Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) prtvlogan válasza Segal (#16350) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

De bizony okozhat, Gtx 760 Phantom, ha nem vettem vissza az órajelet, Gta V,és a Witcher 3 is kifagyott. 20 mhz az órajelből, és 40 mhz a memóriából visszavéve soha többé nem fagyott ki.

(#16352) hegegabi80 válasza joe-ker (#16341) üzenetére


hegegabi80
addikt

0 kill-el? az nem semmi bujkálós menet lehetett, de azért grat hozzá, ehhez is kell ám ügyesség.
Nekem is pl majdnem összejött 1 kill-el a csirke.

(#16353) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Variáltak valamit a loot rendszerrel vagy csak én szívok? Az eddigi atombiztos loothelyeken most már sokadjára nem találok fegyvert (pl. shooting range), illetve gyakori az egymás melletti 3 sisak vagy 3 reddot...

Más, akit szintén kivág a játék out of video memory errorral annak javaslom, hogy kapcsoljon be virtuális memóriát, nekem be kellett kapcsolni a 16gm memóriám mellé, azóta egyszer sem vágott ki ezzel a hibaüzenettel a játék...

Ez direkt van ilyen szopatósra megcsinálva, hogy ha tárazás közben mielőtt betárazol meghúzod a ravaszt elsütőbillentyűt akkor olyan mintha nem is táraztál volna és kezdheted előröl? Nagy izgalomban sokadszor szívom meg...

(#16354) Jinxb1rd válasza BaLee (#16353) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Random generátor így dobta, ilyen egyszerű. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#16355) saen válasza BaLee (#16353) üzenetére


saen
Topikgazda

A játékban nincs atombiztos loot hely.

(#16356) NyxNyxNyx válasza saen (#16355) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De ha van is, akkor az biztos nem a shooting range. :D Én a kis Mylta Power-en még nem jártam rosszul. Talán az egyetlen viszonylag kisebb hely, ami még nem szívatott meg. Schoolből jöttem már ki AK-val meg shotival.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16357) saen válasza NyxNyxNyx (#16356) üzenetére


saen
Topikgazda

Mylta Powerben is jártunk már úgy duo-ban, kipucoltuk mindkettőt (kicsi + nagy) és 1db AR-t találtunk és 0db snipert. Kénytelen voltam Umppal kijönni... Persze általában jó, de vannak extrém esetek.

(#16358) Mr.Csizmás válasza saen (#16357) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

powernél érdemes felmenni a tetőre, a vezérlőterem keleti végében a lépcsőn, mindig van szétszórva kb. vmi kraftosabb fegyó és 30+ db lőszer hozzá. (sőt, oda landolni érdemes, és a bejövő lootolókat már lehet köszönteni)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16359) Centaurus


Centaurus
tag

sziasztok!

Nem rég kezdtem a játékot.
És azt vettem észre hogy a kill cam visszajátszásba rengetegszer halok meg úgy hogy a srác nem is rám céloz de még is meghalok.
Ennek mi lehet az oka?Valaki jár még ebben a cipőben?

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#16360) Segal válasza Mr.Csizmás (#16358) üzenetére


Segal
veterán

Ha gáz van akkor meg lehet a tetőről a konténer melletti csőre ugrani. Így pillanatok alatt sérülés mentesen le lehet jönni.

Centaurus: bugos a visszajátszás.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16361) Årpi válasza Centaurus (#16359) üzenetére


Årpi
őstag

Mindenki csal ;] ;]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#16362) Mr.Csizmás válasza Segal (#16360) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, ez evidens :K

vezérlőben meg az egész fémpadlón hallani ha valaki motoszkál a környéken.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16363) gyuribácsi88 válasza Centaurus (#16359) üzenetére

Bugos a killcam. (még mindig)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#16364) saen válasza Mr.Csizmás (#16358) üzenetére


saen
Topikgazda

Ismerem Myltát jól, oda ugrok legtöbbször, de azért köszi :D

(#16365) Mr.Csizmás válasza saen (#16364) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyen ez a százfős oroszrulett :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16366) BaLee válasza Centaurus (#16359) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A replayben nem ugyanazt látod sajnos amit ő. Általában mindig bőven mögéd lőnek.

(#16367) Segal


Segal
veterán

kiszivargott 2 uj lada
Ne nagyon koltsetek a bp pontokat! :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16368) Grave_444 válasza Segal (#16367) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Baromság. :( Csináljanak belőle CS-t.

[ Szerkesztve ]

(#16369) PeL válasza Grave_444 (#16368) üzenetére


PeL
addikt

Mi már ezt ismerősökkel rég kibeszéltük hogy előbb utóbb jönni fognak a fegyver skinek is, mikor elkezdték nyomni ezeket a ruhás ládákat. Csak idő kérdése volt, mivel a játék eladásokból már nem igen van bevételük, más forrás kell (gondolom a szerverpark fenntartása sem olcsó dolog).

(#16370) Jinxb1rd válasza Segal (#16367) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Fúj, ezek tényleg nagyon csak arra hajtanak, hogy több pénz jöjjön be. A többit letojják.

We are only Stardust...

(#16371) makro válasza PeL (#16369) üzenetére


makro
aktív tag

Még szerencse, hogy ezek nem kötelező dolgok. Részemről lesz mit eladni :)

(#16372) gyuribácsi88

Brühühü lesznek fegyver skinek. Brühühü, jaj, nyitottam egy 100 eurós skint, jaj de nagy király vagyok, mindjárt nem is akkora baromság ez a fegyver skin.

"nekem már rég visszahozta a pubg az árát, sőt többet is, de fúj ládák, fúj ,fúj" [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#16373) PeL válasza makro (#16371) üzenetére


PeL
addikt

Én is így vagyok vele :K

(#16374) Segal válasza makro (#16371) üzenetére


Segal
veterán

Pontosan en is evegett irtam. En sem varom a skineket de az ezzel keresett eurokat annal inkabb:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16375) NyxNyxNyx válasza makro (#16371) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+ az nekünk csak jó, ha nekik van folyamatos bevételük a játékból, mert így érdekük, hogy aki megvette továbbra is játsszon vele, tehát a javításokra megéri nekik pénzt költeni. papíron..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16376) sagem válasza NyxNyxNyx (#16375) üzenetére


sagem
addikt

Sokan azért nem szeretik őket, mert az a mantra, hogy ezt csinálják, és nem a játékot :) De: ez a rész már rég benne van a játékban (skinek/ládák rendszere), tehát programozni nem kell, csak a modelleket legyártani, azt meg nyilván nem a programozók s pláne nem a szerver mérnökök csinálják.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16377) saen válasza sagem (#16376) üzenetére


saen
Topikgazda

Hát igen, biztosan nem a hálózati szakember rajzolja az UMP skint ;] :P

Nincs baj a skinekkel, csak mindenki azt szeretné, hogyha nemcsak új skinek jönnének, hanem további javítások. Itt még ügye van némi lemaradás.

(#16378) Tewe013 válasza saen (#16377) üzenetére


Tewe013
őstag

"Hát igen, biztosan nem a hálózati szakember rajzolja az UMP skint"
Az biztos, mert a PUBG Corpnál ilyen ember tuti nincs. ;]

(#16379) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hajnali 3 órától lesz egy 3 órás szünet és utána átkerülnek élesbe a teszt szerver újításai.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16380) Create. válasza NyxNyxNyx (#16379) üzenetére


Create.
addikt

Mik az újítások?

(#16381) saen válasza Create. (#16380) üzenetére


saen
Topikgazda

A korábban linkelt patch notes kerül át élesbe. Elég hosszú a lista...

(#16382) Segal válasza Create. (#16380) üzenetére


Segal
veterán

ez erkezik

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16383) niof válasza NyxNyxNyx (#16379) üzenetére


niof
addikt

Amin remélem, hogy még javítottak, mert mikor múlt héten kikerült a teszt szerverre, néztem este Shroud-ot, azon játszottak. Konkrétan Shroud Titan V-jével, meg az ő konfigjával 25-30 FPS-e volt rengeteg helyen, és még az is drop-olt. Majd vissza-vissza kúszott 144-re, majd ismét leesett.
Mondjuk azóta rollbackelték az anticheat rendszert, talán jó lesz, de én picit félek, hogy nem...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16384) Create. válasza Segal (#16382) üzenetére


Create.
addikt

Közben megtaláltam én is, ez elkerülte a figyelmem, a roadmapot láttam. Azt hittem nem ilyen nagy a frissítés. Köszi a linket azért. :R

(#16385) Årpi válasza niof (#16383) üzenetére


Årpi
őstag

Teszt szerveren sajnos(?) 2 hónapja folyamatosan aktív az az anti-cheat, élesen elvileg ilyen gondok nem lesznek. (Legalábbis egy ideig, amíg újra meg nem próbálkoznak az AC-el élesen újra :D)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#16386) Jinxb1rd válasza sagem (#16376) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem. Azért nem szeretem, hogy újdonságokat hoznak be, mert azok is növelik annak esélyét, hogy valamiképpen bugos vagy optimalizálatlan fos lesz tőle a játék. És a játék MÁR AZ!

Szóval nem tudom ti hogy vagytok vele, de én például ha gépem fagyogat össze-vissza, akkor nem az az első nekem, hogy össze vissza mindenféle szar hardvert még beleveszek (ledet, merevlemezt, memóriát, akármit), hanem megoldom először a problémát. Mert aztán például rohadtul nem fogom tudni, hogy a megvett hangkártya jó-e vagy még instabilabbá teszi az amúgy is trágya rendszerem.

Ez zavar rohadtul engemet. Ezektől a skinektől tuti, hogy csak rosszabb tud lenni, jobb semmiképp se.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#16387) niof válasza Jinxb1rd (#16386) üzenetére


niof
addikt

Őszintén szólva, nem tudom, hogy pontosan hogy működik ez a skin rendszer, gondolom valahogy a user-hez köti, de az összes eleve benne van a kódban, és csak azt választhatod, amelyiket valamilyen módon "feloldottad". Máshogy nem is nagyon lenne értelme...
Innentől kezdve meg nem hinném, hogy bármennyire is befolyásolná a játékot, kivéve akkor, ha sz@rul van megírva a kód, ami igaz eleve is, és ez által jobban terheli a rendszert. Ebből a szempontból rossz a hasonlatod, szerintem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16388) Running


Running
tag

We're excited to announce that early access sign ups for the PUBG API Developer Portal begin today. Together with MadGlory, we'll be empowering community developers with new tools to build their own PUBG websites and applications. https://developer.playbattlegrounds.com

(#16389) regener


regener
veterán

Ez nem is olyan hülyeség, ha már úgyis csak a map szélén van kihasználatlanul:

(#16390) core i7 válasza regener (#16389) üzenetére


core i7
addikt

Egyszer elhajóztam oda ott is van kevés loot de nagyon nem éri meg érte oda menni kör is hamar megcsíp

(#16391) saen válasza core i7 (#16390) üzenetére


saen
Topikgazda

Volt idő amikor nagyon is megérte. Akkor volt szívás ha más is jött és vitte a csónakod :D

(#16392) core i7 válasza saen (#16391) üzenetére


core i7
addikt

Én mikor oda mentem csak egy nyamvadt tomy gunt találtam :DDD habár lehet ki lootolták előlem :U

[ Szerkesztve ]

(#16393) saen válasza core i7 (#16392) üzenetére


saen
Topikgazda

Variálták a loot táblát többször a játék története alatt, direkt visszavették, hogy ne érje meg odamenni. Anno egy squadot fullra lehetett ott szerelni.

(#16394) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Mi van akkor, ha leugrunk egy városra, és az összes kör ránk szűkül?
Ha vannak ott, de nem találkozunk velük, ők se jönnek ránk?
Mi van akkor, ha embert csak a legvégén látok így?
Miért mennénk tovább, ha nem kell?

Csak felmerült bennem a kérdés, ha van egy ilyen NAGYON ritka helyzet, arról ki mit gondol? Ki mit csinált volna? Az utolsó körök is arra a házra szűkültek, ahol mi voltunk. 1-1 killel lett win.
Mi ezt hoztuk ki belőle. De tényleg érdekelne, ki mit csinált volna.

(#16395) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Military Island felett ment el a repülő ezért eldöntöttem, hogy bridge campelek. A híd melletti településen megöltem egy gyereket, összeszedtem egy elég gyenge lootot (kar holoval, és iron sights UMP, lvl1 minden), egyből megálltam a hídon hogy na akkor majd házhoz jön a loot. Egyetlen ember nem haladt át a hídon az egész végéig. De cserébe 2 redzone-t kaptam a híd közepén, ami miatt el kellett onnan mennem. Ami miatt mégis bevállt a strat, az az volt, hogy redzone legszélén egy gyerek pont kiszállt a kocsijából ami elkapta és nála volt M16, 8x 4x scope, boost meg lvl3-as helmet. Onnan meglett a dinner 8 killel, de nem is értem hogyan. :D

¤Envy¤: Squadban szerintem maradtunk volna, solo-ban biztosan leléptem volna mert egyedül unalmas várakozni. Persze loot függő is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16396) niof válasza ¤Envy¤ (#16394) üzenetére


niof
addikt

Az attól függ...

Ha duo-zunk, tuti kifosztjuk a környék összes házát, és keressük, kibe lehet belekötni (főleg haverom... :D ).
Ha ugyanez a szitu van solo-ban, és elégséges a felszerelésem, akkor megkeresem a legoptimálisabb spot-ot, és ott bekempelek, ameddig csak a játék engedi.

Amúgy a teljes randomitásba ez is belefér. Ritka, de hasonló volt már velem is. Mondjuk mikor múltkor nyertem, a fél map-ot átkocsikáztam, kinéztem egy helyet, és utána az összes kör nekem kedvezett. Nem is mozdultam! A cuccom már előtte megvolt, azt hiszem, csak egy 3-as sisakot, meg némi boostert lőttem magamnak, de kb. ennyi.

Nincs ezzel gond. Ez a játék Win-re megy továbbra is. :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16397) psion2101


psion2101
tag

Sziasztok!
Arra tud valaki megoldást,hogy eddig elinditottam egy meccskeresést és pillanat alatt ott voltam,hogy kezdek.Most akár 2-3 percig is keresgél.Erre van valami megoldás vagy ez is a bughalmaz eredménye?

(#16398) kirjak válasza psion2101 (#16397) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ennek ezer oka lehet. HA már lement egy meccs és/vagy újraindítod akkor is marad a probléma?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#16399) PeL válasza ¤Envy¤ (#16394) üzenetére


PeL
addikt

Ha érdekel az eredmény akkor kempelés (feltéve ha van elég cucc end game-re), amúgy kb tökmid1 mit csináltok ha nem akartok feltétlen nyerni, úgy viszont a kempelésnek sincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.