Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8013) Atex


Atex
tag

Ma történt velem egy furcsa dolog. Pár napja egy trió sorra dúlta a befészkelt gymeinket. Amint lehetett, mindig visszafoglaltuk. Persze idő lesz mire újra felépítjük őket, de ilyen a játék. Még örültünk is kicsit mert a beragadt jó védőket tudtuk Power Uppolni. Az egyik gymnél találkoztunk velük, vártunk nem kezdték el ütni. Kiszálltam az autóból, köszöntem. A temető parkolójában történt az eset, és a kerítésen belül volt 3 Pikatchu. Kértem őket jöjjenek be a Kislányuk biztos örülne nekik. Erre beindították az autót, mereven néztek maguk elé. Mikor elmentünk leverték a gymet és üresen hagyták. Persze azonnal visszamentünk, elhelyeztük a védőinket.

Tudom, a Városligetben, nem megyünk minden PoGoshoz oda barátkozni (ott is van összemosolygás), de ez egy kisfalu. Bárki jön velünk szemben az utcán köszönünk. Illetve azt hittem ez a játék közösséget teremt. ezen a fórumon sem mindenki kék, mégis segítünk egymásnak. Azt mondta a 11 éves fiam: "Ha jó fejek lettek volna maradhattak volna 1-2 napot."

Vegyes érzések keringtek bennem miért tették. Féltek? Gyerekkel voltam. Meg akartak alázni? Sikerült. Na mindegy fura.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.