Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Foxbat válasza Badmintown (#1350) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Csak megemeli,nem húzza meg.Egyébként nem is érezni,az enyém is ilyen.

Foxbat

(#1352) hcs57 válasza Foxbat (#1351) üzenetére


hcs57
őstag

A mai Philipsek már mind ilyenek, vagy tévednék? Nem érzel semmit, csak sima lesz az arcod...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1353) Foxbat válasza hcs57 (#1352) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Így van,a mai Philipsek már mind ilyenek,még az alap verzió is.

Foxbat

(#1354) Integra válasza hcs57 (#1352) üzenetére


Integra
titán

ez mindenkinél más és más.
nekem pl letépi az arcom a filipsz, teljesen esélytelen:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1355) Badmintown


Badmintown
csendes tag

igen igen, ettől félek, hogy az enyémet is letépi, egyszer próbálkoztam egy régi, nagyon régi rezgőkésessel, és egy 10 forintos méretű része lenyúzta a bőröm, de a szakállam ottmaradt:D

(#1356) #88727040 válasza Badmintown (#1355) üzenetére


#88727040
törölt tag

a philipsek is tépnek hidd el

viszont az 1-es braun megér egy próbát,6k körül lehet kapni
nekem is ilyen van,de akksis 14k-ért vettem anno 1,5 éve
lényeg,hogy max 2napos szőrt vágjál vele (lehet naponta is ,nem irritál),ha ennél nagyobb pajeszvágójával vágd rövidebbre ,s utánna borotváld a szitás résszel

sokkal simábbra borotvál,mint a philips

eleinte egy picit az is égetett,meg nem olyan régen szintén,de ha nem nyomod rá erősen,érzéssel csinálod és először száliránnyal megegyezően mész és utánna szembe + még vmillyen hidratáló arckrémet,balzsamot használsz,mint aftershave-t,akkor nagyon jó és kb 3 perc alatt kész a borotválkozás anélkül,hogy égetne,irritálna stb.
a nyakon nem mindig szedi le rendesen 1-2 szálat elhagy,de pajeszvágóval lejön az is
ja és a szitára marhára vigyázz,mert kiszakad

amúgy sokkal olcsóbb,mint a makk3 vagy a fúzson és tsai.

remélem segítettem

BUÉK 2010!!!

(#1357) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Nem is tudod mennyi! Köszönöm. Azt hiszem akkor beruházok egy 1es Braunra, és ha esetleg nem jönne be akkor majd később egy Philipsre, de hátha az olcsóbb is bejön. Ehhez a szita nagyon drága? Braun 130 Series 1

(#1358) #88727040 válasza Badmintown (#1357) üzenetére


#88727040
törölt tag

csak a szita 3000 Ft körül van
szita+penge 5-6000 Ft,de ha vigyázol rá,másfél 2 évig biztos nem kell venni hozzá,és így már olcsóbb,mint a pengés borotválkozás (meg sokkal-sokkal egyszerűbb,kényelmesebb)

(#1359) #88727040


#88727040
törölt tag

ja és lehet hogy csak braun szervízben kapsz szitát hozzá
azt meg nézd meg a braun honlapon (Bpesten a Szt. István krt környékén van egy ilyen)

(#1360) Illidan


Illidan
tag

Nekem egy 150-es van karácsony óta. Ez az első villanyborotvám és az első használatig erős kétségeim voltak vele kapcsolatban.
Korábban mindig csak pengével borotválkoztam (Mach 3), ami miatt nagyon gyakran lett seb itt-ott az arcomon. Használhattam akármilyen habot vagy gélt, lehetett a pengén bármilyen aloés betét, igazából egyik se segített igazán.
A Braun viszont már az első alkalommal bizonyított. Sehol sem vérzett a bőröm, csak egy kissé égett az arcom borotválkozás után. Ám ehhez is alkalmazkodok lassan. A második, harmadik használat után már kevésbé volt kellemetlen, egyre jobban kezdem megkedvelni a gépet. Nem valószínű, hogy visszatérek a pengéhez :N
Azt azért el kell ismernem, hogy alaposságban azért egy kissé elmarad a hagyományos borotválkozáshoz képest. Leginkább az zavar, hogy néhol otthagy hosszabb szőrszálakat, bármilyen irányból is próbálom áttolni rajta a borotvát. Erre majdnem tökéletes megoldás a pajeszvágóval történő utánaigazítás. Köszönöm pelé 1970 :R
Gondolkodom azonban egy 3-as sorozatú gép beszerzésén, hátha azzal ezt a plusz műveletet is ki lehetne iktatni. Van esetleg valaki, aki mindkét szériát használta? Érdemes lenne váltanom egy komolyabbra?
(A mostani géppel annyi szerencsém van, hogy ez még az év végén lett vásárolva, így a 90 napos pénzvisszafizetési garanciába beleesnék.)

(#1361) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Kipróbáltam édesapám '84ben vásárolt német(Braun) rezgőkéses borotváját. A fülem bedugult... meg bevált a rezgőkés. Az állam alatt úgy kipirosodtam, mintha elestem volna és fel lenne horzsolva... úgy fáj is, pár szörszállal nem tudott mit kezdeni, oda annyiszor visszamentem, hogy már attól fájt a bőröm. Aztán pár órával később észrevettem, hogy úgy kipattogzott a bőröm, mint anno a legelső borotválkozásom után... talán hozzá kell szokatni a géphez... mindenesetre ez a gép jó próba volt, de megy vissza a padlásra!
Még mindig az Series 1 és valami 10000ft alatti Philipsen gondolkodom, de ma ezt találtam a neten. Erről valaki tud valamit mondani? Panasonic

(#1362) Antonio válasza Badmintown (#1361) üzenetére


Antonio
senior tag

Azért jó hogy egy közel 30 éves padláson porosodott borotvára alapozod a véleményed :)

egyébként pont az ellenkezőjét eredményezi egy (mai) villanyborotva, azaz nem pattogzol ki! Én ezért váltottam anno villanyra.

Sima hagyományos pengével már fájdalmas lenne és kipattogzok 2. napra. (ezt most ünnepek alatt újra megtapasztaltam.)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1363) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Zsír... reggelre helyrejött az arcom:D:D:D

(#1364) Foxbat válasza Badmintown (#1361) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Nekem Panám van.És nagyon szeretem.Szerintem árban a verhetetlen.A Braun 7-es széria tud 10000 rezgést,amit belinkeltél Panasonic az szintén,csak nincs benne a pulzáló rendszer.De van a Panának olyan is,csak hát az már nem túl olcsó.Az enyém ilyen:

Foxbat

(#1365) #88727040 válasza Antonio (#1362) üzenetére


#88727040
törölt tag

az elején sem irritálta,égette az arcodat?

(#1366) #88727040 válasza Antonio (#1362) üzenetére


#88727040
törölt tag

vagy hogy fájdalmas lett volna a borotválkozás???

(#1367) #88727040


#88727040
törölt tag

azt mondjátok már meg,miért nem jó az 1-es braun???

köszi a válaszokat :C

(#1368) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Nem értem én sem... számomra a Series 1 az ami még megfizethető, esetleg ez az olcsóbbik Panasonic, amit belinkeltem. Ha visszolvasok szinten mindenki oda meg vissza van a Braunokért, de azt írják: "Series 3 alá nem szabad adni"
Van valakinek negatív tapasztalata a Series 1-et illetően?

(#1369) Antonio válasza #88727040 (#1365) üzenetére


Antonio
senior tag

Nem emlékszek ilyenre, de pont az a lényeg hogy a villanyborotva nem sérti fel a hámréteget mint a penge. Legalább is akinek erősebb / sűrűbb a szőre azzal a sima hagyományos penge nehezen bánik el többször kel végighúzni rányomni stb. és ezért könnyen megsérül a felső hámréteg, elfertőződik kipattogzik stb.

A villanyborotvánál, mivel van a nagyon vékony réteg (a szita) ez megakadályozza hogy felsértse a bőröd.

Ha mégis felpattogzik a bőröd villanyborotválkozás után az leginkább nyáron fordulhat elő mikor nagyon meleg párás a levegő és mikor izzadt a bőröd.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1370) Antonio válasza Badmintown (#1368) üzenetére


Antonio
senior tag

Anélkül hogy megnézném milyen a 1 es széria mit tud, én abból indulok ki hogy ha veszel egy borotvát annak évekig kell szolgálnia rendszeresen rendületlenül. Én ha veszek borotvát ezért (is) veszem a lehető legjobbat (minőség és szolgáltatás) amit tudok + az erős szőrrel egy több pengesoros, komolyabb gép könnyebben megbirkózik, és ezt hosszú évekig kell végezni

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1371) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Ez most biztos hülyeség, mert a Panasonic és Braun technológiája nem feltétlenül ugyanaz, még ha külsőben hasonlít is, de ez a borotva fej olyan mint a Braun Series 3-nak...

(#1372) Foxbat válasza Badmintown (#1371) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Hát attól függetlenül nem kell leírni,mert ez japán.És ár érték arányban agyonveri a Braunt,de ezzel nem akarom leszólni a Braunt sem,mert nagyon jó borotva.Mindkettő mögött sok év tapasztalat van.

Foxbat

(#1373) Integra válasza Foxbat (#1372) üzenetére


Integra
titán

az biztos hogy kedvezőbb árú.
aztán egymás mellé teszem a pana meg a braun csúcs borotváját és a pana egy olcsó kínai vacak a barun mellett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1374) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Az igaz, talán mert a Panasonic zászlóshajója nem a borotva, viszont ha valaki azt mondja Braun, nekem egyből a borotva jut az eszembe. De ez a modell 10100ft a neten...

(#1375) Foxbat válasza Integra (#1373) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Érdekes!Mégis a legújabb 7-es szériájú Braunnak olyan a szita mintája,mint a Panának.
Hát ez meg hogy van?És sokkal tisztább a hangja a Pana motorjának használat közben.Teljesen szét lehet szedni a fejet a tisztításhoz.Ezt szintén nem tudja a csúcs Braun.
Ívelt a szitája,hogy a hajlatokban is símán borotváljon.És még a fogása is sokkal jobb.

Foxbat

(#1376) Foxbat


Foxbat
csendes tag

Tényleg olyan kínai forma.
Meg is lehet nézni:http://lamdash.jp/index_en.html

Foxbat

(#1377) Integra válasza Foxbat (#1375) üzenetére


Integra
titán

érdekes!
mégis inkább braun-t vettem. megint.
te valami panasonic árus vagy, hogy itt nyomod friss regisztrációval a reklámot?
hidd el, bármikor vehetek panából is csúcs borotvát, azért nem vettem, mert sehol sincsen a braun minőségéhez képest.
persze oszthatod az igét, hogy pana így meg úgy, meg fikázhatod a braun-t, csak elég átlátszó és legkésőbb mikor az ember a kettőt kézbe veszi, úgyis kiderül az igazság.
de jó lenne ha nem itt hirdetnéd a kis bizniszed, arra ott az apró piac..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1378) Foxbat válasza Integra (#1377) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Milyen igazságról beszélsz?Hogy a szép lakkfekete festés egy idő múlva lekopik róla?
Majd akkor nézegesd a gyönyörű borotvádat!És még összehasonlítási alapod sincsen,mert úgy esküdözöl rá,hogy ki sem próbáltad a másikat!Nem kértem senkit hogy vegyen Panasonicot,csak ez is egy alternatíva,nem mindenki teheti meg,hogy vesz százezerért borotvát.

Foxbat

(#1379) Integra válasza Foxbat (#1378) üzenetére


Integra
titán

hagyjuk már a szentfazék dumát:)
bereggeltél a topic miatt és azóta panasonicokat szajkózod..
hidd el, 15 év braunozás után, tudom milyenek, ne akard már a számba adni, hogy mire adok ki rahedli pénzt és az milyen, nem a koleszos szobatársaddal beszélsz..
az meg egyenesen vicc, hogy még azt is tudod, hogy mit és hogy próbáltam ki, meg mire van rálátásom, szóval ne alázd már magad zugárus, legkésőbb egy mod fogja kitakarítani a reklámaid.
és ha legalább már szabályellenesen nyomod a reklámodat, akkor legalább profin csinálnád, de látszik, hogy sok közöd nincsen az értékesítéshez.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1380) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Nah nyugi Tigrisek...
Ma voltam a MediaMarktban és most esett le, hogy az olcsóbb Philipsekben nincs pajeszvágó... csak 10000HUF fölött...

(#1381) Foxbat válasza Badmintown (#1380) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Igazad van!
Meg aztán nekem BMW-m van,akinek meg nem telik rá bek...phatja!
Én voltam a hülye,hogy belementem egy értelmetlen vitába,két teljesen más koncepció.
Tény hogy egy Braun általában közkedveltebb mint egy Philips,könnyebb vele eltüntetni egy hétvégi borostát,a Philipsel viszont legalább kétnaponta kell borotválkozni,hogy egyenletes legyen a hatás,és ne tépje le az arcod.Viszont én a Philipsembe 8 évig nem vettem körkést,mert nem nagyon kopik.Az újabb borotvám,amit ezentúl nem reklámozok,jó ár-érték aránnyal büszkélkedhet.De europában nem nagyon bizonyított.A véleményem az hogy alsó kategóriában inkább egy Philips,felső kategóriában pedig a Braun válik be.

Foxbat

(#1382) Foxbat


Foxbat
csendes tag

Csak egy érdekesség,még utoljára:http://www.youtube.com/watch?v=JRCvvnmWA1c

Foxbat

(#1383) Kakumix


Kakumix
senior tag

December elején vettem egy 3-as Braunt. Talán még a tavalyi szériából, mert ennek nem mozognak külön-külön a "kései".
Tapasztalatom a következő:
- az első pár alkalommal pirosodott a bőröm, ez mostanra már nem jellemző
- nem gyorsabb, mint a penge, viszont kutyasétáltatás közben is megejthető a borotválkozás és így mégis kevesebb idő :)
- nem lehet vele olyan eredményt elérni, mint pengével, mindig lesz borosta amit a kezeddel tapinthatsz
- naponta kellene borotválkoznom pengével, ha esténként olyan programom lenne ezzel naponta kétszer is kéne, mert estére már látható is (világos barna-vörös az arcszőrzetem)
- a 2-3 napos "szakállt" kb. ugyanannyi idő alatt és fájdalommal szedi le, mint a napost
- időnként ezzel is sikerül megvágni magam. Vérzik, de azért nem folyik a vér mint pengét használva :)
Úgy gondolom a pengés kiadásokat számolva, ha a következő 1 évben nem kell fejet cserélni, akkor már árban is megérte megvenni 11eFt-ért.

Legyen szép napod!

(#1384) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Honnan tudtál ilyen olcsón 3as Braunt szerezni???

(#1385) #88727040 válasza Integra (#1373) üzenetére


#88727040
törölt tag

már nem azért,de a braunt is kínában gyártják

(#1386) Foxbat válasza #88727040 (#1385) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Nem teljesen,a Pulsonic pajeszvágója alá oda van biggyesztve hogy:Made in Germany!!!

Foxbat

(#1387) Foxbat


Foxbat
csendes tag

Persze van olyan típus is amit Kínában gyártanak,de hát ma már mit nem.Na jó a Philipsem az még Holland,bár az alacsonyabb árfekvésűeknél nem vagyok benne biztos.

Foxbat

(#1388) Integra válasza #88727040 (#1385) üzenetére


Integra
titán

nem azért de baszott nagy betűkkel figyel a 795cc-n hogy made in germany.
a tisztítón pedig az, hogy made in hungary.
lépjünk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1389) #88727040 válasza Integra (#1388) üzenetére


#88727040
törölt tag

szerintem a pana is van olyan jó,mint a braun,legalábbis az 1-es braunnál biztos,hogy jobb lehet (nekem az elején eléggé égetett a braun1,most már elmegy )... :K

viszont a panához nehezebben kapni szitát és csak akkuról megy,hálózatól nem

ahogy néztem, 10-15 k körüli panasonic felér egy 5-ös,7-es braunnal,árban viszont a harmada,negyede----------> nagyon nem mindegy

én nagyon gondolkodom,hogy legközelebb panát veszek...

(#1390) Foxbat


Foxbat
csendes tag

Amúgy nem kell mindenféle marketingszövegnek sem bedőlni!
Braun Pulsonic,ultrahangos motor:

Foxbat

(#1391) Integra válasza #88727040 (#1389) üzenetére


Integra
titán

vegyél panát.
én egy szóval nem mondtam, hogy a pana rossz.
azt mondtam, hogy nekem a pana kézbevételkor egyszerűen olcsójánosnak tűnt a braun csúcsmodellhez képest, hiányzik a minőség érzet. és ehhez tartom magam most is.
sokat néztem a panát is, max nem beszélek róla. nem tartozom az agyatlanul csak egy márkát vásárlók közé.. mivel a philipsz széttép, pont, hogy végignéztem a pana csúcsborotvákat is vásárlás előtt.
az pedig, hogy az ár diffi mekkora... valszeg nem csak azért van mert a braun-nak nagyobb a neve, persze többek közt benne van, hogy német munkást fizetnek meg érte, meg, hogy kicsit régebb óta csinálják ezt a bizniszt és van tapasztalatuk bőven, de ebbe nem megyek bele. és megengedhetem magamnak, hogy a drágábbat vegyem. remélem ez nem baj. :U
az pedig, hogy te az olcsóbb panát engedheted meg magadnak, az ég világon nem függ össze a két borotva közti minőségbeli különbséggel. ezt azért szögezzük le.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1392) Foxbat


Foxbat
csendes tag

Persze ettől még jelenleg ez az egyik legjobb,ha nem a legjobb rendszer.

Foxbat

(#1393) Badmintown


Badmintown
csendes tag

És a Remington? Arról tudtok valamit mondani? A MediaMarktban elnézegetve a csúcsremington nézett ki olyan komolynak mint a jobbfajta Philipsek, amúgy rendeltem magamnak egy Philips HQ6940est (jóval áron alul)! Kíváncsian várom!

[ Szerkesztve ]

(#1394) Foxbat válasza Badmintown (#1393) üzenetére


Foxbat
csendes tag

Remington:szép formatervezett külső,hanyagul megtervezett belső.Nekem van egy,3-4 éves,még működik,de a vízállóság megszűnt mert a gombnál elrepedt a gumiborítás.Vettem egy BMW által design-olt remingtont,második borotválkozás után eltörött a pajesznyíró mozgatóeleme,úgyhogy nem is használtam a pajesznyírót,csak simán borotválkoztam.Az akksi két nap után behalt,szerencsére visszaadták a pénzt.Ha Médiába jársz,a körkéses Remingtonnak nyisd fel a fejrészét,meglátod belül milyen gagyi.Amit vettél Philips nagyon egyszerű.de ha megszokod,nem fogod megbánni.

Foxbat

(#1395) #88727040 válasza Integra (#1391) üzenetére


#88727040
törölt tag

én is inkább az 1-es braunhoz képest gondolom jobbnak a dupla vágófej miatt

nekem először philips volt,de nem jött be és adtam 1 esélyt a braunnak,de nem akartam 3-as braunt venni,mert drágállottam volna,ha mégsem jön be

(#1396) Kakumix válasza Badmintown (#1384) üzenetére


Kakumix
senior tag

Azt hiszem a válaszom nem fog segíteni, mert valamelyik Tesco-ban vagy Auchan-ben vettem meg az utolsó darabot.
Egyébként előtte a MM-ban nézegettem őket és volt a borotváknál egy srác aki azt mondta, hogy 30 napos pénz visszafizetési garancia van a náluk (nem Braun, hanem valami nagyobb csoport talán Procter&Gamble?) a Braun borotvákra. Ez nem tudom, hogy időszakos akció és hogy tart-e még, de érdemes lehet rákérdeznie annak akit érdekel.

Legyen szép napod!

(#1397) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Meglepő ez a Remingtonos ügy... merthogy ez a cég sem egy mai bóvligyártó kínai alakulat, hanem azért van történelme és a neve mögött eddig minőséget sejtettem, pláne a külsőből ítélve... Örülök hogy ezt mondod a Philipsről, tényleg egyszerű, kár hogy nem lehet csap alatt mosni, vagyis lehet csak nem kéne... de legalább olcsó volt 5000HUFért vettem:D:D:D

(#1398) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Hali szőrös arcúak! :D

Kinéztem magamnak egy borotvát és érdekelne h van e valakinek tapasztalata: Philips HS 8420 nivea-s csodája. Azért esett erre a választás mert adagolja krémes cuccot, és zuhany közben is tudom használni. Eddig a mach3, fusion és quatro borotvákat is próbáltam, mindegyiknél 2-3 borotválkozás után erős irritácó lép fel meg már rosszul is szedi a szőrt, mintha kicsorbulna. Ezt megunva vettem egy Remington szakáll vágót és 3 éve tökéletesen "borostásra" nyírom vele. De most az élet megköveteli a simaságot és 2-3 alkalmanként meg nincs kedvem uj fejre költeni a pengés borotvákhoz. Szóval a lényeg: Nagyon érzékeny bőr, nagyon erős szőrszálakkal. Jó e nekem a körkéses, bőr lágyítós-nyugtatós csodamasina?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#1399) ABE válasza Domi_Jani (#1398) üzenetére


ABE
őstag

Én nemrég egy Philips HQ 6710-es borotvát vettem, ami egy régebbi fejlesztés, de szintén vízálló és van benne krémadagoló. Ugyanazt az utat jártam be, mint te: kezdtem eldobható borotvákkal meg cserélhető fejessel (legutoljára Fusiont használtam), de nálam is az volt a gond, hogy pár borotválkozás után annyit tompult a penge, hogy megtépázta a bőrömet. Ezután szakállvágóval én is borostás stílust vettem fel, de az nem az igazi.

Végül próba szerencse alapon megpróbálkoztam ezzel a körkésessel, egy alig használt darabot vettem, és nekem nagyon bevált. Első borotválásnál még furcsa volt, kipirosította a nyakam, azóta viszont semmi gond, teljesen hozzászoktam. Szép simára vág, nem pirosítja ki a bőrömet, nem tép, gyorsan végzek vele, a fej csap alatt tisztítható. Mi kell még? :) A krémadagolót nem használom (nincs is jelenleg feltöltve), helyette vékonyan bekenem az arcom borotvahabbal, és úgy vágom a szőrt. Az én szőröm szerintem nem olyan erős, de a bőröm nagyon érzékeny, és eddig hozza a borotva az elvárt teljesítményt.

Pár napja szereztem apámnak egy Braun 760cc borotvát, ami elvileg egy komolyabb szerkezet, de nekem nem jött be, a Philips alaposabban és gyorsabban vág szerintem. Ha most új borotvát kéne vennem, valószínűleg azt venném, amit kinéztél. :K

(#1400) Badmintown


Badmintown
csendes tag

Ma reggel megérkezett a vadonatúj Philips HQ6940es masinám. Nem egy drága darab, elég egyszerű. Remegő kézzel fogtam hozzá, mert szombat óta nem borotválkoztam, féltem hogy majd jól megtép, úgyhogy az arcom felén levágtam a szőrt a pajeszvágóval, a másik felén úgyhagytam, (próba szerencse). Meglepett az eredmény! A soknapos szőrt ugyanolyan gyorsan és hatékonyan és fájdalommentesen szedte le, mint az előkezelt részen! A másik ami nagyon tetszik, hogy eszméletlenül halk a gép, így aztán nem fogom felébreszteni a családot a visszhangzó fürdőszobában, mikor hajnalban kopasztom az arcom! Engem meggyőzőtt! Igaz, hogy ezt nem lehet csap alatt mosni, de egy egyszerű mozdulattal lekapható a feje és ki lehet rázni belőle az összes szőrt. Kb fél órával a borotválkozás után, most azt érzem, hogy ég az arcom, de ez normális.
Az arcom ugyanolyan babapopsi simaságú mint a Mach3Turboval, csak mikor pengét használtam a sok kencefice miatt a bőröm nagyon zsíros volt, most kellemes és SIMAAA:D:D:D

Egyébiránt, ha én a Ti helyetekben lennék, hogy ilyen árkategóriában gondolkodhatnék, biztos, hogy Philips HQ8200at vennék, az is kiöblíthető a víz alatt. A Niveas cucc miatt sok fórumon (még külföldön is) azt lehet olvasni, hogy nehezen beszerezhető az utántöltő, persze az internetről lehet rendelni de az ára a szállítási költséggel együtt már nem kifizetődő. Jah és a 8200 nagy előnye, hogy 3 sávban borotvál nem 1ben, sokkal hatékonyabb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.