Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) cousin333 válasza Integra (#447) üzenetére


cousin333
addikt

Akkor erről: [link] már csak jókat tudsz mondani, ugye? :)

Hol lehet ilyesmit legolcsóbban kapni? :F

"We spared no expense"

(#452) TokLac válasza Integra (#447) üzenetére


TokLac
senior tag

Én is arra hajtottam hogy minél profibb vágó rendszere legyen, kb a Cool Skin árában. 23ezer ft-ot megért. A csúcs Braun annyival jobb hogy négy irányban billen a fej. Enyém jobra-balra nem, csak le-fel. De elég merev, szóval nemtudom, annyira nem nyomom rá hogy billenjen. Valamennyit biztos mozdul. Érzékeny bőrre nem hülyeség a tisztító egység. Írtam már a Neonmangolos dolgot. Az sem hülyeség. Az asszony pajtásnak is tetszik a borotvám, és a borotválás eredménye is! Tudod, bizonyíték, nem ígéret! ;)

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#453) AMD Power válasza cousin333 (#450) üzenetére


AMD Power
titán

Hát a nyakam nem valami szép! :DDD De szerintem megfogja szokni a gépet...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#454) cousin333 válasza Integra (#447) üzenetére


cousin333
addikt

Az az igazság, hogy jobban belegondolva nem látom az értelmét a mozgó fejnek. A Philips-nél, ahol három körkés van egy síkba, ott kell a késenkénti ''arckövetés''. De itt, ahol gyakorlatilag egy ''vágóél'' van, olyan szögben és úgy követem az arcom vonalát, ahogy nem szégyellem, még merev fej esetén is. Akkor milyen pluszt tud nekem nyújtani a mozgó fej, azon túl, hogy jobb eséllyel romlik el?

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#455) TokLac válasza cousin333 (#454) üzenetére


TokLac
senior tag

Túl sok értelme szerintem nincs. A vágó él itt is lebeg, na ez a lényeg.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#456) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Én is most szeretnék áttérni elektromos berettára.
Picit átolvasgattam a totyikot és az jött le, hogy Braun-t jobban megéri megvenni, többen használjátok. :)

[link]

Őt szemeltem ki, reméljük nincsenek negatív tapasztalatok ezzel a típussal.
Egy ilyen fejecske mennyi ideig visz rendesen?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#457) TokLac válasza StoneBridge (#456) üzenetére


TokLac
senior tag

Jó választás! 18hét után kell cserélni, de ez sok mindentől függ.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#458) Integra válasza cousin333 (#454) üzenetére


Integra
titán

pedig nagy a külnbség hidd el. sokkal egyszerűbb, gyorsabb és kényelmesebb mozgó fejjel

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#459) Antonio válasza TokLac (#457) üzenetére


Antonio
senior tag

nana ;)

az 18 hónap és nem 18 hét :)
de ugyan csak sok mindentől függ :)

és nekem is ua-ez a típus van csak egy régebbi kiadás, ezen csak egy leddel többet látok ennyi a különbség ... 2004 nyarán vettem valamikor akkor még 7505 néven futott.

valki kérdezte hogy használunk e arcvizet stb.

én nem ... ezzel is spórolunk :) állt fűrdés előtt szoktam igy után a hidratáló/fertőltelnítő :U
tusfürdő elég az arcnak ... :DD max parfumbe nyomok arszesszt ha megyek valahova és frissen borotváltam ...

másrászről lehet használni preshavet borotválkozás előtti arszeszt, régen szoktam de aztán leszoktam, ... ezt kimondottan villanyborotvához van,eddig csak barbon ba láttam! , minden normálisabb nagyon boltban kapsz (hiper/szuper marketek, DM, drogériákstb) ez elméletileg olajozza a késeket+ kimerevíti a szőrt stb ...



[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#460) TokLac válasza Antonio (#459) üzenetére


TokLac
senior tag

18 hónap, hála az égnek. Benéztem. :R

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#461) krokk


krokk
senior tag

üdv

énis betrásulok a braunosok közé:) egy Flex XP II-vel [link]. sajna még cserére szorul. mivel ajándékba és sajna az aksi nélküli verziót kaptam. nálunk a fürdőben elég hülye helyen van áramforrás (fent a fejem felett fél méterrel majdnem) így elég gáz kábellel borotválkozni:)

valami jótanács a baortvához? van valakinek ilyen?
még most úgyse használhatom amig be kell cserélni. ez a mozgó fej nemtetszik annyira így... nehezen mozdul de mivel nem próbálhattam még ki a csere miatt lehet rosszul látom:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#462) TokLac válasza krokk (#461) üzenetére


TokLac
senior tag

Hali! Nekem ez van: [link]
És ez a nyíró fej a csúcs. Nem baj az hogy mozog, valóban nehezen mozdul. Túl sok értelme nincs. De pl ez a borotva már víz álló. Praktikusan tisztítható. Ha nem akarsz mozgó fejet, de profi borotvát szeretnél akkor ezt vedd meg: [link]

[Szerkesztve]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#463) TokLac válasza TokLac (#462) üzenetére


TokLac
senior tag

Tehát ezt ajánlom ha nem akarsz mozgó fejet: [link]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#464) TokLac válasza TokLac (#463) üzenetére


TokLac
senior tag

Nekem ez van: [link]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#465) TokLac


TokLac
senior tag

Bocsánat, picit bénáztam a linkekkel. Már javítottam, ezért vannak kétszer. Lényeg a lényeg, nagyon profi a Braun!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#466) Antonio válasza krokk (#461) üzenetére


Antonio
senior tag

az a fél méter az nem számít semmit :), de persze érdemesebb az aksisat választani (nem is értem minek gyártanak a nélkül) a mozgófej meg... hidd el jó lesz az ... pár perc hasznlat után már könnyebben fog mozogni ... amúgy meg (legalább is szerintem) a mozgó fej nem csak azért jobb mert, kényelmesebb biztosabb, mivel mindig merőleges lesz a fej nyirási felüllete az arcodra,

hanem mert ha teszem azt a nem mözgó fejessel az embeer önkéntelenül is de nem mindig tudja merőlegesen tartani a fejet (ez inkább a duplasorosoknál jöhet elő) és az egyoldalú használatnak köszönhetően lehet előbb kopik el a szita ... egyik fele ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#467) TokLac


TokLac
senior tag

Itt a kép amikor a nagyoló élt magyaráztam: [link]

[Szerkesztve]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#468) TokLac


TokLac
senior tag

[link]

[Szerkesztve]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#469) Chappy


Chappy
tag

Sziasztok!!

Igazán csak most kezdenék borotválkozni. Először apának borotválkoztam a Braunjával (néhány éves, rezgőkéses), de ez csak egy alkalom volt, tönkrement az aksi része, és 17k a javítása... Meg voltam vele elégedve, mert elég kicsi az arcszőrzetem, azonban borotválkozás után kicsi égető hatást éreztem (nem volt borzasztó). Elég érzékeny, száraz arcbőrőm van. SZerintetek milyen borotvát lenne érdemes vennem? Körkésest vagy rezgőkésest, esetleg Mach3? Melyik gyártótól érdemes. Megtetszett egy remington ms 2290. A lényeg, hogy pajesz/bajuszvágója legyen, tölthető, beépített akkus legyen, és ha totál le van merülve, és bedugom a hálózatba azonnal tudjam használni. Árban elég kényes vagyok, nem szeretnék túl drágát. 20k fölött semmikép. Nektek mi a véleményetek?

(#470) TokLac válasza Chappy (#469) üzenetére


TokLac
senior tag

Szerintem Braun. Az én Countur-om 23ezer ft. Jó vétel. Fentebb van két link. Amelyik nem mozgó fejes az még olcsóbb.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#471) AMD Power válasza TokLac (#470) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ez van! :R

Braun cruZer 3

[link]

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#472) TokLac válasza AMD Power (#471) üzenetére


TokLac
senior tag

:) Szerintem a Braunban nem lehet csalódni. :D

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#473) AMD Power válasza TokLac (#472) üzenetére


AMD Power
titán

Én azért vettem ilyen borotvát, mert nagyon érzékeny a bőröm! A ''sima'' borotvától teljesen kikészült a fejem! Ettől bezzeg nem! :R

Pedig aztán az én arcom extra érzékeny

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#474) AMD Power


AMD Power
titán

koob :

Nekem nagyon bejött ez a Cruzer 3-s. Árban se volt vészes mert én 15K-ért vettem az Electrowordben. Vanb ahol majdnem 20K Pl: Média Markt.

Elötte csak megmosom az arcom utána pedig alkoholos aftershave-t használok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#475) Antonio válasza AMD Power (#474) üzenetére


Antonio
senior tag

ha meg is mosod az arcod, utána töröld csont szárazra mielőtt nekiálnál villanyborotválni ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#476) AMD Power válasza Antonio (#475) üzenetére


AMD Power
titán

Persze! Száraz bőrrel szoktam elkezdeni! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#477) Integra


Integra
titán

végre kaptam kést és szitát a flex integrálomba a mammut saturnban kemény 6250 ft-ért....
jeeeeeeeeeee:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#478) krokk válasza Antonio (#466) üzenetére


krokk
senior tag

megmaradt az aksi nélküli. nem cserélik be mert higéniai termék. Már használtam párszor és nagyon tetszik. Mégse olyan zavaró a kábelezés. Megszoktam 2 után és már nem zavar.
Nagyon jó kis gép ez. Jól gyorsan vág:) még jobb lett mint habbal és borotvával, én mindig megvágtam magam szinte minden borotválkozásnál most már ez nincs:)

szoktatok valami balzsamot vagy valamit használ a borotválkozás után?
nekem kicsit kiszáírtja szóval valószínű kéne valami.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#479) TokLac válasza krokk (#478) üzenetére


TokLac
senior tag

Én Nivea borotválkozás utáni balzsamot használok utánna, szerintem ez a leg jobb.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#480) Integra válasza krokk (#478) üzenetére


Integra
titán

én is nivea balzsam after shave, szigorúan az alkohol nélkülit. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#481) TokLac válasza Integra (#480) üzenetére


TokLac
senior tag

:C Én is, csak és kizárólag! Plussz illat mentes, így nem keveredik a parfüm illattal. :D

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#482) Chili7 válasza krokk (#478) üzenetére


Chili7
őstag

Gillette series after shave balzsam. De fater is a nivea-t mondaná!

(#483) Chili7 válasza AMD Power (#476) üzenetére


Chili7
őstag

Mióta hintőporral bedörzsölöm a nyakamat, azóta egyáltalán nem is lesz pattanásos.
Érdemes kipróbálni - már akinek kipattogzik.

(#484) koob válasza Integra (#477) üzenetére


koob
senior tag

A Cruzer 3-hoz is kell majd ilyen? :F

(#485) Antonio válasza koob (#484) üzenetére


Antonio
senior tag

Igen persze, idővel

olajat is minden kocsiban kell cserélni

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#486) Integra válasza koob (#484) üzenetére


Integra
titán

persze, de valszeg valamivel olcsóbban fogod tudni megvenni, mert jóval egyszerűbb a cruzer nyíró rendszere

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#487) AMD Power válasza Chili7 (#483) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem csak a sima borotvától szokott. Az első Braunos borotoválkozásomtól piros volt de utána már jó volt a nyakam! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#488) TokLac válasza AMD Power (#487) üzenetére


TokLac
senior tag

Nekem a nyakam már elég jól meg szokta a borotvát, egy hete csúnyán kipirosodott, de már nem. :R

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#489) Integra válasza AMD Power (#487) üzenetére


Integra
titán

ááá, pengétől széthullik a nyakam pikkpakk, flex meg mint a villám, semmi irritáció:)
mondjuk pengés borotvát se lehet eldobni, mert elektromossal meg hónaljat nem lehet borotválni, hehe:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#490) TokLac válasza Integra (#489) üzenetére


TokLac
senior tag

Ez igaz! Egyszer ki próbáltam a Philipsemmel és a hónaljam kinyírta! :(

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#491) #00809728 válasza AMD Power (#402) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szasz!

Anno én philips 3 fejest és mivel érzékeny a bőrőm igy sajnos hamar megválltam tőlle.
Most braun borotvát használok igaz nem a legjobbat de ez sem rossz.
Érzékeny bőrüeknek a braun borotvát ajánlom+adidas borotválkozás utáni arckrémet.

(#492) TokLac


TokLac
senior tag

Délután picit meg ilyedtem. Nagyban borotválkozom, egyszer csak meg állt. Se kép, se hang. Furcsa volt mert nyírt mint álat. Na, mondom ennek annyi! Rárakom töltöre, megy, feltöltött lehúzom, működik! Csak le merült! :D De érdekes volt az aksi, mert a kapacitás csökkenés nem járt feszültség eséssel. Li-ion jelenség volt, meredek feszültség eséssel! Vissza sem kapcsolt! Szuper!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#493) Integra válasza TokLac (#490) üzenetére


Integra
titán

de hülye vagy:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#494) AMD Power válasza #00809728 (#491) üzenetére


AMD Power
titán

Én is ezt hallottam mindenkitől eddig! Meg is vettem a Braun cruZer 3-t! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#495) TokLac válasza Integra (#493) üzenetére


TokLac
senior tag

:D

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#496) krokk válasza TokLac (#481) üzenetére


krokk
senior tag

barátnőm pont az illatot hiányolja amióta villanyberetválkozom:)
amúgy köszi a választ.
énis inkább balzsam felé hajlok mint az alkoholos löttyök felé amik kiszáítanák jobban a bőröm. Niveából nincs valami illatos?:)

jah apám kapott rendes borotvát karácsonyra. (anyu azt nekem akarta venni csak aztán apám kitalálta a villany borotvát és így az övé lett) szóval kipróbálta a braunom. azóta hozzá se ért ahhoz a mach3as borotvához. 1x használta talán:) azóta az enyémet nyúzza ő is.

[Szerkesztve]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#497) TokLac válasza krokk (#496) üzenetére


TokLac
senior tag

De van! A kék kupakos balsam az illatos! Nagyon finom illata van! A Nivea Fluid is nagyon tuti!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#498) Integra válasza TokLac (#497) üzenetére


Integra
titán

igen, de asszem a kék kupakos pont hogy alkoholt is tartalmaz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#499) TokLac válasza Integra (#498) üzenetére


TokLac
senior tag

Van, de nem túl sok.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#500) TokLac


TokLac
senior tag

Tudja valaki hogy a Braun borotvákra mennyi a garancia idő? Mert pl a Philipsek-re 2-év.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.