Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) rsf


rsf
senior tag

Azért ez nem Philips sajátosság.
A full HD TV-ket is így futtaták ki anno.
Mármint hogy esett a műszaki tartalom.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#23552) Alien! válasza ntomka (#23549) üzenetére


Alien!
senior tag

igen sajnos, ők a tömegekben gondolkodnak.

MadMancs:

Én inkább a jobb kép felé hajlok ha lehetne választani, mert jobb hangot utólag is lehet köré építeni...100hz és 60hz között pedig látható különbség van, nekem van itthon mindkettő, igaz a Philips 60hz-e (7304) meglepően szépen működik.

(#23553) rainman72 válasza Voice24 (#23546) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nekem elvileg az utódja van,7503,VA paneles amúgy!
Ott már nem volt 120hz panel,a PPI is jóval kevesebb!
Nesze neked új model! :))

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23554) rainman72 válasza MadMancs (#23550) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nekem is 7503 van!
Tényleg szép képe van!
De hangtól nem vagyok nagyon oda!
Vagy csak nem jó a beállítás?

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23555) MadMancs válasza rainman72 (#23554) üzenetére


MadMancs
veterán

Először nekem is csalódás volt. Aztán rájöttem hogy kell equalizert stb beallitáni hogy szépen is szóljon. Délután lövök képet beállítasokról ha gondolod.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23556) oszy válasza rainman72 (#23554) üzenetére


oszy
veterán

Én vettem egy soundbar-t. EQ-val soha nem fogod tudni kihozni belőle a jót. Max. jobbat, amitől nem lesz dobozhangja. 40 alatt volt egy ilyen JBL BAR az MM-ben. Csak ajánlani tudom. A házimozi rendszer azóta többet pihen. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23557) MadMancs válasza oszy (#23556) üzenetére


MadMancs
veterán

Jó persze egy különálló SoundBar mindig jobb lesz. De azért a beépítettből is egész jó hangzást össze lehet hozni ha az ember dinamikus hangzást vár nem dübörgő basszust :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23558) rainman72 válasza MadMancs (#23555) üzenetére


rainman72
nagyúr

Rendben várom :R :DD
Van a Hangnál Haladó mód-Hangszínszabályozás,de oda nem tudok belépni!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23559) rainman72 válasza oszy (#23556) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nem is az a lényeg!
Csak ha van már rajta akkor állítsuk be rendesen!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23560) oszy válasza rainman72 (#23559) üzenetére


oszy
veterán

Ez így igaz. Írtam is, hogy max. jobbat lehet belőle kihozni! De egyszer ha lehetőséged lesz, próbálj ki egy soundbar-t! :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23561) dropi


dropi
aktív tag

Figyuka, most egy mini hifin jön a hang, ami fülhallgató kimeneten keresztül csatlakozik egy jack kábellel. De ugye az ismert okok miatt (külön menüből hangvezérlés) elég nehézkes. A kérdésem következő, ha bluetooth-on keresztül kötöm össze a szerkezetet egy ilyennel mondjuk, akkor ez a külön menüs hangvezérlés probléma megszűnik ugye?

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23562) MadMancs válasza dropi (#23561) üzenetére


MadMancs
veterán

Remélem ezt a hibát javitják 9ben ha lesz. 7 alatt együtt lehetett a kettőt allitani. Bár nem tudom nálad hányas droid van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23563) dropi válasza MadMancs (#23562) üzenetére


dropi
aktív tag

A legfrissebb. Van amúgy ennek értelme, én nem vitatom. Meg azt is értem, hogy nyilván kevesen kötik az ezer éves hifit jackkel a tévéhez, ha profibb hangot akarnak, csak próbálom valahogy egyszerűbbe tenni a speckó helyzetemet.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23564) MadMancs válasza dropi (#23563) üzenetére


MadMancs
veterán

Nalam egy Genius 2.1 szett lógott rajta ugyanúgy jack-el. Aztán mikor frissült droid 7 droid 8 ra, ugye szétszedték hogy fejhallgató hangerő külön menüben van, ki is iktattam hangcuccot. Nem tudom miért kellett. Vagy legalább úgy csinálták volna meg hogy ha tv hangszórók ki vannak kapcsolva akkor táv automatikusan a fejhallgató vagy a hdmi hangot szabályozza attól függően hol erzékel hangeszközt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23565) dropi válasza MadMancs (#23564) üzenetére


dropi
aktív tag

Igen, azzal megoldottak volna a problémát az igaz. Na mindegy, akkor a BT-vel rákötött cucc elvileg rendes hangszabályzóval vezérelhető vajon?

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23566) MadMancs válasza dropi (#23565) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem tudom egyáltalán lehet e. 7503 pl nem engedélyezett semilyen bluetooth audio eszköz. Nagyon ritka az tv ahol lehet. Philips indoklása szerint a késleltetés miatt ami a technológiával jár.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23567) oszy válasza MadMancs (#23566) üzenetére


oszy
veterán

Nekem minden működik BT-vel a 6501-en. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#23568) anrab válasza rainman72 (#23558) üzenetére


anrab
addikt

egyénire állítsd és akkor aktív lesz.

(#23569) anrab válasza MadMancs (#23555) üzenetére


anrab
addikt

kíváncsian várom én is mert akárhogy tologatom, nekem nem jön össze.
de a herzekhez se értek a hangnál hogy mi mire jó. egyesével hiába állítom. összességében kellene tudni hogy hogy jó.

[ Szerkesztve ]

(#23570) rainman72 válasza anrab (#23568) üzenetére


rainman72
nagyúr

Köszi :DD

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23571) Kashim


Kashim
őstag

Sziasztok, próbáltam visszaolvasni, megnézni az összefoglalót de elég sok mindenről beszélgettek, az összefoglaló jócskán le van maradva, az ajánlós topikban meg sokszor nem ajánlanak Philips TV-t, nekem viszont azt ambilight miatt nagyon bejön. Rengeteg Hue lámpám van és jó kiegészítés lenne hozzá, ha a TV-n is meglenne az opció.

Szóval az lenne a kérdésem hozzátok akik valószínű jobban képben vagytok a típusokkal, hogy melyik az, amit perpillanat érdemes megvenni és középtávra egy használható TV-t kap az ember? Nézegettem a boltokat mik vannak, de annyiféle változat és évjárat van egy adott kategóriából is, hogy teljesen elveszni közöttük.

Sima TV adásokat nem nézek, nem is volt saját TV-m idáig, csak projektorról nyomattam PC-n keresztül filmeket. Most is filmezés lenne a cél + PS4 majd később 5-ről játszani rajt HDR-en. Netflix, HBO, esetleg Apple TV támogatás jól jönne, de ha utóbbi nincs az nem olyan nagy érvágás. Méretben 50-55"-es lenne számomra talán ideális.

Árkategória OLED típusok alatt lenne. Vagy OLED-ből nem tudom a 754-es funkciókban mennyire összehasonlítható a top normál kijelzős modellekkel? Annak most elég nagyot esett az ára mindenhol. A saját oprendszer miatt ódzkodnék tőle.

Szóval ha nem nagy kérés, tudnátok ajánlani egy-két változatot melyiket érdemes közelebbről megnézni?
Hálásan köszi!

(#23572) rainman72 válasza Kashim (#23571) üzenetére


rainman72
nagyúr

Most jelenleg még a 2019s modelek mennek!
Elég átlagos a felhozatal led téren!
Tipusok 6704(shapi) és 7304(android)
Utobbi már elég jó panellel van!
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/86dec747d

Komolyabb model a 8804
https://www.displayspecifications.com/en/model/a0531a26

De még ez is szóba jöhet!
https://www.displayspecifications.com/en/model/727e193d

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23573) MadMancs válasza rainman72 (#23558) üzenetére


MadMancs
veterán

És anrab.
Hang menübe:
Hangstílus: Haladó mód
Haladó mód beállítások:
-DTS TrueSorround: Be
-Clear Dialogue: Ki
-Hangszínszabalyzó
TV elhelyezése: Ahol van (nem mindegy).
Javított:
-Automatikus hangerő: DTS TrueVolume

Nekem ezek váltak be a legjobban. Persze kinek a pap kinek a paplan. Nektek lehet ez se lesz jó. És még mindig függ a forrástól, pl DD esetén erezhetően teltebb, míg mpeg2 annyira nem lesz jó. Zene, megint függ a forrástól és a forrás formatumától.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23574) rainman72 válasza MadMancs (#23573) üzenetére


rainman72
nagyúr

Köszi hogy szántál rá időt :K

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23575) Sumptuous válasza dropi (#23561) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nálam így van megoldva, és ugyanolyan tévem van, mint neked. Egy viszonylag jobbfajta bluetooth dac volt véve az aliról, [link] arra csatlakozik automatikusan(!) a tévé, ha bekapcsolom. Ha meg nem kapcsolom be/kikapcsolom a dac-ot, akkor a tv hangszóróján jön a hang. Nekem az erősítő egy vezetéknélküli távirányítós dugaljban van közösen a bluetooth dac-al, ha felkapcsolom a dugaljt, bekapcsol az erősítő és a dac is. A tv 3-7 másodpercen belül kapcsolódik a bluetooth dac-hoz, "szinkronizál" [kép] és már a nagy hangrendszeren szól a hang, amit a tv táv. hangerő gombjával tudok szabályozni. Mióta így van, az erősítő távirányítójához hozzá sem nyúltam..

Aggódtam a késés (delay) miatt, de nem feltűnő. TV/Film nézésekor egyáltalán nem vehető észre. De gondolom ez inkább a dac-on múlik. Játéknál (xbox) (játék módban) viszont kiírja a tv hogy "Ebben a módban nem optimális..." [kép] a kimenet a késés miatt, itt már észrevehető egy kb.: 80-150ms delay.

Ez utóbbit meg úgy oldottam meg, hogy a linkelt dac-ra optikán van rákötve az xbox, és a tévén kikapcsolom a bluetooth-t. Ilyenkor a dac az optikai jelet küldi át az erősítő felé - késés nélkül.

Elnézést a regényért. :R

Szerk: Még annyit, hogy ilyenkor viszont érdemes vagy kábeles neten, vagy 5Ghz-es wifin használni a tv-t, mert a 2,4Ghz-es sáv ugye a bluetooth miatt zsúfolt lesz, és akadhatnak problémák. Bár én még nem tapasztaltam, de olvastam már ilyet.. :B

[ Szerkesztve ]

(#23576) Kashim válasza rainman72 (#23572) üzenetére


Kashim
őstag

Köszi! :R
8804-es tetszik a beépített soundbarral. Lehet hogy az lesz a választás, most edigitalon nem rossz áron van.

(#23577) rainman72 válasza Kashim (#23576) üzenetére


rainman72
nagyúr

Az egy szép tv,láttam élőben!
Meg elég komoly nevű soundbar van hozzá,az más kérdés hogy jól is szól-e!
De a név kötelez azt mondják :K

Amugy hogy értetted azt hogy sok Hue lámpád van!
Milyenek?
Nézegetem,de elég drágák,2 jó lenne hátra!
Mg ha összinte akarok lenni azt se tudom hogy müködnek,kapcsolodnak a tvhez!

Vmi ilyesmire gondolok!
Most hogy jobban megnéztem,úgy látom hogy ezek vezetékesek!
https://www.youtube.com/watch?v=xmXivqaAlfQ

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23578) Kashim válasza rainman72 (#23577) üzenetére


Kashim
őstag

Vannak Hue spotjaim és sima izzóim, minden szobában ezeket használom. Azok sima foglalatban működnek párosítás után. Fürdőben, wc-ben és konyhában mozgásérzékelők. Egy szalag a kanapé mögött, egy Play pár az íróasztalon monitor körül és egy Go amit linkeltél sarokban hangulatvilágításnak (abban van amúgy akksi is, 2-3 órát elvilágít vezeték nélküli módban). Össze lehet őket hangolni zenére, témákra, időzíteni, mozgásérzékelővel kombinálni stb. 3 éve használom, bővítgetem őket, nekem nagyon bejöttek. Nappaliban tök jó hangulatot lehet velük kreálni egy filmes vagy haverokkal sörözgetős estére. Van egy HUB amin keresztül mobilról lehet vezérelni, kapcsolgatni az egészet, működik Apple HomeKit-tel is. Egy ilyen kis mini "ökoszisztéma" az egész.

TV-t kiegészíteni Play bar-okkal szokták, azokat fel lehet ragasztani a TV-k hátuljára is, ha nem ambilight-os alapból. Egy táp elvisz 3-at. Viszont kell hozzá egy méregdrága Hue Play HDMI szinkronizáló egység, ha ténylegesen a képhez akarod párosítani. (PC-n van rá program amihez nem kell és simán hálózaton keresztül kommunikál)

(#23579) rainman72 válasza Kashim (#23578) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ez egy tv ára lazán amit itt leirtál :DD

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23580) MadMancs válasza rainman72 (#23579) üzenetére


MadMancs
veterán

Kiegesziteném azzal hogy neked nem kell a hdmi hue egység. TV vezérli bridge-et 7503 tuti de elvileg az összes androidos amin van ambilight. Amolyan kiterjesztett ambilight (is). Régebben írtam hogy nekem is tervben van egy ilyen HUE rendszer, bár akkor még csak videón láttam, múltheten megtapasztaltam mit tud egy 7503 (átvittem szomszédba) egy komplett HUE szettel szerelt szobában. Brutális élmény. De egyenlőre talomba marad egy saját rendszer, korona kicsit megcsappantotta a családi kasszát.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23581) rainman72 válasza MadMancs (#23580) üzenetére


rainman72
nagyúr

https://edigital.hu/philips-hue/philips-hue-95w-e27-szines-hangulatizzo-2db-bridge-p666890?gclid=Cj0KCQjwo6D4BRDgARIsAA6uN1-NVvjB0hFJI5FLPL-sUKxEmVOC3FtSlzNxzewtArz8lOdSfP6cDSIaAgI-EALw_wcB

Ha veszek egy ilyen pakkot,a két ízzót beletehetem bármilyen lámpába és kész?
Mondjuk 2 éjjeli lámpa?

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#23582) MadMancs válasza rainman72 (#23581) üzenetére


MadMancs
veterán

Így van. (Mondjuk azért a bridge-t se árt konfigurálni :DDD)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23583) kchris78 válasza Kashim (#23576) üzenetére


kchris78
veterán

mennyi? azért nesze neked fejlődés: FRCs szín, 400cd fény.. 90% DCI-P3, persze ha jó áron van az más. (nem véletlen hogy az emberek az oled telefonjaikat bámulják YT nezesre... még ezeknél a paramétereknel is többet tud már egy sima oledes telefon is... na kipuffogtam magam :D )

[ Szerkesztve ]

(#23584) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Próbáltam keresni, de nem találtam hasonlót. Szóval a minap feltettem az aktuális frissítést (65PUS7304). Nem tudom, hogy frissítés okozta, vagy az erősítőm adta meg magát mert már vacakol egy ideje, de a frissítés óta nem megy a HDMI-ARC. Küzd vele pár másodpercig majd kiírja h nem sikerült csatlakozni.

Tapasztalt más is hasonlót esetleg?

(#23585) FJC válasza Stevenstyle (#23584) üzenetére


FJC
aktív tag

Nekem ugyan ez a TV, HDMI-ARC szintén. Frissítettem én is, de semmi problémát nem tapasztalok...

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#23586) Stevenstyle válasza FJC (#23585) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Köszi a választ.

Akkor sanszos, hogy az erősítő rúgja az utolsókat és csak véletlen egybeesés volt.

(#23587) FJC válasza Stevenstyle (#23586) üzenetére


FJC
aktív tag

Erősítőt és a TV-t is húzd ki a konnektorból és pár perc múlva dugd vissza....
Hát ha észhez térnek.
Frissítés után amúgy is jól jön egy plusz reboot!

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#23588) dropi válasza Sumptuous (#23575) üzenetére


dropi
aktív tag

Nagyon jó vagy, köszi szépen! Akkor működni fog, amit kitaláltam, ez a lényeg :) Ezt az optikás cuccot is kipróbálom majd! :) Szerencsére a router mellett van a tévé, szóval kábelról megy a tévé is meg az xbox is :)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23589) anrab válasza MadMancs (#23573) üzenetére


anrab
addikt

Köszönöm.

(#23590) blakey


blakey
titán

SAPHI OS TV-adásoknál jelentkező felirat probléma.
Nem tudom, hogy kit és mennyire zavar de lehet, hogy van egy megoldás az állandó kikapcsolására vagy az indokolatlan felirat megjelenésre.
Felvételt készítettem ahol felirat is elérhető. Amikor indítottam a lejátszást akkor azzal indítok, hogy felirat és kikapsolnás, igen ám, de felvételnél megjelenik, hogy ki, be és automatikus, utóbbit kiválasztottam és azóta akárhányszor bekapcsolom a TV-t, nem jelennek meg a feliratok TV-adások esetében. Ha valakinek kedve támad akkor próbálja ki, hogy nála mi a szitu, mert elképzelhető, hogy ez lesz a megoldás az indokolatlan felirat megjelenésre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23591) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Fura kérdés lesz. Szolgáltató váltás miatt jelenleg nincs tv adás amit nézhetnék. Akár egy hónap is lehet mire bekötik az újat.
Van olyan aplikáció amivel wifin keresztül nézni tudnék valamit, pl: RTL klub, Tv2 stb...?

Köszönöm a választ előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#23592) MadMancs válasza Predator2 (#23591) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha van a TV ben (Kb 10 éve kb mindegyik philipsben van) DVB-T tuner akkor fogsz egy szobaantennát és nézed az ingyenes fogható mindig tv adásokat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23593) Predator2 válasza MadMancs (#23592) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ.
Melyik jó? Melyiket érdemes megvenni? 2018-as tv-m van.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#23594) Alien! válasza Predator2 (#23591) üzenetére


Alien!
senior tag

Kodi + online stream plugin, és meg van oldva... ;)

(#23595) anrab válasza Predator2 (#23593) üzenetére


anrab
addikt

nem kell szoba antenna.
megnyúzod kb. 15-20 cm-t a koaxot és kész.

(#23596) MadMancs válasza Predator2 (#23593) üzenetére


MadMancs
veterán

Bármelyik legolcsóbb (ha lehet erősítős megfelel)
Alien!: Ha csak tényleg az alap csatik kellenek neki felesleges kodival tökölni.
anrab: Azért az függ merre lakik. Nálunk itt a bakonyban pl semmire nem mész egy darab koax-al, de beltéren még erősítő nélküli antennával se.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#23597) anrab válasza MadMancs (#23596) üzenetére


anrab
addikt

egy próbát megér.
én egy panelben próbáltam. /Újpalota, xv. ker./

(#23598) dropi válasza Predator2 (#23591) üzenetére


dropi
aktív tag

Szia, minden szolgáltatónak van saját applikációja telefonra, ezeket jellemzően az androidos tévére fel lehet tenni. Én például így nézem a Horizon Go (UPC) és a Digi online teljes kínálatát is.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#23599) frici69


frici69
tag

Sziasztok! 43"PUS7304-es készüléken frissíteném a szoftvert, ami eddig mindig sikeresen végigment. Most elmegy kb. 75-80%-ig és kiírja, hogy a tv 1 perc múlva kikapcsol, így nem megy végig a frissítés. Tudtok valamilyen okosságot erre? Ja és májusi dátumú ami most fenn van.

[ Szerkesztve ]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23600) Alien! válasza frici69 (#23599) üzenetére


Alien!
senior tag

Nyomj egy gyári visszaállítást plusz tv ujrahangolást, és utána próbálj frissíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.