Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Superman
    nagyúr

    Hát akkor a procit visszább kéne venni.

    Bár érdekes, nekem is egy réggebbi procim 3E, 4gigán simán ment, mindenféle teszt lefutott /prime95, pi 32m, metabench-ek, stb.../ viszont 3dm'06-alatt nálam is mindíg kilépett, általában a 2. cpu tesztnél, és vissza kellett vennem a procit 3.75-re mert csak úgy volt hajlandó végigfutni.

    Kérdés: te értesz a voltmoddoláshoz, vagy van itt Miskolcon olyan ismerősöd, aki biztos kezű ezen a téren? Én mindent megszerelek, de ilyet nem csinálnék, csak elbarmolás lenne belőle, viszont ki akarok próbálni egy voltmoddolt Gainwardot, a neten hihetetlen eredményeket hoznak ki belőlük. 700-as GPU, 1600-as memória értékek.

    Nibitorral megnéztem és a voltmod ahhoz kellene, hogy a default 1.2Voltot változtatni tudjuk a biososn belül, mert azut jelenleg nem lehet. Szóval, tudsz valakit? :D

Új hozzászólás Aktív témák