Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-18 15:21:58

LOGOUT.hu

Alábbi írással szeretnék segíteni, hogy hogyan adjuk fel a motyónkat olcsón:
1., Ha nem fontos, ne dobozolj!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1857) #90933760


#90933760
törölt tag

Megkérdeztem a postát telefonon, csak nyökögni tudtak, nem tudják megmondani a pontos árat, merthogy az sok mindentől függ. Előtte elmondtam amúgy hogy mi lenne az, de mindegy. Csak azt mondta hogy nagyon megdrágult és 2000 felett van. Mondom jó, köszi. Letettem mert ennek nem volt semmi értelme.
Ezek szerint akkor a korábban megnézett 2570Ft lett az 500g-os ajánlott utánvétes levél 10k alatt készpénzben? Mert azt mondta 2000 felett van. És ez van 2000 felett, mert a másik ár amit kiszámoltam csak 1625, akkor nem ez.
Az valami katasztrófa akkor ha tényleg annyi, ugyanis eddig 1330 volt. Több, mint egy ezressel drágult. Vagy félrebeszéltek a postán.

Mindegy én innentől kezdve csak MPL 1990-es csomagba adok fel bármit is, mert ebből elegem van. Ennek az lett a következménye, hogy kapásól két csomagomat visszamondták, hogy ők ennyit nem fizetnek ki a postának. Legyen. Én se fogom állni a postaköltséget, mikor így is pofátlanul olcsón van adva az adott termék.
Ezzel így kinyírták egy csapásra az 5ezer alatti cuccok eladását postán keresztül utánvéttel. De még a 10 ezresekét is. Előreutalni meg nem hajlandó senki. Kész, be lehet zárni a boltot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.