Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Create.


Create.
addikt

Úgy lenne jó, ha a steamről is bannolva lenne azt illető, illetve a steamre csak személyi+lakcím+bankkártya+telszám regisztrációval lehetne beregelni. Ezt egyébként itt HA-ra is bevezethetnék, aztán nyugodtabban lehetne előreutalgatni.

(#8052) yozsee11 válasza Mr.Csizmás (#8049) üzenetére


yozsee11
aktív tag

PUBG TRACKER NETWORK
PUBG.ME

Én ezt a két oldalt szoktam használni, bár a második link még nem mutatja a season 5 eredményeit

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#8053) Dendytv


Dendytv
senior tag

Én 103-óra után talalkoztam, olyan játékossal aki bíztos, hogy csaló volt! Squad-ban toltuk mikor a semmiből nekem egy fejes 2-es sisakban s spanoknak is! Egy egy lövés és halál! Szép volt :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8054) Jinxb1rd válasza RazoR (#8019) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Játszottam tegnap 3 meccset soloban, utolsóban 30 valahanyadik lettem csak, de már volt 6 killem. Előtte lévő gamekben is volt minimum egy killem, mielőtt kifingattak. Szóval akkor most mit válaszoljak ezek alapján?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8055) freeknight válasza Jinxb1rd (#8054) üzenetére


freeknight
őstag

Csak az a probléma, hogy ezt a játékot nem killre játsszák.

Szituációfüggő, de az ésszel bujkálás, lehető legészrevehetetlenebb helyváltoztatás a győzelem kulcsa. Örök igazság, de ebben a játékban köröngként egyszer kell tudni lelőni valakit, az pedig a második helyezett :D .

Lehet folyamatosan menni előre és darálni, de mint a példa mutatja, ahhoz még te is nagyon kevés vagy. :)

(#8056) Jinxb1rd válasza freeknight (#8055) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

De nem erre akartam kilyukadni, hanem hogy valaki senkit nem ölt meg és hogy ezért máshol keresi a hibát, nem önmagában. Erre válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8057) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

headshot by punch-ot kiszedhetnék igazán, irritáló hogy fejbeb*sszák az embert rögtön, amint leér :U :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8058) RazoR válasza Jinxb1rd (#8054) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor azt is magyarázd meg kérlek, amit sok más ember is leírt itt, hogy lehetetlen helyzetekből one hit és halál?! Én nem azt mondtam, hogy nem ölök egyet sem, de Te nagyon ügyes vagy és gratulálok hozzá, hogy minden körben van sok-sok killed, tartesz-e továbbképzést, hogyan célozzunk jól lövöldözős játékokban kurzus keretein belül??

(#8059) nejad válasza RazoR (#8058) üzenetére


nejad
aktív tag

Asszem tart mert mintha láttam volna egy ilyen nevű sztrímert twitchen de persze nem kattintottam rá.

(#8060) Jinxb1rd válasza RazoR (#8058) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én meg másodszor is le fogom írni, mert úgy látszik muszáj ismételni itt a dolgokat:

Arra reagáltam, hogy gyuri azt írta, hogy 10 kör alatt senkit nem ölt meg.

Erre reagáltam. Hogy én meg 3 kör alatt 8-at öltem. Akkor biztos nem ő az ő hibája, nem? Hogy egyet se ölt meg? Mind a 10 szerveren lagoltak, cheat-eltek és társai.

Megmagyarázni meg nem fogok semmit, mert le merem fogadni, hogy az itt leírt esetek 75%-a bullshit. A legtöbb játékos nem hall, nem lát, nem gondolkozik. De az érdekes módon mindegyik rögtön 100%-ra megmondja, ha valaki cheatel. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8061) Mr.Csizmás válasza Jinxb1rd (#8060) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]
[link]

a két kép között volt pár másodperc, amíg átmentem a másik szobába, és ezalatt (összesen) vagy 6-8 killje volt a csávónak. úgy gondolom, hogy endgameben, ha ilyen gyorsan darál, akkor már elég közel kellene lenniük az áldozatoknak, ami azt jelentené hogy előbb lőnék le egymást, vagy mind nagyon bénák, vagy cé verzió, teameznek ilyen nagy létszámban. szerinted? :F

(amúgy top20-at szoktam csinálni 0 vagy 1 killel 90%-ban, hogy a témához is hozzászóljak)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8062) xtro válasza Mr.Csizmás (#8061) üzenetére


xtro
aktív tag

Volt hogy cirka 30mp alatt 5öt öltem endgameben ritka nagy botok voltak szóval simán elképzelhető főleg ha olyan a terep

(#8063) RazoR válasza Jinxb1rd (#8060) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor biztos az van amit te mondasz, bénák vagyunk mind és nem tudunk célozni! És akkor?

(#8064) Dendytv válasza RazoR (#8063) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én tudom azt, hogy én meg az M14 4x scope kombó 100%potato :DD de így is meg van sokszor a top 10 párszor meg eszem a csirkét :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8065) Mr.Csizmás válasza Dendytv (#8064) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Bf4-ben láttam mindig ilyeneket hogy shotira feltette a lézert, meg a scopet :U +150% célzóskill

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8066) Dendytv válasza Mr.Csizmás (#8065) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én mar azóta fel sem teszem a 4x csak ha valaki messze van, addig meg ott csücsül a táskában :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8067) gyuribácsi88 válasza Jinxb1rd (#8060) üzenetére

Érdekes, COD, BF, R6, mindenkit letudok lőni, csak ebben a fostengerben van olyan hogy 4 teli shoti lövés után (se mellény se sisak rajta) meg se nyekken (5 méterről) majd odapöttyint pisztollyal és meghalok. Ez kb 1-2 hete megy, azóta nem voltak ilyen durva laggok. Tegnap is volt egy fantasztikus eset, scar, nagy tár, jön motorral, lövöm mint a barom, már ott van előttem, kényelmesen leszáll a motorról (én még mindig lövöm) majd ump-vel pitty putty, meghaltam. Elmentem utána r6-ozni, 3 kör, 3x mvp, szóval azt hiszem nem én lettem béna hirtelen.

Amúgy tudod mi a bullshit, hogy játszottam veled és nem remekeltél, még kicsit se, itt meg leírod hogy jaj de nagyon megy neked. Arról már nem is beszélve hogy egy taktikai zseni vagy, nulla loot-al menjünk el hidat kempelni és társai, meg menjünk military-ra, aztán shotival lövöldöztetek össze vissza, közvetlen közelről nem találtátok el az embert, én lőttem ki őket kar-al, ami közelre nem épp olyan jó mint a shoti. Én elhinnék neked mindent, ha nem játszottam volna már veled. ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8068) bombibmw


bombibmw
veterán

Én közel se vagyok pro játékos, de azt se mondanám, hogy nem célzok jól.
Nálam inkább az ellen észrevétele okoz még némi nehézséget.
Azt viszont nehezen tolerálom, ami tegnap történt.
Feküdtem a gazban a kör szélén és figyeltem.
Egyszer csak azt látom, hogy pont szemben velem kúszik egy játékos felém.
M16-al burst modban közvetlen közelről két sorozatot eresztettem a fejébe, mire ő egyetlen lövéssel megölt AK-val.
Gyönyörű! :(((
Nálam a hitreg és a mászás hiánya azok, amik kiverik a biztit, nem a csalók, mert azok mindig is lesznek és itt legalább szórják is ki őket.

(#8069) Jinxb1rd válasza gyuribácsi88 (#8067) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Valszeg mindenki játszott már velem, csak nem mindegy hogy mikor és kikkel karöltve. Ja meg hogy milyen névvel, mert ilyen semmitmondó gyuribácsi88-ról könnyű fröcsögni.

Csak mert a példa kedvéért a bullshitedből kiragadva én pont hogy kerülöm a hídat, nem megyek át rajta és kempet is csak max mások szokták javasolni. És elég régóta ez a hozzáállásom a hídhoz.
Szóval most miről beszélünk, hogy játszottál velem, amikor 50 órám volt a játékban és összefosta magát a gépem közelharcokban? Igazad van. Bullshit. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8070) gyuribácsi88 válasza Jinxb1rd (#8069) üzenetére

Kb 2 hete játszottam veled, az előbb leírtak akkor történtek. (negyediknek mentem be hozzátok) Nem fröcsögtem, te keménykedsz folyamatosan. Te javasoltad a hídkempet is, meg military-t is. Szóval részemről téma lezárva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8071) Jinxb1rd válasza gyuribácsi88 (#8070) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Még mindig nem mondtál nevet, félsz, hogy megnézem, milyen címkét raktam be hozzád Discord-on?

ÉN TUTI nem javasoltam hídkempet, max közösen meg lett beszélve a csapattal, de hogy én erősködjek hídkemp mellett, az akkora faszság, mint hogy azért nem ölsz meg senkit, mert hogy mindenki lagol.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8072) kisza25 válasza gyuribácsi88 (#8067) üzenetére


kisza25
félisten

tegnap szaladt előlem egy éppen magához tért AFK és 2 tárral lőttem ki rá pisztolyból közvetlen közelről és nem halt meg, de még a vére sem fröcsögött, na mondom ez igen:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8073) ReFleXx


ReFleXx
addikt

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#8074) olle


olle
senior tag

:C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#8075) Dendytv


Dendytv
senior tag

Jol van én letettem a hajam :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8076) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ti melyik verziószámú AMD drivert használjátok a játékhoz?
Nekem valamiért a játék alatt ugrál a gpu sebessége, sokszor beesik tartalék üzemmódba a kártyám a játék alatt..más játékoknál nincs baj.
MSI afterburnerrel is néztem, ott látni hogy amikor max sebességgel megy a kártya nincs baj az fps számmal, de amikor ingadozik..

Press "F" to pay respects.

(#8077) core i7 válasza Imilenni (#8076) üzenetére


core i7
addikt

Legújabbat felteheted szerintem egy tisztatelepítéssel (17.10-es)

[ Szerkesztve ]

(#8078) Mr.Csizmás válasza olle (#8074) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csoportos földetérés -> boxmeccs

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8079) olle válasza Imilenni (#8076) üzenetére


olle
senior tag

Szia.
Radeon Software Version
17.9.3
Érdekes én meg azt hittem hogy a kártyám kezdi feladni 16.x.xx valamivel nem csinálta lehet érdemes volna ránézni.

(#8078) Mr.Csizmás ökölharcban mindig én kapok ki az egyetlen megoldás hogy nem bonyolódok ökölharcba! :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#8080) holozis_HUN válasza gyuribácsi88 (#8067) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Laggok nekem is voltak durcán tegnap, 1 hete nem ilyen volt még...

Ház körül voltak 2-3-an, én pont becsuktam aa furdoszobai ajtót, ami ablaka előtt a másik keresett. Beultem a sarokba. Jott az enemy a bejarati ajton, lelottem erre en is meghalok. Mondom wtf, sehonnan sem lattak ram, rajtam kivul nem lott senki. Furdoszoba ajtot sem lohettek at ablakon keresztul, mert amugy sem az ajto elott voltam. Es a csavo aki bejott nekem hattal alt... De szerintem csak en lattam ugy, hogy hattal van nekem, tuti o lott le, csak laggolt a szerver es halala utan 1 masodpercel haltam meg. Es gondolom ram is lott, de a lag miatt ezt en nem lattam... Erdekes... Tobbiek is Discordon mondtak, hogy nem tudjak ez mi volt, sehonnan sem lattak ram...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8081) RazoR válasza holozis_HUN (#8080) üzenetére


RazoR
veterán

Nem-nem, nincs lag, Te nem tudsz célozni és magadat lőtted le! :DDD

(#8082) Mr.Csizmás válasza RazoR (#8081) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

múltkor valakinek a saját autójával sikerült agyonb*sznia magát, úgyhogy nem kizárt :U :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8083) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#8082) üzenetére


kisza25
félisten

Múltkor kiszálltam a bugyból, elgurult előre, majd vissza, előre, majd vissza, mindezt a sík mezőn szép lassan:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8084) PeL


PeL
addikt

Eddigi squad mérlegem kifejezetten jó az új szezonban. Benne vagyok EU Top 400-ban, 42 meccsből 11 win amiből csak ma 7-et nyertünk :DDD

Kép1
Kép2

[ Szerkesztve ]

(#8085) #35434496 válasza PeL (#8084) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez igen komoly teljesítmény grat. :)

(#8086) Winne válasza PeL (#8084) üzenetére


Winne
nagyúr

115k BP omg, neked aztán van időd játszani. :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8087) KisTücsök


KisTücsök
addikt

FPP után a TPP-t én már nem tudom komolyan venni.
___

Játszhatatlan volt tegnap a játék. És még csak a peaktől is messze volt.

(#8088) regener válasza PeL (#8084) üzenetére


regener
veterán

Azigen :C

(#8089) tepenzed válasza KisTücsök (#8087) üzenetére


tepenzed
őstag

2 millió 100 ezer volt a peak tegnap. Mitől volt játszhatatlan?

(#8090) KisTücsök válasza tepenzed (#8089) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mondjuk a tengernyi laggtól meg a több másodperces desynctől? Amitől általában? De hétvégén még az átlagosnál is rosszabb. Az a vicc már a killjeim nagyrészénél is rosszul éreztem magam, mert nagy részük minden volt, csak legit nem.

1.6m-an tolták délután amikor játszottam vele.

(#8091) Preda


Preda
aktív tag

Valaki találkozott már olyannal, hogy csak úgy kivág desctopra semmi hibaüzenet csak leáll a játék . 400 game alatt egyszer se volt ilyenem utóbbi meccsen 2* :W .

(#8092) guftabi96 válasza Preda (#8091) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem volt már párszor ilyen.

#KeepFightingMichael

(#8093) core i7 válasza PeL (#8084) üzenetére


core i7
addikt

Atyavilág mi az a sok BP :Y

(#8094) Mr.Csizmás válasza Winne (#8086) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak tegnap én is összeszedtem vagy 5k-nyit, pedig nem vagyok olyan ügyes :U

btw. mindig ki is szedem ládákba, a heti limit miatt, megy kártyapénznek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8095) Preda válasza guftabi96 (#8092) üzenetére


Preda
aktív tag

Megoldódott vagy néha még előfordul?

(#8096) PeL válasza core i7 (#8093) üzenetére


PeL
addikt

Gyűjtögetem már egy ideje plusz mióta ilyen 0.50-0.60 -t érnek a ládák nem veszem meg csak az első kettőt minden héten :)

(#8097) kisza25 válasza Preda (#8095) üzenetére


kisza25
félisten

Nekem is volt,agától megoldódott

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8098) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Aki teszt szerverezik: Milyen az új kör?

(#8099) ReFleXx válasza KisTücsök (#8098) üzenetére


ReFleXx
addikt

kek

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#8100) core i7 válasza PeL (#8096) üzenetére


core i7
addikt

Én is kb 700 és 1400BP s veszem meg mindíg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.