Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) biodiesel


biodiesel
újonc

Den!
Nem nincs közöm hozzá csak kamionos vagyok. Vagyis most csak furgon. No tachograf meg egyébb faszságok. Azt tudom ,hogy szar. A merciken valamit állítgatni kell a comp. kb. mint ha full kénes ruszki nyállal mennél. És az olajcsere periodust is felezni kell. De szerintem vannak olyan kutak ahol simán hozzákeverik a normálhoz. A választani kellene én még mindig a labanc vagy szlovén fűtőolajra voksolnék.

(#302) Den válasza biodiesel (#301) üzenetére


Den
veterán

ok. azért kösz. most biodízelbe ásom bele magam, megörültem hátha te benne vagy a dologban.

www.simson4t.hu

(#303) HackR válasza mr.Taylor (#300) üzenetére


HackR
tag

Sziasztok! Nemtom emlékeztek-e még rám....roliika voltam csak nem enged be a régi jelszavammal...szóval annó BraunCruzert akartam venni. Csak megrendeltem netről és 1 hónap után sem küldték ki, így lemondtam. Itt Zalaegerszegen 6 boltban kérdeztük van-e Cruzer vagy Remington de SEHOL nincs! Így aztán ma rendeltem én is 1 Remingtont /MS 2290/mert nagyon olcsó, vízálló, dupla vágófejes, Titán borítású pengék, és szép is a cumó! Valami tatyót is adnak hozzá és 1 év gari. [link] Itt rendeltem, keresőbe írjátok be,hogy borotva remington. És itt meg [link] részletes leírás van róla...szerintem tök jó! Nem?

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#304) Den válasza HackR (#303) üzenetére


Den
veterán

én is e-boltból rendeltem a remingtonom. mindkettő korrekt, a bolt is és a borotva is

www.simson4t.hu

(#305) mr.Taylor válasza HackR (#303) üzenetére


mr.Taylor
csendes tag

Nekem Szegeden a Media M-ban 2 év garanciát adtak a borotvára.

(#306) HackR válasza mr.Taylor (#305) üzenetére


HackR
tag

Kukk! :) Megjött végre a borotva és le is teszteltem.:) Alapos és kíméletes , kíméletesebb mint a penge. :) De a nyakamon az 1-ik oldalán ami valószínűleg túl puha, nem borotválta le rendesen a bundát.:( Erre van valami megoldás?

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#307) P.ter


P.ter
csendes tag

Sziasztok!Én most rendeltem Németországból egy HQ7782-es Cool Skin borotvát.Rendeltem hozzá Nivea patronokat is, de sajnos a sensitive helyett simát küldtek. Most van 3 doboz(15db) sima patronom eladó, mert sajnos nekem iirtálja a bőröm. MM-ben 1910Ft 1 doboz, a 3-at 5000Ft-ért odaadnám vagy elcserélném őket sensitive patronra:)) Ha érdekel valakit írjon a photop.ter@gmail.com címre.

(#308) atus


atus
senior tag

Végigolvastam a topikot, aztán körbejártam a boltokat Pécsett, és bár csábított egy Panasonic is meg egy Remington is, Braun TriControl 7475 lett belőle. Nekiestem a 3 napos borostámnak, annak ellenére, hogy tudtam, hogy nem illene. De egész szépen leszedte, és a skalpom is a helyén maradt. Makk3 után 4 napig nem tudtam borotválkozni, úgy szétcserzette a bőrömet. Ez meg egész tűrhető még így elsőre is. Szóval nekem elsőre bejött, remélem továbbra is jó hasznát veszem.
Szóval ha valaki ilyen TriControlt akar venni, ne habozzon. Személyem 177xxFt-ért vette a hely TECSÓban. Volt FlexXPII is, vagymi, de az 24990 volt, és már ez is elég húzós volt ahhoz képest, hogy 10 körül akartam. De ez akkus, mosható, három vágóéle van, jó a fogása, és Braun.

Köszönöm, hogy írtatok ide, nagy segítség volt!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#309) Integra


Integra
titán

körbejártam a borotva boltokat, gondolatm megnézem mit tudnak a panasonicok, mivel a braun flex integrálhoz a kés meg a szita 7 rugóba kerül..
szóval hátha hasonló és olcsóbb. elmgyek a pana centerbe, kérdezem mik a tapasztalatok és mennyibe kerül a kés és a szita cseréje, ha szétkopik.
panasonicos eladó: szerintem braunt vegyél továbbra is ha jót akarsz, és amúgy a pana kése sem olcsóbb semmivel.
na mondom hurrá. egy gonddal kevesebb. most már nyugodtabban adok majd ki 7 rugót a braunomra, ez van:(
a 360 még mindig veszettül drága sajnos:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#310) #30814464


#30814464
törölt tag

http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=311549&start=0#msg13

(#311) Flashcash válasza Integra (#309) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Én épp a Saturnban vettem kést és szitát a három éves Flex XP 5720-amhoz nemrég. 5600FT körül volt, ennyire felment volna azóta az ára?
Esetleg még kérdezd meg a Kisgép kft-nél hogy mennyiért tudnak rendelni ilyet:
1136 Pannónia u. 23. Tel: 349-49-55

-------------------------------

Egyébként nekem a rezgőkéses borotva jobban bejött és nagyon elégedett vagyok vele. Nem irritálja annyira a bőröm mint a körkéses ez gyakori használat mellett nagy előny és alaposabban is vág.

(#312) Integra válasza Flashcash (#311) üzenetére


Integra
titán

na ezt megnézem holnap köszi!!
aztán veszek valamikor egy új 360-at, mert ennek már a motorja is megöregedett, jó sokáig bírta, bírja.
egyet értek, sokkal kevésbé irritál és gyorsabb is jóval a mechanikai felépítésből adódóan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#313) Chili7


Chili7
őstag

Kinéztem magamnak egy philips hq 6710 típusú vill.borotvát! [link]
Van valakinek erről tapasztalata?

(#314) Chili7 válasza Chili7 (#313) üzenetére


Chili7
őstag

Más Philips 3 körkéses borotváról?

(#315) Integra válasza Chili7 (#314) üzenetére


Integra
titán

bánni fogod

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#316) Bash válasza Integra (#312) üzenetére


Bash
őstag

Ezt így kategorikusan nem lehet kijelenteni, mindenkinek más a szőrzete, más az arcbőre, van akinek érzékenyebb, van akinek fapofája van...
Kb. 5 évvel ezelőtt egy Braun rezgőkéses véresre nyúzta az arcomat, és még így sem sikerült neki simára vágni. 2005. karácsonyra megajándékoztam magamat egy Philips/Norelco Cool Skin 7775X-l [link], az egészen jól megbírkózott az arcszőrzetemmel, zuhanyzó alatt még majdnem kellemesnek is lehetett nevezni. 2005. áprilisa óta viszont meghagyom a szakállam, úgy döntöttem az a legkevésbé fájdalmasabb megoldás, ha minél kisebb területet és minél kevesebbszer borotválok, így hát azóta pihen a gép. :)

http://bashtravel.com/

(#317) Chili7 válasza Integra (#315) üzenetére


Chili7
őstag

És van valami tanácsod is?
Esetleg, hogy miért fogom bánni?
Van valamilyen alternatíva? Vagy csak az mint Bash talált ki magának?

(#318) Antonio válasza Chili7 (#317) üzenetére


Antonio
senior tag

[link]

ebben és a linkelt topickban minden kérdésedre megtalálod a választ

véleményem:

igazából én se tudok igazi vélemnyént mondani mivel eddig csak braunt használtam

én azért válsztottam mert sztem a technológiája (rezgőkéses) alkalmasabb a sima arcbőrért való küzdelemhez és gyorsabb is (de mivel nem próbáltam philipset ez nem lehet korrekt vélemény ill lehet eleve rossz következtetés)

de ez függ arzszörzet sűrűségétől erősségétől stb. pl egy fiatal gyenge ritka arcszőrzetesnek mindegy milyet vesz amelyik szimpi ... nekem elég erős sűrű

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#319) Antonio válasza Antonio (#318) üzenetére


Antonio
senior tag

amúgy ha lesz fölös pénzem lehet veszek én is egy philipset csak a teszt kedvéért :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#320) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A Philips 3 mozgókörkéses technikája a legjobb. Nekem nagyon bejön. Előtte volt braun és grundig rezgőkéses is, de a tesztjeim szerint a Philips a legjobb. :)

(#321) Integra válasza Chili7 (#317) üzenetére


Integra
titán

alapvetően a technikában van a legnagyobb különbség.
a filipsz a 3 késes felépítésével soha nem lesz olyan gyors és erős, mint a braun rezgőkéses mechanikája. ugyanakkor braun és braun között is van különbség.
ha csak sima egy késest veszel, annál a valszeg jobb.
ha viszont flex, syncro, 360, vagyis a braun többirányú és többkéses borotváját veszed, ott már messze a braun jobb, hamarabb nyír és gyorsabb.
panasonicot nem ajánlom, megnéztem anno, mert sokalltam a braunomba az új kés és szita árát, de a pana se olcsóbb, sőt... és amikor a kezembe vettem a panát, megköszöntem és vissza adtam, maradok a braunnál.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#322) Antonio válasza Integra (#321) üzenetére


Antonio
senior tag

ja igen az tényleg számít mármint milyen Braunt nézünk

nekem is komolyabb Braunom van Syncro 7505 dupla pengesoros + egy kés középen 4 irányba billenő fej ...

ehhez szitát meg kést itt is lehet venni: [link]

olcsóbb mint boltban

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#323) Integra válasza Antonio (#322) üzenetére


Integra
titán

hát ez az...
lehet hogy ezért fogom én is a felx integrálom lecserélni egy még komolyabbra, még akkor is, ha drágább a borotva mint anno a felxem volt. mert ha ezt is ilyen sokat használom, akkor hosszú távon az olcsóbb kés és szita behoz valamennyit.
most még egy ilyenem van: [link]
hehe, pont a tied néztem ki magamnak én is :) [link]
ez bőven jó, mert ennek már a fullos nyíró feje van, az activator braunok se tudnak többet és nekem nem kell az automata tisztitó berendezés hozzá még egy valag pénzért, nem esik nehezemre kifújogatni meg kiseperni a fejből a zaccot kézzel:)
igaz, ahogy látom, ennél is már adják hozzá a tisztitó készüléket is, na mindegy, annyi baj legyen:)
bár a szita mintája az activatoroknál más, azért azt kipróbálnám mennyivel jobb mint a hagyományos lukazású

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#324) Antonio válasza Integra (#323) üzenetére


Antonio
senior tag

helyes :)

egyébként szerintem is már kicsit luxus (meg szerintem fölösleges) a tisztító berendeszéses cucc ez bőven elég legalább is annyival nem kapsz többet mint amenyit fizetsz ... ennek is elég húzós már az ára, de remélem ez ha nem is örök de sokáig nem fog tönkremenni USA-ba bemész a bo'tba pont feleanyiért megkapod mint nálunk :(

ja és ennek kicsusztatható a pajeszvágója ami 100 jobb mint a merőlegesen kihajtahtó ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#325) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Nekem egy jó öreg Philishave-em van már kb. 10 éve. Hibátlanul teszi a dolgát.

Romani ite domum.

(#326) Integra válasza Antonio (#324) üzenetére


Integra
titán

kár hogy nem lehet nélküle kapni mert talán 23 körül megállna az ára...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#327) Chili7 válasza Integra (#321) üzenetére


Chili7
őstag

Ahhoz hogy a braun verje a philips 3 körkését, mozgófej és 2-3 késes braun kell?

(#328) Integra válasza Chili7 (#327) üzenetére


Integra
titán

nem, de valszeg én fogalmaztam félre érthetően
nézd meg a braun oldalán a fejek különböző felépítését.
a komolyabbakban két sáv hengeres vágókés van, közte egy vízszintes vágókéssel és az egész fej 4 irányban mozog ehhez

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#329) szállitó


szállitó
senior tag

elektromos borotva meg 2-3-4 pengés aloemargit meg dávidbeken...
EHHH...
60éves nyeles borotva,pamacs,szappanhab,bőrszij,finomkő az az igazi
;) :P :))



[Szerkesztve]

(#330) Chili7 válasza Integra (#328) üzenetére


Chili7
őstag

Braunból konkrétan látok nem mozgófejest:[link] pl tricontroll,
egyszeres nyírórendszerűt, pl cruzer:[link]
ezeket még veri a phil 3 körkése, vagy nem?
A következő kategória a 4irányba mozgó fej, és 3szoros nyírórendszerű, pl syncro, 360°.
De ezek már árban elszaladtak a philtől.
Köszi

(#331) Integra válasza Chili7 (#330) üzenetére


Integra
titán

a tricontrollnak jobb a vágófeje mint a cruzeré
a tricontroll is viszont fix, nem mozog, ehelyett inkább azt javaslom amit én is most még használok amit lejjebb linkeltem, a flex integrált.
a filipsz 3 körkésese szerintem valahol a tricontroll felett lehet, de a felx integrálnál már nem jobb. de itt is igaz, hogy ha bírja az arcod a körkéses mozgási irányt, akkor a filipsz is jó lehet neked.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#332) Chili7 válasza Integra (#331) üzenetére


Chili7
őstag

Az jónak tűnik csak nem tetszik, de lehet, hogy megnézem élőben.
Amúgy bírja, mert 3 körkéses ph-m van most is, csak annak a kései még nem külön-külön mozognak.
Köszi

(#333) Dracula válasza Antonio (#322) üzenetére


Dracula
senior tag

Hali!

Örülök, hogy mutattad ezt! Épp ma néztem a lassan 3 évessé váló 7505-ösömhöz szitát, mert már 2 helyen ki van szakadva... 3990 volt az EW-ben és 6100 a kombó készlet.

De mivel a vágása már nem olyan, mint újkorában, ezért szerintem kombó készletet veszek és pont itt akkor ez eboltnál!

THX!!! :R :R :R

A Philisek amúgy jól néznek ki és biztos nem rosszak, de általános tapasztalat, hogy aki az egyikkel egyszer elkezdte, annak a másikkal nehéz vagy talán ''fájdalmas'' is borotválkozni, mert mindkettő máshogy vágja a szőrt... Az első Braun sima egyenes borotvám után kaptam egy 3 körkéses Philipset, de 2 év Braun után nem tudtam megszokni, így 1 nap után becseréltem egy Flex Integral-ra... Aztán lett ez a Syncro. :)

Üdv!

(#334) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

Üdv!

Végigolvastam a topicot és igencsak meglepődtem hogy tényleg jobb a Braun mint a Philips.
Anno kaptam ajándékba egy Ph. tracer két körkéses borotvát ami igen csak kikezdte a nyakam :W ez körülbelül volt vagy tíz éve. Azóta csak kézzel nyomtam le a szőrt a képemről. Ez a mach3 meg a többiek a legjobbak.
Adódott alkalmam kipróbálni ezt [kép]
és ugyan olyan csalódás volt nekem mint a két körkéses :O
Viszont tegnap kimentünk osanba :B és ott megvettem a Braunt [kép]
amiben nem csalódtam ,kipróbáltam és símán vágta a dolgot, bőrpír nélkül!!!
Tehát csak ajánlani tudom bárkinek :R

win7 élményindex 7.3 :)

(#335) Chili7


Chili7
őstag

Én nem tudok abban állást foglalni, hogy a ph jobb vagy a braun.
Én csak annyit tudok, hogy a most vásárolt philips HQ7180-ammal tök meg vagyok elégedve:
[kép]
Egy 7éves philishave 2425-öt cseréltem le.
[kép] Ez még nem az a ''3D''-s.
Valószínűleg előzőleg már hozzászokott a bőröm a körkéses rendszerhez, mert egyáltalán nem iritál. A ''problémás helyeken'' is elég egyszer-kétszer átmenni, míg az előzővel addig dörzsöltem, hogy kicsit ki is pirosodott.
Amúgy fasza halk, vág mint az állat, aksis, szerintem 10-15 borotválást kibír egy töltéssel, viz alatt lemosható.
Brunhoz nem tudom hova tenni, de akinek körkésese volt eddig, az tuti meg lesz ezzel is elégedve.


[Szerkesztve]

(#336) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Lenne egy LOL kérdésem! :DD
Eddig borotvát használok David Beckhames hiper szuper nitro turbo rezgős borotvát!Nekem nagyon bejött főleg a GEL!

Ha váltanék ilyen elektromos kütyüre akkor mennyi időbe telne a pofimnak hogy átálljon erre a vágásra!
Mert gondolom azért nem mindegy!

Előre is köszi!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#337) Antonio válasza kavicssli (#336) üzenetére


Antonio
senior tag

... szerintem semennyi időre nincs szüksége a bőrődnek :)

nem tudom lehet ezt már leírtam régebben de leírom még 1x hogy miért váltottam ''villanyra''

szóval régen míg a hagyományos pengét használtam sokszor kipatogzott a bőröm (nagyon ciki mikor egész nap úgy mászkáltál hogy volt egy pár sárga kis pattanás az arcodon de csak akkor vetted észre mikor délután belenéztél a tükörbe) gondolom sokszor a pengék felsértették a bőrt is ami begyulladt (ha ne nyomom a bőrőmre akkor a szőrt se viszi ha meg rányomom akkor meg könnyen felsértheti a felső réteget)

lehet azért mert nem úgy használtam mint a reklámba :B azaz nem csak egyszer hanem töbször végig húztam a bőrömön (több irányból) egészen addíg míg teljessen sima nem lett a bőrőm és hát hiper szuper penge ide vagy oda,igazából pár használast után minden pengének jelentősen csökken a hatásfoka (főiskolán meg kinek volt pénze mindig új pengét venni) hiába áztattam meg hagytam az arcomon 10 percig a habot, meg arcesz stb. nem sokat segített ... állt ahhoz a trökkhöz folyamottam hogy csak 3-4 naponta borotválkoztam :) mivel eleve egy kipattogzott bőrt nem illdomos borotválni

na aztán egyszer kipróbáltam a faterom barunját és nyoma se volt a pattanásoknak azóta villanyozok, :)

nem kell félened semitől, szerintem sokkal kellemesebb és egészségeseb a bőrnek,
használhatsz preshave -et (azaz villanybortoválkozás előtti arcszeszt ez jöttesz a késeknek is, barbon gyárt ilyet)

de én semit nem használok csak úgy letolom szárazon (álltalában fűrdés előtt)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#338) Integra válasza Chili7 (#332) üzenetére


Integra
titán

szerintem ne az legyen a mérvadó hogy melyik dizájnosabb, hanem hogy melyik vágja le a képed gyorsabban, hatékonyabban és minél kevesebb irritálással, de te tudod:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#339) Chili7 válasza Integra (#338) üzenetére


Chili7
őstag

Azért én ilyet nem írtam.
Viszont egy hónappal később leírtam, hogy meg vagyok elégedve az új philips-emmel, a Te általad írt jellemzőkkel kapcsolatban.

(#340) Peter007


Peter007
csendes tag

Abban kérném a segítségeteket, hogy milyen Braun borotvát válasszak?!
Eddig sima Mach3 pengéket használtam....

Nézegettem a Braun Cruzer-t (2865) ezt meg lehet kapni 14-ért, szkálvágó nélkül 10-ért
És néztem még a TriControl(4775) ezt meg 19-ért láttam.

Már a ''fejük'' a drágább 3x nyírófeje van!

Miben különböznek? Megéri többet kiadni ezért? Annyival jobban is vág?

Vagy milyet ajánlanátok, akár Philips körkéseses vagy vmi


Előre is köszi, Peti!

(#341) shev7 válasza Peter007 (#340) üzenetére


shev7
veterán

sztem nezd meg a remington borotvakat is. En meg vagyok vele elegedve.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#342) Integra válasza Peter007 (#340) üzenetére


Integra
titán

#330 :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#343) Integra válasza Peter007 (#340) üzenetére


Integra
titán

egyébként meg ha már 19ért tricontrolt nézel, akkor 20ért már kapsz mozgó fejes flexet, ez már nagyon király, egyértelmű hogy ezt vedd.
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#344) L|zsidoboz válasza Peter007 (#340) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nekem is remington van, sztem azonos árkatergóriában jobb,mint a braun.

Good to be good, but better to be lucky.

(#345) Antonio válasza Peter007 (#340) üzenetére


Antonio
senior tag

hát

mindkettő jó bár
a TriContrl valszeg hatékonyabb (3 szoros nyírófej) bortválkozásban mint a Cruzer,
csak 1 ezressel drágább a (már) mozgó fejes Braun 5715 Flex XP II borotva (szerk közbe megelőztek)

Cruzer viszont kimondottan szakál designolásra is nagyon jó ha vannak ilyen terveid akkor ez a nyerő

te döntesz ... ha nem akarsz szakáll csodákat akkor TriControl, ellenkező esetben a másik


remingtonnhoz nem tudok hozzászolni, én nem választanám, kevésbé elterjedt, sehol nem láttam még hozzá szitát vagy kést (igaz nem is kerestem) :)

én maradok a baraunnál ...



[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#346) Peter007 válasza Antonio (#345) üzenetére


Peter007
csendes tag

ezt a mozgófejes dolgot hogy értitek?

Hogy forogni tud mizonyos szögben vagy fel le?

...már rájöttem, hogy a másik fejmozgása miben más....bizonyos szögben tud forogni

[Szerkesztve]

(#347) Antonio válasza Peter007 (#346) üzenetére


Antonio
senior tag

őőő

ezekszerint nem is nézted meg élőben ezeket :)) :W

amugy annyit tesz hogy a vágó fej eltudd billeni azaz ''mindig'' merőleges lesz az arcbőrödre
merev fejnél ezt a mozgást te csuklód helyetesíti :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#348) Peter007 válasza Antonio (#347) üzenetére


Peter007
csendes tag

de megnéztem, bementem a Saturnba

de....

a borotvák feléről hiányzott a fej........ akár körkéses akár a másik fajákról.......


kivéve a méreg drága 50-70 ezres borotvákon, mert azokon rajta volt

(#349) Antonio válasza Peter007 (#348) üzenetére


Antonio
senior tag

hiányzott a fej???!! :Y :Y :Y :Y

ilyet se láttam hallottam még :F

menj akkor akármilyen másik bo'tba ott rajta lesz a feje :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#350) kavicssli válasza Antonio (#337) üzenetére


kavicssli
addikt

THX majd a jesszuska szerintem meglep majd vele!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.