Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) #67947008 válasza KisApám (#8199) üzenetére


#67947008
törölt tag

Volt, hogy vastag fa mögött álltam. Nekiment a fának és meghaltam.

(#8202) gyuribácsi88 válasza Preda (#8198) üzenetére

Én eddig kettőt nyertem, így vagyok 409. Szóval nulla win-el, egész jó az a 602. hely. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8203) KisApám


KisApám
addikt

A repülőgépről leugorva motorcsónakkal elmentem a kis szigetre,
ahol mindenki gyülekezik mielőtt repülőre ülünk (térkép jobb felső sarok).
NEM érdemes odamenni, szinte teljesen üres.
1 db nyílpuskát találtam, meg füstbombát.
Viszont poénnak jó volt. :D

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#8204) cintula187


cintula187
addikt

Ma volt olyan két kidönthető kerítéssel is, hogy nem vitte át az UAZ, hanem beleállt és sebzett.
De volt két chicken Dinner vacsi is squadban ami hatalmas, hihetetlen élmény volt. :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8205) niof válasza KisApám (#8203) üzenetére


niof
addikt

Ezt mindenki kipróbálja egyszer.
Aztán soha többet... :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#8206) KisApám


KisApám
addikt

RAMBOztam egyet :DDD
Jött a kör, nyílt terep, víz mellette, mondom irány a víz,
ússzunk amíg tudunk, közel a cél.
Levegőt kellett vennem, fel kellett néznem, erre mi van?
A parton fut valaki, ráadásul félig hátat is fordított.
Hát akkor cél és tűz. Volt nála minden ami kell ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#8207) Winne válasza cintula187 (#8204) üzenetére


Winne
nagyúr

Az olyan kemény fajta kerítés volt. :DDD Lesz még több is, majdnem meglett a 3. is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8208) vzsryl válasza cintula187 (#8204) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Van egy kerítés Mylta város felett, amin mindig áthajtok, ha arra megyek, de egyszer az UAZ 90 feletti tempónál visszapattant róla, és levette a hp-mat is...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#8209) PeL válasza vzsryl (#8208) üzenetére


PeL
addikt

Ilyen már velünk is megesett, de a kedvencem mikor egy kis dombocskára nem megy fel az autó hanem visszapattan és vele sérül az autó meg mi is. A hármas motort meg nem is mondom inkább. Megyek 50-60-al, egy kis buckán áthajtottam és rögtön nyomtam egy szaltót vele. Az a motor egy rémálom komolyan, mikor azzal kell mennünk mert nincs más mindig imádkozni kell hogy ne boruljunk fel vele.

[ Szerkesztve ]

(#8210) Tewe013 válasza PeL (#8209) üzenetére


Tewe013
őstag

(#8211) cintula187 válasza Tewe013 (#8210) üzenetére


cintula187
addikt

Aztatelibeqrt mindenit.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8212) DiszNóÓl válasza Tewe013 (#8210) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ilyen volt ma velem is... :U

HATER

(#8213) niof válasza Tewe013 (#8210) üzenetére


niof
addikt

Csávónál fennakadt a lemez... :DDD
Amúgy ha időben észreveszed, le lehet ugrani, ha a motor "beakad" valamibe. Persze nem 100km/h-nál. Mylta felett a dombon az egyik torony mellett akadtam bele a hullámlemez kerítésbe a 3-as motorral. Akkor már láttam több ilyen videót, gyorsan leugrottam. Kb. 2-t léptem, és robbant. Kicsit lesebzett, de túléltem. Amúgy a 2 motor duván nerfelve lett ebből a szempontból. Régebben alig lett valami baja, ha odacsaptad magad vele, most meg 2*-3* keményebben nekimész valaminek, és felrobban. :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#8214) xtro válasza Tewe013 (#8210) üzenetére


xtro
aktív tag

---

[ Szerkesztve ]

(#8215) Dendytv válasza xtro (#8214) üzenetére


Dendytv
senior tag

:DDD :DDD :DD :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8216) KisApám


KisApám
addikt

sprEEEzy stremaje:
6 azaz HAT fő ugrott... :Y ennyi volt az összjátékos.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#8217) Dendytv válasza KisApám (#8216) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hát az meg hogy ? Már nem mennek be hozzá :C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8218) KisApám válasza Dendytv (#8217) üzenetére


KisApám
addikt

Lehet :) A maradék 5-ből 4-et ő kapott el. :K

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#8219) hun-man válasza Dendytv (#8217) üzenetére


hun-man
tag

Forsen-t stream snipeolják.

(#8220) Dendytv válasza hun-man (#8219) üzenetére


Dendytv
senior tag

"snipeolják." Sry nem szoktam stream-eket nézni :D bocsi a nap kérdéséért de ez mit jelent ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8221) manya777 válasza Winne (#8207) üzenetére


manya777
tag

Nagyon nagyon ritka sikereim egyik felemelő pillanata (tényleg kevés ilyen volt még eddig :) ) nekem is hasonló eset után született. A vége felé kb 15 en voltunk, és kezdett nagyon szűkülni a kör, át kellett volna kelnem egy keskeny folyó szakaszon, vagy átfutok a hídon. Gondoltam utóbbi esetben azonnal kiszednek, így úgy döntöttem átúszok a híd alatt/mellett. De kicsit beljebb húzódtam bámészkodni nincs e a híd körül valaki, erre tőlem úgy 30 méterre valaki szintén a folyót választotta, és beugrott a vízbe, elkezdett átúszni a víz alatt. Én utána úsztam, szintén a víz alatt, és végig láttam is. Még egyszer fel is jött szétnézni :) Aztán megnyugodott nincs a környéken senki és elindult a parton a sziklák takarásában. Én meg mögötte ahogy felbukkantam, finoman ledaráltam. Csóró azt sem tudta mi van :) Mondjuk cserébe erre az egy jóra jut kb 99 olyan esetem amit funny videókba is simán belehetne rakni :) Néha már tényleg nemtudom sajnáljam magam, vagy kiröhögjem :)

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#8222) DrTechnoid válasza Dendytv (#8220) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Aki játszik, én ugyan azon a pályán van mint a streamer, elég ha nézi élőben őt, így tudja hogy hol tartózkodik éppen, mert a cs-vel ellentétben itt nincs 1.5 perces delay .

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#8223) Dendytv válasza DrTechnoid (#8222) üzenetére


Dendytv
senior tag

:R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8224) la_cc válasza DrTechnoid (#8222) üzenetére


la_cc
addikt

Az twiccsen nem beállítás kérdése? :F Nem csak látják az azonos szerót aztán rámennek?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8225) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Még, hogy szar loot :D
Mai nap eredménye:
2 AR supressor 5m-en belül :D

És ki szoktam nyitni minden héten az első 1-2 max 3 ládát.
Ma ez esett belőle.
Kicsivel több mint 7 euro.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8226) Årpi válasza Shkiz0 (#8225) üzenetére


Årpi
őstag

Niice :D nekem a kabát esett ki még pénteken

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#8227) Jinxb1rd válasza KisApám (#8199) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem, egyszerűen csak nem tudsz célozni.

;]

We are only Stardust...

(#8228) Dendytv válasza Shkiz0 (#8225) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nekem tegnap valami nagyon kaka loot-om volt. Persze volt már rosszab is! De Hétfőihez képpest :( + én is mindig megveszem a heti 3-ládát! De semmi! Mindig ugyan azokat dobja van polom amiből már van 8-darab nadrágom amiből szintén van vagy 5. És ezek a full alap kis béna cuccok!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8229) Grillo válasza core i7 (#8194) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, de ha nyomatsz mellé vodkát, akkor jobban célzol... :DDD

(#8230) Winne válasza Shkiz0 (#8225) üzenetére


Winne
nagyúr

TEgnap én is találtam két egymás utáni házban két supressort, de lássuk be nagyon ritka. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8231) Grillo válasza Winne (#8230) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem tegnap volt, hogy 5 percen belül 3 SMG supressort találtam. Csak SMG-t nem...

(#8232) Dendytv válasza Grillo (#8231) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nekem szintén mindent találtam ami SMG-re kell csak SMG-t nem :D. De egy M14 vígasztalt :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8233) Lokids


Lokids
addikt

Nekem sajnos előjött egy olyan hiba, hogy játék közben 1-1 pillanatra megakad az egész. Ezt egy windowsos hang is kíséri, mint mikor egy pendrive le/fel csatlakozik. Ez 2 nappal ezelőtt jelentkezett. És csak PUBG alatt.
Tapasztalt valaki hasonló problémát?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8234) Dendytv válasza Lokids (#8233) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nálam kb 2-napja van az, hogy így random crash eror-al ki lök a játék! Ilyen óránként! Spannál is ez volt de ő ugy oldotta meg, hogy letörölte a fölös vicual CC-ket!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#8235) LLKobe válasza Lokids (#8233) üzenetére


LLKobe
veterán

Eseménynapló? Nem a VGa driver omlik össze/ indul el újra?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8236) cintula187


cintula187
addikt

Aki tudna segíteni Radeon ReLive -al kapcsolatban keressen már meg privátban. Lenne egy kis gondom. Köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8237) Lokids válasza LLKobe (#8235) üzenetére


Lokids
addikt

De sajna előfordulhat. Csak nem értem, hogy akkor miért 2 napja kezdődött, mikor a frissítést tegnap tettem fel játék után.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8238) kisza25 válasza Winne (#8230) üzenetére


kisza25
félisten

Én azt vettem észre, mikor nagyon kellene a fegyver. mert 3 másik rohangál körülöttem, akkor minden televan scopeal, reddottal, meg extendeddel és supressorral + táskák tömkelege és kötszer mindenütt, de egy darab fegyver sincsen sehol:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8239) BRABUS113 válasza cintula187 (#8236) üzenetére


BRABUS113
aktív tag

mi a gond?

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#8240) cintula187 válasza BRABUS113 (#8239) üzenetére


cintula187
addikt

Ez

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8241) Winne válasza kisza25 (#8238) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen mindig az fáj a legjobban, ami nincs. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8242) Jinxb1rd válasza Winne (#8241) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És mi kell egy optimális loothoz? Legalább 11 különböző dolog a felszedhető 60-70 tárgy közül. Felháborító, hogy mindez nem található meg egy házban. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8243) kisza25 válasza Jinxb1rd (#8242) üzenetére


kisza25
félisten

Nekem az optimális loot igen sokféle lehet, közelre soti, pisztoly, uzi, ump, mindegyiknek van előnye hátránya, messzire, meg bármelyik másik

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8244) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#8243) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap hatlövetűvel, AK-ban egy tárral, és L1 páncél+kupakkal lettem harmadik :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8245) cintula187


cintula187
addikt

Ezekért a tegnapiakért járt a köszönet. Minőségért bocsi.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8246) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#8244) üzenetére


kisza25
félisten

Én egy s12k val indultam neki, mert semmi mást nem találtam, 3. lettem, de végére ak+scar-l scope-al, eszement mennyiségű kötszerel és mindezt mások lootolták nekem.
Kör végén fülelek hol a másik kettő, erre behúztak egy TS szobába ahol mindenki pofázott, 5 másodpercel késöbb meghaltam, innen is thx mackó:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8247) Winne válasza Jinxb1rd (#8242) üzenetére


Winne
nagyúr

Pont erre gondoltam. :DDD

Amúgy az optimális lootot csak az optimális helyzet határozza meg szvsz. :Y

@(#8245) cintula187: grat papa. Egy tipp: ha beállítottad a monitorozást, akkor tudsz hotkeyt állítani képernyőmentésre. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8248) sirszevenap válasza Winne (#8247) üzenetére


sirszevenap
addikt

@(#8245) cintula187: grat papa. Egy tipp: ha beállítottad a monitorozást, akkor tudsz hotkeyt állítani képernyőmentésre - Óóó pont ugyan ez volt a fejembe! :DDD

Egyébként f12. A steam csinál képernyőmentést. Ez a default key hozzá.

Bankkártyával? Hát persze!

(#8249) KisApám válasza sirszevenap (#8248) üzenetére


KisApám
addikt

Hova menti le a képernyőmentett képeket?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#8250) lafaty80 válasza KisApám (#8249) üzenetére


lafaty80
őstag

Én kerestem a mappában amit beállítottam neki, de nem találtam így. Viszont Steam-ben a nézet menüben megtalálhatod őket.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.