Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) TIT válasza androklész (#23238) üzenetére


TIT
veterán

Lg nem tudja a dolby visiont,ami olcsó nem jó.

(#23252) androklész


androklész
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Izgat ez az ambilight, de amikor megláttam ez a befelhősödött képernyőjű darabot, amit az előbb feltettek, hát még jobban elbizonytalanodtam....

(#23253) sly54 válasza #19441152 (#23242) üzenetére


sly54
tag

A falra szerelt készülékeknél megfeszülhet a panel,esetleg ez is okozhat ilyen hibát

(#23254) oszy válasza oszy (#23250) üzenetére


oszy
veterán

A PFS5823 csatornalistáját beolvassa, mert ott van DVBC.xml fájl! A PUS6501-nél nem ment el olyat. :(

A programban van olyan csatorna, ami kétszer szerepel. Az egyiknél jelzi, hogy melyik csatornára van állítva a kedvenceknél. Ezzel kell foglalkozni vagy azokat törölhetem és marad az a sorrend, amit létrehozok? Így nem kell kedvenc lista. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23255) TIT válasza androklész (#23252) üzenetére


TIT
veterán

Azt hiszed az lg-nél nincs?

(#23256) dropi válasza androklész (#23252) üzenetére


dropi
aktív tag

Figyi, sokaknak van ilyen teveje, es nyilvan paran sajnos pechesek, de ez nem jelenti azt, hogy ez egy tipushiba. Nekem szabad szemmel szinte semmi lathato felhosodes nincs, de ha keresni akarok rajta, akkor fogok talalni.
Aki megvette ezt a tevet, az sztem 99 szazalekban elegedett vele, hiszen azzal kevesen vitatkoznak, hogy ar-ertek aranyban ennel egyszerubben nincs jobb a piacon. Nem tokeletes teve, de ennyi penzert nem figsz jobbat talalni.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23257) kchris78 válasza androklész (#23252) üzenetére


kchris78
veterán

azért azt számold bele hogy ott kellene élőben megnézni hogy mi látható abból saját szemmel, amit esetleg felerősíthet a fotózás.

(#23258) kchris78


kchris78
veterán

120Hz-es téma margójára: mondjuk azért a rolling BFI-nek van jótékony hatása.. áttettem 60Hz-re (mondjuk sokan értékrendi alapelvek miatt biztos nem tennék meg ezt :D) a videót, és nagyon éles marad a kép.. semmi utánhúzás vagy bármi, sima és éles marad a kép, nem az van hogy ha mozog valami objektum akkor megállás után élesedik ki, a 4k-s részletek mozgás közben is kivehetők (HDR,4k, 50GB film), nyilván nem túl gyors mozgások esetén.

(#23259) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

PUS7303 tv-m van.

[kép]

Itt mi a különbség az első többcsatornás és az utolsó többcsatornás(átkötés) között?

Soundbar van rá kötve hdmi-n.
Nem veszek észre 2 között különbséget..

(#23260) Gijon válasza kory24 (#23259) üzenetére


Gijon
senior tag

Az átkötés elvileg jobb minőséget ad, azaz nem nyúl bele a hangba.

(#23261) online1986


online1986
tag

(#23262) NoMagix válasza online1986 (#23261) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi a hírt! :R
Ennek én nem tudom, hogy örüljek vagy sírjak!
Ez az egész android tv szvsz egy zsák sz@r!

[ Szerkesztve ]

(#23263) MadMancs válasza online1986 (#23261) üzenetére


MadMancs
veterán

Az enyem is listaban van, de felek tőle. 7 jobb volt mint 8, remelem nem rontják még tovább :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23264) kory24 válasza Gijon (#23260) üzenetére


kory24
őstag

Köszi!
Én is az átkötés-re jutottam, ugyanis a sima többcsatornásnál pár percenként meg-meg akadt a hang, de az átkötésesnél nem :)

(#23265) #19441152


#19441152
törölt tag

Tv t cseréltetem ugyan ilyenre, elvileg 3 napon belül hozzák az újat. Remélem a második nem lesz ilyen vagy nem ennyire. :) megjegyzem ezt leszámítva gyönyörű képe van.

(#23266) Alien! válasza NoMagix (#23262) üzenetére


Alien!
senior tag

annyira azért nem sz*r...van reklámmentes youtube, netflix, hbo go, Emby, ráhekkelt Horizon Go, és nem mellesleg DTS támogatás. Nekem minden nyűgjével is simán megfelel.

várom a PIE-t is, nálam a MI Box S-t rendberakta rendesen.

(#23267) ЯΞD válasza Alien! (#23266) üzenetére


ЯΞD
senior tag

"van reklámmentes youtube" Ezt hogy értéd? Mert nekem 7304-en PIE van és nem reklámmentes...

(#23268) NoMagix válasza Alien! (#23266) üzenetére


NoMagix
addikt

Biztos igazad van és használd sokáig nagy boldogsággal! Ez nem szarkazmus!
Ezekből semmit sem használok csak az Xbox-hoz vettem!

(#23269) Alien! válasza ЯΞD (#23267) üzenetére


Alien!
senior tag

Felrakod a Smart youtube-ot apk-ból és az lesz.

(#23270) online1986


online1986
tag

Akinek bevált annak jó hír up fórumnak :R :C

(#23271) Alien! válasza NoMagix (#23268) üzenetére


Alien!
senior tag

"Ezekből semmit sem használok csak az Xbox-hoz vettem!"

majd fogsz... :DD

(#23272) NoMagix válasza Alien! (#23271) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi ez érdekes! :R

Néhány alkalommal próbáltam telepíteni ezt azt, úgy ahogy itt egy páran leírtátok, de nekem nem ment, még a nyavalyás ikonokat sem tudtam kirakni app repo-val!
Elvette a kedvemet az egész szarakodás!

Lehet ez a "Pie" javít majd valamit, de tartok tőle nem kell hatalmas dolgokat várni tőle!
Az EPG szerintem gáz, főleg a minden 7. sorban feltűnő tippek, rohadjon rá arra a műanyag lakat aki ezt kitalálta!
Csatornaváltásoknál állandó idősáv vibrálás!
Műsorinfó mindig le van maradva hol itt hol ott nem stimmel!
Órát miért nem lehetett kirakni pl. jobb felülre amikor csatornát vált az ember!
stb..

(#23273) oszy válasza NoMagix (#23272) üzenetére


oszy
veterán

Nekem a Saphi-s tv-ben voltak reklámok... tegnapig. Ugyanis miután berendeztem a csatornákat és nem használom a kedvenceket, eltűntek. Viszont pár napja, el van csúszva egy órával az egész EPG. A droidos tv-ben nem jelennek meg tippek! Ott viszont sz@r az egész EPG. :D Pl. nagyon zavaró, hogy lenémítja a tv-t. Saphi-n.

Plusz droidra nem találtam még működő csatornalista szerkesztőt.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23274) MATEO6600 válasza Alien! (#23269) üzenetére


MATEO6600
őstag

Furcsa, mert nekem a gyári YT app jó ha 2 hónap alatt 1x dobott fel reklámokat, most a napokban viszont masszívan elkezdte.
Egy 30p-es videó alatt van hogy 3* is jön a reklám. Pedig semmi nem változott.
Felraktam a Smart YT-ot, de szvsz egy halom trágya. Ugyan nincs reklám, de az appon belüli vezérlés túl darabos, irreszponzív. Menekültem is vissza a gyárira.

(#23275) oszy válasza MATEO6600 (#23274) üzenetére


oszy
veterán

Mondhatni "menekültem" én is vissza a gyárira, de annyira zavarnak a reklámok, hogy most újra feltelepítettem a Smartot. Semmi baj nincs vele. Meg kell szokni az irányítását. Nem tapasztalok olyat mint te!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23276) Alien! válasza MATEO6600 (#23274) üzenetére


Alien!
senior tag

a halom trágyától messze van, de valóban darabosabb. viszont így nem visít a gyerek, ha a Peppa malacot félbeszakítja egy hüvelygomba... :) amúgy valóban teljesen teleszemetelték reklámokkal mostanában.

(#23277) Bogyi007 válasza MATEO6600 (#23274) üzenetére


Bogyi007
veterán

Valami nálam is van a YouTube klienssel Saphi alatt, a YT fiókom ketté van bontva egy fő és alfiókra és tegnap éjszaka a Ps5 bemutató után megakartam nézni a Playstation csatornán az előadást. Már az furcsa volt hogy a tévé felkinálta hogy folytatom - e a megtekintést, de aztán meg nem is engedte a megtekintést arra hivatkozva, hogy korhatáris a tartalom.

Miközben a profilomon ez direkt be van állítva hogy nézhetőek ezek is. Átváltottam ezután az alfiókra s ott meg engedte a lejátszást..

Fura volt mindenesetre.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23278) Kbali válasza online1986 (#23261) üzenetére


Kbali
nagyúr

7303-as készülékem van, letöltöttem a linken lévő file-t, azt írja rá, hogy régebbi, mint ami most van fent. :F

(#23279) MadMancs válasza Kbali (#23278) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert ott mindig a legfrissebb van. Még nincs Pie. A cikk csak azt kindja hogy majd onnan töltsd le.
Bar szerintem philips oldaláról célszerűbb. vagy OTA.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23280) Kbali válasza MadMancs (#23279) üzenetére


Kbali
nagyúr

Jah, közben rájöttem, meg megnéztem a cikk időpontját. Köszönöm.

(#23281) MadMancs


MadMancs
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23282) pjen


pjen
félisten

Szevasztok.Van egy 32PFL5008K/12 Tv m.Tudom nem mai darab,de kiválóan működik.Szeretnék hozzá kapcsolni egy vezeték nélküli BT fülhalgatót.A Tv n nincsenBT,csak 3 HDMI.scart,3,5 jack.Ja és wifi. :R

(#23283) Dr.NX válasza pjen (#23282) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hát kapcsold. :)

Elfogadom a sütiket.

(#23284) pjen válasza Dr.NX (#23283) üzenetére


pjen
félisten

Köszi. :R

(#23285) Gijon


Gijon
senior tag

A Google engedélyezi a HDR-t a YouTube-on a 2017–2019-es Philips tévéknél. :)
[link]

(#23286) kchris78 válasza Gijon (#23285) üzenetére


kchris78
veterán

nem semmi.. és ez a platform már most van vagy majd csak lesz? (mint az uj droid)

(#23287) kchris78


kchris78
veterán

a BFI miatt én általánosan bekapcsoltam a 24-25Hz rol 50Hz- re való "finomítást" nem durván csak közepes szinten és teljesen hozza lehet szokni... egy idő után ez tűnik természetesebbnek mint a 24Hz ahol nagyon durván látszanak az egyes képkockák visszakapcsolva összehasonlításképpen. Tom Cruise meg elmehet a p-ba 😂. Mellesleg a CRT esetében is simább a kép az kepcso bevonatának után világítása miatt.

(#23288) oszy válasza Gijon (#23285) üzenetére


oszy
veterán

2016-osakat is belerakhattak volna. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23289) kchris78 válasza oszy (#23288) üzenetére


kchris78
veterán

biztos ott volt HW váltás. Az újabb droidot is azok kapják még meg.

(#23290) Gijon válasza kchris78 (#23286) üzenetére


Gijon
senior tag

Nálam már működik.., de nem minden címében HDR videóval. Statisztikai adatoknál ha a Codec : vp09.02, akkor jó.

(#23291) MadMancs válasza Gijon (#23290) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam is működik. De csak TV-n elindítva Youtube appot. ChromeCast-el átküldve ugyanazt a videót már nem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23292) anrab


anrab
addikt

És valóban van HDR!
De mire találtam egyet... amelyiknél ki is írta, már majdnem lemondtam róla.
Miért kell valótlanul megadni az adatokat...?
Na mindegy.
55"7502

(#23293) kchris78 válasza MadMancs (#23291) üzenetére


kchris78
veterán

gondolom ahhoz a videó úton végig HDR kell... chromecast dekódolástól az összekötő HDMIn végig... ami nem teljesül.

(#23294) kchris78 válasza anrab (#23292) üzenetére


kchris78
veterán

beírsz egy linket? köszi!

(#23295) anrab válasza kchris78 (#23294) üzenetére


anrab
addikt

(#23296) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Áh, látom van itt Philips topic is.. erre tudtok válaszolni? [link] (Itt, ne ott :R )

Kicsit visszaolvastam.. A youtube reklámmentes lesz, ha a premiumra előfizettek.. nekem még saphi-s a tévém, arra nem lehet rámókolni semmit, de reklámokat sem akartam bámulni. :D Így van +ban yt zene telefonra, és mentes mindenütt a yt. :D Ajánlom. Havonta más hülyeségre is elbsz az ember 2k-t, ez meg legalább "hasznos".

(#23297) FJC válasza Sumptuous (#23296) üzenetére


FJC
aktív tag

65PUS7304 IPS
Nekem ez van...

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#23298) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Eddig úgy voltam vele, hogy várok még pár évet és OLED-re cserélem majd a 2011-es FHD LG tévémet. De most a pár éve édesanyámnak vett 49PUS6561/12 típuson néztem tovább ugyanazt a filmet a Netflix-en 4K-ban amit otthon kezdtem, és elképesztő volt már ezen is a különbség... Azon gondolkodom, hogy egy Android TV rendszerű Philips LED LCD TV-t veszek magamnak is. Jelenleg mit tudnátok ajánlani, ha egy 55" méretűt szeretnék. A 3 oldalas Ambilight mellett az Android lenne ami fontos szempont, a Dolby Vision, HDR, jó hangzás már csak hab lenne a tortán, nyilván örülnék ha ezekben is minél jobb lenne... :R

(#23299) Sumptuous válasza FJC (#23297) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Na, szuper! :K

Azt lehet tudni hogy ennek a tévének mennyi a max nit értéke?
Illetve a local dimming elérhető e?(Van valami micro dim pro, az ugyanaz lenne..?) Fekete a kép esetén illetve fent és lent ha van az a két fekete csík, akkor ott nem világít a direct led megvilágítás? Vagy ez nem így működik?
RTL most alkalmazás elérhető már az áruházban?
24Hz-et tud e kadenciahelyesen megjeleníteni? Gondolom ez már alap manapság.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. :R

(#23300) MadMancs válasza Sumptuous (#23299) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebből 1re tudok válaszolni, rtl most nincs se playben se Philips áruházaban. Es szerintem nem is lesz, mivel sima rtl moston tiltott ChromeCast, eztel meg ki kehetne ezt kerülni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.