estek! Mind kettőjük 2 hellyel estek hátrébb!Az egyikük a Jcolee, aki a 2. helyen fejezte be a futamot, de a túl nagy hajtás, erőltetés +10 sec-et hozott neki. Így ő a 2. helyről hátra esett a 4. helyre!
A másik pilota pedig Ervin, aki a 7. helyen fejezte be a futamot, de nála is ugyan az volt a probléma mint Jcolee-nál, és még a vonalat is elnézte. Ezért ő így +20 sec-et kapott. Ő így a 7. helyről hátra esett a 9. helyre!
Sajnáljuk, hogy mind 2 pilotának a helyezésébe került, és reméljük, hogy legközelebb nem kerül ilyenre sór!
-
Szabesz
őstag
Na lesz ma rajtgyak?
-
macy
addikt
Hogy érted azt, hogy megtanulnánk rajtolni? Azt hittem csak nyomni kell a padlógázt és jóvanis. Mondjuk nekem nem, mert én alacsonyTC-vel megyek
Úgy vettem észre kb. 15-16000-es fordulatról sikerül jól elrajtolnom. Már ha nem fő meg közben a motor mint tegnap a bug miatt egy párunknak 
Bakker, mehetek vissza gyalog melóba. Nem tettem még fel a téli gumit, esik ez a ... hó. Hazafelé jövet úgy csúszkáltam mint a disznó.
-
proof88
addikt
Igen, a tegnapi rajtolgatás nekem is nagyon tetszett. Gyorsan lehet vele tanulni. Ma este is csinálhatnánk ilyet, én benne vagyok!
Aztán ha meguntuk, lehet megint 20 köröset menni. Azzal meg egyéb tapasztalatokat lehet szerezni. Ezen a pályán nagyon kijön, ahogy gyengül a gumi. Pedig egész jó állapotban vannak, amikor a boxban cserélem őket, de nagyon jól meg lehet érezni, hogy romlik a tapadásuk pár kör alatt. Komoly koncentrációt igényel ez a 20 kör, érdemes gyúrni arra is. 
-
cila1
aktív tag
Csaó.
Tegnap este gyakoroltuk a rajtolást.6-an voltunk a szerveren de így is volt galiba rendesen.Kb 5-6-szor indultunk,mentünk 1-2 kört aztán restart.Az első 2 indulás katasztrófálisra sikeredett,de az utána lévők egyre jobbak voltak.Megpróbáltunk vigyázni egymásra is meg persze a kocsikat is óvtuk.Jó lenne ha a versenyig nem csak körözgetnénk a pályán és azzal foglalkoznánk ki tud gyorsabb kört menni mert ennek nem sok értelmét látom.Szerintem jobb lenne ha esténként amikor 6-10 ember fent van a szerveren egyfolytába ezt gyakorolnánk.Sokkal élvezetesebb lenne meg persze megtanulnánk rendesen rajtolni is mert szerintem kevesen tudnak(tisztelet a kivételnek).Mit szoltok hozzá.
-
Sub-S
senior tag
válasz
Iron Funeral
#5255
üzenetére
Mikor hang nélkül megyek, akkor jól jön.
-
macy
addikt
válasz
ervin33
#5258
üzenetére
Ez az, ez kell a hülye magyarnak. Betiltanám az összes ilyen buzi műsort, a kitalálóit meg agyonverném.
Crash után bekapcsolva maradt a Fraps én meg csak lestem miért esett le az fps

Ja és húzzál aludni, azt mondtad éjfélkor tente

-
ervin33
tag
-
ervin33
tag
-
ervin33
tag
-
macy
addikt
-
macy
addikt
Na milyen szerót csináljak?
Biturbo_Porsche_Cup_V5
Clio_Cup_2008
Copa Sciroco
DTM09engEdit
EnduranceSeries
F1RFT_2009
F1RFT_2008_V3
F1WCP_2009
Gallardo_Chal06
Grid Challenge
GT600_GT400
HTCC2008
ILMS
LMT_F1_Ferrari_2009
NissanR34GTR
SIMCOF1_2009
ToyotaSupraMKIV
VLN
VLN2008_Cup3B
VWPOLO
WRC_SUBARU
BMW_E92GTR
WTCC1979
WTCC2009
mindenféle PCC mod /Porsche cup/
-
proof88
addikt
Speedg mennyit fejlődött az utóbbi időben... Törökben kezdte, és most Monacoban is elég gyorsan megy.

-
proof88
addikt
Feltöltöttem maradék videókat.
Emlékeztetésképpen itt vannak a korábbi videók a török incidensekről.Tehát a mostani videók (feldolgozás alatt, tehát este lesz valszeg HQ minőség):
Turkish Incidents45 VB091206 k08k02 Sub-S spins
Turkish Incidents46 VB091206 k13k08 Sub-S knocks Farkas then spins
Turkish Incidents47 VB091206 k01-03 JColee - Farkas - Stirlitz fight
Turkish Incidents48 VB091206 k03k07 LaCeeN spins
Turkish Incidents49 VB091206 k14k03 Ervin - Farkas crash 1
Turkish Incidents50 VB091206 k14k03 Ervin - Farkas crash 2
Turkish Incidents51 VB091206 k01k01 Stirlitz hits JColee, k12 Stirlitz loses seconds in box
Turkish Incidents52 VB091206 k12 Stirlitz almost hit by PR00Fitt az utolsó videónál amúgy az volt, hogy nyomogattam a gombokat az lcd-n, aztán későn (de még idejében
) eszméltem rá, hogy vége az útnak...
amúgy nem vicces, majdnem telibe kaptam Stirlitzet 
Nem mindenről készült videó, csak az érdekesebb jelenetekről. A büntetésekről elvileg ma értekezünk Farkassal.
Kérdésem LaCeeN-hoz: miért voltál kétszer is a boxban (látszólag nem volt rá okod) ?
-
proof88
addikt
vagyogattok a szerveren? vagy mikor lesztek? setupolnék, de egyedül nincs kedvem a szerveren lenni

-
proof88
addikt
amúgy átnéztem mindenkit, most gyártom a videókat (tudom, tegnapra ígértem, de bealudtam, bocsi...).
-
cila1
aktív tag
Elegem van az újonc világból.Tag szeretnék lenni.Ezt kérem karira.

-
proof88
addikt
áááá ez azzzz!!!!
huhhh de jó most! Király!!!
-
ervin33
tag
de az bevált
csak szedtem le 2009 es modot az kicsit gagyi benne a hang, amásik 2009 es mod amit leszedtem az f1rl 2009 az meg az meg telepitöröl indul és nincs benne a soud mappá ban a hangja és igy azt meg nemtudom kimásolni. mert annak viszon nem rossz a hangja. wcp meg ultra gagyi olyan mint egy leégni készülö kávé darálo 
-
proof88
addikt
-
cila1
aktív tag
Jó reggelt!

-
macy
addikt
-
macy
addikt
Ez tök jó volt Sub, ilyet csinálunk máskor is

-
proof88
addikt
most amúgy nem vágom, azért csak nem így megy, hogy beülök a bömösbe és megpördül a havon ... nem védenek meg a 3 betűs cuccok?

-
Stirlitz
senior tag
válasz
Iron Funeral
#5210
üzenetére
Én a német és olasz technológiát csipázom, de front hajtással. VW konszern

Meg ugye, Made In Fiat 
Van ami tetszik ezekben Bayerische Mist Wagenekben, de az erős marketingel megáldott orrmotor hátsó kerék hajtás nem. És az élet megint igazolt. -
Stirlitz
senior tag
Erősen off, de.......
Szal az 1cm-es hótol az úton, ma hazafelé, ilyesmiket láttam. BMW meg Mercik jellemzően az árokban és az út szélén. De a sok xenon meg az éndzsőlájsz a ledsorokal kombinálva, legalább messziröl jellezte, hol kell lasítani ezektöl a tehetetlen hátsókerék hajtású elavúlt hajtásláncos vacakoktól.
Ne szarj be Cila! Lesz ez még jobb.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
cila1
aktív tag
Cila 1.14.965
Beszarás.
Sub 1.11.000
Beszartam.

Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Apple iPhone 11 - népalma
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Milyen videókártyát?
- ZEN.com
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Robogó, kismotor
- CES 2026: felcsavarta az AI-t az AMD, de örülhetnek a játékosok is
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- EAFC 26
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3631,94% Akkumulátor
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Ultimate előfizetés akár 4166 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Én simán vettem volna a kanyart, de láttam h mellettem v ki akartál fékezni, én ezér vettem szélesen, nem azér mer elrontottam!!!


ugyhogy csak ovatosan driverek!!!



. csak ki elemeztem a futam replayt 




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

