Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#916) d68


d68
újonc

Hello mindenkinek!

Figyeljetek már:
-volt egy régebbi philpsem (5820), és égette az arcom,de nem volt rossz.Több,mint 1,5 évig használtam

-aztán volt egy alap Braun Series-1 130. Na ez marhára égette az arcom,de mondjuk ez sem volt rossz,de nem bírtam elviselni,ahogy éget (még a jegelés sem használt, csak kb 1,5 nap után) 1,5 hétig használtam, és a tokámon nem vitte le a szőrt.Egyébként egyszeri húzásra simára borotvált,csak utánna majd megőrültem az égő érzéstől. SOHA NEM FELEJTEM EL!!!

-most megint van egy philips 6695, és itt is kell jegelni,meg krémezni az arcom,mert éget,de nem annyira,mint a Braun,annak ellenére,hogy többször kell áthúzni az arcomon

Na most a helyzet az, hogy az eredmény nem volt rossz egyiknél sem ( nem pattogtam ki), meg egyszerűbb is, mint a habos pepecselés. Nem beszélve arról, hogy a minőségi a Gill. m3 pengék,habok,zselék milyen drágák...

Szerintetek mit csinálok rosszul? Egyáltalán megéri nekem a villanyborotva? (a habbal működő készülékek nem igazán érdekelnek,mert pont azért szeretnék villanyt használni, hogy a pepecselést elkerüljem,meg akkor már használhatnék Gill. pengét is, amit szintén nem akarok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.