Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) kiralytom válasza ntomka (#23148) üzenetére


kiralytom
aktív tag

de ez a csatornaváltásokra vagy a smart rendszerre vonatkozik?

(#23152) Alien! válasza Tomasz94 (#23149) üzenetére


Alien!
senior tag

sokat állítgattam én is, ráadásul szeretem az interpolált képet, így a Perfect Natural Motion nálam mindig egyenletesre van rakva (játéknál nem ajánlott). Nagyvonalakban én ezekkel a beállításokkal nézem, de az átlaggal ellentétben én szeretem a látványos/mozitól eltérő, képet:
egyéni sdr: kontraszt 85, szín 65, élesség 8, minden zajcsökkentés ki, videókontraszt 100, ultra felbontás be, hdr felkonvertálás be, színjavítás max, kontrasztjavítás: képre optimalizálva, dinamikus kontraszt minimum, fényerő 50, gamma -2, színhőmérséklet: normál.
egyéni HDR: nagyjából minden ugyanaz, ami eltér: HDR premium auto, kontraszt 90

ambilight minden esetben "élénk" fényesség +2, telítettség +2, ez kompenzálja sötétben a gyengébb feketét.

(#23153) kiralytom válasza oszy (#23145) üzenetére


kiralytom
aktív tag

ezt megnéztem de ezek szerint nem olvasom megfelelően az oldalt, ugyanis nem tudtam a sebessége egy készüléknek miben kellene hogy feltűnjön. hálásan fogadnám a segítséget, hogy megfelelően választhassak készüléket :R

(#23154) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Én egy másik beállítást, a "mozgást" nem teljesen értem. Filmnéző profilok esetén kivétel nélkül mindenki a film vagy angolul "movie" opciót ajánlja, viszont ezzel nekem kevésbé folyamatos képet eredményez. Ha kikapcsolom/standardra vagy akár másikra állítom sokkal folyamatosabb videót eredményez. Mintha 30ból 60 fps-t csinálna, mesterségesen.

(#23155) DolbyDigital válasza MadMancs (#23131) üzenetére


DolbyDigital
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! Már jeleztem is a Telekomnak, hogy akkor szeretnék ezzel élni. Természetesen egyből szervizelésre akarták elküldeni, és akkor említettem nekik a cserét. Így már elvileg pár nap múlva jön érte a futár :) Nagyon érdekes amúgy, nem is gondoltam volna, hogy az ilyen televízióknál is még így beéghet ideiglenesen a kép. Aztán meg egy idő után gondol egyet és eltűnik onnan, nyilván semmiképp sem normális dolog ez. Kicsit csalódott vagyok, remélem a következővel már nem lesz semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#23156) Alien! válasza MATEO6600 (#23154) üzenetére


Alien!
senior tag

"Mintha 30ból 60 fps-t csinálna, mesterségesen."

le is írtad a lényeget :) , de itt egy videó, hogy jobban megértsd.

(#23157) MadMancs válasza DolbyDigital (#23155) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos mint mindennel, előfordulhat hibás panel. Én a 7503 al meg vagyok elégedve. Egyszer volt szervizben akkor is csak az volt a baj hogy USB 3.0 nem működött. SSB csere volt. Képminőseggel teljes egészében meg vagyok elegedve. Nem tudom jelenleg hogy működik a gyártás , de míg Székesfehérváron gyártották a TV ket 3 gyártótól érkeztek LCD panelek, LG, Samsung, és AUO. Hogy éppen melyik került ugyanazon típusú Tv-be az attól függ melyik raklapot vettük le a polcról (raktárban dolgoztam). Ugyanez volt SSB-n kívül (ez mindig saját volt) az összes alkatrésszel. Simán felálhatott olyan eset hogy SSB-t leszámítva olyan széria készült ami egy az egyben LG, vagy Samsung csak a logó és a szoftver volt philips. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23158) MATEO6600 válasza Alien! (#23156) üzenetére


MATEO6600
őstag

Pont erre az interpolációs megoldásra gondoltam.
Érdekes, lehet hogy egyedül vagyok ezzel, de én előszeretettel használom, nekem így kelt természetesebb hatást.

(#23159) Tomasz94 válasza Alien! (#23152) üzenetére


Tomasz94
csendes újonc

Köszönöm a rám fordított időd! Nagyon jó értékek, kiporbaltam és maximálisan megvagyok vele elégedve 🙌 sdr és hdr módban is egyéni opciónal állítottam be az értékeket. Nemtudom ez mennyit számít 😄 viszont én az egyenletest átraktam szabványos módra, valamiért ha túl gyorsan ment egy tárgy a képen a másiknál, csúnyán kockasodott a kép körülötte, ennél viszont nem tapasztaltam, mégis kellemesen gyors így is a szemnek 😁

Amúgy így mellékesen, a Philips ezeknél a modelleknél rakott bele először meg utoljára ilyen panelt? Néztem tavalyi meg idei modelleket, sehol sem találtam hasonlót, főleg nem olyat ami 120hz lett volna.

(#23160) Alien! válasza Tomasz94 (#23159) üzenetére


Alien!
senior tag

nincs mit! ;) gammát rosszul írtam, az +2 mindkét módban, illetve az ambi fényesség 10....a szabványos mozgás is jó, de ott néha beesik a képkockaszám a gyors jeleneteknél, én meg a stabil 120-at szeretem :) , igaz ennek némi képhiba az ára...
amúgy igen, sajnos ez a 8-as volt az utolsó 100/120hzes tévéjük, van még tavalyról a 9104, ami itthon nem is kapható, de elvileg nano panellel szerelték. Az idei felhozatalban nincs 100hz-es lcd. Úgy néz ki sajnos, hogy mostantól oled exkluzív :W .

(#23161) TIT válasza MadMancs (#23157) üzenetére


TIT
veterán

Meg az elektronika,12 éve odaverte az lg-t+samut simán.

(#23162) Tomasz94 válasza Alien! (#23160) üzenetére


Tomasz94
csendes újonc

Köszi át is állítottam 😁 hát ez elég szomorú hogy már csak oled panelnel van. Akkor úgy érzem jó vásárlást csináltam, 58 as PUS7304 volt a kiszemelt euronicsba, aztán a vásárlás napján láttam fent az oldalukon hogy csak az üzletükben lehet kapni még 180 ért az 55-ös 8303-t 😄 el se hittem hogy rendes 10bites panel meg 120hz ennyi pénzért. Nem kérdés melyiket választottam, főleg hogy elvileg a kövi konzolgen elég sok játéknál menni fog 120 fps el ha lehet nekik hinni 😁 bár kiáltott darab volt a készülék, kötöttem rá 5 év garit, szóval ha olyan hibája lenne amit nem lehet javítani meg az árát is vissza kapom. De ne legyen, nagyon király cucc 😁

(#23163) MadMancs válasza TIT (#23161) üzenetére


MadMancs
veterán

Milyen elektronikára gondolsz? Van benne egy alaplap, egy SSB, egy PSU, egy lcd panel, meg x db hangszóró. Ebből:
LCD: Samsu,LG, AUO ( ez volt a legjobb)
SSB: Philips
Alaplap: Samsung, Thomson (philips megrendelésre egyénileg elkészítve)
PsU: LG
Hangszóró rá már nem emlékszem ki(k) volt(ak) a gyártó (k).
Szóval túl sok philips nem volt bennük. 2007-2009 (philips), 2009-2011 (bezárás) TP Vision voltam ott. Ezen idő alatt ez volt a felállás. Hogy utána mi hogy azt már nem tudom.
De szép időszak volt mikor elindult a PFL 7000, 8000, 9000 es sorozat meg a cinema prototípus mi meg hordtuk haza tesztelni :DDD Teszt után meg bagóért meg lehetett venni. Akkor szerettem bele ambilight ba. Akkor még csak 2 oldalas volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23164) TIT válasza MadMancs (#23163) üzenetére


TIT
veterán

Képjavító áramkörök,ambi.
Lg,samu sehol nem volt 2007-ben jvc 100x jobb volt.
7831-nek rohadt jó képe volt.
Thomson lcd nagyon gyatra volt.

[ Szerkesztve ]

(#23165) Alien! válasza MadMancs (#23163) üzenetére


Alien!
senior tag

de jó is lett volna, ha letesztelitek normálisan, akkor nem halt volna be tömegesen a pfl széria alaplapja.... :D ennyit még életemben nem voltam szervízben mint a 7-essel. :W ebayen is mindenki lapért kajtat. pedig rohadt jó tévék.

(#23162) Tomasz94:
Jó választás volt, bár konzolokkal a natív 120hz szerintem nem fog menni, pc-n sem dobja fel a lehetőséget. Amúgy ez a nanoled engem is meglepett, kifejezetten látványos tud lenni ;)

(#23166) oszy válasza kiralytom (#23153) üzenetére


oszy
veterán

Nekem a Saphi-s tv lassú. Csatornaváltás még jó, de pl. epg már lassú. Plusz kb. 5 soronként Philips tippek vannak a sorok között! Ez baromi idegesítő! Beállításokat nyomkodva is lassú. Messze nem tökéletes a droid, de azért jobb. HBO GO miatt is és pl. gombokra tudsz progamozni. Ezt használom is külső app-al. Vagy pl. KODI-t tudsz rárakni.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23167) Tomasz94 válasza Alien! (#23165) üzenetére


Tomasz94
csendes újonc

Full HD felbontáson nálam szépen viszi One X en 🙌 bár ezen a generáción még lockolva van 60 fps re a gép. Ezért is várom kíváncsian a fejleményeket 😁

[ Szerkesztve ]

(#23168) bence1885 válasza Atikusz (#23125) üzenetére


bence1885
tag

TPM191E_R.001.002.173.010 ez egy majusi frissites.

(#23169) Alien! válasza Tomasz94 (#23167) üzenetére


Alien!
senior tag

Ez jó hír, köszi, bár nem tudom a pc miért nem dobja fel :F

(#23170) ЯΞD válasza MadMancs (#23150) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Köszi sikerült!

(#23171) TIT válasza Alien! (#23165) üzenetére


TIT
veterán

Na ne már akkor is vacak volt?Most is az.
9603 2 év után bekapcsol és nincs kép,csak hang...ez is alaplap hiba? 10 éve így megy.
6509 alaplaphibás,mindig restartol vagy 7x.

(#23172) Tomasz94 válasza Alien! (#23169) üzenetére


Tomasz94
csendes újonc

Bár PC n nem néztem még, esetleg próbálj meg egyedi felbontást beállítani, és ott írd át 120 Hz re 😄 elméletileg működnie kell. Lényeg 1080p legyen a felbontás

(#23173) ЯΞD válasza TIT (#23171) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Ma csináltam egy faktori reset-et és belaktam újra a tv-t (55PUS7304)

Elégedettek vagyunk a készülékkel tulajdonképpen de azért érdekelne egy két dolog.
Pl van ebben ez a fény érzékelő akármi a beállításoknál. Az létezik, hogy érzékelő valójában nincs benne? Mert nagyon zavaró, hogy a nappaliban a sötétebb jelenetek nem is láthatók nappal. Este meg mintha nem venné vissza a fényt mert kiégeti néha az ember szemét. Előtte egy sima okos samum volt de ott ilyen gáz nem volt este ha villany leó akkor szépen vissza vette a fényt pont kellemesre. (ott még az is beállítható volt, hogy ne vegye le teljesen csak egy bizonyos értékig) Nappal verőfényes napsütésbe is tökéletesen felnyomta a fényt és nem voltak ilyen gondok ha sötét jelenet volt.
Nos itt meg sötétebb jeleneteknél kuka semmit nem látni a képből. Aztán ha jön egy világosabb jelenet akkor mintha feltolná a fényerőt. Ez normális? Vagy csak be kéne állítanom valamit, hogy mindig jó legyen...
A beállításokba nem nyúltam kb minden az alap gyárin van. Tippeket köszi előre is.

(#23174) kiralytom válasza oszy (#23166) üzenetére


kiralytom
aktív tag

hát ha már az epg is lassú, akkor megette a fene tényleg.

(#23175) Bogyi007 válasza kiralytom (#23174) üzenetére


Bogyi007
veterán

Volt Tizen rendszerű Samsungom is és használtam már több szolgáltatói és saját STB-at is ezekhez hasonlítva túlzónak érzem a fenti kijelentést.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23176) MadMancs válasza Alien! (#23165) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálunk SW teszten volt 4 hétig. Hardwer ügyileg nem volt gond, csak SW nem kellett statisztikázni/modosítasokat javasolni. FW ket pendrive-on kaptuk. Sokszor volt hogy egy egy telepítése után jött a tv meg se makkant. Ilyenkor egy spec pent kellett csatlakoztatni ami feltett egy alap szoftvert, utána mehetett másik sw amivel tv lett tv ből.
De itt tudtam meg hogy a teljes 7000es széria 3D képes volt, csak szoftveresen volt letiltva. Master Fw, 3D bekapcs, utána normál sw, szervízmenübe szintén bekapcs és láss csodát :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23177) alaves


alaves
addikt

Aki nem ismerné, egy régi Philips újraindítási procedúra, minden beállítás megmarad, viszont erősebb mint a sima áramtalanítás. Az OLED754-en pl. a legújabb fw ki-be kapcsolási hibáját csak ez javította meg (sem a gyári visszaállítás, sem a TV újrahangolás opció nem rakta rendbe):

1. Turn off the TV using the Philips remote (so it is in stand by) and wait for the normal click noise from the TV (a double click from mine).
2. Turn the TV back on with the Philips remote. Wait for the click to confirm it's on and wait for any lights to stop flashing.
3. Turn off the TV again with the remote so it's in stand by again.
4. Then turn off the power to the set by unplugging it. Leave unplugged for at least a minute. 5. Plug the TV back in, wait for it to settle down then turn on using the 'on' button on the TV (don't use the remote).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#23178) Alien! válasza MadMancs (#23176) üzenetére


Alien!
senior tag

a szoftver a másik fele....gondolom akkor milyen lehetett, ha most a legutolsó frissítés után is képes a tévé kifagyni hdmi handsake közben.....tehát ha boot közben bekapcsolsz vmi eszközt, nagy eséllyel összeomlik az egész...

(#23179) dropi válasza MadMancs (#23176) üzenetére


dropi
aktív tag

Ez pontosan mikor volt? És hogy lehet bekapcsolni? :D

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23180) MadMancs válasza Alien! (#23178) üzenetére


MadMancs
veterán

Azért a régi szoftverek és az újak között óriási különbség van. Anno fehérváron a mérnökség készítette , most meg valahol Kínában egy (vagy több) kis kicsi kínai.

Dropi: Lassan 10 éve. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23181) oszy válasza alaves (#23177) üzenetére


oszy
veterán

normal click noise from the TV
Ez milyen hang? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23182) alaves válasza oszy (#23181) üzenetére


alaves
addikt

Relé kattanás. Azt nem tudom, hogy az új LCD-knél van-e ilyen hang. OLED-eknél van most is. Pl. áramtalanítást követően visszadugva a hálózatba, egy idő után kattan és csak akkor világít a készenléti piros LED.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#23183) oszy válasza alaves (#23182) üzenetére


oszy
veterán

Ezt nem tudtam. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23184) MadMancs válasza alaves (#23182) üzenetére


MadMancs
veterán

Új LCD nél már nincs ilyen. Legalábbis 7503 esetében nincs. Áram alá helyezés kor megjelenik philips logó, utána Android boot logó, majd képernyő kikapcs, boot már kikapcsolt képernyőnél fejeződik be. Teszi ezt végig néma csendben (teljes boot folyamatot egyedül Android beáll - névjegy - újraindítás menüpont hatására mutatja végig). Szóval ez a soft reset megoldás valószínűleg már nem működik. Illetve gyanitom droidnak se tenne túl jót a többszöri 230V kitántás (mintha win alól rántanánk ki a delejt pc-n boot közben).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23185) oszy válasza MadMancs (#23184) üzenetére


oszy
veterán

Az enyémnél 6501 áram alá helyezés után világít a piros LED. Egy ideig be sem lehet kapcsolni. Ha hamar kapcsolom be, akkor villog a piros LED, Philips logó, majd droid. Ezután kel életre. :) Ha várok 1-2 percet az elosztó felkapcsolása után, akkor a Philips logó, majd a tv adás jelenik meg.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23186) MadMancs válasza oszy (#23185) üzenetére


MadMancs
veterán

Azaz nálad áram alá helyezés után autó bekapcsol tv adásra? Az nem túl jó dolog. Főleg ha nincs otthon senki.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23187) oszy válasza MadMancs (#23186) üzenetére


oszy
veterán

Bocs. Kihagytam a bekapcsológomb megnyomását. :) Esténként (a legtöbbször) áramtalanítom és csak másnap kapcsolom fel az elosztót.

Az enyémnél 6501 áram alá helyezés után világít a piros LED. Egy ideig be sem lehet kapcsolni. Ha hamar kapcsolom be, akkor villog a piros LED, Philips logó, majd droid. Ezután kel életre. :) Ha várok 1-2 percet az elosztó felkapcsolása után és úgy kapcsolom be, akkor a Philips logó, majd a tv adás jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23188) dualcore


dualcore
őstag

Óriási gondom van.
A készüléket falra szerelve használom (65/7304), és így ugye nincs rajta a PHILIPS logó, mert ugye az a talpán lenne.
Nem tudtok valahonnan logót hogy lehetne rendelni? Bántja a szemem na. :D Kis dizájnosat amit pl alul a kávára lehetne tenni.

Nem nevetni, nekem csak ennyi bajom van a készülékkel. :B

(#23189) NoMagix válasza dualcore (#23188) üzenetére


NoMagix
addikt

AliExpress-en próbáld!

(#23190) zsocca86


zsocca86
csendes tag

Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek a tapasztalataim. Telekomtol rendeltem egy 55pus7304-et. Megérkezett és szomorúan konstatáltam a dolgot hogy keresztbe a képen van egy sötétebb sáv. Rögtön felvettem a kapcsolatot a telekommal és kértem a 3 napos cserét. Meg is érkezett a második tv is. Annál is ugyanez a helyzet annyival megspékelve hogy brutál felhős is. Úgyhogy most fogják ezt is elvinni és hoznak egy harmadikat. Azért elszomorító a dolog mert sehol nem olvastam még csak hasonló hibát sem. Mindenki mindenhol dicséri. És biztos hogy nem az van hogy én vagyok túl kritikus hiszen cserélték a tv-t szó nélkül. Valaki innen járt már hasonlókepp ezzel a típussal? Ha valakit komolyabban érdekel töltök fel képet is.

[ Szerkesztve ]

(#23191) Tyca válasza zsocca86 (#23190) üzenetére


Tyca
senior tag

az én 7304-em is felhős, de ez csak tök fekete képnél tűnik fel (film elinditásakor pl.), ha van rajta tartalom is, akkor nem látszik

(#23192) dualcore válasza zsocca86 (#23190) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem mikor a telekomtól megjött a tv, mellé tettek egy sat antennát és a csavarjai vagy 10 jukat ütöttek a dobozba. Mikor megláttam hogy centikre bele van fúródva a csvar a dobozba, majdnem dobtam egy hátast. Kibontva az emberkével együtt, szerencsére a tv-n levő fóliáig nem ért el, így átvettem. Nekem is csak nagyon sötétben van némi felhősödés a felső jobb sarokban, alapban nem látszik.

(#23193) DolbyDigital válasza zsocca86 (#23190) üzenetére


DolbyDigital
csendes tag

Szia! Szintén 7304, én 65ös verziót vettem tőlük. Pixelhibas, és bele ég a képbe a tv logója és 1 óráig kB ott is marad. Hétfőn jönnek érte.

(#23194) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Érdekes hogy ezek a hibák nálatok telekomos vásárlóknál vannak, lehet hogy nem véletlen az a túl jó ár?
Ők valami más szériát próbálnak eladni talán?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23195) MadMancs válasza Bogyi007 (#23194) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem hiszem. 7503 am is Telekomtól van. Hibátlan.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23196) alaves válasza MadMancs (#23195) üzenetére


alaves
addikt

Sok a hibás TV, úgy ámblokk, minden gyártó, minden típus, még a felső kategóriában is (pl. pixelhibák a felső kat-ás OLED-eknél). Hol van az már, hogy 24 órás üzemteszt a CRT-knél...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#23197) NoMagix


NoMagix
addikt

Tavaly 7503 volt a Telekomtól és kegyetlen szar volt a hangja, ment is vissza!

(#23198) kchris78


kchris78
veterán

A Ti modelljeitek PWM-esek? Villog ha egy telefon kameráján keresztül nézitek?

(#23199) MadMancs válasza NoMagix (#23197) üzenetére


MadMancs
veterán

Hangja nekem szuper. Mondjuk 1 hetes korában járt szervizben SSB csere miatt. Ez mondjuk csak annyiban mutatkozott meg hogy az USB 3.0 port nem működött. :DDD Szerencsére más baja nem volt/és azóta sincs.

Kchris78: Enyém nem. Ugyanazt és ugyanúgy látom mint kamera nélkül.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23200) kchris78 válasza MadMancs (#23199) üzenetére


kchris78
veterán

kiegészítés; lassítással is? simán nekem is ok, csak ha átteszem lassításra, illetve ha mozgatok egy homogén kép előtt valamit gyorsan akkor stroboszkop hatás jelenik meg.

(én kicsit agyrémnek tartom hogy 65" 8-as széria még pwm-es)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.