Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Motion_Blur válasza jpm (#2800) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Néztem is hogy ki miatt nem lettem első a ligában :W :D :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2802) jpm válasza Motion_Blur (#2801) üzenetére


jpm
senior tag

bocsi, majd megelőzöl :D kicsi a különbség bár ha innentől kezdve ugyanazokkal a komponensekkel versenyeznék mint te akkor nem előznél meg :DDD

(#2803) hoffman_


hoffman_
nagyúr

átszámoltam a dolgokat, cimbi rávilágított a kiskapura. ha nem ragaszkodom ennyire Di Restához, hanem lecserélem Ricciardo-ra, akkor simán meg tudom venni a Mercit. szóval meg is tettem :) valahogy nem gondoltam bele, hogy pilótát is adhatok el :D

di resta - bianchi - lotus - torro - caterham
-->
ricciardo - bianchi - lotus - merci - caterham

yuppéj, most happy vagyok :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2804) mefistofeles

Nem tűnik rossznak a jelenlegi csapatom csak azt a kukába való Wiliamset kéne lecserélnem. Következő futam után jön helyette a Force India!
Hülkenberg, Sutil, Mercedes, Williams, Toro Rosso

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2805) válasza mefistofeles (#2804) üzenetére



addikt

Ha bent van Sutil pilótaként, akkor nem fogod tudni betenni a Force Indiát csapatként.
Sorry, ha ezt tudod és félreértettelek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2806) Qorthral válasza mefistofeles (#2804) üzenetére


Qorthral
őstag

Sutil helyett pedig Maldonado/Bottas? ;]

Szerintem inkább próbálj egy másik erős komponenst beszerezni a Merci mellé. A középcsapatok variálgatásával lemaradsz hosszútávon.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2807) mefistofeles válasza (#2805) üzenetére

Igazad van! Láma vok! :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2808) mefistofeles válasza Qorthral (#2806) üzenetére

Igazad van de a Williams olyan gyenge, hogy rengeteg pontot bukok rajtuk futamonként. Erős komponenshez meg jópár futamot várnom kell mindenképp. Ebben a szegmensben elég komoly árak vannak.... Ha idővel Hülkenberget és a Williamsot le tudom cserélni akkor jó csapat lenne, de hát minőségi cserékhez (főleg pilótánál) temérdek lóvé kell!
Tudom, hogy nincs HA de ha Rosberg nem esik ki akkor 400 pont körül lennék így is, ami szerintem első szezonomban nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2809) Qorthral válasza mefistofeles (#2808) üzenetére


Qorthral
őstag

Idő, mire beletanul az ember. Sok apróság van, amit csak a tapasztalat hozhat. Illetve segít, ha hallgatsz azokra, akik már tudják a trükköket vagy ha tanulsz mások hibájából (pl visszaolvasol a fórumban). :)

Sajnos a jó komponensek erősen drágulnak, a közepesek ára viszont stagnál egész évben. A sereghajtóké ráadásul még monoton csökken is. Így míg kezdetben pl a Ferrari vagy a Red Bull ára csak kétszerese volt a Force India árának és négyszerese a Marussiáénak, évad közepére már 5 illetve 10-szeres árak lesznek valószínűleg. Jelenleg úgy állsz, hogy kis szerencsével Bahrein után beteheted a Lotust, de lehet, hogy érdemesebb most Ferrarira/Red Bullra váltani, mert azok jobban drágulnak majd a Mercinél. Később beteheted majd melléjük a Mercit 2. erőnek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2810) hoffman_ válasza Qorthral (#2806) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én ugye most léptem erre: ricciardo - bianchi - lotus - merci - caterham

ezek után már valami pilótát kéne néznem, Alonso-ra gondoltam, de mire annyi zsém lesz, hogy megvegyem valamelyik mostani helyett, már 100m lesz, és úgyse tudom megvenni. szóval arra gondoltam, hogy a harmadik csapat alkotóelemet is felspécizem, az elveim miatt mondjuk a Ferrarival a Redbull helyett, ez talán olcsóbb, mint egy elit pilóta.

kérdés:

van ennek értelme, hosszú távon lehet jól menni komoly pilóta nélkül? csak mert a mostani merci - lotus kombótól is sokat várok, hát még ha egy ferka is berepül mellé.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2811) mefistofeles válasza Qorthral (#2809) üzenetére

Persze. nyilvánvaló, hogy bele kell rázódni és a tapasztaltak tanácsai is jól jönnek! Pilótában szerintem az árak miatt egyszerűen nem tudok gondolkodni, szóval, (lehet, hogy hibás lépés) de az első lépésnek még mindíg a Williams lecserélését gondolom. kritikán alaul szerepelnek és igazából nem is várható változás.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2812) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Amúgy hatalmas dilemmában -vicces Alo-val a csapatban ezt kijelenteni :D - vagyok sajnos.

Jelenlegi : Alo Pic FI Mar STR

Pozitívum : Erős pilóta .

Negatívum : Ha Alo kiesik 100 pontos hétvégének nézek elébe . FI helyére még a Merci sem fér be , egyetlen "értelmesnek" mondhatóm fejlesztés egy STR-->Sauber csere . Viszont ezzel szerintem hosszútávon semmit sem lépnék előre.

Akkor adjuk el Alo-t

Chilton Pic Fi Merci Ferrari

Pozitív : Jelenleg erős csapat komponensek -bár egy RBR,Lotus lassan lassan Meki bármikor bekavarhat-

Negatívum : Nincs pilótám , és később még nehezebb lesz egy top pilóta megvétele.

Ha pilótára fejlesztek :

Akkor Pic és STR ki .Caterham be mint csapat és Hülkenberg mint pilóta.Ennek annyi előnye lenne,hogy következő versenyre -ha beér Alo és Hülk elfogadható helyen- már is visszatudok váltani STR-re csapat szinten.

Vélemények?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2813) Beerwolf válasza IreN!CuS (#2812) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Szerintem most semmiképp ne add el Alonso-t, max ha majd a szabadedzéseken borzasztó szar lesz a ferka.
Alonso a jelenlegi mezőny egyik (ha nem a) legmegbízhatóbb pilótája, saját hibájából nem szokott kiesni.
Viszont ha dobogón végez, akkor nemcsak, hogy kapsz érte pontot is rendesen, de az ára is jelentősen emelkedik.

Nekem is hasonló összeállitásom van, én se nagyon tudok mit fejleszteni, max Caterham helyére a Williamst, de lehet azt se fogom meghúzni, mert a Williams jelenlegi teljesítménye miatt felesleges.

(#2814) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#2812) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meg kell tartani Alonso-t :K

Ha Bahrainben betlizik, utána jön Barcelona. Nem szabad eladni :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2815) Qorthral válasza hoffman_ (#2810) üzenetére


Qorthral
őstag

Van értelme. Simán lehet inkább a csapatokra alapozni, közepes pilótákkal. Idővel át lehet majd váltani erős pilótára, ha úgy gondolja az ember - pl egyikük kiesését követően. De TOP pilóta nélkül is végig lehet csinálni a szezont szép eredménnyel. Pl 2010-ben nekem nem volt TOP pilótám, csak erős csapat komponenseim, és végül alig csúsztam le a 100. helyről összetettben, a ligában pedig 2. lettem. Az erős pilóta kockázatosabb, mint az erős csapatok, viszont igazán erős eredményt (összetett első 10-20) nem érhetsz el erős pilóták nélkül. Első szezonodban Neked persze nincsenek ekkora elvárásaid, így jó lehet a csapatokra alapozás.

Ugyanakkor egy jó TOP pilóta rengeteg pontot hozhat. Minden az ár érték arányon múlik... Ökölszabály: Két azonos teljesítményű 10. hely (vagy rosszabb) körül befutó pilóta esetén azonos ár mellett jobb vétel a csapat. Ha azonban a két pilóta rendre TOP5-ben végez, akkor már a pilótával jársz jobban. Amennyiben a 2 pilóta teljesítménye nagyon eltér (lásd Kimi - Romain), akkor ez így már persze nem kalkulálható. Figyelembe kell venni az ár/érték arányt, a drágulás lehetséges mértékét, a kiesés veszélyét és azt, hogy ez mekkora buktával jár, ha pilótáról és mekkorával, ha csapatról van szó, stb. Nem egyszerű. :)

Motion_Blur: Ha Bahreinben betlizik, Barcelonára mindenkinek bent lesz a csapatában, akinek értelmesen befér ;) Így most egyszerre szeretném, hogy betlizzen, meg azt is, hogy ne. Jó, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2816) hoffman_ válasza Qorthral (#2815) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi az okfejtést, akkor a tapasztalatodra alapozva egyelőre megpróbálom a csapatokat kiépíteni a lehető legjobb kombóra :) Ha liga top10 vagy top20 leszek, már happy time lesz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2817) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#2814) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Viszont a Mercit bekell tolni Monacoig és nehéz lesz egy esetleges Alo betlivel :)

Beerwolf Ha már betli ,emlékez csak vissza a maláj nagydíjra :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2818) SzalaiG


SzalaiG
addikt

J. Bianchi, D. Ricciardo : Mercedes, Lotus, Caterham

Módosítottam, mert úgy tűnik hiába várok a Sauber - Williams remeklésére.
A Merciben még reménykedem!

Szeretnék év végére egy Button-Webber, Merci-Lotus-Ferrari csapatot. :)

[ Szerkesztve ]

(#2819) jpm


jpm
senior tag

jelen állás szerint ezt a csapatot fogom bevetni ettől eltérni csak vmi extrém sz*r pénteki nap után térek el. :D
Vélemények?

J. Bianchi, C. Pic, Mercedes, Force India, Ferrari
+3M marad

[ Szerkesztve ]

(#2820) venember83 válasza Qorthral (#2815) üzenetére


venember83
nagyúr

Kérhetnék egy tanácsot fejlesztés ügyben? Felállás: SUT-PIC-FER-TOR-MAR plusz 14,2 millió.

(#2821) Qorthral válasza venember83 (#2820) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze. :)
Nem könnyű. Elég szerencsétlen helyzetben vagy, hiszen majdnem befér:

1. Ferrari + Merci
2. Alonso
3. Rosberg + McLaren (ez egy érdekes kombó lenne, akár be is jöhet!)
4. Pic -> Hülkenberg

De csak majdnem, így ezek egyike sem megy most még :(

Mi marad? Kockázatmentes lényegében nincsen, csak a pénzen ülés, vagyis ha gyűjtesz még egy futamnyit... Bahrein után mehet a Ferrari mellé a Merci/Lotus (esetleg a McLaren), vagy jöhet a fenti 2. ill. 3. lehetőség. Ugyanakkor bosszantó 15 millióval a zsebedben nem csinálni semmit, főleg, hogy legutóbb sem változtattál :) Mi marad akkor? Minden kockázatos és némelyik átalakítás elég sokba kerül, de ezeket tudod esetleg meglépni:

A, Perez + Merci
B, Lotus + Merci
C, Grosjean + Merci
D??, Massa?
E??, Button?

Sajnos sok más értelmes szerintem nincs... Ha egyet kellene választani, akkor azt mondanám, hogy a pénteki edzések alapján erős Lotus (+ Merci) és nem annyira erős Ferrari esetén B vagy C, egyébként nem változtatnék és Bahrein után ismét egy fokkal tisztábban látva döntenék a sok érdekes irány közül.

jpm: Ezzel nem sok hiba van. :)
Azért van egy érdekes javaslatom:
Kimi, Ric, Marussia, Force India, Caterham
Lehet, hogy az általad kinézett erősebb lesz, de nem biztos. Főleg hosszútávon nem. Alonso sokaknál van, Kimi kb senkinél, holott talán az egyetlen Alonsónál is konzisztensebb élpilóta. Ha bejön, komolyan ott lehetsz az elején akár a legvégéig is. Ha Alonso/Ferrari a nyerő, akkor rengeteg konkurensed lesz. Bahreinben jó esély van Kimi sikerére, én lehet, hogy meglépném.

netpeti98: Ferrari + Merci + Sutil! Without a doubt. (Kár, hogy épp nem fér be a Rosberg + Ferrari!)
Ha nagyon erős lesz pénteken a Lotus, kockáztathatsz esetleg egy GRO, RIC, Ferrari felállást is, tavaly jól ment itt Romain. De utóbbi nagyon kockázatos.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2822) -Mike- válasza Qorthral (#2821) üzenetére


-Mike-
addikt

Most én is így állok kb. Pic-et Hülkenberg-re vagy a Force Indiát Mercedesre. Szerintem nincs mire várni. Az lett volna jó ha kijön a Toro Rosso Merci csere, de ahhoz hiányzik ~2milla.

(#2823) Qorthral válasza -Mike- (#2822) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, Nálad Merci + Ferrari kb az egyetlen jó csapat, ahogy nálam is. venembernél az a gond, hogy ez nem fér be (épp).

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2824) jpm válasza Qorthral (#2821) üzenetére


jpm
senior tag

Igen, sokaknál ott van alonso/ferrari, de nemhiába, tényleg várható hogy jól fognak menni.
Sztem a Mercedes betlizhet, ezért a mercedes/mclaren cserét se látom esélytelennek. Vagy ami furcsa rengetegen megszabadultak a redbulloktól (tudom webber kapott büntit) meg ugye vettel sincs szinte senkinél márpedig simán nyerheti az edzést is meg a versenyt is.... Szóval van dilemma, hogy alig térjek el a többiek taktikájától vagy kockáztassak ami bejöhet és zakózhatok is egy nagyot..

[ Szerkesztve ]

(#2825) McCartman


McCartman
senior tag

Mekkora élet van itt, tavaly mintha nem lett volna ilyen nagy az érdeklődés, a ligában is többen vagyunk?

A Ferrarrinal úgy tűnik beletaláltak a tutiba, rég volt már, hogy ilyen könnyedén és magabiztosan uralták volna a versenyt, nem valószínű, hogy innen bukdácsolásba kezdenének, Alonsoval legalábbis.

Én meg magamat szivatom egyelőre a személyes preferenciámmal, kb. ahogy tavaly Kiminél a pocsék szezonkezdettel. Tavaly szezon vége felé nyertem kisebb pénzösszegeket a Red Bullal, megkedveltem a csapatot így nem akarok megválni tőle. A gond ezzel az, hogy előző futamra befért volna a helyükre Alonso és még most is be tudnám pattintani a Ferrari+Merci duót míg a Red Bull mellé Webber kiesésével pont nem fér be a Merci.
Ez ám a csapdahelyzet á la F1liga.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2827) bobace


bobace
őstag

Meg régebben mintha kevésbé segített volna egymásnak a közösség. Vagy inkább nem is volt erre igény. Az előző liga második fele óta fejlődött ez fel szerintem. Mindenki szeretne jobb lenni, és hát az okosoktól tanulni nem szégyen :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2828) McCartman válasza bobace (#2827) üzenetére


McCartman
senior tag

Ja, hát általában vagy örömködni vagy sírni jártak fel az emberek, attól függ, hogy sikerült a hétvége. :D
Jómagam sem szoktam tanácsokat kérni, inkább hibáztatom magam vagy örülök a saját sikereknek. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2829) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

megint jó a ferrari és a merci, viszont most a red bull sem látszik olyan szarnak, nem tudom lecseréljem-e a bandát ferrarira, de félek lehet több pénz buknék a cserén, mint amennyit hoznának...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2830) bobace


bobace
őstag

Na de jó volt ez a szabadedzés.. Délelőtt jónak tűnt a FER-MER (új tervezett csapat), most meg ugyanolyan jónak tűnik az RB-FI (eddigi).. Cseréljek, ne cseréljek.. :F

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2831) IreN!CuS válasza bobace (#2830) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sose egy verseny miatt cseréj csapatott , most jónak tűnik -eddig- az RBR , megveszed majd Barcelonában sehol sem lesznek akkor eladod?Minden eladáson buksz 5%-kot.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2832) FireKeeper válasza bobace (#2830) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

énnekem most viszonylag egyértelmű, hogy megtartsam a red bull-t, annyira nem reménytelenek, mint múlt héten, és így legalább nem vesztek pénzt az eladásukkal. a csapat többi komponense is elfogadhatónak tűnik erre a hétvégére, ha a red bull nem szarja keresztbe a terveimet egy pocsék IM-vel/futammal, talán befér melléjük még egy top komponens.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2833) Motion_Blur válasza bobace (#2830) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért ha megnézed az időket részletesebben sokminden kiderül. Szinte mindenki spórolt még a repülő körében. Alonso-t fel is tartották és bele is hibázott FP2-n, Kimi is eldobott az utolsó szektorában fél mp-et és csak 13. lett, mégis ő futotta a legjobb köridőt.

Amit most nem tudok megnézni az a hosszabb etapok. De ahogy olvasom Alonso teljesített a legjobban és a Lotus kíméli továbbra is legjobban a gumit. RB sötét ló egyelőre, de Merci szerintem szenvedni fog mert itt sokkal jobban kopnak a hátsó gumik mint az elsők.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2834) hoffman_


hoffman_
nagyúr

én erre a csereberére nem görcsölök rá. zsebemben a merci és a lotus, már happy vagyok. nekem úgy az izgalmas, hogy az általam preferált dolgokból hozzam ki a legtöbbet. csak példa: hiába tudnám megvenni a redbullt, és szakítani egy hatalmasat adott esetben, hosszútávon is, én inkább venném meg a ferrarit, és izgulnék minden futamon, hogy alászedjék :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2835) bobace válasza IreN!CuS (#2831) üzenetére


bobace
őstag

Nem egy verseny miatt akarok cserélni, a kérdés inkább az magamhoz, hogy ezen a versenyen megtegyem-e már, vagy várjak még egyet. Hosszabb távon talán Ferkát akarok, mondjuk ALOt szerettem volna igazán, csak nomoney. Most jó Massa is, de ki tudja meddig viszi a lendület. A Lotus nekem ugyanez. Kimi nagy kedvenc, de GROval a tavalyi évet is idegben töltöttem, így mint csapat nem akarodzik. Merci meg tavaly is az év elején volt valami, utána no comment. Mondjuk MSC-HAM csere nem volt egy rossz döntés (bocsi Shumi, attól még te voltál a kedvenc), így legalább ott viszonylag két egyforma pilóta van, csak az autó hektikus.. Szóval na. Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2836) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

meddig is tudok változtatni a csapatomon? nem szívesen hoznék döntést a 3. szabadedzés eredményei nélkül...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2837) Motion_Blur válasza FireKeeper (#2836) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Időmérő edzés előtt 1 órával zárul a piac.
Szóval holnap 12h59-ig döntsd el :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2838) Zoza24 válasza Motion_Blur (#2837) üzenetére


Zoza24
senior tag

szerintem 12:00-ig ;)

Forza Italy!

(#2839) Motion_Blur válasza Zoza24 (#2838) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hubasszus, de jó hogy írod, biztos voltam benne hogy 2-kor lesz a quali :R :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2840) greenmukk válasza Qorthral (#2821) üzenetére


greenmukk
tag

Nekem mit tudnál ajánlani? ez a mostani felállás--> M. Chilton, D. Ricciardo, Red Bull, Force India, Caterham
Elég sok felállást megnéztem de nem tudom melyik lenne a legjobb.

(#2841) Armando_19 válasza Motion_Blur (#2839) üzenetére


Armando_19
őstag

Na és piszkálsz valamit, hogy elmozduljunk egymás mellől? ;] ;]

(#2842) Zoza24 válasza Motion_Blur (#2839) üzenetére


Zoza24
senior tag

jössz nekem eggyel ;)

Forza Italy!

(#2843) Motion_Blur válasza Armando_19 (#2841) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Eddig úgy tűnik semmit nem kell ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2844) Armando_19 válasza Motion_Blur (#2843) üzenetére


Armando_19
őstag

Először gondolkodtam Bianchi>Ricsi Tor>Mar cserén, de úgy látszik, ezen a hétvégén a FI-k fognak kaszálni, és nem érdemes belepiszkálni. Akkor maradunk fej fej mellett. Az a nyűves 1 pont... De nekem több a Gubám! ;] ;]

(#2845) -Mike-


-Mike-
addikt

Lehet, hogy várnom kéne még egy futamot ezzel az India > Mercedes cserével?

(#2846) Qorthral válasza -Mike- (#2845) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja, ezen tűnődöm én is. :D
Bár nekem sajnos Sutilom van és egyelőre nem Ő tűnik jobbnak :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2847) FireKeeper válasza Qorthral (#2846) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, eddig kikap di restától, de a csere túl sokba kerülne nekem, azért a pár tetves extra pontért, már ha egyáltalán ugye...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2848) -Mike- válasza Qorthral (#2846) üzenetére


-Mike-
addikt

Két szabadedzés azt mutatja, hogy hagyjam bent még, de valahogy azt érzem hátul a kisagyamban, hogy egy esetleges jó futam után már nem tudom berakni az ezüstöket. :D
Mert ha most hagyom békén a csapatfelállást, nem szabad pilótát sem vásárolnom, mert akkor Barcelonában tuti nem tudok csapatot fejesztelni, és a tök akar megint ugyanazzal a komponensekkel ennek a futamnak is nekivágni.

[ Szerkesztve ]

(#2849) Qorthral válasza -Mike- (#2848) üzenetére


Qorthral
őstag

Na ja. :D Nehéz az élet. :)
Sajnos aggasztó, hogy ennyire melegben úgy fest a Merci nagyon eszi a gumikat. Nem tudom mi legyen. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2850) venember83 válasza Qorthral (#2821) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy látom, nem éri meg váltani, nem elég erős a Lotus+Merci.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.