Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) McCartman


McCartman
senior tag

Én meg be akartam tenni Schumit Grosjean helyére de lemaradtam az FP3ról így a mentés híján ment vissza az előző garnitúra, az időmérő végét azért elkaptam.

Mindegy, azért remélem jó versenyt tud futni az öreg, nem hal meg alatta a technika / nem taktikázza, bénázza el a csapat, ahogy szokta, a jó rajthely már megvan hozzá.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2152) Qorthral válasza McCartman (#2151) üzenetére


Qorthral
őstag

A gond azzal van, hogy a jó időmérős hely többé kevésbé összejött már az előző 2-3 futamon is (meg majdnem egész évben) a Mercinek, de jellemzően 7.-8. "legerősebb" csak a versenytempójuk.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2153) McCartman válasza Qorthral (#2152) üzenetére


McCartman
senior tag

Az utolsó futamokon 10. körül ill. bőven 10+ helyekről indult, utoljára Monzában volt ilyen ígéretes kvalija. (5. -> 6.)
Vérmes reményeket én se fűzök hozzá, főleg, hogy volt ez a Coanda kipufogó körüli maszatolás is, esnek-kelnek ezekkel az új típusokkal.

Ezt viszont most a "semmiből" húzta elő, reméljük a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2154) Qorthral válasza McCartman (#2153) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, szépet ment, nézzük csak meg Rosberget. Mondjuk hozzáteszem itt rengeteg múlt a gumikon, mert Rosberg előtte végig gyors volt. Ha jó lesz aránylag a Merci versenytempója, Sumi egész sokáig juthat. Mára rajtnál előreléphet 1-2 helyet, hiszen jókat szokott startolni és a tiszta oldalról indul. Személy szerint egy 7-8. körül helyet tippelek neki.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2155) McCartman válasza Qorthral (#2154) üzenetére


McCartman
senior tag

Bizony, jó lenne ha már végre nem a 15+ helyekért a Toro Rossokkal vívott ádáz csaták miatt kerülne képernyőre.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2156) SzalaiG válasza Qorthral (#2154) üzenetére


SzalaiG
addikt

Dobogó lesz. :)

Csak Lonzi Vettel előtt legyen! Sajna Grozsi hátrább került, pedig még adós Vettel-lel. :U ;]

(#2157) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

235 pont, elmegy..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2158) Zoza24 válasza Motion_Blur (#2157) üzenetére


Zoza24
senior tag

elmegy?:)
sztem az nem rossz pontszám :R

Forza Italy!

(#2159) Motion_Blur válasza Zoza24 (#2158) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A közvetlen ellenfeleim hasonlót, vagy jobbat produkáltak ezért nem vagyok boldog :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2160) Zoza24 válasza Motion_Blur (#2159) üzenetére


Zoza24
senior tag

nah látod őket én nem számoltam:)
én próbáltam kockáztatni,mert körülöttem nagyon hasonló kombinációk voltak...bejött de így sem tudok előrébb lépni:)

Forza Italy!

(#2161) Qorthral válasza Motion_Blur (#2157) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekem is annyi (kb), ahogy számolom. Jó az a pontszám, csak a Te szemszögedből kár, hogy közel az év vége, mert így nem profitálsz sokat azzal, hogy az RBRes csapatok többségén most rendesen hozol.

Zoza: Mennyi lett végül? Grat a Massás húzáshoz, bátor volt, de ezt kellett tenni. A Ferraris verziód biztos gyengébb lett volna. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2162) Motion_Blur válasza Qorthral (#2161) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Neked meg grat, ha Interlagosban nincs Kimi, Perez dobogó akkor még V.Anita se veheti el tőled a győzelmet :D :R

ugyanekkora respekt jár madster kollégának is, szépen végigvittétek az évet ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2163) Qorthral válasza Motion_Blur (#2162) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszi! :) Interlagosra könnyen lehet, hogy már nálam is lesz Perez :D
Kuka Vergne, helyette elvileg befér, ha nem számoltam el.
El lehet még innen bukni, 2010-ben b-type hasonló hátrányból fogott meg a ligagyőzelemért az utolsó versenyen :) Igaz, az nem az összetett sikerért ment. Fenyo és madster is 50 pont körül vannak lemaradva, ráadásul Fenyonek erősebb a csapata, szóval nem lesz egyszerű, de remélem, hogy innen mostmár behúzom. :) Mindenesetre nagyon szép lenne, ha a PH! ligából madsterrel együtt ketten is felférnénk a dobogóra összetettben!

Neked sincs még veszve a Liga TOP10, ahogy nézem, bár nem egyszerű a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2164) Zoza24 válasza Qorthral (#2161) üzenetére


Zoza24
senior tag

bízom benne,hogy meglesz az első hely...

226 pontom lesz,szóval mondhatjuk,hogy bejött,Brazilra úgyis betettem volna,így ez már adott:)

Forza Italy!

(#2165) McCartman


McCartman
senior tag

274 pont, nem rossz, talán a ligában a legtöbb ahogy nézegettem az előttem-mögöttem állókat.

Grat Hamiltonnak, csak megérte kitartani mellette, valamit visszahozott a sok szívás, balszerencse után.
A szokásos balfaszságra se kellett sokáig várni Grosjeantól (ahogy Webber is hozta a kötelező KERS meghibásodást, ezek nélkül nincs rendes versenyhétvége, igaz most kicsit túlzásba vitték a srácok),
nagy mákja volt, hogy megfogta a sóderágy előtt, utána viszont szépen felhozta magát.
Mercedes no comment, hulladék az a technika nem versenygép.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2166) Qorthral válasza McCartman (#2165) üzenetére


Qorthral
őstag

Szép hétvége, grat! :)
Nagyon sajnálom a Tiedhez hasonló HAM - MAL - LOT - RBR - FI verziómat, 280 felett lett volna. Viszont Hamilton a technikai gondok miatt lutrinak tűnt, a Lotus pedig gyengének, így végül váltottam a Ferrarira. 4 verseny óta terveztem ezt a lépést (Lotus helyére Ferrari), de mindig épp a vörösök drágultak a legjobban :D
No mindegy, így legalább marad izgalom részemről is az utolsó körre. :)

Hamilton rengeteg gondját sajnálom. Éved közepén betettem és akkor úgy gondoltam, hogy már biztos, hogy ki sem veszem... Akkortájt Vettellel egy árban voltak, de Hamilton volt a ponterősebb. Meg lehet nézni, hogy most mi a helyzet... :) Amúgy itt az F1Ligában is az árakat nézve szépen kijön a VB állás. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2167) DemonDani


DemonDani
addikt

Zsinórban kétszer 210 pont :DDD Erre mennyi az esély?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2168) McCartman válasza Qorthral (#2166) üzenetére


McCartman
senior tag

A szabadedzések alapján valóban úgy tűnt, 2 lyukas garast nem érnek a Lotusok ezen a futamon aztán megtáltosodtak az időmérőre.
Massa: Nem sokan tennék meg ezt a csapatért, na mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. :D Barrichello is úton-útfélen elsírta milyen nyomorult élete volt a Ferrarinál Schumacher mellett, de azért a dollármilliókat elrakta közben.
Amúgy mesébe illő ahogy felszívta magát a kis brazil az év végére, le a kalappal, mindazonáltal én még mindig is páros lábbal rugnám ki év végén, kevés ide ez a rapszodikus teljesítmény.

„Egyszerűen nem találok, csak ironikus szavakat erre a versenyre."
„Igazi kínszenvedés volt a mai verseny. Sok akció zajlott körülöttem, de sajnos a rossz irányba. Az első garnitúra gumival nem volt tapadás, és feltételezem, sérültek is voltak, mert olyan rosszul teljesítettek. Aztán átálltunk két kiállásos taktikára, ez pedig még tovább nehezítette a dolgunkat.” :W

Legalább megdöntötte Barika rekordját.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2169) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha jól számolom V.Anita negyedszerre adja el és veszi meg újra a McLaren-t :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2170) Qorthral válasza Motion_Blur (#2169) üzenetére


Qorthral
őstag

:W
Hol lehetne már, ha ezeket nem csinálja ill. időben vált Vettelre vagy RBRre? ...
Viszont Fenyo csapata erős lesz és nem nagy a hátránya :S

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2171) válasza Qorthral (#2170) üzenetére



addikt

Gyorsan vegyük fel a ligába és akkor mindenképp nálunk lesz a top3. :)

anita meg lehetne tiszteletbeli tag, ha már annyit beszéltünk róla

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2172) bobace válasza Motion_Blur (#2169) üzenetére


bobace
őstag

Már én is 4szer vettem meg idén :D Meg is látszik, hol vagyok.. Jövőre új taktika kell, most néztem meg, hogy köbö ott állok csapatban, mint fél évvel ezelőtt, csak a kétségbeesett próbálkozások elrontották a dolgot :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2173) Qorthral válasza bobace (#2172) üzenetére


Qorthral
őstag

Gondolom nagyon várod már a következő szezont, ahogy szinte mindenki, aki kicsit/nagyon lemaradt a rossz/peches próbálkozások miatt. :) Még egy futam, utána tiszta lap. :)
Anitában az a csodás, hogy Ő egyszer sem azért adta el a Mekit, hogy mást vegyen helyette... Pusztán csak kipróbálta a 3 közül egy új helyen. Szerintem 30-40 millió buktánál jár csak emiatt.

Pá: :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2174) Qorthral válasza Motion_Blur (#2169) üzenetére


Qorthral
őstag

Lényegében 8 futam alatt sikerült kicserélnie a Ferrarit a Red Bullra. Nem kis teljesítmény ;], különösen ha figyelembe vesszük, hogy csaknem 100 milliót keresett ezalatt...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2175) SzalaiG


SzalaiG
addikt

2 hely előre. 3. legjobb hétvége. :C

Még bármi lehet.

(#2176) -Mike- válasza SzalaiG (#2175) üzenetére


-Mike-
addikt

Eniting ken hepön.

(#2177) bobace válasza SzalaiG (#2175) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is 3. legjobb hétvége, csak már ilyen tájt mindenki 230 pont körül gyűjt átlagba :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2178) SzalaiG válasza -Mike- (#2176) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez mit jelent?

Megvan az álomcsapatom: Schumi - Senna; Ferrari motoros Lotus kaszni Mekis szerelőkkel. ;]

A sci-fi csapatom: A.Senna - M.Schumi; Honda motoros Lotus kaszni Ferraris szerelőkkel. :U

(#2179) venember83


venember83
nagyúr

MSC-KOB-FER-LOT-MCL. Lássuk, mi lesz a harmadik edzésen.

(#2180) venember83 válasza venember83 (#2179) üzenetére


venember83
nagyúr

Brillírozó FI, KOB és MSC levesbe, marad a sokszor használt pásztor és egy próba Hülkenberggel. Sajnos pénzem marad így, de nincs mit tenni. RB-t nem akarom betenni MCL és LOT helyett.

(#2181) Motion_Blur válasza venember83 (#2180) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én GRO, MAL, MCL, FER, FI csapattal vágok neki az utolsó versenynek.

Ebből egyenesen következik hogy holnap egy Perez dobogó kinéz :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2182) venember83 válasza Motion_Blur (#2181) üzenetére


venember83
nagyúr

Az nekem is beleférne, sőt, maradna 35 millióm, fura helyzet.

(#2183) Qorthral


Qorthral
őstag

Az utolsó percig vacilláltam FI + Maldo vs Gro + Williams viszonylatban...
Végül az utolsó időjárási előrejelzés szinte semmi esőt nem ad, így maradt az utóbbi vari - az FIt Hulk parádés esős tejlesítménye miatt akartam betenni főleg. Remélem jól megy Gro és idénre már nem időzít több torpedózást... :) Massától dobogót várok, plusz Vettel elverését. Őt most esélyesebbnek érzem erre, mint Alonsót.

Mod: RBR, FI, MCL, GRO, MAS lett volna az ideális, de (bőven) nem volt rá elég pénz. :(

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2184) Motion_Blur válasza Qorthral (#2183) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Láttam hogy nagyon ment a variálás :D

Neked most Buttonnak kell drukkolni, nehogy kiessen és akkor nincs veszély :)

furcsa, hogy madster nem támadt meg Téged

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2185) venember83 válasza Motion_Blur (#2184) üzenetére


venember83
nagyúr

Utolsó percig.

"A piac most zárva van, csapatot összeállítani hétfő 0:01-től tudsz."

Nyit hétfőn a piac? :)

(#2186) Motion_Blur válasza venember83 (#2185) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hétfőn megkapjuk az összegyűjtött lóvét :DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2187) Qorthral válasza Motion_Blur (#2184) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, szerencsére Jenson erős formát mutat, bár a rendes topikban egyesek már leírták tegnap. :D
Én is csodálkoztam rajta, hogy madster nem próbált meg valami radikálisabbat. A szezon folyamán egyébként sokszor volt nagyon hasonló (max 1-2, kevésbé lényeges komponensben eltérő) a csapatunk, úgy fest egy rugóra jár az agyunk. :)

Szerintem úgy érezte, hogy ez a legjobb és reális esetben amúgy sem tudja ledolgozni a hátrányát. Vagy csak ara fókuszált, hogy mindenképp a dobogón maradjon. Reméljük, összejön. A helyében én valószínűleg próbálkoztam volna egy Hamiltonos vagy Buttonos csapattal, még ha az elsőre gyengébbnek is tűnhetett volna. De nem bánom, hogy így alakult. Az alap mindkettőnknél megint totál ugyanaz volt (Massa - RBR - McL), én csak a maradékban vacilláltam. Hihetetlen. :)

Reméljül legyűröm Fenyőt.
Neked meg Pastornak kell szorítanod nagyon, hogy beférhess a 10be. Persze ez csak akkor mehet talán, ha a Mester leszerepel... :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2188) Qorthral válasza Qorthral (#2183) üzenetére


Qorthral
őstag

Túlbecsültem Grosjeant... Még mindig nem elég érett, még ha ez nem is csak a saját hibája volt.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2189) IreN!CuS válasza Qorthral (#2188) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Eddig nekem jól indul , - egy pilóta :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2190) McCartman


McCartman
senior tag

Nana, nem koppintunk -Mike-. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2191) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

55 pötty, Gro ismét bizonyított..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2192) madster válasza Motion_Blur (#2184) üzenetére


madster
tag

Ezt a kombót számoltam legerősebbnek és 2 perccel kapuzárás előtt nem ez volt betéve Qorthalnak. Meg persze hátrafele is kellett figyelni, jó lenne a dobogón maradni.

(#2193) Qorthral válasza madster (#2192) üzenetére


Qorthral
őstag

Ami össze is jöhet szerintem, Anita hétvégéje nem lesz túl erős. Fenyo11 inkább gond, de ha meg is előz, a 3. hely talán nincs nagy veszélyben.

Jah, de a csapat gerince ugyanaz volt nálam a másik variban is: Massa + RBR + MCL. Az utolsó percekben már csak arról döntöttem, hogy FI + Mal vagy GRO + WIL. Ráadásul úgy fest, rosszul... :) De amit mondani akarok, hogy ha marad a másik varim, azt kb semmi sansz nem lett volna a mostaniddal megfogni. Szóval látszott, hogy inkább hátrafele figyelsz, ami amúgy okos dolog, a dobogó nagyon szép eredmény... Az már csak egyéni döntés kérdése, hogy ki mekkora kockázatot vállal be. Én lehet, hogy megkockáztattam volna Hamiltont, de értem, hogy nem merted, mert abban a "nagyobb" bukás (és így a dobogóról lecsúszás) inkább benne volt. Mindegy, mindketten elég szép szezont futottunk a holnaptól függetlenül, azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2194) madster válasza Qorthral (#2193) üzenetére


madster
tag

A meki HAM vagy BUT-ra csere nem tűnt összességében jó ötletnek, pláne, hogy nem nagyon lehetett látni melyikük az erősebb. Voltak radikális ötleteim, papíron egy RB kivétellel és így 5 közepesen jó és jó kompenenssel egy kevésbé szerencsés RB hétvége esetén lehetne többet szerezni, de legyünk őszinték: a te felállásodon reálisan nézve ha megszakadok se tudok 50 pontot hozni.

(#2195) Qorthral válasza madster (#2194) üzenetére


Qorthral
őstag

Korrekt. Igen, én is így gondolom. Szerencsével lehetett volna csak meg. Abu Dhabiban nagyon peches voltam (HAM, Hulk kiesés), így rossz lett volna, ha itt ismét pech miatt bukok végül el. Remélem nem mennek holnap jó versenyt az Indiák (a Williamsek viszont igen) és megőrzöd a 2. helyet, mert az lenne az igazi. Jövőre meg visszavágó! Ahhoz mondjuk a többieknek is lesz 1-2 szava. :)

Egyébként én is sokat agyaltam azokon a variációkon, amiket írtál, és valóban ez + ami bent volt nekem a vége előtt tűnt a két legjobb konfignak. Az IM pedig igazolta is ezt, Massa és az RBR erős volt, a Mekis srácok pedig egyenlő jók, így nem érte volna meg a plusz pénzt Hamilton vagy Button. Persze, feltéve, hogy holnap is minden kb így marad.

Megj.: Vicces, hogy mindketten Hülkenberggel buktunk relatíve sokat a másikkal szemben... :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2196) -Mike- válasza McCartman (#2190) üzenetére


-Mike-
addikt

Egy zötykölődő villamoson mobillal a kezemben állítottam ma be a csapatom az utolsó öt percben, volt időm nézni szerinted a liga tagokat? :D

(#2197) Motion_Blur válasza madster (#2192) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Logikus :R Az hittem hogy a háttérben megállapodtatok hogy nem támadjátok egymást :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2198) venember83


venember83
nagyúr

Maldonado ismét bizonyított. Hogy nem tud kifogni sose jó futamot, amikor a csapatomban van... :O

(#2199) SzalaiG


SzalaiG
addikt

799 hely az összetettben. Most állok legjobban az idén. :)

Erre ilyen az időmérő... :W

Remélem Vettel kiesik!

(#2200) McCartman válasza -Mike- (#2196) üzenetére


McCartman
senior tag

Perszehogyne, jó kifogás sose rossz. :DDD

Grosjeannal mindenesetre így mindketten megszívtuk. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.