Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) qgetata válasza FireKeeper (#2699) üzenetére


qgetata
csendes tag

Szinte semmi. Mert én a Ferrarit dobtam ki Alonso miatt.

(#2702) FireKeeper válasza qgetata (#2701) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is csak 1M körüli összeg maradna, mert ugye hiába a red bullt adnám el, az eladási ára kisebb mint az értéke... NA DE MI VAN, ha megint altat a red bull, és mennek egy 1-2-t? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2703) qgetata válasza FireKeeper (#2702) üzenetére


qgetata
csendes tag

Az benne van. :DDD De ettől szép az a játék. Én bízom Alonsóban hosszabb távon. De a RB 1-2 már szerintem nem reális, mert szerintem hamarabb hoznak össze egy 2010 török futamot, mint egy múltkorit. :))

(#2704) Qorthral válasza -Mike- (#2690) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem várj. Érdemes mielőbb berakni a Ferrari mellé a Lotus/Meki/Merci egyikét. Hogy melyiket, az jó kérdés, remélhetőleg hétfőn már jobban fogjuk tudni. A cseréhez pedig pont kellhet az a kb 1 millió, amit veszítenél az oda-vissza során.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2705) FireKeeper válasza Qorthral (#2704) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a mekit még szerintem 2-3 futamig nem lesz érdemes berakni, remélem addig betliznek még párat, viszont ugye tudjuk milyen tempóban képesek idény közben fejleszteni... a merci viszont nagyon jónak tűnik, főleg ha nem tiltják be azt a trükkös felfüggesztést.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2706) Armando_19 válasza FireKeeper (#2705) üzenetére


Armando_19
őstag

Azt ne felejtsük el, hogy a MClarenben nincs már ott az erősebbik pilóta. Szeretem a Gomb Jenőt, de 20ból 3 futamon tud villantani. Ellenben Hamilton... Ő mindig ott van, és küzd. A Mercit ezáltal többre tartom személy szerint mint a Mclarent. A másik 2 pilóta, Rosberg vagy Perez? Rosberg. :)

(#2707) FireKeeper válasza Armando_19 (#2706) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jogos. de én mondjuk titkon bízom buttonban. igaz, elfogult vagyok mert már elég régóta ő a kedvenc pilótám a mezőnyben :) ha a meki össze tudja kapni magát és kap a segge alá egy jó autót, okozhat még meglepetést. persze nyilván nem most, meg nem a következő futamon, és azon sem lennék meglepve ha a merci megelőzné őket, de valamiért titkon hiszek benne hogy felállnak a padlóról.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2708) Qorthral válasza FireKeeper (#2705) üzenetére


Qorthral
őstag

Majd meglátjuk. Szvsz a McLaren egyre erősebb lesz és fejlesztés terén jobbak lesznek a Mercinél és a Lotusnál. De ebből az ötből könnyen lehet, hogy mind fog idén futamot nyerni. Kicsit sem lennék meglepve.
Mivel hosszútávra érdemes ilyen komoly komponenseket választani, nem biztos, hogy olyan rossz választás a Meki. De vasárnap kiderül, szerintem előrébb lesznek, mint sokan gondoljátok.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2709) FireKeeper válasza Qorthral (#2708) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gombos hatodik lett mindkét pénteki szabadedzésen. ez azért az idénnyitóhoz képest óriási fejlődés, egy hónap alatt. ha nem lesz balhé/baki a futamon, a dobogóra nem is, de a környékére (4-6) simán beférhet Button. azt mondjuk remélem hogy betliznek még párat mert akkor olcsón megvehetem őket :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2710) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

basszus a ferrarik nagyon erősnek tűnnek, főleg Massa...

Button pedig megint 6... úgy néz ki ezt stabilan tudják mostmár talán.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2711) FireKeeper válasza FireKeeper (#2710) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de balfék vagyok ez még a második szabadedzés eredménye.... lol :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2712) Qorthral válasza FireKeeper (#2711) üzenetére


Qorthral
őstag

Rendőrök a tévében meccset néznek, beront a társuk, izgatottan kérdi:
- Na, mennyi az állás?
- 3:0-ra vezetünk.
- És ki rúgta a gólokat?
- Egyet a Détári, kettőt meg a Replay...

:DDD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2713) -Mike- válasza Qorthral (#2704) üzenetére


-Mike-
addikt

Lehet hogy várok a váltással csak aggódom hogy minél többet várok annál jobban bedrágul minden és egyre távolabbi lesz minden top csapat/pilóta.

(#2714) phobeus


phobeus
aktív tag

Na sok sikert mindenkinek :)

LG Nexus™ 4

(#2715) Armando_19


Armando_19
őstag

Hopp a Red Bull betli. Most azért ez kicsit átrendezi majd az erőviszonyokat. Finger Cross Alonso!!!

(#2716) Zoza24 válasza Armando_19 (#2715) üzenetére


Zoza24
senior tag

azért azzal még várjunk...holnap nem biztos,hogy nem jönnek előre:)

Forza Italy!

(#2717) Motion_Blur válasza Armando_19 (#2715) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Finger Cross Alonso!!!"

Bizony-bizony :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2718) Qorthral válasza Motion_Blur (#2717) üzenetére


Qorthral
őstag

Ilyet is ritkán hallani Tőled :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2719) jpm


jpm
senior tag

Ezt a fórumot se láttam még. :) jó hogy megszabadultam a red bulloktól (legalábbis eddig)

(#2720) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

32 pont, nem rossz.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2721) Zoza24 válasza X3B6O0X (#2720) üzenetére


Zoza24
senior tag

nálam eddig 52 pont,de tartok tőle,hogy a futam nagy káosz lesz a gumik miatt... :U

Forza Italy!

(#2722) válasza jpm (#2719) üzenetére



addikt

Felvettelek a ligába. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2723) Armando_19 válasza Motion_Blur (#2717) üzenetére


Armando_19
őstag

1 biztos, te ugyan annyi pontot fogsz kapni, mint én. :P
És lehet, hogy jönnek majd előre a Redbullok, Sőt, a kisgyerek biztosan. De pozitív gondolkodás! :) A Mercinek elfogy a versenytempója. (szerintem pont pár kommentel feljebb méltattam Hamilton és Rosberg teljesítményét... khm, 5-ös lottó számok jöhetnek? ) Hajrá Alonso! Gyerünk Force India! Webber-t mondjuk 7. helyre rakom, ha nem csukja össze a vasat! Vettel 3-4,de Alonso előtte marad.

(#2724) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hát ez a hétvége eddig nagyon szopóálarc nekem, remélem a futamon legalább valamit tudok szépíteni... :D
aztapicsa, 22 pont, lol... :DDD
és még webbert is hátrasorolták. el kellett volna adnom a tetves red bullt :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2725) Motion_Blur válasza Armando_19 (#2723) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem Vettel 5. helynél előrébb nem tud jönni, Webber utolsó helyről szerintem max. 10. hely. Most nem érzem az erőt RB-ban és a más gumi-taktika se fog segíteni szerintem, túl sokat látunk bele ebbe.

Kimi pénteki versenytempója nem volt valami erős, Mercik ahogy írtad megeszik majd a gumit. Így nem nyerhet más csak Alo ;]

FireKeeper: nekem is csak 25 pont

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2726) #70869248 válasza Motion_Blur (#2725) üzenetére


#70869248
törölt tag

..vagy Kimi :)

(#2727) Armando_19 válasza Motion_Blur (#2725) üzenetére


Armando_19
őstag

Meglássuk, sajnos a kisgyereknek sokszor van nagy szerencséje. Bár ne így legyen. ;] Massát csak valami kerékcserés trükkel fogja tudni csak átugrani, pályán ellenfele lesz, ez nem kétséges szerintem.Webber meg még hajlamos beragadni is. Én a 14. helyes rajtjából következtettem, nem olvastam akkor még, hogy utolsó lesz. A pontszerzést is erősen megfontolom vele kapcsolatban. Tuti frusztrált, kiszúrt vele a csapat, hátulról is indul, nem is áll jól a szénája, nem hiszem, hogy valami ordenáré nagy villantást látunk tőle. a 2 force india mögött fog végezni.
Bízom a jó rajtban, Kiminek és Hamiltonnak stabil a keze, nem fogják összecsukni egymást ott 3-an elől. Az első csiga kanyar veszélyes, de áthidalható. állandóan a Start>Restart gomb jut eszembe a Kínai rajtról singleben, Multiban meg valamelyik tódor úgyis megtolja a sort...

(#2728) Motion_Blur válasza #70869248 (#2726) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Úgy legyen :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2729) Qorthral válasza Armando_19 (#2727) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha valakinek rendszeresen szerencséje van, azt tudásnak hívják. Mondom ezt úgy, hogy nem bírom Vettelt.
Holnap szerintem sem fog amúgy nagyot alkotni, kivéve ha a lágyak nagyon hamar elfogynak és így az előtte lévők visszaesnek a Force Indiák/Torok stb mögé átmenetileg...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2730) Armando_19 válasza Qorthral (#2729) üzenetére


Armando_19
őstag

Azok is lágyon rajtolnak nem?
Én sem szeretem Vettelt, de tavaly is úgy voltam vele, ha 18. helyről megnyeri a VB-t, megérdemli. Nekem itt figyel mind a 2 official Alonso sapka a polcon, nálam ő az abszolút favorit. Bízom abban, hogy nem lehet mindig szerencséje is a tudás mellé.

(#2731) jpm


jpm
senior tag

Ki milyen taktika szerint építi fel a csapatát? (azon kívül hogy pénz beszél)

(#2732) Qorthral válasza Armando_19 (#2730) üzenetére


Qorthral
őstag

Ric biztosan, de a 11. helytől lefelé nem hiszem. Mivel nem jutottak a Q3-ba, szabadon választanak és inkább arra tippelnék, hogy közepessel kezd ott a java. Számomra is Alonso az elsőszámú kedvenc, tavaly pedig felküzdötte magát 2. helye Lewis, pedig korábban nem igazán szerettem. Vettelt nem szeretem, de elismerem.

jpm: Ez bonyolult, de ha visszaolvasol/keresel, sokszor írtunk ilyesmiről. A lényeg, hogy a pénz mellett az árfolyamra is figyelj nagyon oda, főleg az elején, illetve hogy ne cserélj túl sokat, mert minden cserével pénzt dobsz ki az ablakon.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2733) Armando_19 válasza Qorthral (#2732) üzenetére


Armando_19
őstag

Szerintem még Hulk is meghúzhatja a keményet. Nem állt ki. Ilyenkor neki is szabadon választás van, ha jól tudom. Ő lehet ott a kis meglepi ember.

(#2734) Qorthral válasza Armando_19 (#2733) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem bánnám! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2735) T0rnad0


T0rnad0
addikt

A mostani időmérőn már több pontot szereztem, mint az előző kettőn együttvéve :) Érdemes volt Ferrarira váltani, remélem futamon is hozzák a jó helyezést.

Z Fold 4

(#2736) jpm válasza Qorthral (#2732) üzenetére


jpm
senior tag

Köszi. Meglátásom szerint az elején érdemesebb egy top csapatot bevenni ami valószínüleg hozza majd a pontokat, valamint olcsó de meglepire képes pilótákat. Később meg a pilótákat cserélgetni.
Valamint szoktam nézni hogy az előző évben hogy ment ott az adott csapatnak... Most csak azért adtam el a red bullt hogy megvehessem a ferkát meg a mercit. :)

(#2737) Qorthral válasza jpm (#2736) üzenetére


Qorthral
őstag

Sajnos nekem az a kombó eddig nem fért be, pedig megléptem volna. Topcsapatok/pilóták kellenek mielőbb, ez elég evidens.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2738) jpm válasza Qorthral (#2737) üzenetére


jpm
senior tag

ja, csak ha van top csapatod akkor eleinte lemondhatsz a top pilótáról, és fordítva. kompromisszum kell meg egy kis szerencse.

(#2739) Armando_19


Armando_19
őstag

Igen Igen Igen! :) :) :)
Bejött az RBR Alonso Csere!! :) :) Egyedül Sutilt sajnálom...

(#2740) Qorthral válasza Armando_19 (#2739) üzenetére


Qorthral
őstag

Azt én is. Franc essen ebbe, Sutil hatalmas húzásnak tűnt az első futam után, erre 2 DNF, egyik sem a saját hibájából. Ráadásul a RIC -> Hulk csere is tiszta ráfizetés volt, Ricet 2 halvány helyről történő DNF után adtam el, olyan futamokon, ahol Vergne tönkreverte amúgy is, erre most 7. :D

Jó ez az év, asszem nem a dobogóért leszek harcban idén :D

Gratula mindenkinek, aki meglépte Alonsót, szép húzás volt! :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2741) Armando_19 válasza Motion_Blur (#2728) üzenetére


Armando_19
őstag

187 pont. :)
Qorthral, nekem az lesz a következő csere szerintem. Toro Rosso>Ricciardo. Sajna ez a Sutil betli tényleg nem vicces... Bár ez most nem az ő hibája volt. Legalább olcsó marard/olcsóbb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2742) Armando_19 válasza Qorthral (#2740) üzenetére


Armando_19
őstag

Várjunk csak, lehet még nem is ez a vége, Sárga Alatt DRS-es büntik miatt lehet itt még vándorlás..

(#2743) Qorthral válasza Armando_19 (#2741) üzenetére


Qorthral
őstag

Csak az olcsóság egy újabb hátrány azoknak, akiknél már bent van! :D
A Toro -> RIC cserével vigyázz. Bejöhet, de az első két futamon pl Vergne volt a jobb. A tavalyi tapasztalatok és az általános elvek (és a Toro ereje) alapján a Torot nem érdemes Toros pilótára cserélni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2744) Armando_19 válasza Qorthral (#2743) üzenetére


Armando_19
őstag

Még majd meglátom, hogy alakulnak az árfolyamok. Ez a Gutierez gyerek pl sehol se ér annyit, mint amennyibe kerül. A williamsek is csak buknak az árukon, a 2 kis csapat előtt kullognak. Nem sok érdemi módosítást tudnék csinálni. Max Toro>Marussia Bianchi > Hulk.
Viszont Firekeeper és Netpeti betliztek a futamon, nem mentettek...

(#2745) Zoza24 válasza Armando_19 (#2741) üzenetére


Zoza24
senior tag

nálam 177 pont,pedig Rosberg kiesése nem jött túl jól... :U
sajnos nekem Alonso messze nem fért be az első két futam pechjei miatt,s valószínű,hogy még most sem fog:)

Forza Italy!

(#2746) Qorthral válasza Zoza24 (#2745) üzenetére


Qorthral
őstag

Jól sikerült a hétvégéd. :)
Ferrarira váltással buktál volna ehhez képest. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2747) Zoza24 válasza Qorthral (#2746) üzenetére


Zoza24
senior tag

igen,jó volt a tanítóm ;)

a verseny után ha kiosztanak büntiket,akkor azok még befolyásolhatják az eredményeinket igaz?

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#2748) hoffman_


hoffman_
nagyúr

149 ponttal elégedett vagyok asszem, az eddigiek után pláne. ott volt a babszem a seggemben rendesen amikor Vettel rámászott Hamiltonra :D jó kis futam volt :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2749) FireKeeper válasza Armando_19 (#2744) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

(sajnos) szándékosan indultam ugyanazzal a csapattal (úgy tudom ilyenkor mindegy, hogy mentek-e vagy sem, mert automatikusan az előző futamos csapatot veszi), viszont ez így terített betli lett ez a hétvége, nyamvadt 98 ponttal, ha a következő futamon akár egy szabadedzésen is szar lesz a red bull, kivágom őket a francba. :((( pedig basszus meglett volna a pénzem alonsóra, de túlzottan besz.ri voltam eladni a red bullt :W

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2750) válasza Zoza24 (#2747) üzenetére



addikt

Igen, az éjfélkor hivatalos végeredmény fog számítani.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.