Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) Bogyi007 válasza Krystal_s (#22700) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem friss már az emlék mivel bő egy éve volt nálam a tévé, de fórumozni (pl itt a PH lapcsalád oldalain) jól tudtam vele.

Szükségmegoldásnak vettem a tévét (egy nagyobb méretű Blaupunkt tévé árát visszakaptam és ezt tudtam venni belőle) de kellemesen csalódtam benne. Szupi kis tévé szerintem. Talán a saját hangja az ami picit véleményes, igaz én mindent külső hangfalakra szoktam kivezetni.

Itt írtam értékelést is róla...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22702) somkrisz


somkrisz
csendes tag

Sziasztok!
Pus 7503 -al van gondom. Nem reagál a tv a távirányítóra. A távirányító jó, leteszteltem. Egy gombnyomás idejére reagál, aztán semmi. Valaki találkozott ilyen problémával?

(#22703) NoMagix válasza somkrisz (#22702) üzenetére


NoMagix
addikt

Elem ki és be gondolom már megvolt.
Párosítást próbáld meg újra!

(#22704) Bogyi007 válasza wayne1 (#22635) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi a linket, tesztelem és beszámolok róla, hogy működött a Saphi rendszerű tévémmel a módosított lista...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22705) kokokka


kokokka
őstag

Sziasztok! Lányom kapott egy 32PHS4132/12-es Philips TV-t, amit falra szeretnék tenni a szobájában. Tudtok olyan fali konzolt ajánlani ami nagyon olcsó (értsd : a célnak megfelel) és esetleg nem fix? Elég lenne egy pici függőleges döntési lehetőség, más nagyon nem kell. Esetleg ajánlhatnátok olyat, amit már használtok csak a tapasztalat miatt. Ha számít, egy gipszkarton falra lesz feltéve. Köszi előre is!

(#22706) oszy válasza kokokka (#22705) üzenetére


oszy
veterán

Részemről a Maclean ajánlott!

ÁK

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22707) kokokka válasza oszy (#22706) üzenetére


kokokka
őstag

Köszi! Így magamtól a 777-est néztegettem, de az szerintem nem dönthető. Használsz valamilyet ezekből? Esetleg a 667-es?

(#22708) oszy válasza kokokka (#22707) üzenetére


oszy
veterán

647-eseket használok.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22709) kokokka válasza oszy (#22708) üzenetére


kokokka
őstag

Akkor nekem szerintem jó lesz a 667-es. Rendelem is :) Köszi a megerősítést!

(#22710) oszy válasza kokokka (#22709) üzenetére


oszy
veterán

Szívesen. Ez ajánlott márka! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22711) Cr00py


Cr00py
senior tag

Hali.

Van egy Philips 46PFL5527K/12 tv-m.
Illetve DigiTV előfizetés.
Ma reggelre eltűnt az összes már korábban elmentett csatorna.

Viszont..az újbli csatorna kereséssel vannak gondjaim.
-Már végigmentem az itt korábban javasolt beállításokon. Fin / német régió, blabla.. hiába.

A konkrét problémám az az, hogy nem találja meg az összes csatornát.
A List gombot megnyomva is 23-tól kezdődnek a csatornák, de nem is egyesével.

23, 30, 45.. és így tovább. Ha megnyomom az 1-t, akkor a "Csatorna nincs telepítve" üzenet fogad.

Régebben valahogyan sikerült beállítani, de most valamiért nem.

Teljes keresést csinálok. Keresés közben ki is írja, hogy Digi Debrecen.. 139 digitális, illetve 54 analóg csatornát talál. A képernyő szerint.. de a listát átnézve én ebben kételkedek.

A közszolgálati adókat nem is találta meg, pedig egyesével végignéztem egészen 307-ig. Ez az utolsó program amit "talált".

Ezeknek a 80%-a teljesen üres kocka, neve sincs.

Van egy LG tv is a lakásban.. azon elindítva egy teljes csatorna újrahangolást.. az megtalálja az összeset 1 perc alatt, és sorba is rendezi, el is nevezi őket. ( M1-M1HD, M2, M4 sport, M4sportHD, Duna, DunaHD, M5,M5 HD és így tovább.) Philips-nél viszont totál agyrém ez az egész.

Van valamilyen tuti beállítás DIGI-hez amivel biztosan működik, illetve a csatornák is 1-től egyesével lesznek?

Ha nem sorban, az nem gond, mert átpakolgatom én, csak legyen meg.

Megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#22712) dropi


dropi
aktív tag

Egy nagy dilemmában vagyok, Telekomtól vennék hűséghosszabbítással új tévét. Kettő között vacillálok. Kb 4.5 méterről nézném. Sok Netflix/Xbox One X menne rajta, lineáris tévé egyáltalán nem, max appból sport chromecasttel, Digi appal.
Ti mire szavaznátok?
TCL 55X815 (nagy + a QLED)
VS
Philips 65PUS7304 (nagy + az Ambilight)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#22713) anrab válasza Cr00py (#22711) üzenetére


anrab
addikt

Én is így jártam az egyik pfl philips-el de nekem bejött a teljes kereséssel. Próbáld meg 1 mhz-es kereséssel. Ha úgyse jön össze akkor kézi hangolással be jön. Nézed a digi honlapján a frekvenciákat és bepötyögöd. Nem olyan vészes.

(#22714) anrab válasza dropi (#22712) üzenetére


anrab
addikt

Nem ismerem a TCL-t úgy hogy philips. :)
2010 óta 4 philipsem van-volt. A 2010-est a haver használja még mindig. Egyet a fiamnak adtam, azzal sincs semmi baj. 2-őt én használok. Az egyik egy 21:9 cinema és egy pus55"7502 100Hz-es. Az utóbbi is már 3 éves. Még egyikkel se volt baj. Kopp kopp.

(#22715) Cr00py válasza anrab (#22713) üzenetére


Cr00py
senior tag

Már az összes létező opciót végigzongoráztam sajnos. 1mhz-n közel fél óráig szöszölt, de nem lettem vele előrébb. :D Olvasgattam is itt, azokat is kipróbáltam, de nem lettem okosabb tőle.

Itt néztem az adatokat, de nálam sem moduláció, sem symbol rate opció nincs a kézi beállításnál.

Próbaképp megnéztem az LG-n.. ( ott persze van :D )

Ez amúgy mennyire gyakori, hogy ekkora a szórás a márkák között ilyen tekintetben?
Számomra ez totál értelmezhetetlen.
Mint fentebb is írtam, az LG-n kábel bedug. auto hangolás elindít ( teljes ) - 2-3 perc és tökéletesen működik minden ( az összes csatorna SORRENDBEN, beszámozva, elnevezve ) + még a rádiók is, amit a Philips-en még sosem láttam, pedig már meg van 5+ éve.

Ezzel meg szórakozni kell, hogy lehessen nézni valamit, majd ha valamilyen csoda folytán sikerül megtalálni az összes csatornát, akkor még 1 óra hosszát szenvedjek vele, amíg sorrendbe rakom.

Olvastam a könyvében, miszerint ELVILEG van lehetőség USB-re elmenteni a csatornalistát.
Kereskedéseknek..blabla.. gondolom mezei felhasználónak is elérhető nemde?!

Bedugtam 2 pendrive-t, de egyikre sem tudta átmásolni.. mind2 esetében hibát írt.

A könyvben írja is, hogy ha a készülék kéri, akkor 8888 a kód..de ez nem kért semmit.

Másolás USB-re -re nyomva szimplán csak hibát dob.

Van ennek valami trükkje, vagy felejtsem el?

A későbbiekben jól jönne, ha megint eltűnik minden.

(#22716) TIT válasza Cr00py (#22715) üzenetére


TIT
veterán

Nekem semmi gond digivel a rádiókkal+csatikkal,behangolja ahogy jönnek aztán a kedvencekre nyomok és becsillagozom sorrendbe,ahogy akarom és kész,penre is lementi a csatikat.
Kérdés mi van akkor ha jön időközbe pár csati még és utána viszatöltöm az elmentett csatilistát,akkor az újak eltünnek.
anrab: Akkor malacod van,nekem 2008-as 9603 2 év után bekapcs és nincs kép,csak hang,3x jó és ez megy 10 éve,6509 5,5 éves és alaplap hibás,minden bekapcskor újraindul és másnak is volt alaplaphiba elég sok,úgyhogy a philips nem valami megbízható sajna.
Lg moncsi kb.9 évesen semmi baja.
Általában mindenem örökéletű.

[ Szerkesztve ]

(#22717) anrab válasza TIT (#22716) üzenetére


anrab
addikt

"anrab: Akkor malacod"
Azért a "kopp kopp" a hozzászólás végén! :)

(#22718) anrab válasza Cr00py (#22715) üzenetére


anrab
addikt

Beállítások-csatorna beállítások-csatorna beállítás-teszt-vétel dig. üzemm.
Itt tudsz mindent beállítani és keresni.

[ Szerkesztve ]

(#22719) oszy válasza Cr00py (#22715) üzenetére


oszy
veterán

Ez valóban érdekes. Nekem a nagy és a kicsi is azonnal megtalált mindent. Azaz a nagy először párat nem, de azokat kézzel beállítottam.

Itt a földgömbre kattintottam és megmutatja a frekvenciákat.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22720) dualcore válasza Cr00py (#22715) üzenetére


dualcore
őstag

Régebben csináltunk olyat, hogy régiónak nem MO-t állítottuk be, hanem pl Hollandiát, akkor mindent megtalált.

(#22721) Cr00py válasza dualcore (#22720) üzenetére


Cr00py
senior tag

Igen, olvastam ezeket is, Finnországot, Németet is, próbáltam, de hiába.

Nekem már az is elég lenne, ha legalább a List gombra kattintva lenne 1-es csatornám, de nincs.

Áthelyezésnél sem jeleníti meg, ergo nem tudok oda tenni semmit.
23-as a legelső csatorna ami "létezik".

(#22716) TIT : A másik tv-n ( LG ) nekem sincs. A Philips szórakozik. :D Nálam a pendrive-os opció valamiért nem működik. Dugtam már rá azóta 2 másikat ,illetve egy külső hdd-t is - a próba kedvéért. Net nem kell neki véletlenül a - másoláshoz-? Erre gondoltam még. A kábelt kihúztam belőle már rég, mert ez még nem az Androidtv-s, ezért a smart funkciók már nem működnek rajta. Vettem oda is egy apple tv-t, abba van bedugva a net.

(#22719) oszy : ha lehet, akkor nem kezdeném el egyesével keresgetni, ha már létezik auto keresés, mint funkció. :D Viszont 1-es csatornám továbbra sincs. Nem tudom kiválasztani, mert a tv szerint " a csatorna nincs telepítve" üzenet fogad. Már teljes gyári visszaállítást is csináltam, de hiába. Ergo, hiába keresném ki kézzel, ha nem tudom az 1-es csatornára beállítani.

Az is fura, hogy így egyik napról a másikra eltűnt minden.
Megunom, és kivágom a francba. :D

[ Szerkesztve ]

(#22722) anrab válasza Cr00py (#22721) üzenetére


anrab
addikt

Nem a csak analóg adás van kiválasztva véletlenül? Nem hinném de azért megkérdezem.
Nem értem miért nem nézed meg ahogy írtam. Nem egyesével állítod be a csatornákat mert egy frekvencián van ahol 10 adás is van. Az analógot pedig ne is keresd mert azok meg vannak digitálisan is! Ezért írtam hogy nem olyan vészes kézzel meg keresni a csatornákat.

(#22723) dropi


dropi
aktív tag

Köszi a segítséget, a 65PUS7304-re esett a választásom. Ezzel kapcsolatban van még egy kérdésem.
Ez mindenképp kétemberes játék? (Kb 15 métert kellene vinnem, jó kötésű gyerek vagyok)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#22724) TIT válasza Cr00py (#22721) üzenetére


TIT
veterán

Nem kell net neki.
Nekem se droidos de mennek az okos tv appok.

dropi: Húzhatod a földön is. :)

(#22725) blg válasza dropi (#22723) üzenetére


blg
senior tag

én az 55PUS7304-et még tudtam egyedül vinni és összerakni, de úgy éreztem ekkor, hogy de jó, hogy nem nagyobbat vettem :-)

mondjuk inkább a kicsomagolás/láb felrakása/TV helyére rakása necces egyedül, mert amúgy a földön valóban lehet csúsztatni a dobozt. Ja és a kocsi csomagtartójába sem fért volna be nagyobb...

[ Szerkesztve ]

(#22726) dropi válasza blg (#22725) üzenetére


dropi
aktív tag

Köszi :)
Hát egy Ford Focussal mennék érte elvileg, ha a Home Delivery Team mégse adná oda, mert a 73éves vidéken élő édesanyám nevén van a cucc. Bekockáztatom, a GLS-esek odaadják gond nélkül, azt tudom.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#22727) Cr00py válasza anrab (#22722) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem. Megnéztem én is.

Vannak csatornák, amiket megtalál.. de elvétve. rtl, tv2, rtl2, supertv2 ezek mg vannak hd-ban auto kereséssel is. igaz össze-vissza.. rtlklub hd pl a 482-es csatornán jön be. rtl2 pedig a 81-n.. ezért mondom, hogy össze-vissza.. nem is lenne ezzel gond, mert átpakolgatom 1-2 óra alatt.. de m1HD-t pl nem találja.. direkt megnéztem a digi oldalán, 121.50mhz-n kellene lenni. ( Lg tv-n is megnéztem, ezen is ott van, igaz ott 121.500mhz-t mutat. 6000 rate 256qam vagy mi. ) - Philips-en rákerestem manuálisan 121.50-re ( itt csak 2 karaktert enged ) de azt írja, hogy "talált csatornák: 0 )

ezt a rate-t sem tudom állítani a teszt-vétel opciónál. automata van, vagy kézi ( ezutóbbinál 6150, 6500, 6900 -as opciók vannak, manuálisan nem lehet szerkeszteni.
Illetve van még egy jelsebesség 1, jelsebesség 2..de ezek 0.0000-n vannak gyárilag.

Nem tudom mi a kínja van.. sorszámozott csatornahelyek továbbra sincsenek, értem ezalatt 1-999-ig ( ennyit enged a tv) .. ezekből én csak kb a 1/4-ét látom.

23-as a legelső csatorna, amin most épp a tv2hd van, oda raktam át.. előrébb nem lehet tenni, mert nem viszi, mintha nem léteznének az előtte lévő helyek.


(#22724) TIT : nálam nem igazán, bár nem is néztem rég. yt támogatás megszűnt, ezért hagytam a fenébe. De ez a legkissebb gond, az Appletv tökéletesen működik az összes tv-nél.

usb-re másolás viszont továbbra sem működik, sebaj. elengedem. Azért köszönöm. :D

(#22728) oszy válasza Cr00py (#22727) üzenetére


oszy
veterán

Kipróbáltad már azt, hogy ugyanazon a kábelen megy rá az adás, mint az LG-re? Ez is csak tipp, mert ilyennel még nem találkoztam. :) Azt talán már írtad, hogy teljes visszaállítást csináltál ugye? Azt hogyan hajtottad végre?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22729) TIT válasza Cr00py (#22727) üzenetére


TIT
veterán

Nálam megy a youtube.
Diginél nekem magyarra rakva minden bejött,nem vacakoltam ilyen beállításokkal.

(#22730) MATEO6600 válasza dropi (#22723) üzenetére


MATEO6600
őstag

Megoldod egyedül is :)

(#22731) anrab válasza Cr00py (#22727) üzenetére


anrab
addikt

"ezt a rate-t sem tudom állítani a teszt-vétel opciónál. automata van, vagy kézi ( ezutóbbinál 6150, 6500, 6900 -as opciók vannak, manuálisan nem lehet szerkeszteni."
Mikor a kézit választod megjelenik egy menü. Ha jól emlékszem a keresés opció fölött van egy 1-es és egy 2-es opció. Ott tudod beírni hogy milyen simbol rate legyen a keresés. 1-hez beírod a 6900 le okézod majd beírod a 2-hez a másikat vagy fordítva. Szintén ok. Majd keresés és adod a121Mhz-et. Nem biztos hogy kell a fél MHz.
Most a fiam dolgozik Home Office-ban és a 21:9 tv a monitora és annak ilyen a menüje. Majd szünetbe meg tudom nézni pontosan de szerintem ha oda lépsz majd látod.

[ Szerkesztve ]

(#22732) sly54 válasza Cr00py (#22727) üzenetére


sly54
tag

Antenna kábel végek nincsenek szétcsúszva(osztónál stb.)?

(#22733) anrab válasza anrab (#22731) üzenetére


anrab
addikt

Most látom hogy írtad is a jel sebesség lesz az ahol a nullák vannak. Át siklottam felette. Ott beírod az egyesnél hogy 6.000 ok, kettesnél hogy 6.900 ok. Keresés 121.50 MHz vagy ami nálatok van. Én Pesten vagyok.

(#22734) oszy válasza Cr00py (#22727) üzenetére


oszy
veterán

A jelsebesség 6000 lesz több, mint valószínű.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22735) anrab válasza oszy (#22734) üzenetére


anrab
addikt

Az biztos. 6.000 és 6.900
A frekvenciát nem tudom hogy nálad mennyi.

(#22736) Cr00py válasza oszy (#22728) üzenetére


Cr00py
senior tag

Igen. Nagy nehezen átvittem a másik szobába, és azt a kábelt dugtam bele. A kábel biztosan jó, mert a szobában lévő kábellel is futtattam egy keresést a másik ( Lg tv-n ).. szintén gond nélkül megtalált mindent mint az eredeti helyén.

A menüben elérhető opcióval állítottam vissza mindent, ilyenkor azokon a "tutorial" részeken kellett végig menni ismét, mint vásárlás, üzembe helyezés után.

Azért fura, mert én régebben nem állítottam ezen semmit. Kábel bedug, auto keresést futtattam, és kész.. volt minden, csak sorba kellett rakni. - Azóta lehet, hogy változott valami a szolgáltatónál, nem tudom. Akkor volt csak beállítva, illetve be van kapcsolva az automatikus csatornafrissítés is, így ezzel nem kellet bajlódnom, évek óta tökéletesen működött.

(#22729) TIT : Én is ezért csodálkozom, mert mikor vettem a készüléket, én is csak egy sima setupot nyomtam végig, és kész. :D

(#22731) anrab : Megnézem, köszi. Viszont, ha meg is találom, nem fogom tudni berakni az 1-es csatornára, mert az köddé vált. 1-22-ig nincsenek csatornák. 23-as a legelső, majd ismét vannak "szakadékok".. Csatorna áthelyezésnél sem mutatja őket. Digi oldalán néztem a frekvenciákat. Én Debreceni, illetve az LG-n is meg tudom nézni. Valamiért a Philips nem találja. Biztos, hogy a tv-vel van valami.

(#22732) sly54 : Kábelek biztos jók, fentebb is írtam. Lassan 1 éve lett elérhető itt az FTTH, így váltottunk FTTB-ről. Falban voltak a kábelek, nem volt velük baj, de már 10+ éve, szal FTTH-ra való átállás előtt azok is cserélve lettek. Kb 1 héttel ezelőttig tökéletesen működött minden, egyik reggel azt vettem észre, hogy az összes csatorna eltűnt, azóta csak szenvedek az újra beállítással. :D

(#22737) FJC


FJC
aktív tag

Új firmware jelent meg 65PUS7304 -en (OTA).
Gond nélkül felment....
Mi a változás, még nem tudom...

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#22738) anrab válasza Cr00py (#22736) üzenetére


anrab
addikt

"Kb 1 héttel ezelőttig tökéletesen működött minden, egyik reggel azt vettem észre, hogy az összes csatorna eltűnt, azóta csak szenvedek az újra"
Hajnalba szokott csinálni egy scennelést az automatikus csatorna frissítés. Akkor mentek el a csatornák.
Nálam is volt rá példa.

(#22739) Bogyi007 válasza anrab (#22738) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam is tegnap, a frissítés után mivel rajta felejtettem az automatikus frissítést, előtte való nap csináltam manuálisan új sorrendet... :W

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22740) anrab válasza Bogyi007 (#22739) üzenetére


anrab
addikt

:)

(#22741) Huroq válasza FJC (#22737) üzenetére


Huroq
senior tag

Release Notes

TPM191E _ 001.002.173.010 – Date: 2020/04/20
- Fix for specific Smart TV apps
- Improvements for firmware update

(#22742) Bogyi007 válasza Huroq (#22741) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az én 50PUS6504-es Sapphi rendszeres tévém is megkapta az új szoftvert.

Meglepő hogy 1 hónap alatt 2x is jött most update. Ezen felül akkor frissítettem amikor megvettem a tévémet februárban.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22743) oszy válasza Bogyi007 (#22742) üzenetére


oszy
veterán

És mi változott? :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22744) Bogyi007 válasza oszy (#22743) üzenetére


Bogyi007
veterán

Látszólag semmi, de mintha a YouTube gyorsabbnak tűnne...

A hivatolos info pedig itt :

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#22745) Mezcal válasza Bogyi007 (#22742) üzenetére


Mezcal
addikt

43-as 6504-re is ez jött.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#22746) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok. Hogyan lehetne kideriteni hogy ezen a tv-n lehet e HBO GO-t csinálni?
Philips 70PUS7304/12.
Nem tudom kideriteni a keresőkkel hogy lehet e erre HBO GO-t telepiteni.Szóval a kérdésem.Lehet rá?
Köszi elöre is

(#22747) anrab válasza hevizms (#22746) üzenetére


anrab
addikt

Bemész a play áruházba és letöltöd.

(#22748) hevizms válasza anrab (#22747) üzenetére


hevizms
addikt

És az 100% hogy abban a play áruházban megtalálható az app? Csak azért kérdem mert az Android tv play áruház nem mindig tartalmazza. Pld a xiaominak is van Android tv-s készüléke és mégsincs a play áruházban az app. Ezért vagyok bizonytalan.Nyilvan azt én is tudom hogy a telefonos Android rendszerből elérhető play áruházból letölthető az app,csak azt nem tudom hogy a tv play áruházában is ott van e

[ Szerkesztve ]

(#22749) anrab válasza hevizms (#22748) üzenetére


anrab
addikt

Igen ott van! :)

[ Szerkesztve ]

(#22750) hevizms válasza anrab (#22749) üzenetére


hevizms
addikt

Rendben köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.