Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) venember83


venember83
nagyúr

Százhét pont, Williams repülhet remélhetőleg.

(#2502) phobeus


phobeus
aktív tag

Valaki segítene egy picit Én 88 pontnak számoltam ezt az összeállítást, de nem biztos, hogy jól számoltam, soha nem értettem, hogy mi hogy merre... Kisegítene valaki, hogy helyesen számoltam-e vagy nem?

M. Chilton, C. Pic, Lotus, Sauber, Williams

Előre is köszönöm!

LG Nexus™ 4

(#2503) DemonDani


DemonDani
addikt

Ez a Williams úgy látom mindenkinek odavágott :DDD (nekem is :(( )

A Force India viszont nagyon szépen hozhat azoknak akiknek befért

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2504) X3B6O0X válasza phobeus (#2502) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Szerintem több pár ponttal.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2505) Qorthral válasza (#2496) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszi :)
Kár Sutil visszaeséséért a végén, de így sem panaszkodhatok. :)
Mikenak is grat, valamivel még nálam is jobb hétvégét zárt.

Érdekes évünk lesz, ha marad ez a fordított IM ill. verseny erősorrend! Lotus/RBR/Ferrari kezdés egyaránt jónak bizonyult ma :)

Kiminek és Alonsonak pedig grat, nagyot mentek! :R

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2506) attisx válasza phobeus (#2502) üzenetére


attisx
addikt

Egy kis segédlet a pontszámításhoz: [link] ;)

Amúgy nekem 109 pötty, jó közepes kezdés (volt már jobb is, meg rosszabb is...)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2507)



addikt

2 ötletem van átrendezni a csapatom.

Ha jól számoltam az egyikhez 17,500 a másikhoz kb 70,000 zseton hiányzik... :O

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2508) pacman789 válasza (#2507) üzenetére


pacman789
aktív tag

detto... :S

(#2509) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

106 pont ahogy látom a többieknek is ekörül van, szóval zöldfülűként örülök ennek :) na csak innen hogyan tovább az lesz majd az érdekes :DDD

a williamst asszem megpróbálom én is a leggyorsabban kukázni :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2510) bobace


bobace
őstag

Százegypárpont lett itt is, kezdésnek elégedett vagyok :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2511) phobeus


phobeus
aktív tag

nekem 91 :( többre számítottam... köszönöm a segítséget! sikerült a számolgatás :)

LG Nexus™ 4

(#2512) SamuraiKenji


SamuraiKenji
aktív tag

Nálam 136 , ha jól számolom. Mondjuk tavaly is jól kezdtem, aztán utána csak stagnálás , vagy lefelé , remélem idén nem így lesz.

Jó húzás volt ez a Sutil + Ferrari fővonal így elsőre.

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#2513) reflxx


reflxx
aktív tag

Nálam 528 pont jött ki. Úgy érzem valamit elszámoltam :DD

(#2514) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát 116 ponty ha jól számoltam ki.Asszony elvert a maga 137 pontjával :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2515) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#2514) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor legtöbbünket elverte a Ligában.

Grat neki! Én megmondtam! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2516) attisx válasza reflxx (#2513) üzenetére


attisx
addikt

Figyelembe véve, hogy egy hétvégén legjobb esetben is max 403 pont szerezhető, igen valószínű, hogy helytálló a feltételezésed... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2517) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!
Nekem újoncként nem indult valami fényesen, 73 pontot számoltam. Több mint a felét Sutilnak köszönhetem...Remélem a következő jobban sikerül :K

Z Fold 4

(#2518) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#2515) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pedig leszóltam a FI miatt aztán pillogtam ,hogy Williams sehol Sauber sehol Fi meg vezeti a versenyt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2519) phobeus válasza IreN!CuS (#2518) üzenetére


phobeus
aktív tag

ez a sauber, williams nagyon elb*szott valamit tavalyhoz képest, sehol nincsenek, pedig jobb lenne egy olyan szoros kezdés mint tavaly :)

LG Nexus™ 4

(#2520) McCartman


McCartman
senior tag

Pont időben sikerült csatlakozni idén is, igaz változtattam volna még időmérő előtt, ahogy látom nem voltam vele egyedül, aztán ráhagytam nem e-mailezgettem. Remélem ebből tanulnak, több ilyen szarvashiba nem férhet bele.

A fórumon sokat nem fogtok látni, előreláthatólag több versenyhétvégét is ki kell hagyjak így nem jut annyi idő a játékra mint tavaly de az előző szezonban legjobban teljesítő női játékos példája mutatja, hogy talán épp akkor jársz a legjobban ha nem foglalkozol vele. ;)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2521) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Hozzávetőlegesen mikor jelennek meg a pontok az oldalon?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2522) IreN!CuS válasza mefistofeles (#2521) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Éjfél után pontosan egy perccel .

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2523) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hát... :U

Szerettem volna betenni a Lotust kaszninak, de pont nem fért bele... :N

(#2524) qgetata válasza SzalaiG (#2523) üzenetére


qgetata
csendes tag

Na idén végre jól sikerült az első nagydíj. Ha jól számoltan 145 pont lett a vége. :)

(#2526) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na mivanmár óra egy van és még nincs pont meg piac :N

phobeus: akkor írják azt, hogy piac hajnali 1-től :((( még jó hogy nem csak emiatt vagyok még ébren :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2527) phobeus válasza FireKeeper (#2526) üzenetére


phobeus
aktív tag

általában olyan hajnali 1-2 felé már megszokott jelenni, legalábbis tavaly igy volt :)

LG Nexus™ 4

(#2528) FireKeeper válasza FireKeeper (#2526) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na most már jó :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2529) werszomjas


werszomjas
őstag

Na 77 pont, kicsit lemaradtam, hála, hogy Hülkenberg el sem indult :DDD

üdv

(#2530) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ahogy látom pénzben jobban kaszált az aki bevállalta a drágább pilótát, és az illető viszonylag jó helyezést ért el. jobban át kellett volna gondolnom ezt az elején, de azért még nem állok rosszul (ráadásul kukázni tudtam a williamst :D)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2531) phobeus


phobeus
aktív tag

94 pont az nem is olyan rossz :D

LG Nexus™ 4

(#2532) Motion_Blur válasza FireKeeper (#2530) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is ezt látom az egyetlen értelmes lépésnek (Williams -> Sutil). Ha nagyon erős lesz a Ferrari a Red Bull-hoz képest akkor meg a két csapat cseréjét. Bár az eléggé egy helyben toporgás...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2533) hoffman_ válasza werszomjas (#2529) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Rajta én is buktam sokat basszus :( Amúgy erős középmezőny lett a vége, meglátjuk hogyan tovább. De éreztem, hogy kell a Lotus, legalább a motorral beletrafáltam. Egyébként Raikönnent akartam pilótának mindenáron, de sajnos nem tudtam kihozni sehogy sem egy csapatot úgy, hogy ő az egyik pilótám :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2534) FireKeeper válasza Motion_Blur (#2532) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk azt nem tudom a toro csapat kukázása mennyire okos lépés Ricciardo-ért pilótának, de talán így pénzbe jobb leszek aztán valami nagyobb upgrade-re is futja majd. mondjuk cserék nélkül talán már a kezdő pénzből is összejött volna ez a sut/ric/cat/RB/mar felállás :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2535) netpeti98


netpeti98
addikt

145 ponttal 1.! :C

Üdv netpeti98

(#2536) Motion_Blur válasza netpeti98 (#2535) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gratuálok! :R

Akinek Sutil + egy Torro-s pilóta volt az most elgondolkodhat azon hogy berakja Gro-t. Ha tényleg az autójával voltak gondok és erős tud lenni, akkor nagy vétel..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2537) netpeti98 válasza Motion_Blur (#2536) üzenetére


netpeti98
addikt

Viszont egyenlőre még fejtőrést okoz, hogy hogyan tovább. Gro sajnos nem fér be, kis csapatokat nem nagyon lehet jobbra cserélni. Amit tudok így elsőre cserélni VER->HÜL, és akkor lehet reménykedni hogy a FI (Sutil) megtartja a jó formát, de a Sauber (Hülk) is tud jobb eredményeket elérni a következő futamon.

ÜDv netpeti98

(#2538) M3oH válasza netpeti98 (#2537) üzenetére


M3oH
addikt

Hülkenbergre epitettem en is, Lotus melle betettem a Saubert, hat igy elso korben nem jott be, de remelem kap autot hetvegere es hozza pontokat :)

(#2539) #70869248


#70869248
törölt tag

hehe :D
csak csutkautolsó lettem a ligában (a még értékelhetőek között)....kíváncsi leszek, hova jutok (összetett: 6629 hely).
hmm, mit is fejlesszek.. :)

(#2540) Motion_Blur válasza #70869248 (#2539) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gro-val még visszahozhatod magad szerintem. Már amennyiben tényleg az autójával voltak gondok..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2541) #70869248 válasza Motion_Blur (#2540) üzenetére


#70869248
törölt tag

Grosjean stabil emberem, bármi lesz is :)
Hulkenberg detto, de hát nem indult..
..lehet lecserélem a Toro-t Williams-re

(#2542) Qorthral válasza #70869248 (#2541) üzenetére


Qorthral
őstag

Beteheted Hülkenberget a Sauber "helyett". Gut egyelőre nagyon gyatra, bár lehet, hogy bele fog jönni.

netpeti: Grat! :) Az a Hülkenberges fejlesztés szerintem nagyon jó, kár, hogy RIC kiesése miatt én nem tudom meglépni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2543) -Mike-


-Mike-
addikt

138pötty első körben, ahhoz képest hogy hogy álltam szombat reggel (kétséges volt az egész a nevezés miatt, de ezúton is big thanks az oldal szerkesztőinek hogy visszaállították!) nem rossz.
Pilótát pilótára nem tudok érdemben fejleszteni, csak a csapattársukat tudnám betenni, csak a Chilton - Bianchi cserének lenne értelme, de amennyit elvinne pénzben annyit nem hoz vissza szóval ez kilőve. Pic-et vd Gardera full értelmetlen. Hülkenberget tudnám megvenni a Force India kárára, az is felejtős. Toro Rossot Williamsre? Max ha jól futnak a 3 szabadedzésen.
Szóval jól néz ki ez a 138 pont de fejlesztési csapda, akinek Sutil volt bent az jobban tud mozogni. Lehet marad így az egész Malájra.
Vagy esetleg valami ötlet, Qorthral? :)

(#2544) reflxx válasza attisx (#2516) üzenetére


reflxx
aktív tag

Igen most már megerősített engem a honlap is :D :D de a 127 nem is rossz első körben. még jobb lehetett volna ha mégis ferrari mellett döntök és nem a jégember felé húz a szívem :(

(#2545) venember83 válasza Motion_Blur (#2532) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz a tanácsot!

(#2546) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Hülkenberg és a williams megpecsételte a sorsomat..... :W
Mindegy, foghatom arra, hogy kezdő vok....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2547) Qorthral válasza -Mike- (#2543) üzenetére


Qorthral
őstag

Én sem tudok jobban mozogni, Sutil ide vagy oda. :)
Szerintem a legokosabb valószínűleg az, ha nem változtatunk semmit. Ideális esetben Kínára be tudjuk így tenni a Ferka mellé a Lotust. Ha ez nem jön össze, akkor meg a Mercit, majd adott esetben azt cseréljük Lotusra (vagy várunk +1 versenyt és egyből Lotus). Esetleg Grosjean hazard hasonló időkkel. Másnak kevés értelmét látom. A Meki kilátástalan, így 4 TOPcsapat van teljesítmény alapján perpill. Közülök be kell tenni mielőbb a másodikat valamilyen formában (csapat/pilóta). Ha mégsem szimpatikus ez, akkor Hülkenberget érdemes megfontolni, de inkább az India mellé, mint helyette, főleg hogy még nem tudjuk mire képes.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2548) pacman789


pacman789
aktív tag

Mennyi volt a Red-bull alapára? még az elején?

40 millió.

[ Szerkesztve ]

(#2549) pacman789 válasza pacman789 (#2548) üzenetére


pacman789
aktív tag

bocsi lejárt az időlimit:S Hol tudom megnézni, hogy a csapatok/pilóták alapárait? Nincs kedvem visszaszámolgatni :S

(#2550) SzalaiG


SzalaiG
addikt

49 hely. ;]

Innen lesz szép feljebb jutni... :U :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.