Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Qorthral válasza IreN!CuS (#2648) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem 1 vagy 2. Most a Red Bull erősebbnek érződik mindenkinél (egy hete nem így volt ugye), így hosszútávon szerintem az 1 a legjobb, és Kína után variálni (pl RBR + Merci).

Remélem a Ferrari feltámad, különben megint futhatok majd egész évben a Red Bullos élmezőny után, mint 2011-ben :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2652) válasza Qorthral (#2642) üzenetére



addikt

Simán bannolnám.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2653) IreN!CuS válasza Qorthral (#2651) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én is az 1-es vagy a 2-es verzióra hajlok egyetlen egy bajom van ezzel , mégpedig nem látom hogyan tudok majd normális pilótához jutni.Na majd szabadedzések után matekozok :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2654) Motion_Blur válasza (#2652) üzenetére


Motion_Blur
félisten

79., 391., 486. helyeken is van egy rakás Sailor Moon csapat.
És ezek még csak a RB alapú csapatai.

Kissé beteg az illető... :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2655) Qorthral válasza Motion_Blur (#2654) üzenetére


Qorthral
őstag

Mennyi időt tölthet ezzel vajon... :S
Beteg, az biztos, ráadásul nem értem miért érzi sikernek, ha többszáz csapatból lesz, amelyikkel az első helyeken szerepel...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2656) SzalaiG


SzalaiG
addikt

3 785. [↑ 2 146] / 199 pont :)

(#2657) DemonDani


DemonDani
addikt

Ligán belül én javítottam a legtöbbet :P

Caterham <-> Force India cserével remélem nagyot szakíthatok. Bár lehet hogy jobb lenne a Sutil <-> Bianchi?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2658) netpeti98


netpeti98
addikt

Caterham->TR csere vagy inkább gyűjtsek másra?

Üdv netpeti98

(#2659) mefistofeles válasza DemonDani (#2657) üzenetére

....második letöbbet pedig én..... :D

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2660) DemonDani válasza netpeti98 (#2658) üzenetére


DemonDani
addikt

Inkább gyűjtenék még ha a némi hozzárakással van élhetőbb kilátásod

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2661) hoffman_ válasza Qorthral (#2639) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hm, a Ferrari-t nem merem meglépni, még bízom a Lotus-ban, de 3 hét még messze van, majd olvasom a híreket. Köszi a tippet, erre nem gondoltam. A Torro - > Sauber lehet, hogy életképesebb. Nem tudom :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2662) DemonDani válasza Qorthral (#2639) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát még mennyi Biancis :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2663) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ehh, soha többet nem mutatom meg senkinek ezt a játékot. Gondoltam, egy kedves barátomnak bemutatom a játékot, aztán majd a képébe röhögök, hogy meg lett verve csúnyán...
...és most 12. az összesítettben.

De legalább jobban állok, mint V.Anita ;]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2664) T0rnad0 válasza X3B6O0X (#2663) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem tudom ki ő, de én meg rosszabbul állok :DDD

Megnéztem, nekem sajnos nem fér be a Ferrari mellé az FI... :(

Z Fold 4

(#2665) Armando_19 válasza X3B6O0X (#2663) üzenetére


Armando_19
őstag

Anitának idén annyira nem adja... :) Betli Betli. :D de van ez így.

Viszont én annyira nem állok rosszul, gondolkodok is a következő lépésen. A Williamset el kéne adjam igazából... Csak várni, és várni, hogy hoznak valami pontot.. Toro Rosso többet fialt eddig...

Vagy az lesz, hogy Williams- >Force India
vagy marad a Williams, és Pic>Sutil.

(Én vagyok a Vizibursi.)

(#2666) venember83


venember83
nagyúr

SUT-PIC-FER-TORO-MAR + 7 millióra valami ötlet? Nézegetem, de nem nagyon látok olyan opciót, ami megérné a befektetést...

(#2667) hoffman_ válasza venember83 (#2666) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Torro helyett Sauber, talán. Én is ezt szeretném meglépni, de kivárok, ravasz módon majd a szabadedzések alatt fogok dönteni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2668) Armando_19 válasza venember83 (#2666) üzenetére


Armando_19
őstag

Semmi igazából
Pic>Bianchi
Mar>Caterhemet léphetnéd meg talán. Úgy néz ki a kis Francia verni fogja az alsó házat idén. Bár elég sok szerencse, meg előle kiesés is tarkította a 2 futamot, azért jól szerepelt eddig.

Én meg egy teljes átalakításon gondolkodok...
Most van Bianchi,Pic,Red Bull, Toro, Williams, és az ötlet
Gutierez, Sutil, Redbull, Toro, Marussia. Pont ki is jönne.

Vélemény?

Mod: Hoffman_ az +7ből nem jön ki sajna neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#2669) hoffman_ válasza Armando_19 (#2668) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen? Akkor elnézést, ezt nem néztem meg, én emlékeztem, hogy nekem gond nélkül kijön, bár +9-em van. Azt hittem nagyobb a rés, elnézést :/

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2670) Armando_19 válasza hoffman_ (#2669) üzenetére


Armando_19
őstag

Neked pont koppra kijön akkor. Ha vesszük a Toro eladásánál jövő buktát az árán, és mennyivel több a Sauber, kb 9 milla a különbség. Bár a Toro nem olyan rossz. 2 futamon is betliztek, volt kiesésük, minden, szóval nem biztos, hogy ott vannak ők, ahol lenniük kéne. Nem úgy mint a Williams. Nem biztos, hogy olyan nagy érdemi csere jönne ki a dologból.

(#2671) hoffman_ válasza Armando_19 (#2670) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Williams-re nem cserénék, és a Sauber-ben is bizonytalan vagyok, ezért várom a szabadedzéseket :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2672) Armando_19 válasza hoffman_ (#2671) üzenetére


Armando_19
őstag

Én a Williamset a Marussiara cseréltem... :D Azok sehol nincsenek most. Maldonadonak eldurran az agya majd úgy is, ahogy szokta, megtolja a sort hátulról... :D Egyenlőre a Williams kuka. A Saubert meg meglátjuk, én a kis Gutierezben bízom, hogy nem lefelé megy majd az ára, hanem felfelé.

(#2673) qgetata válasza venember83 (#2666) üzenetére


qgetata
csendes tag

Én most cseréltem le a Ferrarit Alonsóra. Szvsz nem lesz rá még egy ilyen jó alkalom, hogy meg lehessen venni Alonsót.

(#2674) Armando_19 válasza qgetata (#2673) üzenetére


Armando_19
őstag

Nekem is megfordult a fejemben, hogy eladom a Red Bull-t, és megveszem Alonso-t. Mellé még a W-t tudnám cserélni FI-re. Csak hát ugye a redbullnál ott van, hogy 1 pilóta első soros...

(#2675) attisx válasza Armando_19 (#2674) üzenetére


attisx
addikt

Dettó. De félek, hogy úgy járnék vele, mint tavaly ilyenkor Buttonnal... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2676) Armando_19 válasza attisx (#2675) üzenetére


Armando_19
őstag

De közben én már tovább is gondoltam, és mindent eladok... :D
Megveszem a Vergne-t, Alonso-t, Force India, Marussia, Caterhem.
Alonso 3. időmérő, 3. futam hétvégével hozna annyit, mint a komplett Kút Búl csapatként. Nehéz döntés, de jót lehet rajta húzni. Főleg egy időmérő 2. befutó 1.-el... :D

(#2677) venember83 válasza qgetata (#2673) üzenetére


venember83
nagyúr

Simán meglépném, de hiányzik vagy négy millió... :O

Esetleg Gro Sut helyett, és akkor FI Ferrari helyett? :F

[ Szerkesztve ]

(#2678) Armando_19


Armando_19
őstag

Kicsit off, de gondoltam kimegyek a Silverstone-i versenyre, még is nagy múlt, stb stb, kínában teljes hétvégés jegy 120 euro, Anglia: 300 euro. Kedvesek nem? ennyit nem ér az egész...

(#2679) válasza Armando_19 (#2678) üzenetére



addikt

Ha azt nézed, hogy Kínában 50ezer forint a minimálbér, Angliában meg 300, akkor viszont máris a Kínai jegy tűnik bazidrágának.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2680) Armando_19 válasza (#2679) üzenetére


Armando_19
őstag

Ez is igaz, bár teszem hozzá, hogy az 500 fontos gold VIP jegyeket itt már nem lehet kapni... És az "olcsóbbakból" is csak a szutyi helyre jegyek vannak. Idén kimarad a brummogás...

(#2681) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ötletek a következő futamra? :U

Bianchi - Pic; Merci - Sauber - Williams + 10,9milla...

(#2682) -Mike- válasza SzalaiG (#2681) üzenetére


-Mike-
addikt

Pic-et cserélném le, én is azt fogom kb.

(#2683) Armando_19 válasza SzalaiG (#2681) üzenetére


Armando_19
őstag

Williams>Force India
Pic>Vergne.
Ha kijön persze. Bár a Pic>Vergne csere nem biztos, hogy bele fér, a Williamsről a FI-re átállás minőségi csere lenne. Pic helyett akár Ricciardo is jöhetne, bár igaz, elég szerencsétlenül kezdődött az éve.

(#2684) greenmukk


greenmukk
tag

Alonsót berakhatnám a csapatomba ha eladom az redbullt. szerintetrek érdemes megkockáztatni?

(#2685) -Mike- válasza greenmukk (#2684) üzenetére


-Mike-
addikt

Egyértelmű csere ne is agyalj rajta. :D

(#2686) Motion_Blur válasza greenmukk (#2684) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én megvárom még a RB mellé meg tudom venni a Mercit, vagy Lotust.

Ez 1 vagy 2 futam attól függően hogy hogyan szerepelnek. Nyilván a legjobb az lenne ha ezek az autók kiesnének jó pozícióból + Alo is tolna még egy DNF-et + újabb RB 1-2. Vagy 2-1 ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2687) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#2686) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bilibe lóg a k.....:D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2688) FireKeeper válasza Motion_Blur (#2686) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is ez a tervem. csak ahhoz valszeg 1-2 futamig nekem is a seggemen kéne ülnöm. érzem hogy vannak jó alkatrészek is a csapatban, (sutil-ricciardo-caterham-red bull-marussia), szóval akár nagyon jól is kijöhetek belőle ha mázlim van (vagyis nem bukok ugye eladáson), de kicsit tartok tőle hogy ha betlizem, akkor elhúzhatnak akik bevállaltak valami cserét. mindenesetre kíváncsi vagyok a RB dominancia meddig tart ki...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2689) Armando_19 válasza greenmukk (#2684) üzenetére


Armando_19
őstag

Én is ezen agyaltam, de a 2 RB-s srác házon belüli mókája hamar eldöntötte a dolgot. Sokan meglépik most ezt. Ha 3. helyet meglő időmérőn, és 3. lesz futamon, akkor annyit hoz, mint a RB-k eddig hoztak átlagolva.

(#2690) -Mike-


-Mike-
addikt

Pic-et Gutierrez-re (9millióm bánná) vagy várjam meg a hétvégét még?

(#2691) venember83


venember83
nagyúr

Mennyire ment el az agyam, ha egy Ferrari-Massa cserén töröm a fejem?

update: közben látom, hogy erre sincs zseton, viszont szimpatikus a Mercedes jó szereplése, talán meg kellene őket kockáztatni valahogy. SUT-PIC-FER-TR-MAR plusz 7M a felállás jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#2692) bobace válasza venember83 (#2691) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is vagy 100k zseton hiányzik csak a FER-MER-hez, elszomorító. Valszeg marad a hétvégére ez a semmilyen felállás. Esetleg RB-Alonso cserén gondolkozok...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2693) Armando_19 válasza bobace (#2692) üzenetére


Armando_19
őstag

Én megléptem. Nem bízok Webberben. Mikor ezek a kisgyerekkel 2-en házon belül balhéznak, annak soha nincs jó vége. Kínában amúgy is trükkös a rajt, ha közel vannak egymáshoz, abból semmi jó nem lesz szerintem. Ferrari jónak tűnik erre a hétvégére. Alonso nagyon olcsó most.
Nálam úgy nézetek ki a cserék, hogy:
Pic> Alonso
Red Bull>Caterhem
Williams>Force India.

(#2694) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Szerencsére pont befért a Ferrari mellé az FI, remélem most nem nulláznak versenyen :K

Z Fold 4

(#2695) Armando_19 válasza T0rnad0 (#2694) üzenetére


Armando_19
őstag

Az jó kis combo. Ha eset Di Resta, vagy Sutil felér a Q3-ba, akkor nagyon jó lesz. :)

(#2696) T0rnad0 válasza Armando_19 (#2695) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szabadedzés alapján most is elég jól mennek. Alonsoval nagyot fogsz kaszálni, ha jól megy, nekem esélytelen megvennem.

Z Fold 4

(#2697) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hát, nem tudom pár rossz szabadedzés miatt dobjam-e a redbullt... sutil/ricciardo/caterham/red bull/marussia helyett meg tudnám venni a sutil/alonso/caterham/toro rosso/marussia kombót, de félek mellényúlok vele :S mondjuk az alonso sutil akár hosszú távra is jó páros lehet, de viszont ha a red bull megy egy jó hétvégét, lehet már a jövő futamra tudnék venni melléjük még valami jó összetevőt (merci/lotus/mclaern?)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2698) qgetata


qgetata
csendes tag

Döntöttem! Alonso Sutil Marussia Caterham Toro Rosso. Remélem bejön. :U

(#2699) FireKeeper válasza qgetata (#2698) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csak kíváncsiságból - mennyi pénzed maradt a manőver után? én is pont ugyanezen a csapaton gondolkodok, de nagyon félek kidobni a red bullt :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2700) Armando_19 válasza qgetata (#2698) üzenetére


Armando_19
őstag

Sutil-Alonso jó kis páros. Szerintem jól döntöttél. Én nem akartam 5 dolgon változtatni, túl sok pénz buktával járt volna. Meg ugye a Bianchi eddig nem szerepelt rosszul. ( legalábbis ő nem esett ki, mikor sokan mások előle igen :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.