Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) IreN!CuS válasza Qorthral (#2100) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"mert a Red Bull már elértea költségplafont"

Ezt,hogy érted?Hiába érnek be 1-2be akkor sem drágul tovább az RBR?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2102) Zoza24 válasza IreN!CuS (#2101) üzenetére


Zoza24
senior tag

de nem ám:) szabályzatban ott van,hogy csapatoknál 150 milla a max:)

Forza Italy!

(#2103) Qorthral válasza IreN!CuS (#2101) üzenetére


Qorthral
őstag

Pontosan. Csak csökkenni tud az áruk, ha esetleg olyan rosszul szerepelnének. :)
De az a szabály, hogy 150 millió fölé nem mehet egyetlen csapat ára sem, illetve 300 fölé egyetlen versenyzőé sem. Ezt sokan nem tudják, így jó is, hogy rákérdeztél. Épp ezért aki eddig nem tette be a Red Bullt, amiatt ne tegye be, mert tovább drágulva még nehezebb lesz majd. Nem fog tovább drágulni. :)
Amúgy már most is 150 felett lenne az áruk, olyan 155 körül lennének, ha nem lenne a plafon. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2104) IreN!CuS válasza Qorthral (#2103) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az a fránya apró betűs rész...Köszi,hogy szóltatok ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2105) Motion_Blur válasza Qorthral (#2082) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jobban belegondolva mégis csak hibás döntés volt RB-ra váltani. Mivel a hátralévő 3 futam egyikére se tudom már berakni mellé se a Ferrarit se a McLarent. Tehát gyakorlatilag dettó fejleszthetetlen, és kevesebb pontot is hoz mint a két másik csapat. Főleg hogy a RB nem annyira domináns (szerintem) mint azt sokan gondolják. Szal valszeg visszapakolom a Ferrarit és a McLarent és megy mellé Grosjean és Perez.

Azért kíváncsi vagyok persze hogy mit gondoltok erről :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2106) venember83


venember83
nagyúr

Maldonado ismét ügyes volt akkor, amikor kivettem a csapatból. :(

(#2107) Motion_Blur válasza venember83 (#2106) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerencsére beraktam*, de Gro, Button és a Ferrarik szerepelhettek volna jobban is :K

Egyelőre 52 pont.

*bár ez alapján holnap úgyis nullázik

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2108) Qorthral válasza Motion_Blur (#2105) üzenetére


Qorthral
őstag

Lehet benne valami, főleg, hogy már nem drágul az RBR. Mivel látszott, hogy a Meki kb pariban van az RBRrel, érdemes volt visszaváltanod. :) Jól döntöttél.
Ez van, ennyire kiszámíthatatlan az idei szezon. A legutóbbi versenyhétvége előtt még Te is azt mondtad, hogy szabadulnál a Mekitől.
Szóval pár hetes távlatban is nehéz tartani az embernek a saját álláspontját, annyit változnak a viszonyok egy verseny alatt is. :)

Btw elég erős csapatot sikerült összerántanom ismét, úgy fest. :)
MAL - HUL - RBR - MCL - LOT

Pilótafronton Perez is igen esélyes volt. Remélem Pastor holnap nem dobja el.

Szerk.: Azt hiszem 69 pontnál járok. :D

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2109) Motion_Blur válasza Qorthral (#2108) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Te is jól tetted hogy nem cseréltél Ferrarira, ha jól látom madster kolléga és közted ez dönt (majd). Amit sajnálok hogy Hamit nem tettem be, de a McLaren megbízhatóságától tartok. Maldit TOP6-ba várom, Groval az oldalán :R :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2110) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nem mentettem le a csapatott....megérdemlem...Maldo lett volt Vergne helyett....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2111) Qorthral válasza Motion_Blur (#2109) üzenetére


Qorthral
őstag

De ha berakod Hamit, akkor nincs Grosjean, csak egy Caterham helyette. Nem biztos, hogy jobb lett volna. :)
Most látom, hogy Vettelt vizsgálják.Minek szorítasz, büntessék vagy ne? :D
A ligában Neked most jól jönne egy RBR betli :D Nem bánnám én sem, Alonsónak szuper + ligában is vannak Vetteles arcok, továbbá aki az elején komolynak vehető, annál van RBR. Webbot elvétve találni. :)

IreN!CuS: Ez bosszantó nagyon. De mindig figyelni kell a mentésre. Sajnos ezt most a saját károdon tanulod meg :(

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2112) Motion_Blur válasza Qorthral (#2111) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ne büntessék, bár ha tényleg nincs elég üzemanyag mintavételezésre előírt 1-2 liter akkor rajtrács vége. De remélem csak szenzor hiba lesz. Alonso-t sajnálom, de a Ferrari megérdemli hogy nem lesz bajnok idén se..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2113) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Beraktam Maldót és a Mekit. Eddig jók. :D

(#2114) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Alakul a futam, Gro defekt, Maldonadot vizsgálják, Perez jön föl mint a talajvíz :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2115) greenmukk


greenmukk
tag

Aztarohadt rengeteg pontot bukok... hamilton és gro a két pilótám...

(#2116) Zoza24


Zoza24
senior tag

bazz...futam elején 240 pont környéke is kinézett simán,erre most :(((

Forza Italy!

(#2117) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hiába esett ki HAM és GRO is, így is sikerült 212 pontot összepakolni ami nekem jó :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2118) Zoza24 válasza Motion_Blur (#2117) üzenetére


Zoza24
senior tag

nekem 205 pont lett,én is jobbat vártam,most visszaesek pár helyet majd megint :U

Forza Italy!

(#2119) McCartman


McCartman
senior tag

Hamilton futamgyőzelem helyett motorhiba, Grosjean defekt majd nullázás, ennyit a pilótáimról :D , Red Bull káoszfutam.
Teljes csőd a futam, de annak ellenére, hogy nincs benn a Lotus és csak pontokat hoztak vele rajtam örülök Kimi győzelmének. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2120) venember83 válasza Motion_Blur (#2117) üzenetére


venember83
nagyúr

Én nem merek számolni sem, ilyen betlit a McLarentől... De legalább Kobayashi hozott pár pontot pilótaként.

(#2121) Qorthral


Qorthral
őstag

228 pont elvileg. Egy 70 pontos IM után többet vár az ember, de már az 1. kanyarban foghattam a fejem Hülkenberg miatt :)
Összességében nem volt vészes futam, csak Hamilton újbóli kiesése dühít nagyon, anélkül szuper hétvégém lett volna. Így a 4 nagyból épp az az 1 nem volt bent, amelyik érdemben drágult, ezzel pedig még meg is szívhatom majd. Hogy annyira ne legyek elégedett, Anita és madster is hozott rajtam és mindketten 50-70 pont távolságban vannak, több pénzzel.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2122) McCartman


McCartman
senior tag

Utolsó 2 futamra lett egy új tagunk? :F

[link]

Rögtön negyedik helyen nyitott így mindenki zuhant hátra egy helyet. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2123) Qorthral válasza McCartman (#2122) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen. Jelentkezett, jóváhagytam... Mit tehettem volna? :) Korábban is volt olyan, hogy új taggal bővült a liga (ráadásul új elsővel!) a szezon 2. felében. Kicsit nekem is visszás a helyzet, de majd jövőre rögzítjük, hogy csak az év pl feléig lehet csatlakozni. :)

Amúgy vicces, hogy szerencsétlen srác egész évben kitartott Kimi mellett, de erre a futamra pont eladta... :D

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2124) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

249pont. :DD
Második legjobb hétvégém.

(#2125) venember83 válasza venember83 (#2120) üzenetére


venember83
nagyúr

:Y Az év során a második legjobb hétvégém lett, erre egyáltalán nem számítottam.

(#2126) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hmm... ezzel a 212 ponttal nem nagyon sikerült előrébb lépnem, viszont a TOP10-hez közelebb kerültem pontban, remélem az utolsó két futamon inkább McLaren és Ferrari fogja gyártani a pontokat és nem a RB.

MAL,GRO,MCL,FER,SAU - szerintem erre a maradék két futamra ez lesz a felállás

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2127) McCartman


McCartman
senior tag

Én pedig továbbra is kitartok Hamilton mellett most már, kerül amibe kerül. (és valószínű az 5. helyembe fog) :DDD

@Qorthral: Felőlem ok, csak hirtelen fura volt, hogy visszaestem eggyel mikor nem is előzőtt meg senki, aztán láttam, hogy új a srác. Az kedves lehetett mikor pont a végén esett be valaki az élre. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2128) #70869248 válasza McCartman (#2127) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én így estem be, de nem a végén, most utána sasoltam és az év elején jöttem..addig egy Hamilton-s ligában voltam. :)

(#2129) Balazsrbr válasza Qorthral (#2123) üzenetére


Balazsrbr
csendes tag

Valahogy mintha éreztem volna hogyha erre a hétvégére kiteszem akkor jól fog menni :D És azért inkább tegyem ki minthogy ne nyerjen a kedvencem! :D

(#2130) Qorthral válasza Balazsrbr (#2129) üzenetére


Qorthral
őstag

Jogos! :)

b-type: Te lehet, de egyébként én Rockstar kollégára céloztam. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2131) Qorthral


Qorthral
őstag

Grat a jól szereplőknek. :) A Red Bull gyengélkedése sokat hozott most azoknak, akiknél nem voltak bent. :)
Mint például drága Anitánk, aki viszont forradalmi módon most betette az RBRt! :)
Igaz, túl sok pénze maradt volna még így is, ezért kicsit kozmetikázott a McLaren helyét illetően.
Kezdhetünk félni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2132) McCartman válasza Qorthral (#2131) üzenetére


McCartman
senior tag

ó, Anita drága. :C
Ha tudná micsoda sikere van, jövőre meg kellene hívni a ph ligába. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2133) Qorthral válasza McCartman (#2132) üzenetére


Qorthral
őstag

Kap majd egy tiszteletjegyet :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2134) venember83 válasza McCartman (#2132) üzenetére


venember83
nagyúr

Sőt, továbbképzést is tarthatna egyeseknek. :D

Ha már továbbképzés: VER-KOBA-FER-LOT-MCL helyett kellene valami jó opció. Amiken gondolkodtam: KOBA-HUL/PEREZ csere, SCH kétlem, hogy idén még beleszólna bármibe is, még ha a rutin jól is jöhet Austinban. Esetleg VER elad, és akkor jöhet egy Di Resta egy HRT-s pilóta mellé. Radikálisabb esetben eladni a McLarent, és beszerezni Hamiltont. Elég sansztalan, hogy ismét műszaki hiba áldozata legyen, nem?

(#2135) SzalaiG válasza venember83 (#2125) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem is. :DD

Második pilótának ki a legjobb?

(#2136) -Mike- válasza SzalaiG (#2135) üzenetére


-Mike-
addikt

Barrichello. :K

(#2137) Qorthral válasza venember83 (#2134) üzenetére


Qorthral
őstag

Vergne helyett Maldonado fel sem merül? :)
Az eddigi futamokon csak az időmérők során majdnem összeszedett annyi pontot, amennyit Vergne összesen gyűjtött. Di Resta szerintem nem éri meg az árát, Hülkenberg év végére egyértelműen jobb lett nála, szóval ha jó a FI, akkor inkább Ő. De Maldo + Koba, vagy Maldo + Perez erősebbnek tűnik látatlanban.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2138) venember83 válasza Qorthral (#2137) üzenetére


venember83
nagyúr

Még mindig MAL tűnik a logikus választásnak? :B Esetleg Lotus helyett Hülkenberg? Rosberg?

[ Szerkesztve ]

(#2139) Qorthral válasza venember83 (#2138) üzenetére


Qorthral
őstag

Mivel tűnik erősebbnek Hülkenberg a Lotusnál? Egyelőre egyik sem kiemelkedően jó. Igen, szvsz továbbra is Maldonado a legjobb választásod. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2140) venember83 válasza Qorthral (#2139) üzenetére


venember83
nagyúr

Az első szabadedzésen eléggé lemaradtak a Lotusok, Maldonado is lassú volt, Hülkenberg viszont első volt a három top csapat mögött. Igaz, a második edzésre szépen visszaesett. Meglátjuk, mi lesz a harmadik szabadedzésen, de a szokásosabbnál is nagyobb lutrinak érzem ezt a nagydíjat.

(#2141) Qorthral válasza venember83 (#2140) üzenetére


Qorthral
őstag

"de a szokásosabbnál is nagyobb lutrinak érzem ezt a nagydíjat."
Igen, igazad is van, sajnos nagy lutri lesz. :) De az előző verseny győztes autóját egy FIre lecserélni kicsit túl vakmerő húzás szerintem egy első szabadedzés miatt, ahol az időeredmények jellemzően kb semmitmondóak. Ha a 3.-on is gyenge lesz nagyon a Lotus, akkor, esetleg. :) De ár/érték arányban még mindig Maldot érzem a legjobb választásnak, a legkisebb lutrinak. Ha nem jön be, legalább kb semmibe sem került. Ha bejön, 50-60 pont :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2142) Qorthral válasza venember83 (#2138) üzenetére


Qorthral
őstag

Látod már, hogy miért erőltetem Maldonadót? Lehet, hogy odacsapja már a Q1-ben és bukta, de a srác nagyon gyors és az autóban és benne baromi nagy a potenciál. :) Ja, és nagyon olcsó ahhoz képest, hogy mire képes. A Lotus viszont továbbra is nagy kérdőjel.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2143) venember83 válasza Qorthral (#2142) üzenetére


venember83
nagyúr

Megértettem. :B

(#2144) Qorthral válasza venember83 (#2143) üzenetére


Qorthral
őstag

Gondolom a Lotus/Hülkenbergen vacillálsz még. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2145) venember83 válasza Qorthral (#2144) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem vacillálok, remélem, hogy Kimiék összeszedik magukat az időmérőre és versenyre. Hülkenberg túl nagy lutri.

(#2146) Qorthral válasza venember83 (#2145) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah,meg mondjuk GRO helyett érdemesebb megfontolni, a Lotus egészében elvileg jobb kell legyen bárhol.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2147) Qorthral


Qorthral
őstag

McLaren :W

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2148) bobace


bobace
őstag

Na kellett nekem.. A szabadedzések mindent mutattak, csak ilyet nem.. Én marha, meg is érdemlem.. :W Itt pakolgattam vagy egy óráig a csapatot, és sikerült a lehető legrosszabbat hagynom a végére.. Hogy is mondják, maradtam volna a kaptafánál, ha már ehhez nem értek..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2149) Zoza24 válasza bobace (#2148) üzenetére


Zoza24
senior tag

még ne temessétek a dolgot,holnap érdekes futam várható...

Forza Italy!

(#2150) Qorthral válasza bobace (#2148) üzenetére


Qorthral
őstag

Dettó :(
A Hamilton - Maldonado - RBR - LOT - FI vari bőven erősebb lett volna. Hogy honnan hozta elő ezt a tempót a Lotus ill. mit csinált a Ferrari és Maldonado a Q3ban? Passz :)

Zoza: Nagyon remélem, ha az eredménye nem is fog tetszeni, legalább legyen izgalmas!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.