Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz #4680 üzenetére

    Tegnapi/mai idézetek a liga fórumából:

    "Látom hogy alakul a hiba kijavítása a tabellánál, viszont most a pénzzel van hiba. A kínai nagydíj után változtattam a csapatom felállásán, jelen pillanatban a visszaállítás után kevesebb a pénzem és nem tudom azt a felállást újra összerakni. Érdekelne hogy ez a hiba észlelve lett-e, és hogy a holnapi piac zárásig kijavítható?"

    "Úgy nézem az árak meg lettek toldva még1 futamnyival.
    A csapat meg apilóta árak is kaptak egy kis buffot."

    "Tényleg nem kerek valami. Talán a múlt héten (de biztosan az uccsó futam után) én is hegesztettem valamit a felálláson. Aztán ma nyomtam egy visszaállítást és utána már nem tudtam megcsinálni a múlt héten beállított csapatot."

    Na épp emiatt szívok én is. Mondom csak nem lehetek ennyire szenilis, hogy úgy emlékszem a Red Bull olcsóbb volt, mint a Ferka, most meg fordítva van... Ha ez így marad, az nonszensz, így semmi értelme folytatni. Még a ligán belül sem tudunk értelmesen versengeni. Legközelebb majd random felezik a pénzét egyeseknek, mások meg kapnak +20 milliót ajándékba... :F

    Popes: dettó, mint nálam. A magyarázat ebben a hszben. Megoldás most már kb nincs.

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák