Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Qorthral válasza FireKeeper (#2598) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekem 89. Nekem is "lehetett volna" sokkal jobb. Akinek Red Bullja van, szerintem ne panaszkodjon, mert sem a hétvége előtt, sem az IM után nem volt várható/reális a Red Bull 1-2. A gumizabálásuk úgy fest nem olyan vészes illetve hamar úrrá lettek rajta.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2602) attisx


attisx
addikt

147. pötty. Nagyjából erre számítottam. Mondjuk nem egészen ilyen végeredményből kiindulva... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2603) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

138 pont eladtam Bottas kollégát az FI-ért mekkora húzás volt nem ? :) :W

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2604) Qorthral válasza IreN!CuS (#2603) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja. :) Hihetetlen mit műveltek ma. Tempó alapján akár a 3. erő is lehetett volna az FI, erre dupla DNF egy rakat szerencsétlenkedés után a mezőny végéről. Mondjuk ki gondolta volna? Mindenki berakta szinte a Force Indiát valamilyen formában és ez nem is volt rossz döntés szvsz, csak pech.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2605) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#2603) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagy biznisz volt! :K :DDD

RB mellé minél előbb be kell rakni a Mercit, talán majd a következő futam után lesz rá lehetőség. Ha nem váltottam volna Sutilra erre a versenyre lehet hogy már most meglenne rá a pénz...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2606) IreN!CuS válasza Qorthral (#2604) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ja megszívattak mindenkit főleg saját magukat , na de majd a következőre :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2607) netpeti98


netpeti98
addikt

109 pont. Elment Sutil és Alonso kiesésén, de a VER->HÜL csere legalább bejött.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#2608) phobeus


phobeus
aktív tag

force india nagyon fail volt... sok ment el rajtuk nálam :(

LG Nexus™ 4

(#2609) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Akik Hulk + RB-el indultak neki a szezonnak és nem változtattak, talán most ők lesznek a legjobb helyzetben fejlesztésügyileg :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2610) mefistofeles

Huh ha jól számolom 135 pont? :Y ....sokallom....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2611) Qorthral válasza Motion_Blur (#2609) üzenetére


Qorthral
őstag

De pl a Hulk, Sutil, Ferrari, Marussia, Toro csapat sem gyenge. netpeti pl meg tudja lépni! :)
Nekem sajnos a Merci nem fér be a Ferrari mellé :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2612) McCartman


McCartman
senior tag

A legszebb az egészben, hogy a Williams -> Force India váltáshoz meg kellett lépni a csapaton belüli Vergne -> Ricciardo cserét is aki szintén kiesett. Nagyszerű hétvége volt. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2613) hoffman_ válasza JColee (#2600) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lotus, Force India bekaphassa.

Osztom :D

Nekem lehet még annyi se lesz, ezt a futamot most nagyon elbaszarintottam én is, a FI is meg a Lotus is :D De az sicher, hogy most nem cserélek semmit, mert megint be fogok fürdeni, egy-két futamot szerintem kivárok di Restával, hátha a FI-nál nem lesznek ekkora malőrök :U Nem megy nekem ez a játék elsőre, szerintem nem leszek túl combos az első két eredményemet tekintve :N

A másik topicban milyen lincshangulat van, geez.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2614) IreN!CuS válasza hoffman_ (#2613) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ott mindig...olcsó az a fránya net :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2615) hoffman_ válasza IreN!CuS (#2614) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, nem bírtam ki, leírtam én is végül, hogy mit gondolok, de szeretek semleges maradni :D A futamot élveztem, az eredményekkel mondjuk nagyon nem vagyok elégedett, lesz ez még így se :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2616) hoffman_ válasza hoffman_ (#2615) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hú nagyon karcsú lett, 90 pont, ha jól számoltam :(

Így két opcióm van:

1. Torro Rosso helyére a a Force India-t vagy a Saubert
2. Caterham helyére a Williams-et.

Érdemes meglépni szerintetek valamelyiket? Nem tudom. A FI azért jobb a Torro Rosso-nál, de a mai balszerencse után félek nagyon - meg oké, hogy a Sauber elvileg gyengébb, de azért számít a pilóta is, és szerintem a Hülkenberg - Sutil - di Resta trióbol Hülkenberg a legjobb, hiába gyengébb valamivel az autó. Vagy opció még a Caterham - Williams csere. Nem tudom melyiket lenne érdemes meglépni, ha egyáltalán érdemes.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2617) FireKeeper válasza hoffman_ (#2616) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én az első variációt választanám, nem lesz mindig ilyen off futama a FI-nak, és a dupla kiesés miatt olcsóbban megkapod őket. a williams szerintem most még a tavalyi eredményei miatt túl van árazva.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2618) hoffman_ válasza FireKeeper (#2617) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Most jut eszembe, hogy ez nem jó basszus, mert van egy di Restám. Egy di Resta -> Hülkenberg PLUSZ Torro Rosso -> FI meg nem férne bele szerintem a büdzsébe :F Na, meglátjuk, ha igen, akkor megejtem, ha nem, akkor így jártam. Bár ezzel a dupla cserével meg lehet, hogy sokat kockáztatnék...

Ahogy nézem a dupla cseréhez kb. 300.000 hiányozna...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2619) FireKeeper válasza hoffman_ (#2618) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én megmaradnék egy FI pilótánál, mert pénzben és pontban jobban hoz, ha az van előkelő helyen, mintha a csapatot használod (persze nagyobb a kockázat is, ha kiesik ugye, bukó van, míg csapatnál a csapattárs még szépíthet).

#2620: erősen gondolkozok hogy nekem megéri-e most ficánkolni, már ha tudok egyáltalán, talán Ricciardo-t le tudnám cserélni valami értelmesebbre, vagy az egyik kiscsapatot, de talán még nincs hozzá elég pénzem hogy érdemi fejlesztést vegyek a csapatnak.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2620) hoffman_ válasza FireKeeper (#2619) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, lehet, hogy most nyugton kéne ülni a seggemen.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2621) Qorthral válasza hoffman_ (#2620) üzenetére


Qorthral
őstag

Szvsz TR -> Sauber.
Nem sokkal hoz kevesebbet a Sauber Hülkenbergnél, mert Guti lassú ugyan kicsit, de biztosan beér, vagyis egyelőre így fest.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2622) hoffman_ válasza Qorthral (#2621) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, ezen gondolkodom leginkább, szerintem meglépem, és bízom az FI-ben. Köszi :) Bár nem lenne érdemesebb a Caterham-et cserélni a Sauber-re? Én arra gondoltam, most nézem, hogy TR- írtál.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2623) Qorthral válasza hoffman_ (#2622) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért írtam TR -> Saubert, mert ezt írtad az első opciódban :
1. Torro Rosso helyére a a Force India-t vagy a Saubert

Természetesen ha befér a Caterham helyett, akkor az jobb! :)
De valami nem stimmel a számokkal ezesetben. Ha CAT -> SAU megléphető, akkor a DIR -> HUL, TR -> FI duónak is mennie kell, mert az olcsóbb... Ugyanakkor nem biztos, hogy az jobb!

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2624) hoffman_ válasza Qorthral (#2623) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, közben rájöttem, hogy elszámoltam sajnos :) Ha Caterham helyére befér a Sauber, akkor nincs kérdés. Ha nem akkor vagy Torro Rosso helyett Sauber, vagy Caterham helyett Williams, ezt kell még megszüljem. Köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2625) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ez érdekes futam lett. A Merci végre hozott valamit.
A Williams? :F
A Lotus? :(

Nem örülök, h nem Webber nyert. :(((

Button? :U

(#2626) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nézegetem a ligákat, mi 54 taggal elég combosnak számítunk :) És amúgy pontátlagban se vagyunk vészesek, ebből még jó is kisülhet :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2627) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na ez megint nem lett túl jó...Jó ha 50 pontot kapok majd. Nem jól indul az év :(

Z Fold 4

(#2628) Qorthral válasza T0rnad0 (#2627) üzenetére


Qorthral
őstag

Lesz az 80-90 is, ráadásul a Ferrarit is be tudod tenni, ahogy tervezted. Nem olyan rossz a helyzet. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2629) T0rnad0 válasza Qorthral (#2628) üzenetére


T0rnad0
addikt

Tényleg, kicsit elszámoltam :B :R Lotus mellé kellene a Ferrari :DDD

Z Fold 4

(#2630) Qorthral válasza T0rnad0 (#2629) üzenetére


Qorthral
őstag

Álmodik a nyomor :))
Azt én akartam volna Maláj után fejleszteni ideális esetben, az volt az A terv, de nekem sem jön össze, bőven nem. Annyira, hogy a B terv mellett a biztos befutónak gondolt C-ről is lemaradok, így nem marad más, mint a D jelzésű verzió feltehetően :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2631) T0rnad0 válasza Qorthral (#2630) üzenetére


T0rnad0
addikt

Van egy pár lehetőséged :)
Hamiltont nem vállaltad be?

Z Fold 4

(#2632) McCartman válasza Qorthral (#2630) üzenetére


McCartman
senior tag

Én jellemzően a H terv szerint török előre, Hasraütés-szerűen. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2633) Qorthral válasza McCartman (#2632) üzenetére


Qorthral
őstag

:D

T0rnad0: Nem, túl kockázatos volt. Persze jó lett volna valószínűleg, így utólag meg könnyű. De ha Alonso nem esik ki, a mostani jobb csapat lett volna, így szerintem jól döntöttem. A fő ok az volt, hogy egyelőre nem tudom még, hogy mennyire jó a Merci. A Ferrariban jobban bízom, érzem, hogy ők mindig ott lesznek az elejében. Csak egy futamra meg nem szabad fő komponenst változtatni a szezon elején, kivéve ha nagyon indokolt.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2634) T0rnad0 válasza Qorthral (#2633) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, én is azért akarom a Ferrarit, mert erősnek tűnnek... Kár, hogy olyan sokat kell várni a következő futamra :o

Z Fold 4

(#2635) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

már frissült a liga oldal.

olyan túl sok anyagi mozgásterem nincs. illetve amit megléphetnék, nem tudom megérné-e meglépni egyáltalán. lehet spórolni kéne egy nagyobb upgrade-re így az elején. williams-eket, saubereket nem érzem annyival jobbnak egyelőre hogy a felárat kifizessem értük. az meg mondjuk elég zsákbamacska, hogy ugyanezzel a csapattal a következő futamon összejön-e annyi lóvé amivel egy mercit vagy lotust tudok-e venni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2636) -Mike-


-Mike-
addikt

85p.
2 553. [↓ 2 402]

Nem esett jól. :D

(#2637) hoffman_ válasza -Mike- (#2636) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az korrekt :DDD Én csak 600-at estem vissza, két ponttal elszámoltam 92 pontom lett. De fejleszteni nem tudok sajna, nem érdemes, szóval marad a várakozás. Összetett 4016. hely menő :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2638) FireKeeper válasza -Mike- (#2636) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

úgy látszik ha játékokról van szó, Fortuna istennő szeret a combjai közé engedni, mert abszolút újoncként elég jól állok :DDD ligában 8., összetettben 1076, és egyrészt nagyon tetszik a játék, másrészt szerintem egyre jobban is megy a dolog. persze az más kérdés, hogy ezen a futamon Sutil és Ricciardo kiesése ellenére óriási mákom volt a RB 1-2vel, ami tényleg nem volt 100%-ig reális a futam előtt.

asszem jövőre már NBA-s fantasy csapatot is fogok csinálni.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2639) Qorthral válasza -Mike- (#2636) üzenetére


Qorthral
őstag

Jajaja, nekem is hasonló :D
Azt tudtam, hogy sok Red Bullos van, de elszomorított, hogy ennyi... Úgy fest 10-ből 8 játékos "biztosra ment" :D

hoffman_: Egy Lotus -> Ferrari, vagy a már korábban emlegetett Toro -> Sauber cserén azért én elgondolkoznék a helyedben. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2640) Qorthral


Qorthral
őstag

Mindenkinek javaslom tanulmányozásra az összetett tabella első oldalát, különös tekintettel a 14. helyezettekre! ;]

Na többek között ezért érdemesebb a ligán belül egymással versengenünk és egymáshoz mérnünk magunkat, mint az összes játékoshoz...

A 24. helyre zuhantam a ligában :D Azt hiszem negatív rekord. Remélem év végére azért minimum a TOP5 meglesz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2641) -Mike- válasza Qorthral (#2640) üzenetére


-Mike-
addikt

Az hogy jön ki? Egy ember mindegyik 14.helyezett?

(#2642) Qorthral válasza -Mike- (#2641) üzenetére


Qorthral
őstag

Holtverseny, de világos, hogy mind ugyanaz az ember... Vagy mi a kérdés? :)
Szép lassan majd elkezd különböző csapatokat gyártani, már most is van neki biztos egy csomó, csak a java nincs ennyire elöl...

Mod.: Bizony, a 2. és a 10-12. oldalakon is találni pl jópár olyan csapatot, melyekről egyértelmű, hogy ugyanehhez a szerencséshez tartoznak. A névről ki lehet szúrni.
Ennek mi értelme? :F

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2643) FireKeeper válasza -Mike- (#2641) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha nem is mind, de az account nevek alapján majdnem. barátunk azt hiszem erős skizofréniával, és foreveralone-szindrómával küzdhet ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2644) -Mike- válasza Qorthral (#2642) üzenetére


-Mike-
addikt

Az volt a kérdés igen...
Élvezet ilyenekkel játszani. :)

(#2645) attisx válasza Qorthral (#2640) üzenetére


attisx
addikt

Atya gatya. Erősen Sailor Moon függő az illető. Asszem' megvan az új V.Anitánk... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2646) mefistofeles

Huá ez a futam már jobb volt. 350 helyet javítottam és 138 pont a második futam! :C

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2647) mefistofeles válasza Qorthral (#2640) üzenetére

Szerintem tök igazad van! Bár én kezdő vok a játékban de amúgy sem nézem a többi liga eredményét. Csak a PH! :R

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2648) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát így vakon három variációm van :

1 : Az az nincs variálás minden marad ahogy van.Hátránya nincs pilótám ,kettő közepes egy top komponens.
2 : RBR out Ferrari Merci (vagy a Lotus valamelyik helyére) In többi marad( STR,Pic,Chilton)
3 : RBR out Marci/Sauber/Sutil In

Vélemény,egyéb ötlet?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2649) bobace


bobace
őstag

Megtaláltam a mi Anitánkat. Egyelőre nem megy neki túl jól :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2650) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

486. [↑ 1 411] / 264 pont :C

Ligában 4. helyre értem fel, ennek örülök :R De érdemes megnézni a közvetlenül mögöttem állókat, akik nem vették meg Sutilt az első futam után, mennyivel jobban állnak anyagilag.

Mod: Anita oda került ahová való

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.